ESEA Mountain Dew League Season 33 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 33
Data od 3 lutego
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 15
Pula nagród 3 miejsca na ESEA Global Challenge
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

Demolition Crew

GamerLegion

HellRaisers

darko Davidp hampus ANGE1
lunAtic devoduvek dennis nukkye
Sobol ayken RuStY Flarich
Goofy imoRR freddieb crush
MINISE AsLan draken AiyvaN
VinS (trener) Gux (trener) Lk- (trener)

Illuminar Gaming

Japaleno

Movistar Riders

Nemiga Gaming

mono Relaxa mopoz ROBO
innocent FREDDyFROG SOKER lollipop21k
reatz Bååten EasTor Jyo
jedqr Plessen loWel boX
Fr3nD dezon steel spellfull
imd (trener) bladE (trener) keep3r (trener)

Nordavind

pro100

Team Singularity

Sprout

cromen YEKINDAR celrate Spiidi
TENZKI NickelBack mertz faveN
HS WorldEdit TOBIZ denis
NaToSaphiX wayLander Queenix oskar
H4RR3 dimasick jabbi dycha
Rytter (trener) pipsoN (trener) Casle (trener) enkay J (trener)

Unicorns of Love

Wisła All in!

x-kom AGO

crisby SZPERO Furlan
kzy mynio GruBy
JDC ponczek mhL
Andyy byali leman
P4TriCK mouz Sidney
dominikkk (trener) boskacz (trener) miNirox (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Sprout 11 – 3 213 – 144 +69 33
2. GamerLegion 11 – 3 205 – 157 +48 33
3. x-kom AGO 9 – 5 193 – 185 +8 27
4. pro100 9 – 5 201 – 183 +18 27
5. Japaleno 8 – 6 202 – 178 +24 24
6. HellRaisers 8 – 6 188 – 177 +11 24
7. Nordavind 8 – 6 189 – 172 +17 24
8. Movistar Riders 7 – 7 184 – 165 +19 21
9. Nemiga Gaming 7 – 7 188 – 195 -7 21
10. Team Singularity 6 – 8 187 – 174 +13 18
11. Actina PACT 6 – 8 155 – 173 -18 18
12. Demolition Crew 5 – 9 177 – 187 -10 15
13. Unicorns of Love 4 – 10 151 – 212 -61 12
14. Wisła All in! Games Kraków 3 – 11 167 – 216 -49 9
15. Illuminar Gaming 3 – 11 118 – 200 -82 9
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 34
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL

Wyniki

x 16:5 4:16 16:5 16:12 8:16 5:16 16:9 2:16 11:16 16:10 11:16 9:16 16:4 9:16
5:16 x 12:16 12:16 16:6 10:16 16:13 12:16 8:16 11:16 16:10 11:16 16:5 16:19 16:6
16:4 16:12 x 16:11 16:6 16:14 16:13 16:7 16:8 16:14 16:12 13:16 16:8 10:16 6:16
5:16 16:12 11:16 x 16:5 9:16 16:7 16:13 16:14 13:16 16:12 9:16 16:6 16:12 13:16
12:16 6:16 6:16 5:16 x 4:16 6:16 13:16 11:16 0:16 16:14 0:16 7:16 16:4 16:6
16:8 16:10 14:16 16:9 16:4 x 16:5 20:22 16:6 10:16 7:16 4:16 19:17 19:17 13:16
16:5 13:16 13:16 7:16 16:6 5:16 x 16:8 16:8 16:10 16:12 12:16 16:4 11:16 11:16
9:16 16:12 7:16 13:16 16:13 22:20 8:16 x 16:6 16:12 9:16 14:16 16:14 16:6 10:16
16:2 16:8 8:16 14:16 16:11 6:16 8:16 6:16 x 19:22 16:13 16:14 16:6 16:9 16:7
16:11 16:11 14:16 16:13 16:0 16:10 10:16 12:16 22:19 x 0:16 16:12 16:14 16:10 15:19
10:16 10:16 12:16 12:16 14:16 16:7 12:16 16:9 13:16 16:0 x 16:11 16:7 16:12 8:16
16:11 16:11 16:13 16:9 16:0 16:4 16:12 16:14 14:16 12:16 11:16 x 16:0 16:14 16:8
16:9 5:16 8:16 6:16 16:7 17:19 4:16 14:16 6:16 14:16 7:16 0:16 x 16:14 22:19
4:16 19:16 16:10 12:16 4:16 17:19 16:11 6:16 9:16 10:16 12:16 14:16 14:16 x 14:16
16:9 6:16 16:6 16:13 6:16 16:13 16:11 16:10 7:16 19:15 16:8 8:16 19:22 16:14 x

Faza ligowa


1. tydzień
3 lutego
14:00 Wisła All in! 16:10 GamerLegion Nuke
17:00 Wisła All in! 4:16 Illuminar Gaming Nuke
18:00 Unicorns of Love 5:16 Demolition Crew Inferno
6 lutego
16:00 Nemiga Gaming 9:16 Team Singularity Nuke
17:00 Movistar Riders 16:4 Unicorns of Love Nuke
17:00 GamerLegion 16:12 Demolition Crew Dust2
7 lutego
16:00 Movistar Riders 13:16 GamerLegion Mirage
19:00 x-kom AGO 19:22 Unicorns of Love Vertigo

2. tydzień
11 lutego
18:00 Wisła All in! 16:11 Movistar Riders Train
19:00 Nemiga Gaming 16:14 Unicorns of Love Nuke
12 lutego
16:00 HellRaisers 16:7 Movistar Riders Inferno
18:00 HellRaisers 16:14 Nordavind Mirage
13 lutego
18:00 Movistar Riders 16:8 Nemiga Gaming Inferno
18:00 Team Singularity 13:16 Nordavind Overpass

3. tydzień
17 lutego
18:00 pro100 16:11 Demolition Crew Inferno
19:00 Unicorns of Love 17:19 Japaleno Inferno
18 lutego
16:00 Nemiga Gaming 14:16 Sprout Vertigo
17:00 Nordavind 8:16 Movistar Riders Mirage
17:00 Sprout 16:0 Unicorns of Love Inferno
17:00 Demolition Crew 16:10 Team Singularity Dust2
18:00 Movistar Riders 13:16 Demolition Crew Train
18:00 Japaleno 20:22 Nemiga Gaming Inferno
19 lutego
15:00 GamerLegion 16:11 HellRaisers Mirage
16:00 Actina PACT 16:9 Nemiga Gaming Nuke
17:00 Actina PACT 16:5 HellRaisers Vertigo
18:00 GamerLegion 13:16 Sprout Nuke
18:00 Demolition Crew 12:16 Nemiga Gaming Inferno
19:00 Movistar Riders 5:16 Japaleno Inferno
19:00 Nordavind 16:6 Unicorns of Love Inferno
20 lutego
17:00 HellRaisers 9:16 Japaleno Dust2
18:00 GamerLegion 16:12 Team Singularity Nuke
19:00 Actina PACT 16:10 Team Singularity Nuke
19:00 pro100 16:14 Unicorns of Love Inferno
21 lutego
16:00 Nemiga Gaming 7:16 GamerLegion Inferno
18:00 Unicorns of Love 8:16 GamerLegion Overpass

4. tydzień
24 lutego
17:00 pro100 22:19 Nordavind Dust2
25 lutego
17:00 Actina PACT 16:5 Demolition Crew Overpass
17:00 HellRaisers 13:16 x-kom AGO Mirage
18:00 Wisła All in! 19:16 Demolition Crew Inferno
18:00 Movistar Riders 16:10 pro100 Overpass
19:00 HellRaisers 9:16 Sprout Dust2
20:00 pro100 16:10 Japaleno Dust2
26 lutego
16:00 pro100 12:16 Nemiga Gaming Vertigo
18:00 Actina PACT 5:16 Movistar Riders Nuke
18:00 Demolition Crew 8:16 Nordavind Inferno
18:00 Sprout 16:4 Japaleno Train
27 lutego
18:00 x-kom AGO 16:11 Movistar Riders Vertigo
18:00 Japaleno 7:16 Team Singularity Overpass
19:00 Japaleno 16:10 Demolition Crew Dust2
20:00 x-kom AGO 8:16 Sprout Nuke
28 lutego
17:00 Team Singularity 16:11 Sprout Dust2
18:00 Demolition Crew 11:16 Sprout Nuke

5. tydzień
2 marca
17:00 Illuminar Gaming 5:16 HellRaisers Inferno
18:00 x-kom AGO 6:16 Demolition Crew Dust2
19:00 Illuminar Gaming 7:16 Unicorns of Love Inferno
3 marca
15:00 Nordavind 8:16 GamerLegion Overpass
17:00 Illuminar Gaming 12:16 Actina PACT Overpass
18:00 x-kom AGO 16:13 Japaleno Mirage
19:00 Illuminar Gaming 6:16 Movistar Riders Inferno
4 marca
17:00 Wisła All in! 14:16 Unicorns of Love Nuke
18:00 Illuminar Gaming 16:14 Team Singularity Mirage
18:00 Actina PACT 8:16 Japaleno Overpass
19:00 Wisła All in! 12:16 Team Singularity Nuke
19:00 x-kom AGO 16:9 Actina PACT Inferno
5 marca
14:00 GamerLegion 16:6 Illuminar Gaming Mirage
16:00 Sprout 16:14 Wisła All in! Train
17:00 Illuminar Gaming 4:16 Japaleno Overpass
17:00 Actina PACT 4:16 GamerLegion Train
18:00 Actina PACT 9:16 Unicorns of Love Vertigo
19:00 Movistar Riders 16:12 Team Singularity Mirage
20:00 x-kom AGO 16:8 Team Singularity Mirage
6 marca
16:00 Actina PACT 16:4 Wisła All in! Train
18:00 x-kom AGO 16:6 GamerLegion Inferno
20:00 x-kom AGO 16:14 Wisła All in! Mirage

6. tydzień
9 marca
16:00 Nordavind 16:9 Wisła All in! Mirage
17:00 Illuminar Gaming 16:6 x-kom AGO Train
18:00 Nemiga Gaming 16:6 Wisła All in! Inferno
19:00 Wisła All in! 10:16 pro100 Dust2
19:00 Illuminar Gaming 11:16 Nordavind Mirage
10 marca
15:00 Nemiga Gaming 13:16 HellRaisers Inferno
17:00 GamerLegion 16:14 Japaleno Overpass
17:00 HellRaisers 16:12 Demolition Crew Mirage
18:00 Demolition Crew 16:6 Illuminar Gaming Nuke
18:00 x-kom AGO 7:16 Nordavind Mirage
20:00 x-kom AGO 19:15 pro100 Train
11 marca
15:00 Actina PACT 2:16 Nordavind Overpass
16:00 Actina PACT 11:16 Sprout Train
16:00 GamerLegion 16:14 pro100 Mirage
17:00 Nemiga Gaming 16:6 Nordavind Nuke
17:00 Sprout 16:12 Movistar Riders Nuke
17:00 Wisła All in! 17:19 Japaleno Dust2
18:00 pro100 16:13 HellRaisers Vertigo
18:00 Japaleno 16:6 Nordavind Dust2
19:00 x-kom AGO 16:10 Nemiga Gaming Vertigo
20:00 Illuminar Gaming 13:16 Nemiga Gaming Nuke
12 marca
15:00 Wisła All in! 12:16 HellRaisers Dust2
17:00 Nordavind 16:14 Sprout Dust2
17:00 Actina PACT 11:16 pro100 Inferno
17:00 Unicorns of Love 6:16 HellRaisers Dust2
18:00 HellRaisers 16:12 Team Singularity Dust2
13 marca
17:00 Illuminar Gaming 0:16 Sprout w/o
17:30 Team Singularity 16:7 Unicorns of Love Nuke
18:00 pro100 16:12 Sprout Train
20:00 pro100 16:0 Illuminar Gaming w/o
15 marca
15:00 Team Singularity 16:0 pro100 w/o

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB
Sprout 2
Movistar Riders 0
Sprout 2
Japaleno 0
pro100 0
Japaleno 2
x-kom AGO 2
HellRaisers 0
x-kom AGO 2
Nordavind 1
GamerLegion 1
Nordavind 2
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Nordavind 2
Movistar Riders 0
Movistar Riders 2
pro100 0 Nordavind 1
Japaleno 2
Japaleno 2
HellRaisers 1
HellRaisers 2
GamerLegion 1

Harmonogram
17 marca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

20:00 Sprout 2:0 Movistar Riders
Inferno 16:7
Mirage 16:10
20:00 pro100 0:2 Japaleno
Inferno 8:16
Dust2 14:16
20:00 x-kom AGO 2:0 HellRaisers
Inferno 16:5
Train 16:5
20:00 GamerLegion 1:2 Nordavind
Vertigo 16:9
Mirage 9:16
Nuke 14:16
18 marca

Półfinał drabinki wygranych

18:00 Sprout 2:0 Japaleno
Inferno 19:16
Mirage 16:13
18:00 x-kom AGO 2:1 Nordavind
Mirage 12:16
Inferno 16:11
Dust2 19:15

1. runda drabinki przegranych

18:00 Movistar Riders 2:0 pro100
Overpass 16:14
 Mirage 16:14
18:00 HellRaisers 2:1 GamerLegion
Inferno 12:16
Train 16:5
Overpass 16:13

2. runda drabinki przegranych

20:30 Nordavind 2:0 Movistar Riders
Overpass 16:12
Mirage 16:12
20:30 Japaleno 2:1 HellRaisers
Inferno 10:16
Overpass 16:13
Dust2 19:16
19 marca

Finał drabinki przegranych

20:00 Nordavind 1:2 Japaleno
Mirage 7:16
Inferno 16:7
Overpass 10:16

Klasyfikacja końcowa

1-2. Sprout, x-kom AGO ESEA GC
3. Japaleno ESEA GC
4. Nordavind
5-6. HellRaisers, Movistar Riders
7-8. GamerLegion, pro100
9-13. Actina PACT, Demolition Crew, Nemiga Gaming, Team Singularity, Unicorns of Love
14-15. Illuminar Gaming, Wisła All in! Games Kraków baraże

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 33 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,