STS

ESEA Premier Season 36 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Premier Season 36
Data 26 stycznia – 18 marca 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 1 miejsce w ESL Pro League Season 14
System round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Anonymo Esports

ALTERNATE aTTaX

Apeks

FATE Esports

Snax ScrunK Grus niki1
KEi Krimbo dennis Patrick
Kylar PANIX FREDDyFROG Rock1nG
innocent kRYSTAL Relaxa milky
mynio prosus kreaz shaiK
imd (trener) Polly (trener) feedme (trener)

forZe

GamerLegion

HellRaisers

LDLC OL

Jerry RuStY Flarich SIXER
almazer eraa kalinka hAdji
FL1T Zero ProbLeM Lambert
zorte Adam9130 JIaYm Maka
KENSI dobbo Gospadarov Keoz
ashhh (trener) TsaGa (trener) Ozstrik3r (trener)

MAD DOG’S PACT

Nemiga Gaming

Nexus Gaming

Sangal Esports

darko mds BTN MAJ3R
lunAtic lollipop21k XELLOW paz
Sobol Jyo iM ngiN
MINISE boX SEMINTE l0gicman
Vegi speed4k sXe imoRR
VinS (trener) keep3r (trener) Cr0n0s (trener) hardstyle (trener)

SAW

Team Singularity

Sprout

ex-Winstrike

arki Remoy Spiidi El1an
JUST notaN faveN Lack1
MUTiRiS IceBerg denis NickelBack
rmn larsen ⁠kressy Krad
stadodo smF slaxz- Forester
Alm (trener) brieF (trener) enkay J (trener) hooch (trener)

Wisła All iN!

x-kom AGO

SZPERO Furlan
jedqr F1KU
hades snatchie
ponczek reatz
Goofy rallen
minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. ex-Winstrike 8 7 1 1. Sprout 8 7 1
2. SAW 8 6 2 2. Nemiga Gaming 8 6 2
3. Apeks 8 6 2 3. Anonymo Esports 8 6 2
4. Wisła All iN! 8 5 3 4. x-kom AGO 8 5 3
5. forZe 8 5 3 5. LDLC OL 8 4 4
6. GamerLegion 8 3 5 6. ALTERNATE aTTaX 8 3 5
7. HellRaisers 8 2 6 7. Sangal Esports 8 3 5
8. FATE Esports 8 1 7 8. MAD DOG’S PACT 8 2 6
9. Team Singularity 8 1 7 9. Nexus Gaming 8 0 8
Legenda:
   Awans do fazy pucharowej
   Zaproszenie do ESEA Premier Season 37
   Dodatkowy mecz o uniknięcie baraży
   Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA Premier
   Dodatkowy mecz o uniknięcie spadku
   Spadek do ESEA Advanced

1. tydzień
26 stycznia
20:00 ALTERNATE aTTaX 2:1 MAD DOG’S PACT Nuke 16:10
Overpass 12:16
Vertigo 7:16
27 stycznia
20:00 Anonymo Esports 2:1 Sangal Esports Inferno 15:19
Vertigo 16:10
Mirage 16:12

2. tydzień
2 lutego
20:00 Apeks 1:2 ex-Winstrike Overpass 20:22
Dust2 16:14
Mirage 6:16
20:00 Sprout 2:1 Nemiga Gaming Dust2 11:16
Inferno 16:9
Nuke 16:11
20:00 Anonymo Esports 2:0 x-kom AGO Mirage 19:17
Inferno 16:12
3 lutego
20:00 Anonymo Esports 0:2 Sprout Nuke 10:16
Mirage 19:22
20:00 ALTERNATE aTTaX 1:2 x-kom AGO Mirage 16:19
Inferno 16:9
Vertigo 12:16

3. tydzień
9 lutego
19:00 forZe 1:2 SAW Nuke 13:16
Dust2 16:13
Inferno 3:16
19:00 ex-Winstrike 2:0 Wisła All iN! Mirage 16:5
Train 16:10
19:00 HellRaisers 2:0 Team Singularity Nuke 16:3
Train 16:6
19:00 FATE Esports 1:2 GamerLegion Mirage 16:12
Dust2 13:16
Overpass 12:16
19:00 LDLC OL 1:2 Nemiga Gaming Vertigo 12:16
Nuke 16:12
Inferno 6:16
19:00 x-kom AGO 2:0 Nexus Gaming Vertigo 16:7
Dust2 16:10
19:00 Anonymo Esports 2:0 ALTERNATE aTTaX Mirage 16:9
Vertigo 16:7
10 lutego
19:00 Apeks 0:2 SAW Vertigo 8:16
Dust2 12:16
19:00 Wisła All iN! 2:1 GamerLegion Overpass 9:16
Train 16:2
Nuke 16:14

4. tydzień
16 lutego
19:00 HellRaisers 0:2 ex-Winstrike Mirage 11:16
Dust2 6:16
19:00 Team Singularity 0:2 GamerLegion Mirage 14:16
Overpass 9:16
19:00 LDLC OL 0:2 Sprout Train 10:16
Inferno 11:16
19:00 Nexus Gaming 1:2 Sangal Esports Dust2 17:19
Mirage 16:9
Vertigo 4:16
17 lutego
19:00 FATE Esports 0:2 SAW Overpass 10:16
Vertigo 3:16
19:00 forZe 1:2 Apeks Dust2 16:4
Inferno 14:16
Mirage 12:16

5. tydzień
23 lutego
19:00 Wisła All iN! 2:1 SAW Inferno 11:16
Train 16:11
Overpass 16:9
19:00 FATE Esports 0:2 ex-Winstrike Vertigo 14:16
Train 18:22
19:00 Team Singularity 0:2 Apeks Overpass 3:16
Vertigo 6:16
19:00 Nexus Gaming 0:2 ALTERNATE aTTaX Mirage 14:16
Inferno 24:28
19:00 LDLC OL 2:1 x-kom AGO Vertigo 13:16
Nuke 16:14
Dust2 16:14
24 lutego
19:00 Nemiga Gaming 2:1 Nexus Gaming Vertigo 16:19
Mirage 16:11
Inferno 16:11
19:00 Sangal Esports 1:2 ALTERNATE aTTaX Dust2 9:16
Nuke 16:8
Vertigo 9:16
19:00 FATE Esports 0:2 Apeks Overpass 9:16
Inferno 11:16
19:00 LDLC OL 1:2 Anonymo Esports Nuke 16:13
Train 12:16
Vertigo 14:16

6. tydzień
2 marca
19:00 SAW 1:2 ex-Winstrike Overpass 4:16
Nuke 16:7
Vertigo 13:16
19:00 HellRaisers 0:2 forZe Mirage 3:16
Inferno 8:16
19:00 FATE Esports 0:2 Wisła All iN! Inferno 8:16
Train 3:16
19:00 Nemiga Gaming 0:2 x-kom AGO Mirage 6:16
Inferno 13:16
19:00 Sangal Esports 1:2 Sprout Nuke 9:16
Inferno 16:7
Vertigo 6:16
19:00 MAD DOG’S PACT 2:0 LDLC OL Inferno 16:10
Train 16:12
3 marca
19:00 HellRaisers 0:2 Wisła All iN! Mirage 15:19
Vertigo 21:25
19:00 Apeks 2:1 GamerLegion Mirage 11:16
Inferno 16:14
Overpass 16:9
19:00 ALTERNATE aTTaX 1:2 LDLC OL Nuke 16:13
Vertigo 14:16
Dust2 14:16
19:00 ex-Winstrike 1:2 forZe Overpass 16:11
Mirage 7:16
Dust2 13:16
19:00 Anonymo Esports 2:0 MAD DOG’S PACT Overpass 16:10
Vertigo 16:14
4 marca
19:00 HellRaisers 0:2 GamerLegion Mirage 13:16
Inferno 5:16

7. tydzień
9 marca
19:00 HellRaisers 1:2 SAW Nuke 11:16
Train 16:8
Inferno 8:16
19:00 FATE Esports 1:2 forZe Overpass 16:10
Mirage 7:16
Inferno 10:16
19:00 GamerLegion 0:2 ex-Winstrike Dust2 4:16
Nuke 13:16
19:00 LDLC OL 2:0 Sangal Esports Nuke 16:6
Inferno 16:8
19:00 Anonymo Esports 2:0 Nexus Gaming Inferno 16:7
Nuke 16:7
19:00 Wisła All iN! 0:2 Team Singularity Nuke 10:16
Mirage 18:22
10 marca
19:00 forZe 2:0 Team Singularity Nuke 16:10
Mirage 16:5
19:00 Wisła All iN! 0:2 Apeks Train 10:16
Overpass 11:16
19:00 ALTERNATE aTTaX 1:2 Nemiga Gaming Nuke 3:16
Vertigo 16:14
Inferno 9:16
19:00 Sangal Esports 2:1 MAD DOG’S PACT Nuke 19:22
Inferno 19:17
Dust2 16:8
11 marca
19:00 Wisła All iN! 2:1 forZe Train 16:10
Mirage 6:16
Nuke 16:13
19:00 FATE Esports 2:1 Team Singularity Train 10:16
Inferno 16:13
Mirage 16:10
12 marca
19:00 MAD DOG’S PACT 1:2 Sprout Dust2 19:15
Train 7:16
Inferno 11:16

8. tydzień
14 marca
15:00 x-kom AGO 2:0 Sprout Dust2 16:5
Mirage 16:14
15 marca
19:00 MAD DOG’S PACT 0:2 Nemiga Gaming Inferno 11:16
Vertigo 8:6
19:00 Team Singularity 0:2 SAW Overpass 5:16
Vertigo 11:16
19:00 Nexus Gaming 0:2 Sprout Inferno 12:16
Mirage 14:16
16 marca
19:00 SAW 2:0 GamerLegion Overpass 16:12
Inferno 16:10
19:00 x-kom AGO 2:0 MAD DOG’S PACT Dust2 19:16
Train 16:4
19:00 Apeks 2:0 HellRaisers Inferno 16:5
Train 16:9
19:00 Nemiga Gaming 2:1 Sangal Esports Nuke 12:16
Dust2 16:7
Inferno 16:13
19:00 Sprout 2:0 ALTERNATE aTTaX Mirage 16:6
Vertigo 16:7
19:00 Nexus Gaming 0:2 LDLC OL Nuke 8:16
Train 3:16
17 marca
19:00 forZe 2:0 GamerLegion Train 16:14
Mirage 16:6
19:00 Team Singularity 1:2 ex-Winstrike Mirage 13:16
Nuke 16:13
Train 6:16
19:00 HellRaisers 2:1 FATE Esports Inferno 13:16
Train 19:16
Dust2 16:10
19:00 Anonymo Esports 0:2 Nemiga Gaming Inferno 8:16
Mirage 8:16
19:00 Nexus Gaming 0:2 MAD DOG’S PACT Nuke 12:16
Dust2 14:16
19:00 x-kom AGO 1:2 Sangal Esports Train 16:10
Dust2 9:16
Vertigo 5:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
ex-Win 2
AGO 1
ex-Win 2
Nemiga 0
Apeks 0
Nemiga 2
ex-Win 1
SAW 2
SAW 2
Anonym 0
SAW 2 SAW 1
Sprout 0 ex-Win 3
Wisła 1
Sprout 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
Sprout 0 ex-Win 2
AGO 2 AGO 0
AGO 2 AGO 2
Apeks 0 Wisła 1
Nemiga 1
Wisła 2
Anonym 1
Wisła 2

Harmonogram
30 marca

Mecz o 11. miejsce

16:00 GamerLegion 2:0 ALTERNATE aTTaX Dust2 16:14
Nuke 16:12
13 kwietnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych

19:00 ex-Winstrike 2:1 x-kom AGO Train 10:16
Dust2 16:12
Vertigo 19:17
19:00 Apeks 0:2 Nemiga Gaming Inferno 6:16
Nuke 7:16
19:00 SAW 2:0 Anonymo Esports Train 16:9
Nuke 16:12
19:00 Wisła All iN! 1:2 Sprout Train 16:12
Dust2 4:16
Nuke 8:16
14 kwietnia

Półfinał drabinki wygranych

19:00 ex-Winstrike 2:0 Nemiga Gaming Nuke 16:4
Overpass 16:14
19:00 SAW 2:0 Sprout Vertigo 16:12
Dust2 16:10

1. runda drabinki przegranych

19:00 x-kom AGO 2:0 Apeks Vertigo 16:5
Inferno 19:17
19:00 Anonymo Esports 1:2 Wisła All iN! Overpass 5:16
Inferno 16:14
Mirage 14:16
15 kwietnia

Finał drabinki wygranych

19:00 ex-Winstrike 1:2 SAW Nuke 14:16
Mirage 16:1
Dust2 8:16

2. runda drabinki przegranych

19:00 Nemiga Gaming 1:2 Wisła All iN! Mirage 10:16
Inferno 16:9
Nuke 5:16
19:00 Sprout 0:2 x-kom AGO Vertigo 14:16
Nuke 11:16

Mecz o 15. miejsce

21:00 FATE Esports 2:0 MAD DOG’S PACT Dust2 19:16
Overpass 16:13
16 kwietnia

3. runda drabinki przegranych

19:00 x-kom AGO 2:1 Wisła All iN! Inferno 16:8
Mirage 8:16
Train 25:23
17 marca

Finał drabinki przegranych

19:00 ex-Winstrike 2:0 x-kom AGO Train 16:7
Dust2 16:10
18 marca

Finał

19:00 SAW 1:3 ex-Winstrike Zwycięzca UB 1:0
Mirage 6:16
Nuke 11:16
Train 8:16

Klasyfikacja końcowa

1. ex-Winstrike EPL
2. SAW ESEA Premier
3. x-kom AGO ESEA Premier
4. Wisła All iN! Games Kraków ESEA Premier
5-6. Nemiga Gaming, Sprout ESEA Premier
7-8. Anonymo Esports, Apeks ESEA Premier
9-11. forZe, GamerLegion, LDLC OL ESEA Premier
12-15. ALTERNATE aTTaX, FATE Esports, HellRaisers, Sangal Esports baraże
16-18. MAD DOG’S PACT, Nexus Gaming, Team Singularity spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Premier Season 36 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,