STS

ESEA Premier Season 37 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Premier Season 37
Data od 4 maja 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 1 miejsce w ESL Pro League Season 14
System round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

ALTERNATE aTTaX

Anonymo Esports

Apeks

BIG

ScrunK Snax Grus tabseN
Krimbo KEi dennis tiziaN
PANIX Kylar FREDDyFROG XANTARES
kRYSTAL innocent Relaxa syrsoN
prosus mynio AcilioN k1to
imd (trener) Polly (trener) DuDe (trener)

Team BLINK

Endpoint CeX

forZe

GamerLegion

SENER1 MiGHTYMAX Jerry RuStY
gxx- Surreal almazer eraa
gulito CRUC1AL FL1T Zero
juanflatroo Thomas zorte iM
sinnopsyy mezii KENSI isak
stikle (trener) RossR (trener) liTTle (trener) ashhh (trener)

Izako Boars

LDLC OL

Movistar Riders

Nemiga Gaming

TOAO SIXER mopoz mds
Szejn hAdji alex lollipop21k
siuhy Lambert steel Jyo
STOMP Maka shokz boX
mono Keoz smooya iDISBALANCE
Hyper (trener) Ozstrik3r (trener) bladE (trener) keep3r (trener)

Sangal Esports

SAW

SINNERS Esports

Sprout

MAJ3R arki SHOCK Spiidi
paz JUST beastik faveN
ngiN MUTiRiS NEOFRAG denis
S3NSEY rmn ZEDKO kressy
imoRR stadodo oskar slaxz-
hardstyle (trener) Alm (trener) tomkeejs (trener) enkay J (trener)

Wisła All iN!

x-kom AGO

SZPERO Furlan
jedqr F1KU
ponczek snatchie
Goofy rallen
Markoś leman
Loord (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. forZe 8 8 0 1. SINNERS Esports 8 6 2
2. BIG 8 6 2 2. x-kom AGO 8 6 2
3. LDLC OL 8 5 3 3. Sangal Esports 8 5 3
4. Team BLINK 8 4 4 4. GamerLegion 8 5 3
5. Wisła All iN! 8 4 4 5. Endpoint CeX 8 5 3
6. SAW 8 4 4 6. Movistar Riders 8 4 4
7. Apeks 8 2 6 7. Sprout 8 2 6
8. Nemiga Gaming 8 2 6 8. Anonymo Esports 8 2 6
9. ALTERNATE aTTax 8 1 7 9. Izako Boars 8 1 7
Legenda:
   Awans do fazy pucharowej
   Zaproszenie do ESEA Premier Season 38
   Dodatkowy mecz o uniknięcie baraży
   Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA Premier
   Dodatkowy mecz o uniknięcie spadku
   Spadek do ESEA Advanced

1. tydzień
4 maja
19:00 Apeks 1:2 BIG Overpass 17:19
Mirage 16:11
Dust2 10:16
19:00 Sprout 0:2 Endpoint CeX Dust2 18:22
Inferno 11:16
5 maja
19:00 Team BLINK 1:2 BIG Dust2 2:16
Train 16:12
Mirage 9:16
19:00 Anonymo Esports 1:2 SINNERS Esports Vertigo 16:6
Nuke 7:16
Mirage 12:16

2. tydzień
11 maja
19:00 SINNERS Esports 2:0 Endpoint CeX Vertigo 16:10
Overpass 16:12
19:00 Anonymo Esports 2:1 Movistar Riders Inferno 16:11
Nuke 11:16
Mirage 16:8
12 maja
19:00 Team BLINK 1:2 forZe Inferno 19:22
Dust2 16:3
Mirage 14:16
19:00 Izako Boars 1:2 Movistar Riders Vertigo 12:16
Nuke 22:19
Inferno 7:16

3. tydzień
18 maja
19:00 Movistar Riders 1:2 SINNERS Esports Vertigo 19:17
Inferno 13:16
Nuke 11:16
19:00 SAW 2:1 BIG Dust2 8:16
Nuke 16:13
Vertigo 16:14
19:00 Wisła All iN! 2:0 LDLC OL Train 16:5
Vertigo 16:11
19:00 Endpoint CeX 0:2 x-kom AGO Dust2 12:16
Inferno 11:16
19:00 GamerLegion 0:2 Sangal Esports Inferno 8:16
Mirage 6:16
19 maja
19:00 Nemiga Gaming 0:2 SAW Inferno 5:16
Nuke 7:16
19:00 Team BLINK 1:2 LDLC OL Inferno 16:11
Mirage 17:19
Dust2 11:16
19:00 GamerLegion 2:0 Izako Boars w/o

4. tydzień
25 maja
19:00 Apeks 0:2 Wisła All iN! Mirage 13:16
Overpass 7:16
19:00 x-kom AGO 0:2 SINNERS Esports Vertigo 9:16
Train 12:16
26 maja
19:00 ALTERNATE aTTaX 0:2 SAW Nuke 10:16
Vertigo 9:16
19:00 Nemiga Gaming 2:1 Team BLINK Inferno 14:16
Mirage 16:11
Vertigo 16:7
19:00 LDLC OL 2:1 Apeks Dust2 16:6
Mirage 11:16
Inferno 19:17
19:00 Movistar Riders 0:2 x-kom AGO Nuke 2:16
Mirage 7:16
27 maja
19:00 ALTERNATE aTTaX 2:1 Nemiga Gaming Vertigo 6:16
Inferno 16:5
Overpass 16:11

5. tydzień
31 maja
19:00 SINNERS Esports 2:0 Sprout Vertigo 19:16
Mirage 16:10
1 czerwca
19:00 BIG 2:0 Wisła All iN! Dust2 16:8
Nuke 16:12
19:00 x-kom AGO 0:2 GamerLegion Mirage 17:19
Vertigo 12:16
19:00 Anonymo Esports 1:2 Sangal Esports Nuke 16:12
Inferno 9:16
Ancient 14:16
2 czerwca
19:00 forZe 2:1 SAW Nuke 14:16
Ancient 16:8
Dust2 16:8
19:00 Wisła All iN! 0:2 Nemiga Gaming Mirage 14:16
Dust2 8:16
19:00 Team BLINK 2:0 Apeks Ancient 16:6
Mirage 16:9
19:00 LDLC OL 2:0 ALTERNATE aTTaX Inferno 16:13
Vertigo 16:14
19:00 Anonymo Esports 1:2 Endpoint CeX Dust2 8:16
Mirage 16:10
Vertigo 13:16
19:00 x-kom AGO 2:0 Izako Boars Mirage 16:14
Inferno 16:7
19:00 Movistar Riders 2:1 Sangal Esports Inferno 13:16
Mirage 16:4
Ancient 16:6
3 czerwca
19:00 forZe 2:1 BIG Mirage 19:17
Dust2 9:16
Overpass 16:9
4 czerwca
19:00 GamerLegion 2:0 Endpoint CeX Overpass 16:14
Inferno 16:5

6. tydzień
7 czerwca
19:00 BIG 2:0 Nemiga Gaming Overpass 16:5
Dust2 16:7
19:00 LDLC OL 0:2 forZe Inferno 14:16
Mirage 12:16
8 czerwca
19:00 LDLC OL 1:2 BIG Vertigo 13:16
Ancient 16:13
Dust2 7:16
19:00 SAW 1:2 Team BLINK Vertigo 16:7
Ancient 14:16
Inferno 10:16
19:00 Apeks 2:1 Nemiga Gaming Inferno 6:16
Vertigo 16:12
Dust2 16:8
19:00 Sprout 2:0 Izako Boars Dust2 16:14
Mirage 16:10
19:00 SINNERS Esports 0:2 Sangal Esports Inferno 14:16
Vertigo 9:16
19:00 Movistar Riders 2:1 GamerLegion Mirage 6:16
Inferno 16:8
Overpass 16:8
9 czerwca
19:00 SAW 2:0 Apeks Inferno 19:17
Vertigo 16:9
19:00 Nemiga Gaming 1:2 LDLC OL Inferno 12:16
Mirage 19:17
Dust2 14:16
19:00 forZe 2:1 Wisła All iN! Mirage 16:8
Nuke 12:16
Overpass 16:14
19:00 Team BLINK 2:0 ALTERNATE aTTaX Mirage 16:9
Vertigo 16:12
19:00  Endpoint CeX 2:0 Izako Boars Inferno 16:8
Dust2 16:8
19:00 SINNERS Esports 2:0 GamerLegion Nuke 16:14
Inferno 16:5
19:00 Movistar Riders 2:0 Sprout Inferno 16:4
Vertigo 16:3
19:00  x-kom AGO 2:1 Sangal Esports Nuke 16:10
Dust2 8:16
Ancient 16:10
10 czerwca
19:00 Anonymo Esports 0:2 Sprout Inferno 7:16
Nuke 1:16
19:00 Wisła All iN! 2:0 ALTERNATE aTTaX Inferno 16:14
Mirage 16:6
11 czerwca
19:00 ALTERNATE aTTaX 1:2 Apeks Vertigo 8:16
Dust2 16:12
Overpass 9:16
13 czerwca
19:00 Izako Boars 0:2 Anonymo Esports Nuke 10:16
Dust2 11:16

7. tydzień
14 czerwca
19:00 Apeks 0:2 forZe Overpass 4:16
Ancient 13:16
19:00 Anonymo Esports 1:2 GamerLegion Mirage 17:19
Nuke 19:17
Vertigo 10:16
19:00 Sangal Esports 2:0 Sprout Mirage 19:16
Vertigo 16:12
19:00 BIG 2:0 ALTERNATE aTTaX Vertigo 16:2
Dust2 16:11
15 czerwca
19:00 Sangal Esports 2:1 Izako Boars Mirage 10:16
Inferno 16:12
Vertigo 16:6
19:00  x-kom AGO 2:0 Sprout Ancient 16:8
Vertigo 16:9
19:00 SAW 1:2 LDLC OL Vertigo 9:16
Inferno 16:7
Ancient 8:16
19:00 forZe 2:0 Nemiga Gaming Overpass 16:13
Mirage 16:13
19:00 Movistar Riders 0:2  Endpoint CeX Ancient 1:16
Inferno 14:16
19:00 Wisła All iN! 1:2 Team BLINK Ancient 11:16
Mirage 16:13
Dust2 12:16
16 czerwca
19:00 ALTERNATE aTTaX 1:2 forZe Mirage 7:16
Inferno 16:13
Dust2 11:16
19:00 SAW 1:2 Wisła All iN! Ancient 9:16
Inferno 16:5
Nuke 12:16
19:00 Sangal Esports 0:2  Endpoint CeX Mirage 10:16
Inferno 7:16
19:00 Sprout 1:2 GamerLegion Ancient 16:10
Mirage 10:16
Vertigo 12:16
19:00 SINNERS Esports 0:16 Izako Boars w/o
19:00  x-kom AGO 2:1 Anonymo Esports Dust2 16:11
Nuke 9:16
Mirage 16:4

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
forZe 2
GL 0
forZe 1
AGO 2
LDLC 1
AGO 2
AGO 0
SIN 2
BIG 2
Sangal 1
BIG 1 SIN 3
SIN 2 AGO 0
BLINK 0
SIN 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
BIG 1 AGO 2
LDLC 2 forZe 1
GL 1 LDLC 1
LDLC 2 forZe 2
forZe 2
BLINK 1
Sangal 0
BLINK 2

Harmonogram
22 czerwca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

19:00 forZe 2:0 GamerLegion Nuke 16:3
Mirage 16:7
19:00 LDLC OL 1:2 x-kom AGO Inferno 16:12
Ancient 13:16
Nuke 10:16
19:00 BIG 2:1 Sangal Esports Inferno 10:16
Vertigo 16:11
Mirage 16:11
19:00 Team BLINK 0:2 SINNERS Esports Ancient 9:16
Vertigo 12:16
23 czerwca

Półfinał drabinki wygranych

19:00 forZe 1:2 x-kom AGO Ancient 16:13
Mirage 16:19
Nuke 10:16
19:00 BIG 1:2 SINNERS Esports Mirage 16:11
Ancient 6:16
Vertigo 14:16

1. runda drabinki przegranych

19:00 GamerLegion 1:2 LDLC OL Mirage 16:13
Ancient 12:16
Nuke 4:16
19:00 Sangal Esports 0:2 Team BLINK Mirage 17:19
Inferno 17:19
24 czerwca

Finał drabinki wygranych

19:00 x-kom AGO 0:2 SINNERS Esports Ancient 10:16
Vertigo 9:16

2. runda drabinki przegranych

19:00 BIG 1:2 LDLC OL Inferno 16:11
Vertigo 14:16
Dust2 14:16
19:00 forZe 2:1 Team BLINK Inferno 10:16
Mirage 25:21
Dust2 16:5
25 czerwca

3. runda drabinki przegranych

19:00 LDLC OL 1:2 forZe Inferno 16:11
Mirage 11:16
Ancient 9:16
26 czerwca

Finał drabinki przegranych

19:00 x-kom AGO 2:1 forZe Nuke 16:11
Mirage 8:16
Ancient 19:15
27 czerwca

Finał

19:00 SINNERS Esports 3:0 x-kom AGO Zwycięzca UB 1:0
Nuke 16:8
Vertigo 16:12

Klasyfikacja końcowa

1. SINNERS Esports EPL
2. x-kom AGO ESEA Premier
3. forZe ESEA Premier
4. LDLC OL ESEA Premier
5-6. BIG, Team BLINK ESEA Premier
7-8. GamerLegion, Sangal Esports ESEA Premier
9-11. Wisła All iN! Games Kraków, Endpoint CeX, Movistar Riders ESEA Premier
12-15. Anonymo Esports, Apeks, Nemiga Gaming, Sprout baraże
17-18. ALTERNATE aTTax, Izako Boars spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Premier Season 37 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,