STS

ESEA Premier Season 37 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Premier Season 37
Data od 4 maja 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 1 miejsce w ESL Pro League Season 14
System round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

ALTERNATE aTTaX

Anonymo Esports

Apeks

BIG

ScrunK Snax Grus tabseN
Krimbo KEi dennis tiziaN
PANIX Kylar FREDDyFROG XANTARES
kRYSTAL innocent Relaxa syrsoN
prosus mynio kreaz k1to
imd (trener) Polly (trener) DuDe (trener)

Team BLINK

Endpoint CeX

forZe

GamerLegion

SENER1 MiGHTYMAX Jerry RuStY
gxx- Surreal almazer eraa
gulito CRUC1AL FL1T Zero
juanflatroo Thomas zorte iM
sinnopsyy mezii KENSI isak
stikle (trener) RossR (trener) liTTle (trener) ashhh (trener)

Izako Boars

LDLC OL

Movistar Riders

Nemiga Gaming

TOAO SIXER mopoz mds
Szejn hAdji alex lollipop21k
siuhy Lambert steel Jyo
STOMP Maka shokz boX
mono Keoz smooya iDISBALANCE
Hyper (trener) Ozstrik3r (trener) bladE (trener) keep3r (trener)

Sangal Esports

SAW

SINNERS Esports

Sprout

MAJ3R arki SHOCK Spiidi
paz JUST beastik faveN
ngiN MUTiRiS NEOFRAG denis
l0gicman rmn ZEDKO kressy
S3NSEY stadodo oskar slaxz-
hardstyle (trener) Alm (trener) enkay J (trener)

Wisła All iN!

x-kom AGO

SZPERO Furlan
jedqr F1KU
hades snatchie
ponczek reatz
Goofy rallen
Loord (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 2 2 0 1. SINNERS Esports 2 2 0
2. forZe 1 1 0 2. Anonymo Esports 2 1 1
3. ALTERNATE aTTaX 0 0 0 3. Endpoint CeX 2 1 1
4. LDLC OL 0 0 0 4. Movistar Riders 2 1 1
5. Nemiga Gaming 0 0 0 5. GamerLegion 0 0 0
6. SAW 0 0 0 6. Sangal Esports 0 0 0
7. Wisła All iN! 0 0 0 7. x-kom AGO 0 0 0
8. Apeks 1 0 1 8. Izako Boars 1 0 1
9. Team BLINK 2 0 2 9. Sprout 1 0 1
Legenda:
   Awans do fazy pucharowej
   Zaproszenie do ESEA Premier Season 38
   Dodatkowy mecz o uniknięcie baraży
   Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA Premier
   Dodatkowy mecz o uniknięcie spadku
   Spadek do ESEA Advanced

1. tydzień
4 maja
19:00 Apeks 1:2 BIG Overpass 17:19
Mirage 16:11
Dust2 10:16
19:00 Sprout 0:2 Endpoint CeX Dust2 18:22
Inferno 11:16
5 maja
19:00 Team BLINK 1:2 BIG Dust2 2:16
Train 16:12
Mirage 9:16
19:00 Anonymo Esports 1:2 SINNERS Esports Vertigo 16:6
Nuke 7:16
Mirage 12:16

2. tydzień
11 maja
19:00 SINNERS Esports 2:0 Endpoint CeX Vertigo 16:10
Overpass 16:12
19:00 Anonymo Esports 2:1 Movistar Riders Inferno 16:11
Nuke 11:16
Mirage 16:8
12 maja
19:00 Team BLINK 1:2 forZe Inferno 19:22
Dust2 16:3
Mirage 14:16
19:00 Izako Boars 1:2 Movistar Riders Vertigo 12:16
Nuke 22:19
Inferno 7:16

3. tydzień
18 maja
19:00 Movistar Riders vs SINNERS Esports BO3
19:00 SAW vs BIG BO3
19:00 ALTERNATE aTTaX vs Nemiga Gaming BO3
19:00 Wisła All iN! vs LDLC OL BO3
19:00 Endpoint CeX vs x-kom AGO BO3
19:00 Anonymo Esports vs Sprout BO3
19:00 GamerLegion vs Sangal Esports BO3
19 maja
19:00 Nemiga Gaming vs SAW BO3
19:00 Team BLINK vs LDLC OL BO3
19:00 GamerLegion vs Izako Boars BO3

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. EPL
2. ESEA Premier
3. ESEA Premier
4. ESEA Premier
5-6. ESEA Premier
7-8. ESEA Premier
9-11. ESEA Premier
12-15. baraże
16-18. spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Premier Season 37 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,