STS

ESEA Premier Season 38 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Premier Season 38
Data 17 sierpnia – 17 października 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 50 000 & + 1 miejsce w ESL Pro League Season 15
System round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Akuma

Anonymo Esports

Apeks

Team BLINK

Psycho Snax dennis SENER1
Sergiz Kylar FREDDyFROG gxx-
SENSEi innocent Relaxa juanflatroo
j3kie snatchie AcilioN sinnopsyy
DemQQ rallen Polly rigoN
imd (trener) stikle (trener)

DBL Poney

Endpoint CeX

ENTERPRISE esports

GamerLegion

Lucky MiGHTYMAX forsyy RuStY
bodyy Surreal The eLiVe eraa
afro CRUC1AL manguss Zero
Djoko Thomas Adejis iM
Ex3rcice BOROS MATYS isak
Allan (trener) ashhh (trener)

LDLC OL

Movistar Riders

Sangal Esports

SAW

SIXER mopoz MAJ3R JUST
hAdji alex paz MUTiRiS
Lambert DeathZz⁠ ngiN rmn
Maka SunPayus S3NSEY stadodo
Keoz dav1g⁠ Soulfly story
Ozstrik3r (trener) bladE (trener) hardstyle (trener) Alm (trener)

SKADE

Sprout

Wisła All iN!

x-kom AGO

dennyslaw Spiidi SZPERO Furlan
Rainwaker faveN jedqr mhL
Duplicate kressy Goofy leman
SHiPZ slaxz- Markoś F1KU
KalubeR raalz phr kRaSnaL
pNshr (trener) enkay J (trener) Loord (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team BLINK 7 6 1 1. x-kom AGO 7 5 2
2. DBL Poney 7 5 2 2. Anonymo Esports 7 4 3
3. Sangal Esports 7 4 3 3. LDLC OL 7 4 3
4. Sprout 7 4 3 4. Wisła All iN! 7 4 3
5. SAW 7 3 4 5. GamerLegion 7 3 4
6. ENTERPRISE esports 7 2 5 6. Endpoint CeX 7 3 4
7. Apeks 7 2 5 7. Movistar Riders 7 3 4
8. Akuma 7 2 5 8. SKADE 7 2 5
Legenda:
   Awans do fazy pucharowej
   Zaproszenie do ESEA Premier Season 39
   Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA Premier
   Spadek do ESEA Advanced

1. tydzień
17 sierpnia
19:00 Endpoint CeX 2:1 SKADE Mirage 8:16
Vertigo 16:13
Inferno 19:17
19:00 Apeks 0:2 ENTERPRISE esports Ancient 6:16
Inferno 13:16
19:00 Team BLINK 2:1 DBL Poney Ancient 16:9
Vertigo 4:16
Inferno 16:11
18 sierpnia
19:00 SAW 1:2 Akuma Nuke 9:16
Vertigo 16:10
Overpass 16:19
19:00 x-kom AGO 2:1 LDLC OL Mirage 16:14
Nuke 6:16
Dust2 16:12
19:00 GamerLegion 2:1 Movistar Riders Nuke 14:16
Overpass 16:12
Vertigo 16:6

2. tydzień
24 sierpnia
19:00 Team BLINK 1:2 Sprout Mirage 11:16
Vertigo 16:8
Ancient 4:16
19:00 x-kom AGO 2:0 Endpoint CeX Vertigo 16:12
Ancent 16:11
25 sierpnia
19:00 Akuma 2:1 ENTERPRISE esports Inferno 12:16
Vertigo 16:8
Dust2 16:10
19:00 LDLC OL 2:1 SKADE Inferno 16:11
Mirage 8:16
Dust2 16:14
19:00 Movistar Riders 1:2 Wisła All iN! Overpass 14:16
Vertigo 16:10
Nuke 5:16

3. tydzień
31 sierpnia
19:00 SAW 2:1 ENTERPRISE esports Vertigo 16:5
Inferno 11:16
Ancient 22:20
19:00 Sprout 1:2 DBL Poney Vertigo 10:16
Dust2 16:12
Nuke 2:16
19:00 SKADE 1:2 x-kom AGO Nuke 14:16
Mirage 16:9
Dustw 9:16
1 września
19:00 Akuma 0:2 Apeks Overpass 17:19
Nuke 9:16
19:00 Sangal Esports 1:2 Team BLINK Dust2 16:9
Mirage 2:16
Inferno 7:16
19:00 Wisła All iN! 2:1 GamerLegion Mirage 19:16
Overpass 14:16
Ancient 16:11
19:00 Anonymo Esports 2:1 Movistar Riders Mirage 16:12
Overpass 10:16
Vertigo 16:13

4. tydzień
7 września
19:00 Apeks 1:2 Team BLINK Inferno 13:16
Overpass 16:3
Dust2 12:16
19:00 Akuma 0:2 Sprout Vertigo 15:19
Dust2 9:16
19:00 Endpoint CeX 2:0 Anonymo Esports Overpass 16:8
Mirage 16:11
19:00 GamerLegion 1:2 x-kom AGO Inferno 8:16
Mirage 16:2
Ancient 8:16
10 września
19:00 DBL Poney 2:0 ENTERPRISE esports Inferno 16:12
Nuke 16:11

5. tydzień
13 września
19:00 Sprout 0:2 Sangal Esports Dust2 13:16
Inferno 5:16
14 września
19:00 Apeks 0:2 Sprout Dust2 9:16
Ancient 6:16
19:00 Team BLINK 2:0 ENTERPRISE esports Ancient 16:8
Overpass 16:10
19:00 Sangal Esports 2:1 Akuma Mirage 16:9
Inferno 4:16
Nuke 16:13
15 września
19:00 Apeks 0:2 DBL Poney Dust2 13:16
Overpass 13:16
19:00 SAW 0:2 Sprout Dust2 9:16
Nuke 12:16
19:00 x-kom AGO 1:2 Movistar Riders Ancient 16:13
Vertigo 8:16
Inferno 10:16
17 września
19:00 LDLC OL 2:0 GamerLegion Nuke 16:7
Mirage 16:10

6. tydzień
20 września
19:00 Anonymo Esports 2:0 GamerLegion Ancient 16:9
Vertigo 16:12
21 września
19:00 SKADE 2:0 Anonymo Esports Vertigo 16:3
Inferno 16:14
19:00 Akuma 1:2 DBL Poney Inferno 16:11
Nuke 13:16
Vertigo 11:16
19:00 Endpoint CeX 1:2 GamerLegion Mirage 16:13
Overpass 8:16
Ancient 11:16
19:00 LDLC OL 2:1 Wisła All iN! Ancient 22:19
Nuke 12:16
Inferno 16:12
22 września
15:00 SKADE 2:0 Wisła All iN! Mirage 16:11
Overpass 16:12
19:00 Endpoint CeX 1:2 LDLC OL Dust2 16:19
Vertigo 16:12
Inferno 5:16
19:00 Sangal Esports 2:0 ENTERPRISE esports Ancient 16:9
Nuke 16:5
19:00 SAW 1:2 Team BLINK Vertigo 16:10
Inferno 3:16
Ancient 14:16
19:00 SKADE 1:2 Movistar Riders Mirage 16:13
Vertigo 14:16
Inferno 13:16
19:00 x-kom AGO 2:0 Anonymo Esports Ancient 16:11
Mirage 16:4
23 września
16:00
Endpoint CeX 1:2 Wisła All iN! Inferno 16:9
Overpass 13:16
Ancient 11:16
19:00 SAW 2:1 Apeks Nuke 16:6
Overpass 12:16
Ancient 16:12
24 września
19:00 SAW 0:2 Sangal Esports Dust2 8:16
Veritgo 6:16
26 września
19:00 Anonymo Esports 2:0 Wisła All iN! Dust2 16:8
Inferno 16:11
19:00 Endpoint CeX 2:0 Movistar Riders Ancient 16:14
Vertigo 16:10

7. tydzień
28 września
13:00 Anonymo Esports 2:1 LDLC OL Nuke 12:16
Ancient 16:10
Vertigo 16:8
19:00 LDLC OL 0:2 Movistar Riders Vertigo 7:16
Inferno 7:16
19:00 Sprout 1:2 ENTERPRISE esports Inferno 16:14
Nuke 13:16
Mirage 12:16
19:00 Apeks 2:0 Sangal Esports Ancient 16:6
Dust2 16:14
19:00 Akuma 0:2 Team BLINK Dust2 14:16
Mirage 6:16
19:00 SAW 2:1 DBL Poney Overpass 9:16
Ancient 16:9
Vertigo 16:9
19:00 GamerLegion 2:1 SKADE Ancient 6:16
Vertigo 16:5
Overpass 19:17
19:00 x-kom AGO 1:2 Wisła All iN! Nuke 13:16
Mirage 16:10
Dust2 10:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
BLINK 2
Wisła 0
BLINK 0
ANO 2
Sangal 0
ANO 2
ANO 1
AGO 2
Poney 2
LDLC 0
Poney 0 AGO 3
AGO 2 ANO 0
Sprout 0
AGO 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
Poney 2 ANO 2
Wisła 1 BLINK 0
Wisła 2 Poney 0
Sangal 0 BLINK 2
BLINK 2
LDLC 0
LDLC 2
Sprout 1

Harmonogram
12 października

Ćwierćfinał drabinki wygranych

19:00 Team BLINK 2:0 Wisła All iN! Overpass 16:12
Mirage 16:12
19:00 Sangal Esports 0:2 Anonymo Esports Inferno 9:16
Mirage 8:16
19:00 DBL Poney 2:0 LDLC OL Inferno 16:9
Vertigo 16:6
19:00 Sprout 0:2 x-kom AGO Ancient 20:22
Vertigo 9:16
13 października

Półfinał drabinki wygranych

19:00 Team BLINK 0:2 Anonymo Esports Vertigo 17:19
Inferno 14:16
19:00 DBL Poney 0:2 x-kom AGO Ancient 5:16
Vertigo 6:16

1. runda drabinki przegranych

19:00 Wisła All iN! 2:0 Sangal Esports Inferno 16:12
Nuke 19:16
19:00 LDLC OL 2:1 Sprout Vertigo 16:8
Inferno 13:16
Dust2 16:12
14 października

Finał drabinki wygranych

20:00 Anonymo Esports 1:2 x-kom AGO Mirage 10:16
Ancient 16:14
Vertigo 16:19

2. runda drabinki przegranych

19:00 Wisła All iN! 1:2 DBL Poney Ancient 16:11
Inferno 5:16
Nuke 6:16
19:00 LDLC OL 0:2 Team BLINK Dust2 8:16
Mirage 8:16
15 października

3. runda drabinki przegranych

19:00 DBL Poney 0:2 Team BLINK Vertigo 11:16
Ancient 13:16
16 października

Finał drabinki przegranych

19:00 Anonymo Esports 2:0 Team BLINK Mirage 16:12
Vertigo 16:11
17 października

Finał

19:00 x-kom AGO 3:0 Anonymo Esports 1:0
Dust2 19:16
Nuke 16:6

Klasyfikacja końcowa

1. x-kom AGO 20 000 $ + EPL
2. Anonymo Esports 12 000 $ + EPL Conference
3. Team BLINK 6 500 $
4. DBL Poney 4 000 $
5-6. LDLC OL, Wisła All iN! Games Kraków 2 500 $
7-8. Sangal Esports, Sprout 1 250 $
9-10. GamerLegion, SAW
11-14. Apeks, Endpoint CeX, ENTERPRISE esports, Movistar Riders baraże
15-16. Akuma, SKADE spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Premier Season 38 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,