STS

ESEA Premier Season 39 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Premier Season 39
Data od 2 listopada 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 50 000 & + 1 miejsce w ESL Pro League Conference Season 16
System round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

1WIN

Anonymo Esports

Team BLINK

Copenhagen Flames

TRAVIS Snax SENER1 Jabbi
Polt Kylar gxx nicoodoz
deko innocent juanflatroo roeJ
Ravenlot snatchie sinnopsyy HooXi
glowiing rallen rigoN Zyphon
MSE (trener) imd (trener) stikle- (trener) pita (trener)

DBL Poney

Entropiq

Eternal Fire

Team Finest

Lucky El1an⁠ woxic⁠ anarkez
bodyy Lack1⁠ Calyx⁠ mar
afro NickelBack⁠ XANTARES⁠ kreaz
Djoko Krad⁠ imoRR⁠ robiin
Ex3rcice Forester⁠ xfl0ud shokz
GoY (trener) hooch (trener) bishop (trener) righi (trener)

forZe

GamerLegion

LDLC OL

Movistar Riders

Jerry RuStY SIXER mopoz
KENSI eraa hAdji alex
zorte Zero Lambert DeathZz⁠
Norwi iM Maka SunPayus
shalfey isak Keoz dav1g⁠
Fierce (trener) ashhh (trener) Ozstrik3r (trener) bladE (trener)

Nemiga Gaming

SAW

Sinners Esports

Sprout

Jyo JUST beastik Spiidi
boX MUTiRiS ZEDKO faveN
iDISBALANCE rmn SHOCK slaxz-
1eeR stadodo NEOFRAG raalz
tN1R arki oskar KEi
keep3r (trener) Alm (trener) Tomkeejs (trener) BERRY (trener)

Wisła All iN!

x-kom AGO

SZPERO Furlan
jedqr mhL
Goofy leman
Markoś F1KU
phr kRaSnaL
Loord (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Finest 5 5 0 1. 1WIN 5 3 2
2. DBL Poney 5 3 2 2. Movistar Riders 2 2 0
3. Sinners Esports 3 2 1 3. Team BLINK 4 2 2
4. Anonymo Esports 2 1 1 4. Copenhagen Flames 4 2 2
5. GamerLegion 3 1 2 5. Sprout 1 1 0
6. Wisła All iN! 3 1 2 6. LDLC OL 2 1 1
7. x-kom AGO 3 1 2 7. SAW 2 1 1
8. forZe 5 1 4 8. Nemiga Gaming 4 1 3
9. Entropiq 1 0 1 9. Eternal Fire 2 0 2
Legenda:
   Awans do fazy pucharowej
   Zaproszenie do ESL Challenger League Season 40
   Dodatkowy mecz o uniknięcie baraży
   Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA Premier
   Dodatkowy mecz o uniknięcie spadku

1. tydzień
2 listopada
19:00 Sinners Esports 2:0 GamerLegion Inferno 16:11
Vertigo 19:16
19:00 Wisła All iN! 1:2 Team Finest Ancient 16:7
Inferno 11:16
Overpass 2:16
19:00 Eternal Fire 0:2 SAW w/o
3 listopada
19:00 x-kom AGO 2:1 Sinners Esports Mirage 11:16
Nuke 16:10
Ancient 16:5
19:00 Team Finest 2:1 GamerLegion Inferno 16:7
Vertigo 7:16
Mirage 16:7
19:00 Team BLINK 2:0 Eternal Fire w/o
20:00 Anonymo Esports 1:2 DBL Poney Ancient 14:16
Inferno 16:13
Nuke 9:16

2. tydzień
8 listopada
18:00 1WIN 1:2 Movistar Riders Mirage 16:9
Nuke 9:16
Vertigo 6:16
9 listopada
19:00 forZe 1:2 Team Finest Mirage 16:6
Overpass 14:16
Inferno 7:16
19:00 Movistar Riders 2:0 Nemiga Gaming Inferno 16:7
Mirage 16:13
19:00 Sprout 2:0 Team BLINK Overpass 16:14
Vertigo 16:7
10 listopada
19:00 Team Finest 2:0 DBL Poney Vertigo 16:13
Overpass 16:7
11 listopada
19:00 1WIN 2:1 LDLC OL Nuke 8:16
Vertigo 16:14
Ancient 16:8
12 listopada
19:00 1WIN 1:2 Nemiga Gaming Mirage 16:10
Dust2 11:16
Nuke 6:16

3. tydzień
16 listopada
19:00 Copenhagen Flames 1:2 1WIN Overpass 12:16
Mirage 16:13
Vertigo 17:19
19:00 DBL Poney 0:2 forZe Inferno 12:16
Dust2 8:16
17 listopada
19:00 Copenhagen Flames 2:0 Nemiga Gaming Mirage 16:5
Overpass 16:10
19 listopada
14:00 forZe 1:2 Anonymo Esports Mirage 16:12
Ancient 12:16
Nuke 1:16
15:00 Copenhagen Flames 1:2 LDLC OL Inferno 7:16
Ancient 16:13
Mirage 14:16

4. tydzień
23 listopada
19:00 forZe 1:2 Sinners Esports Ancient 16:8
Mirage 3:16
Inferno 9:16
19:00 1WIN 2:1 Team BLINK Vertigo 16:14
Ancient 13:16
Mirage 16:13
19:00 Team Finest 2:0 x-kom AGO Ancient 16:8
Inferno 16:9
20:00 DBL Poney 2:0 Wisła All iN! Dust2 16:12
Inferno 16:14
24 listopada
19:00 Entropiq 1:2 GamerLegion Mirage 2:16
Vertigo 16:5
Nuke 5:16
19:00 forZe 1:2 Wisła All iN! Nuke 16:12
Mirage 13:16
Overpass 9:16
21:00 Team BLINK 2:0 Nemiga Gaming Mirage 16:11
Inferno 16:10
25 listopada
18:00 Copenhagen Flames 2:0 SAW Overpass 16:12
Nuke 16:7
19:00 x-kom AGO 0:2 DBL Poney Inferno 8:16
Vertigo 6:16

Faza pucharowa

TBD

Klasyfikacja końcowa

1. 20 000 $ + EPL Conference
2. 12 000 $
3. 6 500 $
4. 4 000 $
5-6. 2 500 $
7-8. 1 250 $
9-10.
11.
12. baraże
13-14. baraże
15. baraże
16. spadek
17-18. spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Premier Season 39 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,