STS

ESL Challenger League Season 41 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Challenger League Season 41
Data 26 kwietnia – 26 czerwca 2022
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 50 000 $ + 1 miejsce w ESL Pro League Conference Season 17
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

1WIN

Copenhagen Flames

ECSTATIC

Entropiq

TRAVIS Jabbi birdfromsky El1an⁠
deko nicoodoz maNkz Lack1⁠
glowiing roeJ Daffu NickelBack⁠
flamie HooXi FASHR Krad⁠
fostar Zyphon XELLOW Forester⁠
MSE (trener) vorborg (trener) hooch (trener)

Falcons Esports

Team Finest

HEET

K23

hAdji anarkez Lucky neaLaN
Maka kreaz bodyy n0rb3r7
Keoz shokz afro fame
Python twist Djoko xsepower
Kyojin PlesseN Ex3rcice X5G7V
Ozstrik3r (trener) bogdan (trener) matHEND (trener) Solaar (trener)

ex-MAD Lions

Movistar Riders

Sangal Esports

SAW

TMB mopoz S3NSEY JUST
jL alex Soulfly MUTiRiS
b0RUP DeathZz⁠ ScrunK rmn
MICHU SunPayus kory stadodo
sdy dav1g⁠ kyuubii arki
kuben (trener) bladE (trener) TuGuX (trener) vts (trener)

Sinners Esports

Sprout

Wisła Games

x-kom AGO

beastik Spiidi⁠ SZPERO Furlan
ZEDKO slaxz- jedqr leman
SHOCK raalz⁠ Goofy F1KU
NEOFRAG Staehr⁠ Sobol ultimate
forsyy lauNX snatchie AxEcHo
Tomkeejs (trener) BERRY⁠ (trener) Loord (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Movistar Riders 2 2 0   1. Entropiq 2 2 0
  2. 1WIN 3 2 1   2. Sinners Esports 3 2 1
  3. Wisła Games 3 1 2   3. ECSTATIC 3 1 2
  4. Sangal Esports 2 0 2   4. Team Finest 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Falcons Esports 2 2 0   1. HEET 0 0 0
  2. SAW 3 2 1   2. K23 0 0 0
  3. x-kom AGO 3 1 2   3. ex-MAD Lions 0 0 0
  4. Copenhagen Flames 2 0 2   4. Sprout 0 0 0

Harmonogram
26 kwietnia

Grupa A

19:00 Movistar Riders 2:1 Sangal Esports Inferno 16:6
Vertigo 8:16
Mirage 16:11
19:00 Wisła Games 2:1 1WIN Ancient 10:16
Dust2 16:9
Nuke 16:5
27 kwietnia

Mecz wygranych grupy A

19:00 Movistar Riders 2:0 Wisła Games Nuke 16:13
Inferno 16:11

Mecz przegranych grupy A

19:00 Sangal Esports 0:2 1WIN Vertigo 6:16
Overpass 15:19
3 maja

Decydujący mecz grupy A

19:00 Wisła Games 0:2 1WIN Nuke 11:16
Dust2 8:16
4 maja

Grupa B

19:00 Entropiq 2:0 Team Finest Vertigo 16:5
Ancient 16:8
19:00 Sinners Esports 2:1 ECSTATIC Vertigo 9:16
Ancient 19:16
Inferno 16:10
10 maja

Mecz wygranych grupy B

19:00 Entropiq 2:0 Sinners Esports Vertigo 16:3
Ancient 16:7

Mecz przegranych grupy B

19:00 Team Finest 1:2 ECSTATIC Overpass 23:25
Ancient 16:7
Vertigo 11:16
11 maja

Decydujący mecz grupy B

19:00 Sinners Esports 2:0 ECSTATIC Inferno 22:20
Overpass 16:7
17 maja

Grupa C

19:00 Copenhagen Flames 0:2 Falcons Esports w/o
19:00 SAW 1:2 x-kom AGO Nuke 16:11
Ancient 10:16
Vertigo 13:16
18 maja

Mecz wygranych grupy C

19:00 Falcons Esports 2:0 x-kom AGO Nuke 16:10
Vertigo 16:9

Mecz przegranych grupy C

19:00 Copenhagen Flames 0:2 SAW w/o
25 maja

Decydujący mecz grupy C

19:00 SAW 2:1 x-kom AGO Nuke 19:15
Ancient 17:19
Vertigo 16:12
28 maja

Grupa D

19:00 K23 vs ex-MAD Lions BO3
30 maja

Grupa D

13:00 Sprout vs HEET BO3
TBA

Mecz wygranych grupy D

19:00 TBD vs TBD BO3

Mecz przegranych grupy D

19:00 TBD vs TBD BO3
TBA

Decydujący mecz grupy D

19:00 TBD vs TBD BO3

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 20 000 $ + EPL Conference
2. 11 500 $
3. 7 000 $
4. 4 000 $
5-6. 2 500 $
7-8. 1 250 $
9-12. ECSTATIC, Wisła All iN! Games Kraków, x-kom AGO
13-16. Copenhagen Flames, Team Finest, Sangal Esports baraże

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESL Challenger League Season 41 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,