STS

ESL Challenger League Season 42 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Challenger League Season 41
Data 30 sierpnia – 23 października 2022
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 50 000 $ + 1 miejsce w ESL Pro League Conference Season 17
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

1WIN

9INE

AGO Esports

Bad News Eagles

TRAVIS SZPERO Furlan SENER1
deko Goofy leman gxx-
glowiing KEi phr juanflatroo
flamie Kylar snatchie sinnopsyy
lollipop21k jedqr AxEcHo rigoN
MSE (trener) nawrot (trener) minirox (trener) stikle- (trener)

BLUEJAYS

ECSTATIC

Entropiq

Team Falcons

aidKiT maNkz NickelBack⁠ hAdji
kyxsan kraghen Krad⁠ Maka
dan1 Queenix Forester⁠ Python
CacaNito Cabbi mir NBK
stYleEeZ brzer anarkez misutaaa
Cr0n0s (trener) hooch (trener) Ozstrik3r (trener)

Team Finest

forZe

FurryFury Ungentium

HEET

kreaz Jerry Sidney bodyy
shokz KENSI m4tthi afro
twist zorte Prism Djoko
PlesseN Norwi GruBy Ex3rcice
hades shalfey byali JACKZ
bogdan (trener) Fierce (trener) Luz (trener) matHEND (trener)

K23

SAW

Sinners Esports

Sprout

xsepower JUST beastik slaxz-
X5G7V MUTiRiS ZEDKO Staehr⁠
Raijin rmn SHOCK lauNX
clax ewjerkz forsyy Zyphon
FinigaN story Zero refrezh
Solaar (trener) arki (trener) Tomkeejs (trener) BERRY⁠ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. 1WIN 2 2 0   1. Bad News Eagles 2 2 0
  2. forZe 3 2 1   2. Team Falcons 3 2 1
  3. 9INE 3 1 2   3. ECSTATIC 3 1 2
  4. SAW 2 0 2   4. FurryFury Ungentium 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. BLUEJAYS 2 2 0   1. Entropiq 1 1 0
  2. HEET 3 2 1   2. Sprout 1 1 0
  3. Sinners Esports 3 1 2   3. AGO Esports 1 0 1
  4. Team Finest 2 0 2   4. K23 1 0 1

Harmonogram
30 sierpnia

Grupa A

19:00 forZe 1:2 9INE Nuke 13:16
Dust2 16:8
Mirage 6:16
19:00 1WIN 2:0 SAW Ancient 16:14
Dust2 19:17
31 sierpnia

Mecz wygranych grupy A

19:00 1WIN 2:1 9INE Nuke 13:16
Dust2 14:16

Mecz przegranych grupy A

19:00 SAW 0:2 forZe Mirage 5:16
Dust2 16:13
Overpass 16:13
6 września

Decydujący mecz grupy A

19:00 9INE 1:2 forZe Nuke 19:15
Dust2 8:16
Mirage 8:16
7 września

Grupa B

19:00 Bad News Eagles 2:0 FurryFury Ungentium Ancient 16:4
Inferno 16:3
19:00 Team Falcons 2:1 ECSTATIC Vertigo 16:13
Nuke 13:16
Dust2 16:9
13 września

Mecz wygranych grupy B

19:00 Bad News Eagles 2:0 Team Falcons Vertigo 16:11
Mirage 19:17

Mecz przegranych grupy B

19:00 FurryFury Ungentium 0:2 ECSTATIC Dust2 17:19
Vertigo 14:16
14 września

Decydujący mecz grupy B

19:00 Team Falcons 2:1 ECSTATIC Vertigo 16:19
Inferno 16:11
Dust2 16:10
20 września

Grupa C

19:00 Team Finest 0:2 BLUEJAYS Mirage 8:16
Vertigo 20:22
21 września

Grupa C

19:00 HEET 2:0 Sinners Esports Overpass 16:9
Ancient 16:12
26 września

Mecz wygranych grupy C

16:00 BLUEJAYS 2:0 HEET Inferno 16:10
Ancient 16:9

Mecz przegranych grupy C

17:00 Team Finest 1:2 Sinners Esports Mirage 16:14
Vertigo 12:16
Ancient 17:19
27 września

Decydujący mecz grupy C

19:00 HEET 2:1 Sinners Esports Overpass 16:14
Nuke 6:16
Ancient 16:7
28 września

Grupa D

19:00 Entropiq 2:0 AGO Esports Mirage 16:9
Overpass 16:8
19:00 Sprout 2:0 K23 w/o
TBA

Mecz wygranych grupy D

19:00 Entropiq vs Sprout BO3

Mecz przegranych grupy D

19:00 AGO Esports vs K23 BO3
TBA

Decydujący mecz grupy D

19:00 TBD vs TBD BO3

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 20 000 $ + EPL Conference
2. 11 500 $
3. 7 000 $
4. 4 000 $
5-6. 2 500 $
7-8. 1 250 $
9-12. 9INE, ECSTATIC, Sinners Esports
13-16. Team Finest, FurryFury Ungentium, SAW baraże

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESL Challenger League Season 42 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,