STS
ESL Impact

ESL Impact League Season 2 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Impact League Season 2
Data 8 września – 23 października 2022
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 2 miejsca na lanowych finałach
System faza grupowa round-robin + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG EQUIPA

Entropiq Queens

MostValuablePlayers

kezziwOw Aida pavlla manka
Joanana D7 Ailie Potya
spike JennyR LETi f6tal
RacheLL Zana Olkaa. Allurin
aurora Mariam Nessi aimamama
FeldmaN (trener) MusambaN1 (trener) forji (trener) sunlight (trener)

NAVI Javelins

Nigma Galaxy

Ninjas in Pyjamas

NOFEAR5

Angelka ANa ASTRA Elizabeth
Haniaa twenty3 Minnie Ksu
Vicu vilga 7licious Victoria
Danuu tory jenkon Stormy
Liina Kat pullox Dinowka
AlcesT (trener) JTR (trener) Mack (trener) R3x (trener)

Tabela


Grupa A
# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Nigma Galaxy 4 – 0 145 – 75 +70 12
2. NOFEAR5 3 – 1 162 – 149 +13 9
3. Ninjas in Pyjamas 1 – 3 103 – 140 -37 3
4. Entropiq Queens 0 – 4 131 – 177 -46 0

Grupa B
# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. NAVI Javelins 4 – 0 136 – 78 +58 12
2. BIG EQUIPA 2 – 2 101 – 108 -7 6
3. Astralis 1 – 3 94 – 122 -28 3
4. MostValuablePlayers 1 – 3 85 – 108 -23 3
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Brak awansu do play-offów

Faza ligowa


1. kolejka
8 września

Grupa A

19:30 Nigma Galaxy 2:0 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:2
Vertigo 16:7

Grupa B

19:30 BIG EQUIPA 2:0 Astralis Dust2 16:12
Ancient 16:14
9 września

Grupa A

19:30 NOFEAR5 2:1 Entropiq Queens Inferno 19:16
Ancient 10:16
Mirage 16:14

Grupa B

19:30 NAVI Javelins 2:0 MostValuablePlayers Dust2 16:12
Nuke 16:2

2. kolejka
15 września

Grupa A

19:30 Entropiq Queens 0:2 Nigma Galaxy Ancient 2:16
Inferno 6:16

Grupa B

19:30 NAVI Javelins 2:1 Astralis Ancient 8:16
Vertigo 16:4
Mirage 16:4
16 września

Grupa A

19:30 Ninjas in Pyjamas 0:2 NOFEAR5 Dust2 9:16
Vertigo 12:16

Grupa B

19:30 MostValuablePlayers 0:2 BIG EQUIPA Dust2 8:16
Nuke 10:16

3. kolejka
22 września

Grupa A

19:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 Entropiq Queens Mirage 19:22
Inferno 19:15
Overpass 16:7

Grupa B

19:30 Astralis 0:2 MostValuablePlayers Overpass 6:16
Mirage 6:16
23 września

Grupa A

19:30 Nigma Galaxy 2:1 NOFEAR5 Dust2 17:19
Inferno 16:12
Overpass 16:8

Grupa B

19:30 NAVI Javelins 2:0 BIG EQUIPA Dust2 16:9
Vertigo 16:10

4. kolejka
29 września

Grupa A

19:30 NOFEAR5 2:1 Entropiq Queens Mirage 14:16
Ancient 16:10
Overpass 16:7

Grupa B

19:30 NAVI Javelins 2:0 MostValuablePlayers Dust2 16:11
Nuke 16:10
30 września

Grupa A

19:30 Nigma Galaxy 2:0 Ninjas in Pyjamas Vertigo 16:10
Inferno 16:9

Grupa B

19:30 BIG EQUIPA 0:2 Astralis Ancient 9:16
Nuke 9:16

5. kolejka
6 października

Grupa A

19:30 Ninjas in Pyjamas vs NOFEAR5 BO3

Grupa B

19:30 MostValuablePlayers vs BIG EQUIPA BO3
7 października

Grupa A

19:30 Entropiq Queens vs Nigma Galaxy BO3

Grupa B

19:30 NAVI Javelins vs Astralis BO3

6. kolejka
13 października

Grupa A

19:30 Ninjas in Pyjamas vs Entropiq Queens BO3
19:30 Nigma Galaxy vs NOFEAR5 BO3

Grupa B

19:30 Astralis vs MostValuablePlayers BO3
19:30 NAVI Javelins vs BIG EQUIPA BO3

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1-2. lanowe finały
3-4.
5-6.
7-8.

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESL Impact League Season 2 wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV.

Tagi: , , ,