ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2020

Transmisja

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2020
Data 27 kwietnia – 31 maja 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 50 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

AVEZ Esport

CLEANTmix

Illuminar Gaming

darko KEi koyot innocent
lunAtic Kylar frz reatz
Sobol nawrot Crityourface mouz
Goofy Markoś m4tthi Snax
MINISE byali blacktear5 Vegi
VinS (trener) bogdan (trener) MdN (trener) imd (trener)

Izako Boars

Łomża 0,0% Cyberwolves

Wisła All in!

x-kom AGO

EXUS Bielany SZPERO Furlan
TOAO grucha mynio GruBy
Szejn olfii jedqr mhL
siuhy SaMey hades F1KU
avis gab fanatyk oskarish
Hyper (trener) nodsury (trener) Loord (trener) minirox (trener)

Zmiany w składach
4. kolejka mepsoN m4tthi
5. kolejka m4tthi MdN
5. kolejka Sobol rallen
6. kolejka rallen Sobol
6. kolejka MOLSI byali
6. kolejka exhie m4tthi
7. kolejka MdN blacktear5

Wywiady

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Illuminar Gaming 11 – 1 – 2 218 – 156 +62 34
2. x-kom AGO 11 – 0 – 3 211 – 157 +54 33
3. Actina PACT 8 – 1 – 5 195 – 150 +45 25
4. Wisła All in! Games Kraków 7 – 2 – 5 191 – 171 +20 23
5. AVEZ Esport 7 – 1 – 6 189 – 166 +23 22
6. Izako Boars 4 – 3 – 7 172 – 198 -26 15
7. CLEANTmix 2 – 1 – 11 131 – 211 -80 7
8. Łomża 0,0% Cyberwolves 1 – 1 – 12 117 – 215 -98 4
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

x 10:16 16:7 15:15 16:5 16:8 16:5 12:16
10:16 x 16:4 16:14 16:12 16:7 16:6 9:16
5:16 2:16 x 2:16 15:15 16:8 14:16 12:16
13:16 16:11 16:11 x 16:14 16:8 16:13 16:13
16:13 16:7 16:7 3:16 x 8:16 15:15 14:16
2:16 15:15 12:16 10:16 14:16 x 3:16 2:16
16:8 16:11 16:10 12:16 15:15 16:5 x 13:16
16:9 16:14 16:10 12:16 16:7 16:7 10:16 x

Faza ligowa


1. kolejka
27 kwietnia
18:30 x-kom AGO 16:14 AVEZ Esport Nuke
19:30 AVEZ Esport 9:16 x-kom AGO Overpass
20:30 Illuminar Gaming 13:16 Actina PACT Nuke
21:30 Actina PACT 15:15 Illuminar Gaming Train
28 kwietnia
18:30 CLEANTmix 16:8 Łomża 0,0% Cyberwolves Mirage
19:30 Łomża 0,0% Cyberwolves 12:16 CLEANTmix Inferno
20:30 Izako Boars 16:13 Actina PACT Train
21:30 Actina PACT 16:5 Izako Boars Dust2

2. kolejka
29 kwietnia
18:00 x-kom AGO 10:16 Wisła All in! Nuke
19:00 Wisła All in! 13:16 x-kom AGO Overpass
20:00 CLEANTmix 2:16 Illuminar Gaming Mirage
21:00 Illuminar Gaming 16:11 CLEANTmix Train
30 kwietnia
18:00 Łomża 0,0% Cyberwolves 15:15 AVEZ Esport Train
19:00 AVEZ Esport 16:7 Łomża 0,0% Cyberwolves Inferno
20:00 Wisła All in! 15:15 Izako Boars Nuke
21:00 Izako Boars 15:15 Wisła All in! Train

3. kolejka
4 maja
18:30 x-kom AGO 12:16 Illuminar Gaming Train
19:30 Illuminar Gaming 16:13 x-kom AGO Vertigo
20:30 Wisła All in! 16:11 AVEZ Esport Nuke
21:30 AVEZ Esport 16:6 Wisła All in! Train
5 maja
18:30 CLEANTmix 5:16 Actina PACT Train
19:30 Actina PACT 16:7 CLEANTmix Inferno
20:30 Izako Boars 8:16 Łomża 0,0% Cyberwolves Nuke
21:30 Łomża 0,0% Cyberwolves 14:16 Izako Boars Train

4. kolejka
6 maja
18:30 Actina PACT 10:16 AVEZ Esport Nuke
19:30 AVEZ Esport 10:16 Actina PACT Dust2
20:30 Izako Boars 3:16 Illuminar Gaming Nuke
21:30 Illuminar Gaming 16:14 Izako Boars Vertigo
7 maja
18:30 x-kom AGO 16:10 CLEANTmix Train
19:30 CLEANTmix 12:16 x-kom AGO Dust2
20:30 Łomża 0,0% Cyberwolves 3:16 Wisła All in! Nuke
21:30 Wisła All in! 16:5 Łomża 0,0% Cyberwolves Inferno

5. kolejka
11 maja
18:30 x-kom AGO 16:7 Łomża 0,0% Cyberwolves Dust2
19:30 Łomża 0,0% Cyberwolves 2:16 x-kom AGO Vertigo
20:30 Actina PACT 16:5 Wisła All in! Inferno
21:30 Wisła All in! 16:8 Actina PACT Overpass
12 maja
18:30 Izako Boars 16:7 CLEANTmix Train
19:30 CLEANTmix 15:15 Izako Boars Inferno
20:30 Illuminar Gaming 16:13 Wisła All in! Mirage
21:30 Wisła All in! 12:16 Illuminar Gaming Nuke

6. kolejka
18 maja
18:30 x-kom AGO 16:7 Izako Boars Nuke
19:30 Izako Boars 14:16 x-kom AGO Vertigo
20:30 AVEZ Esport 16:4 CLEANTmix Nuke
21:30 CLEANTmix 2:16 AVEZ Esport Inferno
19 maja
18:30 Actina PACT 16:8 Łomża 0,0% Cyberwolves Overpass
19:30 Łomża 0,0% Cyberwolves 2:16 Actina PACT Dust2
20:30 AVEZ Esport 16:14 Illuminar Gaming Nuke
21:30 Illuminar Gaming 16:11 AVEZ Esport Train

7. kolejka
25 maja
18:30 CLEANTmix 14:16 Wisła All in! Dust2
19:30 Wisła All in! 16:10 CLEANTmix Vertigo
20:30 Illuminar Gaming 16:8 Łomża 0,0% Cyberwolves Mirage
26 maja
18:30 AVEZ Esport 16:12 Izako Boars Inferno
19:30 Izako Boars 16:7 AVEZ Esport Overpass
20:00 Łomża 0,0% Cyberwolves 10:16 Illuminar Gaming Nuke
20:30 x-kom AGO 16:9 Actina PACT Nuke
21:30 Actina PACT 12:16 x-kom AGO Dust2

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
Illuminar Gaming 1
Wisła All in! 1 AVEZ Esport 2
AVEZ Esport 2 AVEZ Esport 0
x-kom AGO 2
x-kom AGO 2
Actina PACT 2 Actina PACT 1
Izako Boars 1

Harmonogram
29 maja

Ćwierćfinał

16:00 Actina PACT 2:1 Izako Boars
Train 16:12
Nuke 12:16
Vertigo 16:10
19:40 Wisła All in! 1:2 AVEZ Esport
Dust2 11:16
Nuke 16:12
Overpass 29:31
30 maja

Półfinał

16:00 x-kom AGO 2:1 Actina PACT
Overpass 12:16
Vertigo 16:11
Nuke 16:9
19:00 Illuminar Gaming 1:2 AVEZ Esport
Overpass 16:8
Vertigo 11:16
Nuke 12:16
31 maja

Wielki finał

18:00 x-kom AGO 2:0 AVEZ Esport
Train 16:13
Vertigo 19:17

Klasyfikacja końcowa

1. x-kom AGO 25 000 zł
2. AVEZ Esport 12 500 zł
3-4. Actina PACT, Illuminar Gaming 6 250 zł
5-6. Izako Boars, Wisła All in! Games Kraków
7-8. CLEANTmix, Łomża 0,0% Cyberwolves
Tagi: , , ,
>