STS

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021
Data 8 marca – 9 maja 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 10
Pula nagród 50 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Anonymo Esports

Team ESCA Gaming

HONORIS

Illuminar Gaming

Snax tomiko TaZ mouz
KEi Enzo NEO GruBy
Kylar darchevile reiko Sidney
innocent maaryy gRuChA Markoś
mynio kRaSnal azizz morelz
imd (trener) Majki (trener) mSr (trener) bogdan (trener)

Izako Boars

MAD DOG’S PACT

Pompa Team

Tarczyński Protein Team

TOAO darko grashog REVxD
Szejn lunAtic bnox Vanq
siuhy Sobol fr3nd Killkapi
STOMP MINISE Miki nawrot
mono Vegi Riczi Maszynka g1elek
Hyper (trener) VinS (trener) choiv (trener) inwood (trener)

Wisła All iN!

x-kom AGO

SZPERO Furlan
jedqr F1KU
hades snatchie
ponczek reatz
Goofy rallen
Loord (trener) minirox (trener)

Zmiany w składach
5. kolejka SAYN g1elek
5. kolejka Enzo l0rd-dll
6. kolejka koyot Riczi Maszynka
6. kolejka l0rd-dll Enzo

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Anonymo Esports 8 – 2 – 2 183 – 131 +52 26
2. HONORIS 8 – 1 – 3 171 – 155 +16 25
3. Izako Boars 7 – 2 – 3 167 – 159 +8 23
4. x-kom AGO 7 – 1 – 4 170 – 147 +23 22
5. Wisła All iN! Games Kraków 4 – 2 – 4 135 – 128 +7 14
6. Team ESCA Gaming 4 – 2 – 6 163 – 161 +2 14
7. Pompa Team 4 – 2 – 6 159 – 159 0 14
8. MAD DOG’S PACT 4 – 1 – 5 118 – 132 -14 13
9. Illuminar Gaming 3 – 2 – 7 146 – 174 -28 11
10. Tarczyński Protein Team 1 – 1 – 10 123 – 189 -66 4
Legenda:
 Awans do półfinałów drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki przegranych
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

x 16:12 13:16 16:8 16:10 15:15 16:7
14:16 x 15:15 13:16 16:11 11:16 13:16
16:12 x 10:16 16:13 16:11 7:16 15:15
6:16 x 12:16 15:15 13:16 16:10 15:15
15:15 3:16 12:16 16:14 x 16:11 16:11
16:6 16:8 9:16 x 16:10 6:16
4:16 13:16 16:7 14:16 16:3 x 16:10
7:16 10:16 12:16 15:15 x 11:16 5:16
15:15 8:16 10:16 16:5 x 13:16
8:16 14:16 16:11 16:10 14:16 16:10 x

Faza ligowa


1. kolejka
8 marca
16:30 x-kom AGO 16:11 HONORIS Mirage
17:30 HONORIS 15:15 x-kom AGO Train
18:30 Wisła All iN! 10:16 Illuminar Gaming Mirage
19:30 Illuminar Gaming 15:15 Wisła All iN! Overpass
20:30 Izako Boars 15:15 Anonymo Esports Mirage
21:30 Anonymo Esports 16:10 Izako Boars Nuke
9 marca
18:30 MAD DOG’S PACT 16:6 Team ESCA Gaming Dust2
19:30 Team ESCA Gaming 13:16 MAD DOG’S PACT Vertigo
20:30 Pompa Team 16:10 Tarczyński Protein Team Nuke
21:30 Tarczyński Protein Team 15:15 Pompa Team Overpass

2. kolejka
15 marca
18:30 Wisła All iN! 8:16 HONORIS Mirage
19:30 HONORIS 7:16 Wisła All iN! Nuke
20:30 x-kom AGO 14:16 Team ESCA Gaming Mirage
20:30 Illuminar Gaming 16:10 Tarczyński Protein Team Mirage
21:30 Team ESCA Gaming 13:16 x-kom AGO Nuke
21:30 Tarczyński Protein Team 12:16 Illuminar Gaming Nuke
16 marca
18:30 Team ESCA Gaming 16:11 Tarczyński Protein Team Nuke
19:30 Tarczyński Protein Team 7:16 Team ESCA Gaming Train
20:30 Pompa Team 4:16 Anonymo Esports Nuke
21:30 Anonymo Esports 15:15 Pompa Team Inferno

3. kolejka
22 marca
18:30 Wisła All iN! 15:15 Team ESCA Gaming Nuke
19:30 Team ESCA Gaming 11:16 Wisła All iN! Train
20:30 Pompa Team 14:16 Izako Boars Nuke
20:30 MAD DOG’S PACT 6:16 x-kom AGO Nuke
21:30 Izako Boars 16:11 Pompa Team Inferno
21:30 x-kom AGO 16:10 MAD DOG’S PACT Inferno
23 marca
18:30 Illuminar Gaming 6:16 Anonymo Esports Mirage
19:30 Anonymo Esports 16:8 Illuminar Gaming Nuke
20:30 Tarczyński Protein Team 10:16 HONORIS Mirage
21:30 HONORIS 16:11 Tarczyński Protein Team Train

4. kolejka
29 marca
16:30 MAD DOG’S PACT 16:10 Pompa Team Train
17:30 Pompa Team 16:3 MAD DOG’S PACT Vertigo
18:30 x-kom AGO 16:10 Wisła All iN! Train
19:30 Wisła All iN! 13:16 x-kom AGO Dust2
20:30 Izako Boars 16:14 Illuminar Gaming Mirage
21:30 Illuminar Gaming 12:16 Izako Boars Nuke
30 marca
18:30 MAD DOG’S PACT 9:16 Izako Boars Nuke
19:30 Izako Boars 16:11 MAD DOG’S PACT Train
20:30 HONORIS 16:12 Anonymo Esports Nuke
21:30 Anonymo Esports 13:16 HONORIS Inferno

5. kolejka
5 kwietnia
18:30 x-kom AGO 14:16 Tarczyński Protein Team Train
19:30 Tarczyński Protein Team 5:16 x-kom AGO Inferno
20:30 HONORIS 10:16 Izako Boars Train
21:30 Izako Boars 12:16 HONORIS Inferno
6 kwietnia
18:30 Team ESCA Gaming 14:16 Anonymo Esports Train
19:30 Anonymo Esports 16:12 Team ESCA Gaming Vertigo
20:30 Illuminar Gaming 13:16 Pompa Team Train
21:30 Pompa Team 16:7 Illuminar Gaming Vertigo

6. kolejka
12 kwietnia
16:30 Wisła All iN! 16:5 Tarczyński Protein Team Train
17:30 Tarczyński Protein Team 11:16 Wisła All iN! Overpass
18:30 Anonymo Esports 16:7 x-kom AGO Nuke
19:30 x-kom AGO 8:16 Anonymo Esports Vertigo
20:30 HONORIS 16:13 Pompa Team Inferno
21:30 Pompa Team 13:16 HONORIS Vertigo
13 kwietnia
18:30 MAD DOG’S PACT 16:8 Illuminar Gaming Train
19:30 Illuminar Gaming 15:15 MAD DOG’S PACT Vertigo
20:30 Team ESCA Gaming 15:15 Izako Boars Nuke
21:30 Izako Boars 3:16 Team ESCA Gaming Train

7. kolejka
19 kwietnia
18:30 Anonymo Esports vs Tarczyński Protein Team BO1
19:30 Tarczyński Protein Team vs Anonymo Esports BO1
20:30 MAD DOG’S PACT vs HONORIS BO1
20:30 Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming BO1
21:30 HONORIS vs MAD DOG’S PACT BO1
21:30 Illuminar Gaming vs Team ESCA Gaming BO1
20 kwietnia
18:30 Izako Boars vs Wisła All iN! BO1
19:30 Wisła All iN! vs Izako Boars BO1
20:30 x-kom AGO vs Pompa Team BO1
21:30 Pompa Team vs x-kom AGO BO1

8. kolejka
26 kwietnia
18:30 HONORIS vs Illuminar Gaming BO1
19:30 Illuminar Gaming vs HONORIS BO1
20:30 Anonymo Esports vs Wisła All iN! BO1
20:30 Team ESCA Gaming vs Pompa Team BO1
21:30 Wisła All iN! vs Anonymo Esports BO1
21:30 Pompa Team vs Team ESCA Gaming BO1
27 kwietnia
18:30 MAD DOG’S PACT vs Tarczyński Protein Team BO1
19:30 Tarczyński Protein Team vs MAD DOG’S PACT BO1
20:30 Izako Boars vs x-kom AGO BO1
21:30 x-kom AGO vs Izako Boars BO1

9. kolejka
3 maja
18:30 Izako Boars vs Tarczyński Protein Team BO1
19:30 Tarczyński Protein Team vs Izako Boars BO1
20:30 x-kom AGO vs Illuminar Gaming BO1
20:30 Pompa Team vs Wisła All iN! BO1
21:30 Illuminar Gaming vs x-kom AGO BO1
21:30 Wisła All iN! vs Pompa Team BO1
4 maja
18:30 HONORIS vs Team ESCA Gaming BO1
19:30 Team ESCA Gaming vs HONORIS BO1
20:30 MAD DOG’S PACT vs Anonymo Esports BO1
21:30 Anonymo Esports vs MAD DOG’S PACT BO1

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 25 000 zł
2. 12 500 zł
3-4. 6 250 zł
5.
6.
7-8.
9.
10.

Transmisja

Transmisja z meczów ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,