ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019
Data od 6 października
Miejsce online + Katowice, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 180 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

ARCY

CLEANTmix

Illuminar Gaming

darko mouz koyot STOMP
lunAtic rallen Markoś oskarish
Sobol TaZ frz mono
Goofy MINISE exhie innocent
Crityourface dycha destroj reatz
VinS (trener) Loord (trener) imd (trener)

Izako Boars

Virtus.pro

Wisła All in!

x-kom AGO

NEEX MICHU SZPERO Furlan
Patitek snatchie kaper GruBy
Luz Snax mynio mhL
EXUS Vegi morelz leman
TOAO phr jedqr Sidney
Hyper (trener) kuben (trener) miNirox (trener)

Wywiady

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. ARCY 10 – 2 – 2 209 – 149 +60 32
2. Wisła All in! 8 – 2 – 4 196 – 168 +28 26
3. Illuminar Gaming 8 – 1 – 5 186 – 151 +35 25
4. Actina PACT 7 – 3 – 4 197 – 186 +11 24
5. x-kom AGO 6 – 2 – 6 187 – 182 +5 20
6. CLEANTmix 5 – 2 – 7 173 – 193 -20 17
7. Virtus.pro 3 – 4 – 7 171 – 208 -37 13
8. Izako Boars 0 – 2 – 12 125 – 207 -82 2
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

x 16:11 14:16 7:16 16:13 15:15 8:16 15:15
16:11 x 16:14 16:6 16:12 16:13 16:8 16:0
13:16 15:15 x 3:16 16:9 15:15 16:14 7:16
7:16 10:16 16:7 x 16:7 14:16 15:15 16:14
11:16 10:16 4:16 5:16 x 8:16 9:16 15:15
8:16 15:15 10:16 0:16 15:15 x 12:16 16:14
15:15 3:16 16:12 16:6 16:8 16:13 x 13:16
14:16 16:8 16:7 13:16 16:14 16:7 6:16 x

Faza ligowa


1. tydzień
6 października
18:00 Izako Boars 8:16 Virtus.pro Train
19:00 Virtus.pro 15:15 Izako Boars Nuke
20:00 Actina PACT 7:16 Illuminar Gaming Nuke
21:00 Illuminar Gaming 7:16 Actina PACT Inferno
7 października
21:00 ARCY 16:14 CLEANTmix Mirage
22:00 CLEANTmix 15:15 ARCY Dust2

2. tydzień
22 października
19:00 Virtus.pro 8:16 Actina PACT Train
20:00 Actina PACT 15:15 Virtus.pro Inferno
21:00 CLEANTmix 16:14 Wisła All in! Mirage
22:00 Wisła All in! 16:12 CLEANTmix Inferno
23 października
19:00 ARCY 16:0 x-kom AGO Nuke
20:00 x-kom AGO 16:8 ARCY Train
21:00 Wisła All in! 16:6 Illuminar Gaming Nuke
22:00 Illuminar Gaming 15:15 Wisła All in! Train

3. tydzień
28 października
19:00 Izako Boars 10:16 ARCY Mirage
20:00 ARCY 16:12 Izako Boars Nuke
21:00 Virtus.pro 16:14 x-kom AGO Train
22:00 x-kom AGO 16:7 Virtus.pro Inferno
29 października
17:00 Wisła All in! 13:16 x-kom AGO Mirage
18:00 x-kom AGO 6:16 Wisła All in! Nuke

4. tydzień
3 listopada
19:00 CLEANTmix 16:9 Izako Boars Mirage
20:00 Izako Boars 4:16 CLEANTmix Nuke
4 listopada
19:00 Virtus.pro 12:16 Wisła All in! Mirage
20:00 Wisła All in! 16:13 Virtus.pro Inferno
21:00 ARCY 16:11 Actina PACT Nuke
22:00 Actina PACT 16:11 ARCY Vertigo

5. tydzień
5 listopada
17:00 Izako Boars 5:16 Illuminar Gaming Nuke
18:00 Illuminar Gaming 16:7 Izako Boars Vertigo
19:00 x-kom AGO 14:16 Actina PACT Inferno
20:00 Actina PACT 15:15 x-kom AGO Dust2
21:00 ARCY 16:6 Illuminar Gaming Nuke
22:00 Illuminar Gaming 10:16 ARCY Vertigo
6 listopada
19:00 CLEANTmix 15:15 Virtus.pro Mirage
20:00 Virtus.pro 10:16 CLEANTmix Nuke
21:00 Izako Boars 9:16 Wisła All in! Mirage
22:00 Wisła All in! 16:8 Izako Boars Nuke

6. tydzień
11 listopada
17:00 Virtus.pro 15:15 ARCY Nuke
18:00 ARCY 16:13 Virtus.pro Train
19:00 x-kom AGO 16:14 Izako Boars Mirage
20:00 Izako Boars 15:15 x-kom AGO Train
21:00 Actina PACT 8:16 Wisła All in! Train
22:00 Wisła All in! 15:15 Actina PACT Dust2
12 listopada
19:00 CLEANTmix 3:16 Illuminar Gaming Nuke
20:00 Illuminar Gaming 16:7 CLEANTmix Train

7. tydzień
19 listopada
19:00 x-kom AGO 16:7 CLEANTmix Nuke
20:00 CLEANTmix 7:16 x-kom AGO Train
21:00 CLEANTmix 13:16 Actina PACT Nuke
22:00 Actina PACT 14:16 CLEANTmix Mirage
20 listopada
17:00 Izako Boars 10:16 Actina PACT Train
18:00 Actina PACT 16:13 Izako Boars Dust2
19:00 Illuminar Gaming 16:14 x-kom AGO Nuke
19:00 Wisła All in! 3:16 ARCY Nuke
20:00 x-kom AGO 13:16 Illuminar Gaming Train
20:00 ARCY 16:8 Wisła All in! Train
21:00 Virtus.pro 0:16 Illuminar Gaming Nuke
22:00 Illuminar Gaming 14:16 Virtus.pro Train

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
ARCY 1
Actina PACT 1 x-kom AGO 2
x-kom AGO 2 x-kom AGO 1
Illuminar Gaming 2
Wisła All in! 1
Illuminar Gaming 2 Illuminar Gaming 2
CLEANTmix 0

Harmonogram
24 listopada

Ćwierćfinał

17:00 Actina PACT 1:2 x-kom AGO
Nuke 2:16
Train 16:13
Dust2 8:16
20:00 Illuminar Gaming 2:0 CLEANTmix
Mirage 19:17
Overpass 16:2
30 listopada

Półfinał

17:00 ARCY 1:2 x-kom AGO
Vertigo 13:16
Nuke 16:10
Dust2 14:16
20:00 Wisła All in! 1:2 Illuminar Gaming
Overpass 12:16
Inferno 16:6
Train 9:16
1 grudnia

Wielki finał

19:00 x-kom AGO 1:2 Illuminar Gaming
Vertigo 12:16
Train 16:6
Mirage 6:16

Klasyfikacja końcowa

1. Illuminar Gaming 80 000 zł
2. x-kom AGO 40 000 zł
3-4. ARCY, Wisła All in! Games Kraków 15 000 zł
5-6. Actina PACT, CLEANTmix 10 000 zł
7-8. Izako Boars, Virtus.pro 5 000 zł

Transmisja

Transmisja z ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w CS:GO wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,