ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020
Data 29 – 30 sierpnia 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród cztery miejsca w ESL MP
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

CLEANTmix

Dr Pepper Team

Team Gaminate

H34T Esports

Crityourface Trochu Miki Z Afryki fuqz
Dennis Furia fr3nd Kieroo
fanatyk SprinT Grashog m4ttii
p1ter koyot bnox mystic
nejk fullspeed Riczi Maszynka Guczek
MdN (trener)

HONORIS

los kogutos

Łomża 0,0% Cyberwolves

MROZONKI

TaZ tomiko Bielany m4tthi
NEO darchevile grucha MaGn3TiC
STOMP maaryy SaMey RaveR
Prism kRaSnaL gab splawik
reiko Enzo n0tice suonko
mSr (trener) nodsury (trener)

Olej Napędowy

πraci

PLMIX

Pompa Team

REV MWLKY morelz iso
vanq Ticq crank skrzynka
nATSU Warp bozydar olimp
G1elek mYR czapel Layner
BARTSHA sk1tt matty blacktear5
BGG (trener) szemron (trener)

Faza pucharowa

1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB
CLEANTmix 0
PLMIX 2
MROZONKI 11 PLMIX 2
PLMIX 16 Gaminate 1
Gaminate 2
Dr Pepper 0
Dr Pepper 16
Olej Napędowy 8
HONORIS 1
Pompa 2
H34T 9 Pompa 1
Pompa 16 los kogutos 2
Cyberwolves 1
los kogutos 2
los kogutos 16
πraci 3
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
Dr Pepper 2 Pompa 2
H34T 1 πraci 0
Dr Pepper 1
πraci 2
CLEANTmix 0
πraci 2
Cyberwolves 0 Gaminate 2
MROZONKI 2 HONORIS 0
MROZONKI 0
HONORIS 2
HONORIS 2
Olej Napędowy 0

Harmonogram
29 sierpnia

1. runda drabinki wygranych

16:00 MROZONKI 11:16 PLMIX Train
16:00 Dr Pepper Team 16:8 Olej Napędowy Train
16:00 H34T Esports 9:16 Pompa Team Nuke
16:00 los kogutos 16:3 πraci Train

2. runda drabinki wygranych

17:00 CLEANTmix 0:2 PLMIX Mirage 14:16
Nuke 5:16
17:00 Team Gaminate 2:0 Dr Pepper Team Dust2 16:13
Inferno 16:12
17:00 HONORIS 1:2 Pompa Team Nuke 16:8
Vertigo 10:16
Inferno 6:16
17:00 Łomża 0,0% Cyberwolves 1:2 los kogutos Train 16:6
Nuke 17:19
Mirage 13:16

3. runda drabinki wygranych

20:00 PLMIX 2:1 Team Gaminate Dust2 16:6
Nuke 9:16
Train 16:9
20:00 Pompa Team 1:2 los kogutos Mirage 14:16
Nuke 19:17
Overpass 12:16

1. runda drabinki przegranych

20:00 Dr Pepper Team 2:1 H34T Esports Nuke 16:7
Train 14:16
Mirage 16:6
20:00 CLEANTmix 0:2 πraci Nuke 19:22
Dust2 6:16
20:00 Łomża 0,0% Cyberwolves 0:2 MROZONKI Mirage 14:16
Train 10:16
20:00 HONORIS 2:0 Olej Napędowy Inferno 16:2
Nuke 16:2
30 sierpnia

2. runda drabinki przegranych

16:00 Dr Pepper Team 1:2 πraci Nuke 14:16
Dust2 16:14
Train 12:16
16:00 MROZONKI 0:2 HONORIS Mirage 6:16
Nuke 4:16

3. runda drabinki przegranych

19:00 Pompa Team 2:0 πraci Nuke 16:13
Vertigo 16:10
19:00 Team Gaminate 2:0 HONORIS Inferno 16:7
Nuke 16:13

Klasyfikacja końcowa

1-2. los kogutos, PLMIX ESL MP
3-4. Team Gaminate, Pompa Team ESL MP
5-6. HONORIS, πraci
7-8. Dr Pepper Team, MROZONKI
9-12. CLEANTmix, H34T Esports, Łomża 0,0% Cyberwolves, Olej Napędowy
Tagi: , , ,