STS

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2022

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2022
Data 29 sierpnia 2022
Miejsce faza grupowa online + finały w Katowicach
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 100 000 zł
System faza grupowa + faza pucharowa

Transmisja

Wywiady

Uczestnicy

9INE

AGO Esports

Anonymo Esports

Forsaken

SZPERO Furlan innocent mouz
Goofy leman Demho mwlky
mynio phr oskarish MTZ
KEi snatchie Vegi blacktear5
Kylar jedqr Flayy AxEcHo
nawrot (trener) minirox (trener) imd (trener)

FurryFury Ungentium

Illuminar Gaming

LODIS

los kogutos

Sidney morelz Qlocuu Enzo
m4tthi mASKED POLO darchevile
Prism reatz nestee maaryyy
GruBy TOAO freo kRaSnaL
ponczek EXUS virtuoso tomiko
Luz (trener)

MAD DOG’S PACT

PALOMA

PGE Turów Zgorzelec

ThunderFlash

lunAtic Olimp baljs pawkoem
bnox sNx darko maku
SAYN layner kadziu Mride
Bielany mchk gRuChA asran
azizz casey noise Snax
turtle (trener) splawik (trener)

Zmiany w składach
2. kolejka tomiko sh3nanigan
3. kolejka sh3nanigan tomiko
3. kolejka iso mchk
3. kolejka casey fanatyk
4. kolejka byali ponczek
5. kolejka sw1zzzz Snax
5. kolejka fanatyk casey

Tabela


Grupa A
# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. AGO Esports 4 – 0 – 0 – 0 64 – 42 +22 12
2. los kogutos 4 – 0 – 0 – 1 76 – 66 +10 12
3. Forsaken 3 – 0 – 0 – 2 75 – 55 +20 9
4. 9INE 2 – 0 – 0 – 3 61 – 58 +3 6
5. LODIS 1 – 0 – 0 – 3 41 – 60 -19 3
6. Anonymo Esports 0 – 0 – 0 – 5 44 – 80 -36 0

Grupa B
# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. PALOMA 3 – 0 – 1 – 0 64 – 49 +15 10
2. MAD DOG’S PACT 3 – 0 – 0 – 1 60 – 40 +20 9
3. ThunderFlash 3 – 0 – 0 – 1 59 – 51 +8 9
4. FurryFury Ungentium 1 – 0 – 0 – 3 40 – 59 -19 3
5. PGE Turów Zgorzelec 1 – 0 – 0 – 3 53 – 55 -2 3
6. Illuminar Gaming 0 – 1 – 0 – 3 42 – 64 -22 2
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Utrzymanie w ESL Mistrzostwach Polski
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Faza ligowa


1. kolejka
29 sierpnia

Grupa A

19:00 Anonymo Esports 7:16 Forsaken Nuke
20:15 LODIS 5:16 9INE Nuke
21:30 AGO Esports 16:12 los kogutos Overpass
1 września

Grupa B

19:00 Illuminar Gaming 6:16 MAD DOG’S PACT Ancient
20:15 PGE Turów Zgorzelec 16:7 Illuminar Gaming Ancient
21:30 FurryFury Ungentium 11:16 ThunderFlash Ancient

2. kolejka
5 września

Grupa A

19:00 los kogutos 16:13 Forsaken Nuke
20:15 Anonymo Esports 5:16 9INE Mirage

3. kolejka
12 września

Grupa A

19:00 LODIS 8:16 Forsaken Inferno
20:15 9INE 14:16 los kogutos Mirage
21:30 AGO Esports 16:7 9INE Dust2
15 września

Grupa B

19:00 PALOMA 16:11 ThunderFlash Nuke
20:15 FurryFury Ungentium 7:16 PALOMA Ancient
21:30 PALOMA 16:12 MAD DOG’S PACT Ancient

4. kolejka
19 września

Grupa A

19:00 9INE 8:16 Forsaken Mirage
20:15 LODIS 12:16 los kogutos Overpass
21:30 Anonymo Esports 9:16 AGO Esports Ancient
22 września

Grupa B

19:00 Illuminar Gaming 10:16 ThunderFlash Ancient
20:15 MAD DOG’S PACT 16:12 PGE Turów Zgorzelec Inferno
21:30 PGE Turów Zgorzelec 11:16 FurryFury Ungentium Dust2

5. kolejka
26 września

Grupa A

19:00 Anonymo Esports 12:16 LODIS Nuke
20:15 Forsaken 14:16 AGO Esports Inferno
21:30 Anonymo Esports 11:16 los kogutos Overpass
29 września

Grupa B

19:00 PGE Turów Zgorzelec 14:16 ThunderFlash Ancient
20:15 PALOMA 16:19 Illuminar Gaming Nuke
21:30 MAD DOG’S PACT 16:6 FurryFury Ungentium Vertigo

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 50 000 zł
2. 25 000 zł
3-4. 12 500 zł
5-6.
7-8.
9-10.
11-12.

Tagi: , , , ,