ESL Mistrzostwa Polski

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019
Data 29 kwietnia – TBA
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 180 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

AGO Esports

Aristocracy

ERROR 404 by Codewise

darko Furlan mouz Chewie
lunAtic GruBy rallen discoStar
Sidney phr TaZ mhL
Sobol SZPERO MINISE Ortel
morelz kaper dycha EXUS
IMD (trener) miNirox (trener) Loord (trener)

Izako Boars

Virtus.pro

Wisła Płock

x-kom team

matty MICHU koyot STOMP
nawrot snatchie Markoś oskarish
tecek Snax frz mono
NEEX Vegi MOLSI innocent
Patitek OKOLICIOUZ ToM223 reatz
Hyper (trener) kuben (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. x-kom team 5 – 3 – 0 125 – 90 +35 18
2. AGO Esports 4 – 1 – 1 88 – 72 +16 13
3. Actina PACT 3 – 3 – 2 121 – 102 +19 12
4. Izako Boars 4 – 0 – 2 86 – 75 +11 12
5. Aristocracy 3 – 2 – 1 88 – 80 +8 11
6. Virtus.pro 2 – 1 – 5 95 – 118 -23 7
7. Wisła Płock 2 – 0 – 6 88 – 112 -24 6
8. ERROR 404 by Codewise 2 – 0 – 6 87 – 117 -30 6
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

X 15:15 16:9 15:15 14:16
9:16 X 16:12 16:6
X 16:13 10:16 15:15
9:16 X 10:16 16:12 6:16
16:14 7:16 X 13:16 16:10
7:16 14:16 9:16 12:16 X
14:16 16:6 7:16 X 11:16
15:15 15:15 16:12 16:2 X

Faza ligowa


1. tydzień
29 kwietnia
19:00 Izako Boars 13:16 Virtus.pro Vertigo
20:00 Virtus.pro 12:16 Izako Boars Inferno
21:00 Aristocracy 10:16 Wisła Płock Nuke
22:00 Wisła Płock 14:16 Aristocracy Inferno
30 kwietnia
19:00 ERROR 404 by Codewise 9:16 AGO Esports Vertigo
20:00 AGO Esports 16:12 ERROR 404 by Codewise Overpass
21:00 Actina PACT 14:16 x-kom team Dust2
22:00 x-kom team 15:15 Actina PACT Vertigo

2. tydzień
6 maja
19:00 x-kom team 15:15 Aristocracy Mirage
20:20 Aristocracy 15:15 x-kom team Overpass
21:40 Wisła Płock 16:6 ERROR 404 by Codewise Vertigo
22:30 ERROR 404 by Codewise 16:12 Wisła Płock Train
7 maja
21:00 Virtus.pro 14:16 AGO Esports Inferno
22:00 AGO Esports 16:6 Virtus.pro Mirage

3. tydzień
8 maja
19:00 Wisła Płock 11:16 x-kom team Vertigo
20:00 x-kom team 16:2 Wisła Płock Nuke
9 maja
17:00 Izako Boars 16:14 Actina PACT Dust2
18:00 Actina PACT 16:9 Izako Boars Mirage
19:00 Virtus.pro 9:16 ERROR 404 by Codewise Vertigo
20:00 ERROR 404 by Codewise 10:16 Virtus.pro Overpass
21:00 Actina PACT 15:15 AGO Esports Dust2
22:00 AGO Esports 9:16 Actina PACT Inferno

4. tydzień
13 maja
21:00 Virtus.pro 7:16 Actina PACT Nuke
22:00 Actina PACT 15:15 Virtus.pro Inferno
14 maja
19:00 Izako Boars 16:10 Wisła Płock Inferno
20:00 Wisła Płock 7:16 Izako Boars Nuke
21:00 x-kom team 16:12 ERROR 404 by Codewise Mirage
22:00 ERROR 404 by Codewise 6:16 x-kom team Inferno

5. tydzień
20 maja
17:00 Aristocracy 16:13 Izako Boars Mirage
18:00 Izako Boars 7:16 Aristocracy Train
21 maja
17:00 AGO Esports vs Aristocracy Mirage
18:00 Aristocracy vs AGO Esports Dust2
19:00 x-kom team vs Izako Boars Vertigo
20:00 Izako Boars vs x-kom team Inferno
21:00 Aristocracy vs Virtus.pro Nuke
22:00 Virtus.pro vs Aristocracy Train
22 maja
19:00 Aristocracy vs ERROR 404 by Codewise Train
20:00 ERROR 404 by Codewise vs Aristocracy Dust2
21:00 ERROR 404 by Codewise vs Izako Boars Dust2
22:00 Izako Boars vs ERROR 404 by Codewise Vertigo

6. tydzień
27 maja
17:00 Virtus.pro vs Wisła Płock TBD
18:00 Wisła Płock vs Virtus.pro TBD
19:00 Actina PACT vs Aristocracy TBD
20:00 Aristocracy vs Actina PACT TBD
21:00 AGO Esports vs x-kom team TBD
22:00 x-kom team vs AGO Esports TBD

Drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
TBD 0
TBD 0
TBD 0 TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0

Faza pucharowa


Ćwierćfinał
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Półfinał
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Wielki finał
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. TBA zł
2. TBA zł
3-4. TBA zł
5-6. TBA zł
7-8. TBA zł

Transmisja

Transmisja z ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,