ESL Mistrzostwa Polski

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019
Data 29 kwietnia – 9 czerwca
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 180 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

AGO Esports

Aristocracy

ERROR 404 by Codewise

darko Furlan mouz Chewie
lunAtic GruBy rallen discoStar
Sidney phr TaZ mhL
Sobol SZPERO MINISE Ortel
morelz kaper dycha EXUS
IMD (trener) miNirox (trener) Loord (trener)

Izako Boars

Virtus.pro

Wisła Płock

x-kom team

matty MICHU koyot STOMP
nawrot snatchie Markoś oskarish
tecek Snax frz mono
NEEX Vegi MOLSI innocent
Patitek OKOLICIOUZ ToM223 reatz
Hyper (trener) kuben (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Aristocracy 8 – 3 – 3 205 – 183 +22 27
2. x-kom team 8 – 3 – 3 202 – 170 +32 27
3. AGO Esports 8 – 1 – 5 196 – 178 +18 25
4. Actina PACT 7 – 3 – 4 200 – 171 +29 24
5. Izako Boars 6 – 0 – 8 170 – 195 -25 18
6. Virtus.pro 5 – 2 – 7 183 – 193 -10 17
7. ERROR 404 by Codewise 5 – 0 – 9 169 – 191 -22 15
8. Wisła Płock 3 – 0 – 11 155 – 199 -44 9
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

X 15:15 4:16 16:6 16:9 15:15 16:6 14:16
9:16 X 12:16 16:12 16:11 16:6 7:16 16:6
11:16 11:16 X 16:14 16:13 16:12 10:16 15:15
16:11 9:16 14:16 X 16:8 10:16 16:12 6:16
16:14 16:12 7:16 7:16 X 13:16 16:10 16:12
7:16 14:16 15:15 9:16 12:16 X 16:11 16:11
14:16 14:16 14:16 16:6 7:16 6:16 X 11:16
15:15 16:13 15:15 16:12 16:6 16:13 16:2 X

Faza ligowa


1. tydzień
29 kwietnia
19:00 Izako Boars 13:16 Virtus.pro Vertigo
20:00 Virtus.pro 12:16 Izako Boars Inferno
21:00 Aristocracy 10:16 Wisła Płock Nuke
22:00 Wisła Płock 14:16 Aristocracy Inferno
30 kwietnia
19:00 ERROR 404 by Codewise 9:16 AGO Esports Vertigo
20:00 AGO Esports 16:12 ERROR 404 by Codewise Overpass
21:00 Actina PACT 14:16 x-kom team Dust2
22:00 x-kom team 15:15 Actina PACT Vertigo

2. tydzień
6 maja
19:00 x-kom team 15:15 Aristocracy Mirage
20:20 Aristocracy 15:15 x-kom team Overpass
21:40 Wisła Płock 16:6 ERROR 404 by Codewise Vertigo
22:30 ERROR 404 by Codewise 16:12 Wisła Płock Train
7 maja
21:00 Virtus.pro 14:16 AGO Esports Inferno
22:00 AGO Esports 16:6 Virtus.pro Mirage

3. tydzień
8 maja
19:00 Wisła Płock 11:16 x-kom team Vertigo
20:00 x-kom team 16:2 Wisła Płock Nuke
9 maja
17:00 Izako Boars 16:14 Actina PACT Dust2
18:00 Actina PACT 16:9 Izako Boars Mirage
19:00 Virtus.pro 9:16 ERROR 404 by Codewise Vertigo
20:00 ERROR 404 by Codewise 10:16 Virtus.pro Overpass
21:00 Actina PACT 15:15 AGO Esports Dust2
22:00 AGO Esports 9:16 Actina PACT Inferno

4. tydzień
13 maja
21:00 Virtus.pro 7:16 Actina PACT Nuke
22:00 Actina PACT 15:15 Virtus.pro Inferno
14 maja
19:00 Izako Boars 16:10 Wisła Płock Inferno
20:00 Wisła Płock 7:16 Izako Boars Nuke
21:00 x-kom team 16:12 ERROR 404 by Codewise Mirage
22:00 ERROR 404 by Codewise 6:16 x-kom team Inferno

5. tydzień
20 maja
17:00 Aristocracy 16:13 Izako Boars Mirage
18:00 Izako Boars 7:16 Aristocracy Train
21 maja
17:00 AGO Esports 12:16 Aristocracy Mirage
18:00 Aristocracy 11:16 AGO Esports Dust2
19:00 x-kom team 16:6 Izako Boars Vertigo
20:00 Izako Boars 16:12 x-kom team Inferno
21:00 Aristocracy 16:12 Virtus.pro Nuke
22:00 Virtus.pro 15:15 Aristocracy Train
22 maja
16:00 Actina PACT 16:6 ERROR 404 by Codewise Vertigo
17:00 ERROR 404 by Codewise 16:11 Actina PACT Dust2
19:00 Aristocracy 16:14 ERROR 404 by Codewise Train
20:00 ERROR 404 by Codewise 14:16 Aristocracy Dust2
21:00 ERROR 404 by Codewise 16:8 Izako Boars Dust2
22:00 Izako Boars 7:16 ERROR 404 by Codewise Vertigo

6. tydzień
27 maja
17:00 Virtus.pro 16:11 x-kom team Mirage
18:00 x-kom team 16:13 Virtus.pro Nuke
19:00 Actina PACT 4:16 Aristocracy Mirage
20:00 Aristocracy 11:16 Actina PACT Nuke
21:00 AGO Esports 16:6 x-kom team Mirage
22:00 x-kom team 16:13 AGO Esports Train

7. tydzień
2 czerwca
15:00 Wisła Płock 14:16 AGO Esports Mirage
16:00 AGO Esports 7:16 Wisła Płock Inferno
17:00 Wisła Płock 6:16 Virtus.pro Mirage
18:00 Virtus.pro 16:11 Wisła Płock Nuke
20:00 Izako Boars 16:12 AGO Esports Overpass
21:00 AGO Esports 16:11 Izako Boars Dust2
21:00 Wisła Płock 14:16 Actina PACT Mirage
22:00 Actina PACT 16:6 Wisła Płock Inferno

Drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
x-kom team 1
Virtus.pro 2
Virtus.pro 2 Virtus.pro 0
AGO Esports 0
Aristocracy 2
Aristocracy 2
Actina PACT 0
Actina PACT 2
Izako Boars 0

Faza pucharowa


Ćwierćfinał
7 czerwca
16:00 Virtus.pro 2:0 AGO Esports
Mirage 16:7
Overpass 16:14
19:00 Actina PACT 2:0 Izako Boars
Vertigo 16:6
Inferno 16:5

Półfinał
8 czerwca
16:00 x-kom team 1:2 Virtus.pro
Train 16:14
Vertigo 1:16
Nuke 12:16
19:00 Aristocracy 2:0 Actina PACT
Nuke 19:17
Mirage 16:14

Wielki finał
9 czerwca
17:00 Virtus.pro 0:2 Aristocracy
  Mirage 14:16
Nuke 5:16

Klasyfikacja końcowa

1. Aristocracy 80 000 zł
2. Virtus.pro 40 000 zł
3-4. x-kom team, Actina PACT 15 000 zł
5-6. AGO Esports, Izako Boars 10 000 zł
7-8. ERROR 404 by Codewise, Wisła Płock 5 000 zł

Transmisja

Transmisja z ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,