STS

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021
Data 1 – 2 marca 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród cztery miejsca w ESL MP
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Anonymo Esports

AVEZ Esport

CLEANTmix

Dr Pepper Team

Snax MrObvious Crityourface Trochu
KEi Fazorek p1ter discoStar
Kylar Pokemob nejk kadziu
innocent kulioo Prism Viper
mynio Zefir Demho Destroj
imd (trener) MdN (trener)

Gloria Victoribus Clan

HONORIS

Illuminar Gaming

PGE Turów Zgorzelec

LeS TaZ mouz SKRZYNKA
Murlok NEO GruBy iso
Turas reiko Sidney repo
FPS gRuChA Markoś Layner
Skitt azizz morelz frox
mSr (trener) bogdan (trener)

piratesports

StylDunów

Śląsk Wrocław Esports

Tarczyński Protein Team

MWLKY byali MLooDyy REVxD
mYR Luz Martwy Vanq
suonko EXUS MikolSlash Killkapi
splawik mhL Megin SAYN
Riczi Maszynka MICHU djabeu nawrot
BGG (trener) inwood (trener)

Faza pucharowa

1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB
HONORIS 2
Dr Pepper 0
piratesports 11 HONORIS 2
Dr Pepper 16 PGE Turów 1
Śląsk Wrocław 0
PGE Turów 2
PGE Turów 16
GVC 9
Illuminar 2
TPT 0
TPT 16 Illuminar 0
AVEZ 12 Anonymo 2
Anonymo 2
StylDunów 0
StylDunów 19
CLEANTmix 16
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
StylDunów 2 PGE Turów 0
piratesports 1 TPT 2
StylDunów 0
TPT 2
TPT 2
GVC 1
Śląsk Wrocław 1 Illuminar 2
AVEZ 2 Dr Pepper 0
AVEZ 0
Dr Pepper 2
Dr Pepper 2
CLEANTmix 1

Harmonogram
1 marca

1. runda drabinki wygranych

16:00 piratesports 11:16 Dr Pepper Team Mirage
16:00 PGE Turów Zgorzelec 16:9 Gloria Victoribus Clan Vertigo
16:00 Tarczyński Protein Team 16:12 AVEZ Esport Train
16:00 StylDunów 19:16 CLEANTmix Nuke

2. runda drabinki wygranych

17:00 HONORIS 2:0 Dr Pepper Team Train 16:4
Vertigo 16:4
17:00 Śląsk Wrocław Esports 0:2 PGE Turów Zgorzelec Nuke 12:16
Train 8:16
17:00 Illuminar Gaming 2:0 Tarczyński Protein Team Overpass 16:9
Mirage 16:10
17:00 Anonymo Esports 2:0 StylDunów Train 16:12
Inferno 16:10

3. runda drabinki wygranych

20:00 HONORIS 2:1 PGE Turów Zgorzelec Nuke 16:10
Inferno 11:16
Vertigo 16:3
20:00 Illuminar Gaming 0:2 Anonymo Esports Nuke 16:19
Vertigo 14:16

1. runda drabinki przegranych

20:00 piratesports 1:2 StylDunów Nuke 16:7
Mirage 9:16
Train 11:16
20:00 Gloria Victoribus Clan 1:2 Tarczyński Protein Team Overpass 20:22
Nuke 16:3
Mirage 14:16
20:00 AVEZ Esport 2:1 Śląsk Wrocław Esports Train 16:8
Inferno 3:16
Mirage 16:11
20:00 CLEANTmix 1:2 Dr Pepper Team Overpass 16:12
Dust2 11:16
Mirage 9:16
2 marca

2. runda drabinki przegranych

16:00 StylDunów 0:2 Tarczyński Protein Team Nuke 14:16
Mirage 20:22
16:00 AVEZ Esport 0:2 Dr Pepper Team Dust2 6:16
Train 8:16

3. runda drabinki przegranych

19:00 PGE Turów Zgorzelec 0:2 Tarczyński Protein Team Train 8:16
Nuke 4:16
19:00 Illuminar Gaming 2:0 Dr Pepper Team Dust2 16:7
Nuke 19:16

Klasyfikacja końcowa

1-2. Anonymo Esports, HONORIS ESL MP
3-4. Illuminar Gaming, Tarczyński Protein Team ESL MP
5-6. Dr Pepper Team, PGE Turów Zgorzelec
7-8. AVEZ Esport, StylDunów
9-12. CLEANTmix, Gloria Victoribus Clan, piratesports, Śląsk Wrocław Esports

 

Transmisja

Transmisja z zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,