ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020
Data 7 września – 22 listopada 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 10
Pula nagród 50 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

AVEZ Esport

Team Gaminate

Illuminar Gaming

darko KEi grashog reatz
lunAtic Kylar bnox mouz
Sobol nawrot Riczi Maszynka Snax
Goofy Markoś fr3nd Vegi
MINISE Riczi Maszynka Miki phr
VinS (trener) bogdan (trener) imd (trener)

Izako Boars

PGE Turów Zgorzelec

PLMIX

Pompa Team

EXUS tomiko morelz SKRZYNKA
TOAO Enzo czapel LAYNER
Szejn darchevile matty iso
siuhy maaryy mono olfii
avis fully Killkapi burito
Hyper (trener) szemron (trener)

Wisła All in!

x-kom AGO

SZPERO Furlan
mynio GruBy
jedqr F1KU
hades leman
ponczek dgl

Zmiany w składach
2. kolejka Bozydar Killkapi
3. kolejka Olimp olfii
3. kolejka blacktear5 burito
4. kolejka Killkapi mono
4. kolejka oskarish leman
4. kolejka mhL dgl
4. kolejka KEi TUDSON
4. kolejka Loord    
4. kolejka minirox    
5. kolejka crank Killkapi
7. kolejka TUDSON bogdan
8. kolejka dixyi    
8. kolejka kRaSnal fully
8. kolejka bogdan KEi
Półfinał byali Riczi Maszynka

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Wisła All in! Games Kraków 13 – 1 – 4 256 – 199 +57 40
2. Illuminar Gaming 13 – 0 – 5 257 – 208 +49 39
3. x-kom AGO 12 – 2 – 4 272 – 197 +75 38
4. AVEZ Esport 11 – 2 – 5 254 – 215 +39 35
5. Actina PACT 10 – 4 – 4 266 – 216 +50 34
6. Izako Boars 7 – 1 – 10 233 – 228 +5 22
7. Team Gaminate 6 – 0 – 12 199 – 252 -53 18
8. PGE Turów Zgorzelec 5 – 1 – 12 207 – 252 -45 16
9. Pompa Team 3 – 1 – 14 162 – 273 -111 10
10. PLMIX 4 – 0 – 14 191 – 257 -66 6 *
* PLMIX został ukarany odjęciem 6 punktów za oddanie dwóch walkowerów z x-komem AGO.
Legenda:
 Awans do półfinałów drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki przegranych
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

x 11:16 7:16 14:16 16:13 16:6 16:14 16:5 16:7 14:16
15:15 x 16:11 12:16 16:14 16:12 5:16 16:5 12:16 15:15
9:16 5:16 x 11:16 4:16 16:12 7:16 14:16 9:16 5:16
13:16 16:11 11:16 x 16:11 16:6 16:10 16:7 5:16 16:11
11:16 1:16 16:6 11:16 x 6:16 16:10 16:10 13:16 14:16
15:15 7:16 16:12 10:16 7:16 x 16:3 16:10 11:16 9:16
9:16 14:16 13:16 11:16 16:12  14:16 x 10:16 8:16 0:16
15:15 12:16 9:16 3:16 3:16 16:10 9:16 x 5:16 12:16
5:16 13:16 8:16 16:11 15:15 16:9 16:11 16:0 x 16:14
15:15 16:8 16:10 16:9 13:16 16:13 16:0 16:9 12:16 x

Faza ligowa


1. kolejka
7 września
18:30 x-kom AGO 16:10 Team Gaminate Vertigo
19:30 Team Gaminate 5:16 x-kom AGO Nuke
20:30 PGE Turów Zgorzelec 16:10 Pompa Team Nuke
20:30 PLMIX 9:16 Actina PACT Train
21:30 Pompa Team 16:10 PGE Turów Zgorzelec Vertigo
21:30 Actina PACT 16:14 PLMIX Nuke
8 września
18:30 Actina PACT 16:6 PGE Turów Zgorzelec Nuke
19:30 PGE Turów Zgorzelec 15:15 Actina PACT Train
20:30 Izako Boars 13:16 Wisła All in! Train
21:30 Wisła All in! 15:15 Izako Boars Inferno

2. kolejka
14 września
18:30 Illuminar Gaming 16:11 Izako Boars Mirage
19:30 Izako Boars 11:16 Illuminar Gaming Overpass
20:30 Wisła All in! 16:11 PLMIX Nuke
20:30 Team Gaminate 14:16 Pompa Team Mirage
21:30 PLMIX 8:16 Wisła All in! Vertigo
21:30 Pompa Team 9:16 Team Gaminate Overpass
15 września
18:30 x-kom AGO 16:9 Illuminar Gaming Train
19:30 Illuminar Gaming 16:11 x-kom AGO Vertigo
20:30 Wisła All in! 13:16 AVEZ Esport Mirage
21:30 AVEZ Esport 12:16 Wisła All in! Overpass

3. kolejka
21 września
18:30 x-kom AGO 16:8 AVEZ Esport Mirage
19:30 AVEZ Esport 15:15 x-kom AGO Vertigo
20:30 Team Gaminate 16:12 PGE Turów Zgorzelec Nuke
21:30 PGE Turów Zgorzelec 16:12 Team Gaminate Train
22 września
20:30 Team Gaminate 9:16 Actina PACT Train
21:30 Actina PACT 7:16 Team Gaminate Inferno

4. kolejka
28 września
18:30 AVEZ Esport 16:5 Pompa Team Nuke
19:30 Pompa Team 12:16 AVEZ Esport Vertigo
20:30 Team Gaminate 4:16 Izako Boars Nuke
21:30 Izako Boars 16:6 Team Gaminate Train
29 września
18:30 x-kom AGO 12:16 Wisła All in! Train
19:30 Wisła All in! 16:14 x-kom AGO Dust2
20:30 Illuminar Gaming 16:11 AVEZ Esport Train
20:30 PGE Turów Zgorzelec 16:3 PLMIX Mirage
21:30 AVEZ Esport 12:16 Illuminar Gaming Vertigo
21:30 PLMIX 14:16 PGE Turów Zgorzelec Train

5. kolejka
6 października
18:30 x-kom AGO 15:15 Actina PACT Train
19:30 Actina PACT 14:16 x-kom AGO Dust2
20:30 Pompa Team 5:16 Wisła All in! Nuke
20:30 PLMIX 16:12 Izako Boars Mirage
21:30 Wisła All in! 16:0 Pompa Team Train
21:30 Izako Boars 16:10 PLMIX Train

6. kolejka
13 października
20:30 PGE Turów Zgorzelec 11:16 Wisła All in! Train
21:30 Wisła All in! 16:9 PGE Turów Zgorzelec Overpass
15 października
18:00 Izako Boars 11:16 Actina PACT Nuke
19:00 Actina PACT 16:13 Izako Boars Train

7. kolejka
19 października
18:30 Illuminar Gaming 13:16 Actina PACT Train
18:30 x-kom AGO 13:16 Izako Boars Vertigo
19:30 Actina PACT 14:16 Illuminar Gaming Dust2
19:30 Izako Boars 14:16 x-kom AGO Train
20:30 AVEZ Esport 5:16 PLMIX Mirage
20:30 Wisła All in! 8:16 Team Gaminate Nuke
21:30 PLMIX 14:16 AVEZ Esport Nuke
21:30 Team Gaminate 9:16 Wisła All in! Train
20 października
18:30 PLMIX 10:16 Pompa Team Mirage
18:30 Illuminar Gaming 16:6 PGE Turów Zgorzelec Train
19:30 Pompa Team 9:16 PLMIX Nuke
19:30 PGE Turów Zgorzelec 10:16 Illuminar Gaming Dust2
20:30 Actina PACT 16:5 Pompa Team Nuke
21:30 Pompa Team 15:15 Actina PACT Vertigo

8. kolejka
22 października
18:30 Illuminar Gaming 11:16 Team Gaminate Overpass
19:30 Team Gaminate 11:16 Illuminar Gaming Vertigo
26 października
18:30 Illuminar Gaming 5:16 Wisła All in! Train
18:30 x-kom AGO 16:9 Pompa Team Mirage
19:30 Wisła All in! 16:11 Illuminar Gaming Dust2
19:30 Pompa Team 12:16 x-kom AGO Vertigo
20:30 PLMIX 13:16 Team Gaminate Train
20:30 Izako Boars 16:10 Pompa Team Nuke
21:30 Team Gaminate 7:16 PLMIX Overpass
21:30 Pompa Team 3:16 Izako Boars Train
27 października
18:30 Illuminar Gaming 16:10 PLMIX Vertigo
18:30 x-kom AGO 16:13 PGE Turów Zgorzelec Mirage
19:30 PLMIX 11:16 Illuminar Gaming Dust2
19:30 PGE Turów Zgorzelec 9:16 x-kom AGO Dust2
20:30 AVEZ Esport 15:15 Actina PACT Train
21:30 Actina PACT 11:16 AVEZ Esport Vertigo
28 października
18:30 AVEZ Esport 16:12 PGE Turów Zgorzelec Mirage
19:30 PGE Turów Zgorzelec 7:16 AVEZ Esport Nuke

9. kolejka
3 listopada
16:00 AVEZ Esport 16:11 Team Gaminate Vertigo
17:00 Team Gaminate 5:16 AVEZ Esport Nuke
20:30 Wisła All in! 5:16 Actina PACT Nuke
21:30 Actina PACT 16:7 Wisła All in! Inferno
4 listopada
15:30 Illuminar Gaming 16:7 Pompa Team Vertigo
15:30 Izako Boars 1:16 AVEZ Esport Nuke
16:30 Pompa Team 3:16 Illuminar Gaming Train
16:30 AVEZ Esport 16:14 Izako Boars Train
5 listopada
15:00 Izako Boars 6:16 PGE Turów Zgorzelec Nuke
16:00 PGE Turów Zgorzelec 7:16 Izako Boars Train
18:00 x-kom AGO 16:0 PLMIX w/o
19:00 PLMIX 0:16 x-kom AGO w/o

Faza pucharowa

1. runda UB Półfinał UB Finał
AGO 1 iHG 2
AVEZ 2 AVEZ 1
iHG 2
Wisła 1
Wisła 2
PACT 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
PACT 2 AGO 0
Turów 0 PACT 2
PACT 2
Izako 0
Izako 2
TG 1

Drabinka
6 listopada

1. runda drabinki przegranych

16:00 Actina PACT 2:0 PGE Turów Zgorzelec Nuke 16:8
Vertigo 16:5
19:00 Izako Boars 2:1 Team Gaminate Inferno 16:12
Train 17:19
Nuke 16:9
7 listopada

2. runda drabinki przegranych

16:00 Actina PACT 2:0 Izako Boars Vertigo 16:13
Inferno 19:16

1. runda drabinki wygranych

19:00 x-kom AGO 1:2 AVEZ Esport Overpass 14:16
Mirage 16:14
Train 13:16
8 listopada

3. runda drabinki przegranych

18:00 x-kom AGO 0:2 Actina PACT Overpass 8:16
Inferno 5:16
21 listopada

Półfinał drabinki wygranych

16:00 Illuminar Gaming 2:1 AVEZ Esport Vertigo 20:22
Mirage 16:8
Overpass 16:8
19:00 Wisła All in! 2:0 Actina PACT Inferno 16:10
Train 16:11
22 listopada

Finał

16:00 Illuminar Gaming 2:1 Wisła All in! Overpass 16:13
Train 13:16
Dust2 16:12

Klasyfikacja końcowa

1. Illuminar Gaming 25 000 zł
2. Wisła All in! Games Kraków 12 500 zł
3-4. Actina PACT, AVEZ Esport 6 250 zł
5. x-kom AGO
6. Izako Boars
7-8. Team Gaminate, PGE Turów Zgorzelec
9. Pompa Team
10. PLMIX

Transmisja

Transmisja z meczów ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,