STS

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021
Data 30 sierpnia – 7 listopada 2021
Miejsce faza grupowa online + finały w Katowicach
Gra CS:GO
Liczba uczestników 10
Pula nagród 100 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Wywiady

Uczestnicy

Anonymo Esports

Dolej Miodu

Team ESCA Gaming

HONORIS

Snax killkapi grashog TaZ
Kylar ponczek baljs NEO
innocent DGL darko reiko
snatchie nawrot morelz fr3nd
rallen misho Bielany mouz
imd (trener) hon1e (trener) p1ter (trener) Nodsury (trener)

The Lycans

M1 EDEN

MAD DOG’S PACT

Tarczyński Protein Team

noise Olimp lunAtic mchk
freo Riczi Maszynka Sobol Masked
Wierzba REVxD MINISE sk1tt
Woocashko iso bnox Bojjar
nestee Crityourface reatz sNx
VinS (trener) MdN (trener)

Ungentium

Wisła All iN!

Sidney SZPERO
m4tthi jedqr
EXUS Goofy
skrzynka Markoś
Prism phr
Luz (trener) Loord (trener)

Zmiany w składach
2. kolejka gab Crityourface
2. kolejka leaf morelz
3. kolejka Bielany leaf
3. kolejka morelz darko
4. kolejka leaf morelz
4. kolejka dox Bielany
6. kolejka blacktear5 imd
6. kolejka nestee Lipton
7. kolejka Lipton nestee
8. kolejka Demho snatchie
8. kolejka imd rallen
9. kolejka KEi hon1e
9. kolejka hon1e misho
1. runda LB NATSU sNx

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. HONORIS 14 – 2 – 2 279 – 184 +95 44
2. Anonymo Esports 13 – 0 – 5 260 – 176 +84 39
3. Wisła All iN! Games Kraków 12 – 2 – 4 260 – 187 +73 38
4. Ungentium 11 – 2 – 5 255 – 223 +32 35
5. Team ESCA Gaming 9 – 2 – 7 249 – 220 +29 29
6. M1 EDEN 6 – 1 – 11 199 – 252 -53 19
7. MAD DOG’S PACT 6 – 0 – 12 221 – 236 -15 18
8. Tarczyński Protein Team 5 – 1 – 12 203 – 260 -57 16
9. Dolej Miodu 5 – 3 – 10 202 – 266 -64 15 *
10. The Lycans 2 – 1 – 15 153 – 277 -124 7
* Dolej Miodu zostało ukarane odjęciem 3 punktów za oddanie walkowerem meczu z Anonymo Esports.
Legenda:
 Awans do półfinałów drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki przegranych
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

x 16:2 16:6 12:16 16:2 7:16 16:9 16:8 16:14 16:10
0:16 x 9:16 15:15 15:15 12:16 16:11 16:14 16:11 13:16
6:16 16:11 x 12:16 16:10 16:14 16:12 12:16 12:16 13:16
12:16 16:2 16:14 x 16:5 16:3 16:8 16:14 16:12 16:14
6:16 13:16 12:16 4:16 x 16:14 5:16 9:16 9:16 4:16
11:16 15:15 2:16 16:13 16:8 x 6:16 5:16 8:16 8:16
16:7 16:13 4:16 7:16 16:6 14:16 x 16:7 13:16 12:16
16:14 12:16 15:15 6:16 8:16 7:16 16:13 x 9:16 7:16
16:12 16:9 15:15 9:16 16:5 16:12 16:13 16:11 x 3:16
10:16 16:6 4:16 15:15 16:8 16:5 16:9 16:5 15:15 x

Faza ligowa


1. kolejka
30 sierpnia
18:00 Wisła All iN! 16:6 Dolej Miodu Nuke
19:15 Dolej Miodu 13:16 Wisła All iN! Ancient
20:30 HONORIS 16:3 M1 EDEN Inferno
21:45 M1 EDEN 16:13 HONORIS Nuke
31 sierpnia
15:30 Team ESCA Gaming 12:16 Tarczyński Protein Team Inferno
15:30 MAD DOG’S PACT 16:6 The Lycans Mirage
16:45 Tarczyński Protein Team 15:15 Team ESCA Gaming Vertigo
16:45 The Lycans 5:16 MAD DOG’S PACT Vertigo
18:00 Anonymo Esports 16:14 Ungentium Overpass
19:15 Ungentium 16:12 Anonymo Esports Vertigo

2. kolejka
6 września
18:00 Wisła All iN! 16:9 MAD DOG’S PACT Overpass
19:15 MAD DOG’S PACT 12:16 Wisła All iN! Dust2
20:30 Anonymo Esports 7:16 M1 EDEN Nuke
21:45 M1 EDEN 11:16 Anonymo Esports Vertigo
7 września
18:00 Team ESCA Gaming 16:10 The Lycans Nuke
19:15 The Lycans 12:16 Team ESCA Gaming Vertigo
20:30 Tarczyński Protein Team 9:16 Ungentium Nuke
21:45 Ungentium 16:11 Tarczyński Protein Team Vertigo

3. kolejka
13 września
18:00 Tarczyński Protein Team 7:16 M1 EDEN Nuke
19:15 M1 EDEN 5:16 Tarczyński Protein Team Vertigo
20:30 Dolej Miodu 16:11 MAD DOG’S PACT Ancient
21:45 MAD DOG’S PACT 16:13 Dolej Miodu Vertigo
14 września
15:30 Ungentium 16:5 The Lycans Nuke
16:45 The Lycans 9:16 Ungentium Vertigo
20:30 Team ESCA Gaming 16:11 Dolej Miodu Ancient
21:45 Dolej Miodu 9:16 Team ESCA Gaming Inferno

4. kolejka
20 września
18:00 Wisła All iN! 10:16 Anonymo Esports Mirage
19:15 Anonymo Esports 16:10 Wisła All iN! Ancient
20:30 Tarczyński Protein Team 6:16 HONORIS Nuke
21:45 HONORIS 16:14 Tarczyński Protein Team Inferno
21 września
15:30 Team ESCA Gaming 16:12 MAD DOG’S PACT Overpass
16:45 MAD DOG’S PACT 4:16 Team ESCA Gaming Vertigo
18:00 Ungentium 16:9 Dolej Miodu Inferno
19:15 Dolej Miodu 16:11 Ungentium Vertigo
20:30 The Lycans 16:14 M1 EDEN Nuke
21:45 M1 EDEN 16:8 The Lycans Vertigo

5. kolejka
27 września
20:30 Tarczyński Protein Team 16:14 Anonymo Esports Inferno
21:45 Anonymo Esports 16:8 Tarczyński Protein Team Mirage
28 września
15:30 M1 EDEN 15:15 Dolej Miodu Vertigo
16:45 Dolej Miodu 12:16 M1 EDEN Mirage
18:00 Ungentium 16:13 MAD DOG’S PACT Inferno
19:15 MAD DOG’S PACT 13:16 Ungentium Overpass

6. kolejka
4 października
18:00 Anonymo Esports 16:2 The Lycans Mirage
19:15 The Lycans 6:16 Anonymo Esports Inferno
20:30 Wisła All in! 15:15 HONORIS Overpass
20:30 Ungentium 15:15 Team ESCA Gaming Nuke
21:45 HONORIS 16:14 Wisła All in! Nuke
21:45 Team ESCA Gaming 12:16 Ungentium Overpass

7. kolejka
11 października
18:00 Wisła All in! 15:15 Ungentium Mirage
19:15 Ungentium 3:16 Wisła All in! Nuke
20:30 Wisła All in! 4:16 Team ESCA Gaming Overpass
20:30 The Lycans 9:16 Tarczyński Protein Team Vertigo
21:45 Team ESCA Gaming 13:16 Wisła All in! Nuke
21:45 Tarczyński Protein Team 8:16 The Lycans Nuke
12 października
18:00 M1 EDEN 2:16 Team ESCA Gaming Vertigo
19:15 Team ESCA Gaming 16:14 M1 EDEN Nuke

8. kolejka
18 października
15:30 Anonymo Esports 12:16 HONORIS Vertigo
16:45 HONORIS 12:16 Anonymo Esports Mirage
18:00 The Lycans 4:16 HONORIS Nuke
18:00 Tarczyński Protein Team 12:16 Dolej Miodu Vertigo
19:15 HONORIS 16:5 The Lycans Ancient
19:15 Dolej Miodu 16:14 Tarczyński Protein Team Nuke
20:30 Wisła All in! 16:5 Tarczyński Protein Team Nuke
20:30 M1 EDEN 8:16 Ungentium Overpass
21:45 Tarczyński Protein Team 7:16 Wisła All in! Mirage
21:45 Ungentium 16:12 M1 EDEN Dust2
19 października
15:30 Wisła All in! 16:8 The Lycans Nuke
16:45 The Lycans 4:16 Wisła All in! Ancient
18:00 Team ESCA Gaming 12:16 HONORIS Vertigo
19:15 HONORIS 16:14 Team ESCA Gaming Inferno
20:30 MAD DOG’S PACT 16:7 Anonymo Esports Nuke
21:45 Anonymo Esports 16:9 MAD DOG’S PACT Vertigo

9. kolejka
25 października
15:30 Dolej Miodu 0:16 Anonymo Esports w/o
16:45 Anonymo Esports 16:2 Dolej Miodu Vertigo
18:00 HONORIS 16:12 Ungentium Nuke
19:15 Ungentium 9:16 HONORIS Inferno
20:30 MAD DOG’S PACT 16:7 Tarczyński Protein Team Overpass
21:45 Tarczyński Protein Team 16:13 MAD DOG’S PACT Inferno
26 października
15:30 HONORIS 16:8 MAD DOG’S PACT Nuke
15:30 Dolej Miodu 15:15 The Lycans Nuke
16:45 MAD DOG’S PACT 7:16 HONORIS Vertigo
16:45 The Lycans 13:16 Dolej Miodu Overpass
18:00 M1 EDEN 6:16 MAD DOG’S PACT Nuke
18:00 Anonymo Esports 16:6 Team ESCA Gaming Ancient
19:15 MAD DOG’S PACT 14:16 M1 EDEN Inferno
19:15 Team ESCA Gaming 6:16 Anonymo Esports Vertigo
20:30 Dolej Miodu 15:15 HONORIS Nuke
20:30 Wisła All in! 16:5 M1 EDEN Nuke
21:45 HONORIS 16:2 Dolej Miodu Vertigo
21:45 M1 EDEN 8:16 Wisła All in! Inferno

Faza pucharowa

1. runda UB Półfinał UB Finał
Wisła 2 ANO 1
UNG 0 Wisła 2
Wisła 2
HNRS 1
HNRS 2
PACT 1
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
ESCA 2 UNG 0
TPT 0 PACT 2
ESCA 0
PACT 2
M1 1
PACT 2

Harmonogram
29 października

1. runda drabinki przegranych

16:00 Team ESCA Gaming 2:0 Tarczyński Protein Team Inferno 16:10
Overpass 16:10
19:00 M1 EDEN 1:2 MAD DOG’S PACT Vertigo 8:16
Overpass 16:11
Nuke 7:16
30 października

2. runda drabinki przegranych

16:00 Team ESCA Gaming 0:2 MAD DOG’S PACT Nuke 7:16
Inferno 7:16

1. runda drabinki wygranych

19:00 Wisła All iN! 2:0 Ungentium Inferno 16:6
Overpass 16:3
31 października

3. runda drabinki przegranych

18:00 MAD DOG’S PACT 2:0 Ungentium Nuke 16:13
Inferno 16:10
8 listopada

Półfinał drabinki wygranych

16:00 Anonymo Esports 1:2 Wisła All iN! Dust2 5:16
Inferno 16:12
Nuke 13:16
19:00 HONORIS 2:1 MAD DOG’S PACT Overpass 16:7
Vertigo 4:16
Nuke 22:19
9 listopada

Finał

19:00 Wisła All iN! 2:1 HONORIS Ancient 8:16
Inferno 22:19
Nuke 16:7

Klasyfikacja końcowa

1. Wisła All iN! Games Kraków 50 000 zł
2. HONORIS 25 000 zł
3-4. Anonymo Esports, MAD DOG’S PACT 12 500 zł
5. Ungentium
6. Team ESCA Gaming
7-8. M1 EDEN, Tarczyński Protein Team
9. Dolej Miodu
10. The Lycans

Transmisja

Transmisja z meczów ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,