STS

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021
Data 30 sierpnia – 7 listopada 2021
Miejsce faza grupowa online + finały w Katowicach
Gra CS:GO
Liczba uczestników 10
Pula nagród 100 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Anonymo Esports

Dolej Miodu

Team ESCA Gaming

HONORIS

Snax killkapi grashog TaZ
Kylar ponczek baljs NEO
innocent KEi darko reiko
blacktear5 DGL morelz fr3nd
Demho nawrot Bielany mouz
imd (trener) hon1e (trener) p1ter (trener) Nodsury (trener)

The Lycans

M1 EDEN

MAD DOG’S PACT

Tarczyński Protein Team

noise Olimp lunAtic NATSU
freo Riczi Maszynka Sobol mchk
Wierzba REVxD MINISE Masked
nestee iso bnox sk1tt
Woocashko Crityourface reatz Bojjar
VinS (trener) Mazur (trener)

Ungentium

Wisła All iN!

Sidney SZPERO
m4tthi jedqr
EXUS Goofy
skrzynka Markoś
Prism phr
Luz (trener) Loord (trener)

Zmiany w składach
2. kolejka gab Crityourface
2. kolejka leaf morelz
3. kolejka Bielany leaf
3. kolejka morelz darko
4. kolejka leaf morelz
4. kolejka dox Bielany

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Team ESCA Gaming 6 – 1 – 1 123 – 89 +34 19
2. Ungentium 6 – 0 – 2 121 – 87 +34 18
3. Anonymo Esports 4 – 0 – 2 83 – 77 +6 12
4. M1 EDEN 4 – 0 – 4 97 – 99 -2 12
5. Wisła All iN! Games Kraków 4 – 0 – 2 84 – 72 +12 12
6. MAD DOG’S PACT 3 – 0 – 5 96 – 104 -8 9
7. HONORIS 3 – 0 – 1 61 – 39 +22 9
8. Tarczyński Protein Team 2 – 1 – 5 94 – 112 -18 7
9. Dolej Miodu 2 – 0 – 6 93 – 118 -25 6
10. The Lycans 1 – 0 – 7 71 – 126 -55 3
Legenda:
 Awans do półfinałów drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki wygranych
 Awans do 1. rundy drabinki przegranych
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

x 7:16 16:14 16:10
x 9:16 16:11 16:11 13:16
16:11 x 16:10 16:12 12:16
x 16:3 16:14
12:16 x 16:14 5:16 9:16
11:16 16:13 16:8 x 5:16
16:13 4:16 16:6 x 12:16
15:15 6:16 7:16 x 9:16
16:12 16:9 16:5 16:11 x
10:16 16:6 16:9 x

Faza ligowa


1. kolejka
30 sierpnia
18:00 Wisła All iN! 16:6 Dolej Miodu Nuke
19:15 Dolej Miodu 13:16 Wisła All iN! Ancient
20:30 HONORIS 16:3 M1 EDEN Inferno
21:45 M1 EDEN 16:13 HONORIS Nuke
31 sierpnia
15:30 Team ESCA Gaming 12:16 Tarczyński Protein Team Inferno
15:30 MAD DOG’S PACT 16:6 The Lycans Mirage
16:45 Tarczyński Protein Team 15:15 Team ESCA Gaming Vertigo
16:45 The Lycans 5:16 MAD DOG’S PACT Vertigo
18:00 Anonymo Esports 16:14 Ungentium Overpass
19:15 Ungentium 16:12 Anonymo Esports Vertigo

2. kolejka
6 września
18:00 Wisła All iN! 16:9 MAD DOG’S PACT Overpass
19:15 MAD DOG’S PACT 12:16 Wisła All iN! Dust2
20:30 Anonymo Esports 7:16 M1 EDEN Nuke
21:45 M1 EDEN 11:16 Anonymo Esports Vertigo
7 września
18:00 Team ESCA Gaming 16:10 The Lycans Nuke
19:15 The Lycans 12:16 Team ESCA Gaming Vertigo
20:30 Tarczyński Protein Team 9:16 Ungentium Nuke
21:45 Ungentium 16:11 Tarczyński Protein Team Vertigo

3. kolejka
13 września
18:00 Tarczyński Protein Team 7:16 M1 EDEN Nuke
19:15 M1 EDEN 5:16 Tarczyński Protein Team Vertigo
20:30 Dolej Miodu 16:11 MAD DOG’S PACT Ancient
21:45 MAD DOG’S PACT 16:13 Dolej Miodu Vertigo
14 września
15:30 Ungentium 16:5 The Lycans Nuke
16:45 The Lycans 9:16 Ungentium Vertigo
20:30 Team ESCA Gaming 16:11 Dolej Miodu Ancient
21:45 Dolej Miodu 9:16 Team ESCA Gaming Inferno

4. kolejka
20 września
18:00 Wisła All iN! 10:16 Anonymo Esports Mirage
19:15 Anonymo Esports 16:10 Wisła All iN! Ancient
20:30 Tarczyński Protein Team 6:16 HONORIS Nuke
21:45 HONORIS 16:14 Tarczyński Protein Team Inferno
21 września
15:30 Team ESCA Gaming 16:12 MAD DOG’S PACT Overpass
16:45 MAD DOG’S PACT 4:16 Team ESCA Gaming Vertigo
18:00 Ungentium 16:9 Dolej Miodu Inferno
19:15 Dolej Miodu 16:11 Ungentium Vertigo
20:30 The Lycans 16:14 M1 EDEN Nuke
21:45 M1 EDEN 16:8 The Lycans Vertigo

5. kolejka
27 września
20:30 Tarczyński Protein Team vs Anonymo Esports Inferno
21:45 Anonymo Esports vs Tarczyński Protein Team Mirage
28 września
15:30 M1 EDEN vs Dolej Miodu BO1
16:45 Dolej Miodu vs M1 EDEN BO1
18:00 Ungentium vs MAD DOG’S PACT BO1
19:15 MAD DOG’S PACT vs Ungentium BO1
20:30 The Lycans vs HONORIS BO1
21:45 HONORIS vs The Lycans BO1

Faza pucharowa

Więcej szczegółów na temat fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski wkrótce.

Klasyfikacja końcowa

1. TBA zł
2. TBA zł
3-4. TBA zł
5.
6.
7-8.
9.
10.

Transmisja

Transmisja z meczów ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,