STS

ESL One Cologne 2017

Informacje

Nazwa ESL One Cologne 2017
Data 4-9 lipca 2017
Miejsce Kolonia, Niemcy
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System System szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
Cloud9 n0thing shroud Skadoodle Stewie2k autimatic valens
FaZe Clan rain kioShiMa allu karrigan NiKo RobbaN
Fnatic olofmeister dennis KRiMZ JW flusha Jumpy
G2 Esports shox bodyy NBK- kennyS apEX SmithZz
Immortals HEN1 LUCAS1 boltz steel kNg zakk
mousesports chrisJ denis oskar loWel ropz Imbt
Natus Vincere seized GuardiaN Edward flamie s1mple Andi
Ninjas in Pyjamas f0rest GeT_RiGhT Xizt draken REZ THREAT
North MSL k0nfig cajunb Magisk aizy ruggah
OpTic Gaming NAF RUSH mixwell tarik hazed
SK Gaming FalleN fer coldzera TACO felps dead
Virtus.pro TaZ NEO pasha Snax byali kuben
TyLoo Mo DD somebody HZ BnTeT peacemaker
Heroic MODDII Snappi niko JUGi es3tag FeTiSh
Space Soldiers XANTARES DESPE paz MAJ3R Calyx hardstyle
Team Liquid nitr0 EliGE jdm64 stanislaw Twistzz zews

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda #1 Runda #2 Runda #3 Runda #4 Runda #5
Team Liquid 3:0 16:7 Na`Vi 19:15 IMM 16:6 OpTic
Ninjas in Pyjamas 3:0 16:12 C9 16:6 G2 16:10 mouz
G2 Esports 3:1 16:9 TyLoo 6:16 NiP 16:7 IMM 16:11 SK
Natus Vincere 3:1 7:16 Liquid 34:32 C9 16:9 SS 16:4 mouz
OpTic Gaming 3:1 16:9 North 16:9 SS 6:16 Liquid 16:10 FaZe
Cloud9 3:2 12:16 NiP 32:34 Na`Vi 16:9 TyLoo 16:11 IMM 22:20 mouz
FaZe Clan 3:2 16:14 Heroic 12:16 mouz 16:12 Fnatic 10:16 OpTic 16:7 North
SK Gaming 3:2 14:16 SS 16:9 VP 16:10 North 11:16 G2 16:6 Fnatic
Fnatic 2:3 11:16 mouz 16:6 Heroic 12:16 FaZe 16:3 SS 6:16 SK
mousesports 2:3 16:11 Fnatic 16:12 FaZe 10:16 NiP 4:16 Na`Vi 20:22 Cloud9
North 2:3 9:16 OpTic 16:6 TyLoo 10:16 SK 16:14 Heroic 7:16 FaZe
Heroic 1:3 14:16 FaZe 6:16 Fnatic 16:9 VP 14:16 North
Immortals 1:3 16:12 VP 15:19 Liquid 7:16 G2 11:16 C9
Space Soldiers 1:3 16:14 SK 9:16 OpTic 9:16 Na`Vi 3:16 Fnatic
TyLoo 0:3 9:16 G2 6:16 North 9:16 C9
Virtus.pro 0:3 12:16 IMT 9:16 SK 6:16 Heroic

Pierwsza runda

4 lipca
12:00 mousesports 16:11 Fnatic Train
12:00 FaZe Clan 16:14 Heroic Inferno
13:15 Immortals 16:12 Virtus.pro Cobblestone
13:15 SK Gaming 14:16 Space Soldiers Cache
14:30 Ninjas in Pyjamas 16:12 Cloud9 Cache
14:30 TyLoo 9:16 G2 Esports Cache
15:45 Natus Vincere 7:16 Team Liquid Inferno
15:45 North 9:16 OpTic Gaming Cobblestone

Druga runda

4 lipca – drużyny z bilansem 0:1
18:15 SK Gaming 16:9 Virtus.pro Mirage
18:15 Heroic 6:16 Fnatic Mirage
19:30 Cloud9 32:34 Natus Vincere Train
19:30 TyLoo 6:16 North Inferno
4 lipca – drużyny z bilansem 1:0
20:30 Space Soldiers 9:16 OpTic Gaming Mirage
20:30 mousesports 16:12 FaZe Clan Nuke
21:45 G2 Esports 6:16 Ninjas in Pyjamas Cache
21:45 Immortals 15:19 Team Liquid Train

Trzecia runda

5 lipca – drużyny z bilansem 0:2
12:00 Heroic 16:9 Virtus.pro Cobblestone
13:10 TyLoo 9:16 Cloud9 Cobblestone
5 lipca – drużyny z bilansem 1:1
14:20 Space Soldiers 9:16 Natus Vincere Train
15:30 North 10:16 SK Gaming Cache
16:40 Immortals 7:16 G2 Esports Cobblestone
17:50 Fnatic 12:16 FaZe Clan Overpass
5 lipca – drużyny z bilansem 2:0
19:00 Ninjas in Pyjamas 16:10 mousesports Cache
20:10 Team Liquid 16:6 OpTic Gaming Cobblestone

Czwarta runda

6 lipca – drużyny z bilansem 1:2
12:00 Space Soldiers 3:16 Fnatic Mirage
13:10 North 16:14 Heroic Inferno
14:20 Cloud9 16:11 Immortals Train
6 lipca – drużyny z bilansem 2:1
15:30 Natus Vincere 16:4 mousesports Mirage
16:40 SK Gaming 11:16 G2 Esports Inferno
17:50 FaZe Clan 10:16 OpTic Gaming Train

Piąta runda

6 lipca – drużyny z bilansem 2:2
19:25 Fnatic 6:16 SK Gaming Mirage
20:35 Cloud9 22:20 mousesports Inferno
21:45 North 7:16 FaZe Clan Inferno

Faza pucharowa

7 lipca – ćwierćfinały
10:00 Natus Vincere 2:0 G2 Esports
Overpass 19:17
Nuke 16:13
13:50 Ninjas in Pyjamas 1:2 Cloud9
Train 10:16
Cache 16:11
Cobblestone 6:16
17:40 FaZe Clan 2:0 Team Liquid
Overpass 16:9
Train 16:5
21:30 OpTic Gaming 1:2 SK Gaming
Mirage 16:10
Cache 9:16
Cobblestone 7:16
8 lipca – półfinały
16:00 Natus Vincere 0:2 Cloud9
Mirage 13:16
Overpass 14:16
19:50 FaZe Clan 0:2 SK Gaming
Overpass 4:16
Cache 16:19
9 lipca – wielki finał
16:00 Cloud9 0:3 SK Gaming
Cobblestone 9:16
Train 12:16
Inferno 14:16

Klasyfikacja końcowa

1. SK Gaming 100 000$
2. Cloud9 40 000$
3-4. FaZe Clan, Natus Vincere 20 000$
5-8. G2 Esports, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, OpTic Gaming 10 000$
9-11. Fnatic, mousesports, North 6 000$
12-14. Heroic, Immortals, Space Soldiers 3 000$
15-16. TyLoo, Virtus.pro 1 500$

Transmisja

Transmisja z ESL One Cologne 2017 dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,