STS

ESL One Cologne 2020: Online – Europa

Informacje

Nazwa ESL One Cologne 2020: Online
Data 18 – 30 sierpnia 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 325 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

FaZe Clan

dev1ce tabseN oBo rain
dupreeh tiziaN blameF NiKo
Magisk XANTARES RUSH coldzera
es3tag syrsoN k0nfig broky
Bubzkji k1to poizon Kjaerbye
zonic (trener) tow b (trener) keita (trener) YNk (trener)

Fnatic

G2 Esports

Team Heretics

Heroic

KRIMZ kennyS Maka stavn
JW JaCkz kioShiMa b0RUP
Brollan AmaNEk Lucky cadiaN
flusha huNter- xms TeSeS
Golden nexa Nivera niko
Samuelsson (trener) maLeK (trener) B1GGY (trener) HUNDEN (trener)

MAD Lions

MIBR

mousesports

Natus Vincere

acoR FalleN chrisJ flamie
sjuush fer ropz s1mple
roeJ TACO karrigan electronic
AcilioN kNg woxic Boombl4
innocent trk frozen Perfecto
peacemaker (trener) dead (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener)

Ninjas in Pyjamas

OG

Sprout

Team Vitality

REZ NBK- Spiidi apEX
Plopski Aleksib faveN RpK
twist valde denis ZywOo
nawwk ISSAA dycha shox
hampus mantuu snatchie misutaaa
THREAT (trener) ruggah (trener) enkay J (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
1. runda UB 2. runda UB Awans
BIG 0
Sprout 2
Sprout 2 Sprout
OG 1
OG 2
Ninjas in Pyjamas 1
Natus Vincere 2
mousesports 1
Natus Vincere 0 Complexity Gaming
Complexity Gaming 2
Complexity Gaming 2
MAD Lions 0
1. runda LB 2. runda LB Awans
Natus Vincere 0 Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas 2
BIG 1
Ninjas in Pyjamas 2
OG 2 OG
MAD Lions 0
mousesports 0
MAD Lions 2

Drabinka grupy B
1. runda UB 2. runda UB Awans
Team Vitality 2
Team Heretics 0
Team Vitality 0 Astralis
Astralis 2
Fnatic 0
Astralis 2
FaZe Clan 0
Heroic 2
Heroic 1 G2 Esports
G2 Esports 2
MIBR 0
G2 Esports 2
1. runda LB 2. runda LB Awans
Heroic 2 Heroic
Fnatic 0
Team Heretics 1
Fnatic 2
Team Vitality 2 Team Vitality
FaZe Clan 0
FaZe Clan 2
MIBR 1

Harmonogram
18 sierpnia

1. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 BIG 0:2 Sprout Mirage 12:16
Nuke 16:19
15:00 OG 2:1 Ninjas in Pyjamas Inferno 19:16
Train 12:16
Mirage 22:19

1. runda drabinki wygranych grupy B

18:30 Team Vitality 2:0 Team Heretics Dust2 16:13
Overpass 16:8
18:30 Fnatic 0:2 Astralis Nuke 5:16
Train 17:19
19 sierpnia

1. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 Natus Vincere 2:1 mousesports Nuke 10:16
Train 16:9
Dust2 16:7
15:00 Complexity Gaming 2:0 MAD Lions Overpass 16:3
Nuke 22:20

1. runda drabinki wygranych grupy B

18:30 FaZe Clan 0:2 Heroic Nuke 10:16
Mirage 9:16
18:30 MIBR 0:2 G2 Esports Vertigo 2:16
Inferno 4:16
20 sierpnia

1. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 BIG 1:2 Ninjas in Pyjamas Vertigo 16:5
Nuke 26:28
Mirage 7:16

1. runda drabinki przegranych grupy B

18:30 Team Heretics 1:2 Fnatic Nuke 16:8
Inferno 7:16
Mirage 9:16
21 sierpnia

1. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 MAD Lions 2:0 mousesports Vertigo 16:5
Nuke 16:4

1. runda drabinki przegranych grupy B

18:30 MIBR 1:2 FaZe Clan Train 16:8
Inferno 12:16
Dust2 6:16
22 sierpnia

2. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 Sprout 2:1 OG Train 16:9
Inferno 13:16
Nuke 16:3

2. runda drabinki wygranych grupy B

18:30 Team Vitality 0:2 Astralis Nuke 8:16
Dust2 7:16
23 sierpnia

2. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 Complexity Gaming 2:0 Natus Vincere Dust2 16:9
Nuke 16:8

2. runda drabinki wygranych grupy B

18:30 G2 Esports 2:1 Heroic Nuke 7:16
Vertigo 16:7
Mirage 19:17
25 sierpnia

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Natus Vincere Overpass 16:9
Train 16:3

2. runda drabinki przegranych grupy B

18:30 Fnatic 0:2 Heroic Vertigo 11:16
Overpass 11:16
26 sierpnia

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 MAD Lions 0:2 OG Nuke 10:16
Dust2 9:16

2. runda drabinki przegranych grupy B

18:30 FaZe Clan 0:2 Team Vitality Dust2 16:19
Nuke 14:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Complexity Gaming 0
Heroic 2
Heroic 2
G2 Esports 1
G2 Esports 2
OG 1
Heroic 3
Team Vitality 0
Astralis 0
Ninjas in Pyjamas 2
Ninjas in Pyjamas 0
Team Vitality 2
Sprout 0
Team Vitality 2

Harmonogram
27 sierpnia

Ćwierćfinał

15:00 Complexity Gaming 0:2 Heroic Inferno 11:16
Nuke 13:16
18:30 Sprout 0:2 Team Vitality Vertigo 6:16
Mirage 8:16
28 sierpnia

Ćwierćfinał

15:00 G2 Esports 2:1 OG Nuke 16:6
Train 10:16
Dust2
18:30 Astralis 0:2 Ninjas in Pyjamas Train 10:16
Inferno 13:16
29 sierpnia

Półfinał

15:00 Heroic 2:1 G2 Esports Vertigo 25:23
Nuke 16:19
Mirage 16:7
18:30 Team Vitality 0:2 Ninjas in Pyjamas Dust2 16:7
Overpass 16:13
30 sierpnia

Finał

18:30 Heroic 3:0 Team Vitality Mirage 16:7
Inferno 16:13
Nuke 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. Heroic 150 000 $
2. Team Vitality 50 000 $
3-4. G2 Esports, Ninjas in Pyjamas 25 000 $
5-8. Astralis, Complexity Gaming, OG, Sprout 11 500 $
9-12. FaZe Clan, Fnatic, MAD Lions, Natus Vincere 4 500 $
13-16. BIG, Team Heretic, MIBR, mousesports 2 750 $

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiego ESL One Cologne 2020: Online wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w Polsat Games.

Tagi: , , ,