ESL One Road to Rio – Europa

Informacje

Nazwa ESL One Road to Rio
Data 22 kwietnia – 17 maja 2020
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 115 000 $
System faza grupowa round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

Complexity Gaming

Copenhagen Flames

c0ntact Gaming

dev1ce oBo Farlig LETN1
dupreeh blameF Nodios EspiranTo
Xyp9x RUSH HooXi ottoNd
gla1ve k0nfig refrezh emi
Magisk poizon Queenix SHiPZ
zonic (trener) keita (trener) zEVES (trener) NeiL_M (trener)

Dignitas

ENCE

FaZe Clan

Fnatic

friberg allu rain KRIMZ
Xizt sergej NiKo JW
GeT_RiGhT Aerial olofmeister Brollan
f0rest xseveN coldzera flusha
hallzerk suNny broky Golden
Fifflaren (trener) Twista (trener) YNk (trener) Samuelsson (trener)

G2 Esports

GODSENT

Team Heretics

mousesports

kennyS Maikelele Maka chrisJ
JaCkz kRYSTAL kioShiMa ropz
AmaNEk zehN Lucky karrigan
huNter- STYKO xms woxic
nexa Maden Nivera frozen
maLeK (trener) Devilwalk (trener) B1GGY (trener) Rejin (trener)

Movistar Riders

Ninjas in Pyjamas

North

Team Vitality

mopoz REZ aizy apEX
ALEX Lekr0 gade RpK
EasTor Plopski cajunb ZywOo
loWel twist MSL shox
steel nawwk Jumpy misutaaa
bladE (trener) THREAT (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Astralis 7 6 1 1. FaZe Clan 7 7 0
2. Ninjas in Pyjamas 7 6 1 2. G2 Esports 7 4 3
3. Team Vitality 7 4 3 3. North 7 4 3
4. Team Heretics 7 3 4 4. GODSENT 7 4 3
5. ENCE 7 3 4 5. Copenhagen Flames 7 3 4
6. Fnatic 7 3 4 6. Movistar Riders 7 3 4
7. Complexity Gaming 7 2 5 7. mousesports 7 3 4
8. Dignitas 7 1 6 8. c0ntact Gaming 7 0 7
Legenda:
Awans do półfinału drabinki wygranych
Awans do 1. rundy drabinki przegranych
Brak awansu

Harmonogram
22 kwietnia

Grupa A

15:00 Complexity Gaming 1:2 Astralis
Vertigo 4:16
Nuke 16:13
Train 11:16
15:00 ENCE 2:0 Fnatic
Dust2 16:14
Mirage 16:13
18:30 Team Vitality 1:2 Ninjas in Pyjamas
Overpass 16:14
Nuke 12:16
Inferno 4:16
23 kwietnia

Grupa A

15:00 Dignitas 1:2 Team Heretics
Dust2 16:14
Inferno 12:16
Nuke 14:16

Grupa B

15:00 FaZe Clan 2:1 North
Overpass 16:11
Inferno 13:16
Nuke 16:11
18:30 GODSENT 0:2 G2 Esports
Dust2 12:16
Vertigo 6:16
24 kwietnia

Grupa B

15:00 Copenhagen Flames 2:1 c0ntact Gaming
Nuke 12:16
Inferno 19:17
Train 16:3
15:00 mousesports 0:2 Movistar Riders
Inferno 12:16
Train 17:19

Grupa A

18:30 Dignitas 0:2 Ninjas in Pyjamas
Train 9:16
Vertigo 4:16
25 kwietnia

Grupa A

15:00 Astralis 1:2 Fnatic
Train 9:16
Inferno 19:16
Overpass 12:16
18:30 Complexity Gaming 1:2 Team Vitality
Mirage 19:16
Dust2 8:16
Inferno 3:16
26 kwietnia

Grupa A

15:00 Team Heretics 2:0 ENCE
Nuke 16:5
Inferno 16:6

Grupa B

15:00 North 2:0 mousesports
Vertigo 16:14
Mirage 16:12
18:30 G2 Esports 0:2 FaZe Clan
Mirage 20:22
Dust2 15:19
18:30 Movistar Riders 2:1 c0ntact Gaming
Nuke 16:13
Mirage 5:16
Train 16:11
28 kwietnia

Grupa A

15:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 ENCE
Train 22:19
Overpass 17:19
Inferno 16:5
15:00 Dignitas 2:1 Fnatic
Train 17:19
Overpass 25:22
Dust2 16:14

Grupa A

15:00 Copenhagen Flames 1:2 GODSENT
Inferno 16:13
Dust2 8:16
Nuke 14:16

Grupa A

18:30 Team Heretics 2:1 Complexity Gaming
Nuke 16:7
Mirage 14:16
Dust2 22:18
18:30 Astralis 2:0 Team Vitality
Dust2 16:7
Nuke 16:5

Grupa A

18:30 Movistar Riders 1:2 FaZe Clan
Overpass 16:9
Mirage 9:16
Inferno 7:16
29 kwietnia

Grupa A

15:00 Copenhagen Flames 1:2 G2 Esports
Inferno 16:6
Dust2 14:16
Nuke 5:16
15:00 North 1:2 GODSENT
Dust2 9:16
Vertigo 16:11
Nuke 11:16
15:00 c0ntact Gaming 1:2 mousesports
Inferno 19:16
Dust2 2:16
Train 1:16

Grupa A

18:30 Dignitas 0:2 Team Vitality
Nuke 13:16
Dust2 11:16
18:30 ENCE 1:2 Complexity Gaming
Nuke 8:16
Train 16:10
Mirage 11:16
18:30 Fnatic 2:1 Team Heretics
Nuke 14:16
Overpass 16:14
Inferno 16:8
30 kwietnia

Grupa A

18:30 Ninjas in Pyjamas 1:2 Astralis
Vertigo 16:12
Nuke 12:16
Inferno 11:16

Grupa B

18:30 Movistar Riders 0:2 G2 Esports
Inferno 12:16
Vertigo 1:16
18:30 Copenhagen Flames 2:0 North
Inferno 16:14
Mirage 16:7
1 maja

Grupa A

18:30 Dignitas 1:2 ENCE
Nuke 16:14
Train 12:16
Overpass 10:16

Grupa B

18:30 mousesports 0:2 FaZe Clan
Mirage 10:16
Train 7:16
18:30 c0ntact Gaming 1:2 GODSENT
Inferno 16:14
Vertigo 9:16
Nuke 9:16
2 maja

Grupa A

18:30 Fnatic 1:2 Team Vitality
Dust2 13:16
Inferno 22:20
Mirage 11:16
18:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 Complexity Gaming
Mirage 14:16
Vertigo 16:11
Train 16:12
18:30 Astralis 2:0 Team Heretics
Dust2 16:10
Inferno 16:12
3 maja

Grupa B

18:30 mousesports 2:1 G2 Esports
Vertigo 13:16
Train 16:5
Dust2 16:14
18:30 Copenhagen Flames 2:0 Movistar Riders
Inferno 16:14
Overpass 16:12
5 maja

Grupa B

18:30 FaZe Clan 2:0 GODSENT
Overpass 16:6
Nuke 16:11
18:30 c0ntact Gaming 1:2 North
Inferno 16:12
Vertigo 14:16
Nuke 9:16

Grupa A

22:00 Dignitas 0:2 Astralis
Train 17:19
Dust2 5:16
22:00 Team Heretics 1:2 Ninjas in Pyjamas
Nuke 16:10
Overpass 3:16
Vertigo 4:16
6 maja

Grupa A

18:30 Complexity Gaming 0:2 Fnatic
Nuke 14:16
Inferno 16:19
18:30 Team Vitality 0:2 ENCE
Mirage 9:16
Nuke 6:16
7 maja

Grupa B

18:30 G2 Esports 2:0 c0ntact Gaming
Mirage 16:11
Overpass 16:6
18:30 North 2:0 Movistar Riders
Overpass 16:11
Vertigo 16:12
8 maja

Grupa B

18:30 GODSENT 2:0 mousesports
Overpass 16:10
Train 16:11
18:30 Copenhagen Flames 1:2 FaZe Clan
Inferno 16:12
Dust2 5:16
Train 10:16
9 maja

Grupa A

18:30 Dignitas 0:2 Complexity Gaming
Train 24:28
Dust2 11:16
18:30 Team Vitality 2:0 Team Heretics
Nuke 16:10
Dust2 16:7
18:30 ENCE 1:2 Astralis
Train 17:19
Nuke 16:12
Inferno 11:16
18:30 Fnatic 1:2 Ninjas in Pyjamas
Overpass 16:9
Mirage 10:16
Inferno 12:16
10 maja

Grupa B

18:30 Copenhagen Flames 1:2 mousesports
Overpass 16:13
Nuke 14:16
Train 9:16
18:30 FaZe Clan 2:0 c0ntact Gaming
Inferno 16:9
Dust2 19:15
18:30 GODSENT 0:2 Movistar Riders
Inferno 14:16
Vertigo 9:16
18:30 G2 Esports 1:2 North
Vertigo 16:14
Dust2 12:16
Nuke 16:19

Faza pucharowa

1. runda UB Finał UB Finał
AST 2
G2 0
AST 2
FaZe 0
NiP 1 AST 3
FaZe 2 G2 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
NiP 1
VIT 2 VIT 2 FaZe 1
GOD 0 VIT 1 G2 2
G2 2
G2 2
HER 2 HER 1
NOR 0

Harmonogram
12 maja

1. runda drabinki przegranych

16:30 Team Vitality 2:0 GODSENT
Dust2 16:14
Inferno 16:7

Mecz o 11. miejsce

16:30 Fnatic 0:2 Movistar Riders
Train 20:22
Inferno 2:16

1. runda drabinki przegranych

20:00 North 0:2 Team Heretics
Inferno 14:16
Vertigo 13:16

Mecz o 9. miejsce

20:00 ENCE 2:0 Copenhagen Flames
Inferno 22:20
Train 16:5
13 maja

1. runda drabinki wygranych

16:30 FaZe Clan 2:1 Ninjas in Pyjamas
Overpass 9:16
Mirage 25:22
Train 19:16
20:00 Astralis 2:0 G2 Esports
Vertigo 16:13
Overpass 16:7
14 maja

2. runda drabinki przegranych

16:30 Ninjas in Pyjamas 1:2 Team Vitality
Mirage 19:16
Overpass 15:19
Inferno 17:19
20:00 G2 Esports 2:1 Team Heretics
Nuke 16:14
Dust2 16:19
Mirage 16:14
15 maja

3. runda drabinki przegranych

16:30 Team Vitality 1:2 G2 Esports
Nuke 14:16
Vertigo 16:14
Dust2 14:16

Finał drabinki wygranych

20:00 FaZe Clan 0:2 Astralis
Dust2 12:16
Inferno 7:16
16 maja

Finał drabinki przegranych

20:00 FaZe Clan 1:2 G2 Esports
Dust2 16:11
Mirage 10:16
Nuke 11:16

Mecz o 7. miejsce

20:00 GODSENT 2:1 North
Dust2 8:16
Vertigo 16:8
Nuke 16:14
17 maja

Finał

20:00 Astralis 3:0 G2 Esports
Zwycięzca UB 1:0
Nuke 16:6
Vertigo 16:2

Mecz o 5. miejsce

20:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Team Heretics
Nuke 14:16
Overpass 16:8
Vertigo 16:13

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 33 000 $ 1 600 pkt
2 G2 Esports 21 500 $ 1 500 pkt
3. FaZe Clan 14 000 $ 1 400 pkt
4. Team Vitality 10 000 $ 1 300 pkt
5. Ninjas in Pyjamas 7 500 $ 1 200 pkt
6. Team Heretics  6 500 $ 1 100 pkt
7. GODSENT 6 000 $ 1 000 pkt
8. North 5 000 $ 900 pkt
9. ENCE 3 250 $ 800 pkt
10. Copenhagen Flames 2 500 $ 700 pkt
11. Movistar Riders 2 250 $ 600 pkt
12. Fnatic 1 500 $ 500 pkt
13-14. Complexity Gaming, mousesports 1 000 $ 350 pkt
15-16. c0ntact Gaming, Dignitas 150 pkt

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiego ESL One Road to Rio wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w Polsat Games.

Tagi: ,