ESL Pro League Season 10 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 10
Data 8 października – 18 listopada 2019
Miejsce Londyn, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na lanowych finałach
System dwie fazy grupowe

Uczestnicy

Aristocracy

Astralis

BIG

FaZe Clan

mouz dev1ce tabseN rain
rallen dupreeh tiziaN NiKo
TaZ Xyp9x XANTARES olofmeister
MINISE gla1ve smooya coldzera
dycha Magisk nex broky
Loord (trener) zonic (trener) tow b (trener) YNk (trener)

Fnatic

G2 Esports

HellRaisers

Heroic

KRIMZ kennyS ANGE1 es3tag
JW JaCkz nukkye stavn
Brollan AmaNEk Flarich b0RUP
flusha huNter- crush Snappi
Golden nexa scoobyxie cadiaN
Samuelsson (trener) maLeK (trener) LOMME (trener)

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

North

chrisJ flamie f0rest aizy
ropz s1mple REZ Kjaerbye
karrigan electronic Lekr0 gade
woxic Boombl4 Plopski JUGi
frozen GuardiaN twist cajunb
Rejin (trener) B1ad3 (trener) pita (trener) mithR (trener)

OpTic Gaming

Sprout

Team Vitality

Windigo Gaming

k0nfig Spiidi apEX bubble
MSL faveN RpK poizon
niko syrsoN ZywOo hAdji
TeSeS k1to ALEX Calyx
kwezz denis shox mirbit
ruggah (trener) enkay J (trener) XTQZZZ (trener) Shockwave (trener)

Pierwsza faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. mousesports 3 3 0 1. Heroic 3 2 1
2. FaZe Clan 3 2 1 2. Ninjas in Pyjamas 3 2 1
3. BIG 3 1 2 3. Team Vitality 3 2 1
4. OpTic Gaming 3 0 3 4. Sprout 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Astralis 3 3 0 1. G2 Esports 0 0 0
2. Fnatic 3 2 1 2. HellRaisers 0 0 0
3. North 3 1 2 3. Natus Vincere 0 0 0
4. Aristocracy 3 0 3 4. Windigo Gaming 0 0 0

Grupa A
8 października
18:25 mousesports 2:1 BIG
Train 16:13
Dust2 7:16
Inferno 16:12
22:15 FaZe Clan 2:0 OpTic Gaming
Nuke 16:12
Mirage 16:11
9 października
18:25 FaZe Clan 2:1 BIG
Nuke 16:11
Mirage 14:16
Inferno 16:8
22:15 mousesports 2:0 OpTic Gaming
Vertigo 19:15
Train 16:7
10 października
18:25 FaZe Clan 0:2 mousesports
Train 17:19
Overpass 12:16
22:15 BIG 2:0 OpTic Gaming
Overpass 16:13
Mirage 19:15

Grupa B
11 października
18:25 Team Vitality 2:1 Sprout
Nuke 16:12
Dust2 12:16
Inferno 16:9
22:15 Ninjas in Pyjamas 0:2 Heroic
Vertigo 7:16
Nuke 12:16
12 października
18:25 Ninjas in Pyjamas 2:1 Sprout
Mirage 16:13
Nuke 4:16
Inferno 16:14
22:15 Team Vitality 2:1 Heroic
Train 14:16
Dust2 16:13
Nuke 16:13
13 października
18:25 Team Vitality 0:2 Ninjas in Pyjamas
Overpass 6:16
Dust2 7:16
22:15 Heroic 2:1 Sprout
Dust2 4:16
Inferno 16:8
Overpass 16:14

Grupa C
14 października
18:25 Astralis 2:0 Aristocracy
Vertigo 16:9
Nuke 16:12
22:15 Fnatic 2:0 North
Nuke 16:11
Inferno 16:11
15 października
18:25 Fnatic 2:1 Aristocracy
Train 16:11
Overpass 8:16
Mirage 16:8
22:15 Astralis 2:0 North
Inferno 16:8
Train 19:17
16 października
18:25 Astralis 2:0 Fnatic
Inferno 16:14
Train 16:14
22:15 North 2:1 Aristocracy
Nuke 16:12
Train 8:16
Overpass 16:0

Grupa D
17 października
18:25 Natus Vincere vs HellRaisers
TBD
TBD
TBD
22:15 G2 Esports vs Windigo Gaming
TBD
TBD
TBD
18 października
18:25 Natus Vincere vs Windigo Gaming
TBD
TBD
TBD
22:15 G2 Esports vs HellRaisers
TBD
TBD
TBD
19 października
18:25 G2 Esports vs Natus Vincere
TBD
TBD
TBD
22:15 HellRaisers vs Windigo Gaming
TBD
TBD
TBD

Druga faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. TBD 0 0 0 1. TBD 0 0 0
2. TBD 0 0 0 2. TBD 0 0 0
3. TBD 0 0 0 3. TBD 0 0 0
4. TBD 0 0 0 4. TBD 0 0 0

Grupa A

TBA


Grupa B

TBA

Klasyfikacja końcowa

1-4. Astralis, Heroic, mousesports finały EPL
5-6. finały EPL
7-8. finały EPL
9-10.
11-12.
13-16. Aristocracy, OpTic Gaming, Sprout baraże

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiej dywizji ESL Pro League Season 10 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,