ESL Pro League Season 11

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 11
Data 16 marca – 4 kwietnia 2020
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 400 000 $
System faza grupowa round robin

Uczestnicy

100 Thieves

Astralis

BIG

Complexity Gaming

AZR dev1ce tabseN oBo
jks dupreeh tiziaN blameF
jkaem Xyp9x XANTARES RUSH
Gratisfaction gla1ve syrsoN k0nfig
Liazz Magisk k1to poizon
kassad (trener) zonic (trener) tow b (trener) keita (trener)

ENCE

Evil Geniuses

FaZe Clan

Fnatic

allu Brehze rain KRIMZ
sergej CeRq NiKo JW
Aerial Ethan olofmeister Brollan
xseveN tarik coldzera flusha
suNny stanislaw broky Golden
Twista (trener) YNk (trener) Samuelsson (trener)

forZe

FURIA Esports

G2 Esports

GODSENT

facecrack yuurih kennyS Maikelele
Jerry arT JaCkz kRYSTAL
almazer VINI AmaNEk zehN
xsepower KSCERATO huNter- STYKO
FL1T HEN1 nexa Maden
liTTle (trener) guerri (trener) maLeK (trener) Devilwalk (trener)

Team Liquid

MIBR

mousesports

Natus Vincere

nitr0 FalleN chrisJ flamie
EliGE fer ropz s1mple
Twistzz TACO karrigan electronic
NAF kNg woxic Boombl4
Stewie2K meyern frozen Perfecto
adreN (trener) dead (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener)

Ninjas in Pyjamas

North

OG

Team Spirit

REZ aizy NBK- somedieyoung
Lekr0 Kjaerbye Aleksib chopper
Plopski gade valde iDISBALANCE
twist cajunb ISSAA mir
nawwk MSL mantuu magixx
THREAT (trener) Jumpy (trener) ruggah (trener) Certus (trener)

Swole Patrol

TYLOO

Virtus.pro

Team Vitality

Cooper- somebody buster apEX
MarKE Summer qikert RpK
food Attacker Jame ZywOo
freakazoid Freeman SANJI shox
Zellsis xeta AdreN misutaaa
a2z (trener) ryk (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Pierwsza faza grupowa

Grupa A – Europa Grupa B – Europa
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Astralis 5 4 1 1. Natus Vincere 5 3 2
2. Team Vitality 5 3 2 2. Fnatic 5 3 2
3. Ninjas in Pyjamas 5 3 2 3. forZe 5 3 2
4. GODSENT 5 2 3 4. Complexity Gaming 5 2 3
5. Team Spirit 5 2 3 5. North 5 2 3
6. ENCE 5 1 4 6. BIG 5 2 3
Grupa C – Ameryka Północna Grupa D – Europa
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Liquid 5 3 2 1. mousesports 5 4 1
2. Evil Geniuses 5 3 2 2. FaZe Clan 5 3 2
3. FURIA Esports 5 3 2 3. OG 5 3 2
4. MIBR 5 2 3 4. G2 Esports 5 3 2
5. 100 Thieves 5 2 3 5. Virtus.pro 5 2 3
6. Swole Patrol 5 2 3 6. TYLOO 5 0 5
Legenda:
 Awans do drugiej fazy grupowej
 Awans do barażu o awans do drugiej fazy
 Brak awansu

Harmonogram
16 marca

Grupa A

14:00 ENCE 0:2 Team Spirit
Inferno 2:16
Train 14:16
18:00 Team Vitality 2:0 GODSENT
Vertigo 16:14
Nuke 16:8
22:00 Astralis 0:2 Ninjas in Pyjamas
Vertigo 6:16
Overpass 8:16
17 marca

Grupa B

14:00 forZe 2:1 Complexity Gaming
Dust2 16:9
Train 9:16
Mirage 19:17
18:55 Natus Vincere 0:2 North
Nuke 10:16
Dust2 10:16
22:00 Fnatic 1:2 BIG
Inferno 7:16
Overpass 16:7
Mirage 12:16
18 marca

Grupa A

14:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Team Spirit
Mirage 16:14
Vertigo 16:5
18:00 Astralis 2:0 GODSENT
Vertigo 16:5
Inferno 16:7
22:00 Team Vitality 2:1 ENCE
Mirage 16:10
Inferno 8:16
Dust2 16:14
19 marca

Grupa B

14:00 forZe 2:0 North
Train 16:10
Nuke 16:12
18:00 Natus Vincere 0:2 BIG
Nuke 7:16
Dust2 20:22
22:00 Fnatic 2:0 Complexity Gaming
Mirage 16:9
Dust2 16:6
20 marca

Grupa A

14:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 GODSENT
Nuke 16:14
Overpass 16:4
18:00 Team Vitality 1:2 Team Spirit
Inferno 16:9
Dust2 5:16
Overpass 13:16
22:00 Astralis 2:1 ENCE
Dust2 16:13
Inferno 14:16
Overpass 16:10
21 marca

Grupa B

14:00 BIG 1:2 Complexity Gaming
Mirage 16:9
Nuke 9:16
Dust2 14:16
18:00 Natus Vincere 2:1 forZe
Inferno 12:16
Train 19:17
Nuke 16:13
22:00 Fnatic 2:1 North
Vertigo 16:12
Overpass 9:16
Mirage 16:8
22 marca

Grupa A

14:00 ENCE 1:2 GODSENT
Train 16:13
Nuke 16:19
Dust2 4:16
18:00 Astralis 2:0 Team Spirit
Dust2 16:6
Nuke 16:8
22:00 Team Vitality 2:0 Ninjas in Pyjamas
Vertigo 16:14
Nuke 16:9
23 marca

Grupa B

14:00 Fnatic 2:1 forZe
Nuke 16:14
Mirage 7:16
Dust2 16:12
18:00 North 2:0 BIG
Inferno 16:11
Vertigo 22:20
22:00 Natus Vincere 2:1 Complexity Gaming
Inferno 14:16
Dust2 16:8
Nuke 16:12
24 marca

Grupa B

18:00 Natus Vincere 2:0 Fnatic
Overpass 16:10
Dust2 16:11
18:00 BIG 1:2 forZe
Mirage 16:11
Inferno 11:16
Nuke 9:16
18:00 North 0:2 Complexity Gaming
Mirage 10:16
Nuke 8:16

Grupa A

22:00 Astralis 2:1 Team Vitality
Dust2 16:10
Overpass 17:19
Nuke 16:8
22:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 ENCE
Train 10:16
Overpass 16:4
Inferno 8:16
22:00 GODSENT 2:0 Team Spirit
Inferno 16:9
Nuke 16:13
26 marca

Grupa D

14:00 FaZe Clan 2:0 TYLOO
Inferno 16:10
Mirage 16:8

Grupa C

18:00 100 Thieves 2:1 Swole Patrol
Train 16:19
Vertigo 16:5
Inferno 16:13
22:00 Team Liquid 2:0 MIBR
Overpass 16:7
Dust2 16:2
27 marca

Grupa D

14:00 OG 2:0 TYLOO
Inferno 16:11
Dust2 16:9

Grupa C

18:00 Swole Patrol 2:0 Team Liquid
Vertigo 16:11
Overpass 16:12
22:00 Evil Geniuses 1:2 100 Thieves
Inferno 16:12
Train 13:16
Nuke 6:16
28 marca

Grupa D

14:00 G2 Esports 2:1 TYLOO
Inferno 16:7
Dust2 14:16
Vertigo 16:3
18:00 mousesports 2:1 FaZe Clan
Nuke 9:16
Train 16:14
Dust2 16:12

Grupa C

22:00 Team Liquid 2:0 100 Thieves
Vertigo 19:16
Mirage 16:14
29 marca

Grupa D

14:00 mousesports 1:2 OG
Mirage 19:16
Train 5:16
Inferno 2:16
18:00 G2 Esports 2:1 FaZe Clan
Nuke 16:14
Dust2 11:16
Train 16:12

Grupa C

22:00 Team Liquid 1:2 FURIA Esports
Nuke 16:10
Inferno 11:16
Mirage 13:16
30 marca

Grupa D

14:00 FaZe Clan 2:0 Virtus.pro
Overpass 16:11
Mirage 16:13

Grupa C

18:00 Evil Geniuses 2:0 Swole Patrol
Vertigo 16:14
Inferno 16:10
22:00 FURIA Esports 2:1 MIBR
Train 16:4
Inferno 6:16
Mirage 16:8
31 marca

Grupa D

14:00 G2 Esports 0:2 OG
Mirage 7:16
Dust2 8:16
18:00 mousesports 2:0 Virtus.pro
Vertigo 16:12
Train 16:12

Grupa C

22:00 100 Thieves 0:2 MIBR
Train 12:16
Inferno 14:16
1 kwietnia

Grupa D

14:00 mousesports 2:0 TYLOO
Mirage 16:7
Train 16:13
18:00 G2 Esports 2:0 Virtus.pro
Mirage 16:6
Dust2 16:8

Grupa C

22:00 Evil Geniuses 2:1 FURIA Esports
Mirage 8:16
Train 16:14
Nuke 16:13
2 kwietnia

Grupa D

14:00 Virtus.pro 2:1 OG
Dust2 17:19
Overpass 16:10
Inferno 16:13

Grupa C

18:00 FURIA Esports 0:2 Swole Patrol
Vertigo 12:16
Nuke 7:16
22:00 Evil Geniuses 2:1 MIBR
Vertigo 14:16
Dust2 16:13
Inferno 16:8
3 kwietnia

Grupa D

18:30 mousesports 2:0 G2 Esports
Nuke 16:9
Train 16:11
18:30 Virtus.pro 2:0 TYLOO
Inferno 16:8
Vertigo 16:4
18:30 FaZe Clan 2:0 OG
Dust2 16:7
Nuke 16:7

Grupa C

22:00 Team Liquid 2:1 Evil Geniuses
Dust2 14:16
Nuke 16:13
Inferno 22:19
22:00 100 Thieves 1:2 FURIA Esports
Mirage 4:16
Vertigo 16:5
Nuke 12:16
22:00 Swole Patrol 0:2 MIBR
Vertigo 12:16
Inferno 5:16
4 kwietnia

Play-in

14:25 FaZe Clan 2:0 forZe
Inferno 16:4
Nuke 16:10
18:00 Fnatic 2:1 Ninjas in Pyjamas
Overpass 2:16
Mirage 16:5
Train 16:5
22:00 Team Vitality 1:2 OG
Inferno 16:4
Nuke 12:16
Dust2 12:16

Druga faza grupowa

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. mousesports 2 – 0 73 – 57 +16 6
2. Fnatic 2 – 1 127 – 123 +4 6
3. Natus Vincere 2 – 0 76 – 75 +1 6
4. OG 1 – 2 113 – 115 -2 3
5. Astralis 0 – 2 77 – 80 -3 0
6. FaZe Clan 0 – 2 65 – 81 -16 0
Legenda:
 Awans do finału
 Awans do półfinału
 Brak awansu

Harmonogram
5 kwietnia
14:25 FaZe Clan 1:2 Fnatic
Mirage 16:8
Overpass 11:16
Inferno 6:16
18:00 Astralis 1:2 Natus Vincere
Inferno 16:5
Dust2 10:16
Train 8:16
22:00 mousesports 2:0 OG
Nuke 16:14
Train 16:11
6 kwietnia
14:25 Astralis 1:2 Fnatic
Dust2 13:16
Nuke 16:11
Inferno 14:16
18:00 Natus Vincere 2:1 OG
Inferno 7:16
Overpass 16:12
Dust2 16:13
22:00 FaZe Clan 1:2 mousesports
Nuke 4:16
Train 16:9
Dust2 12:16
7 kwietnia
14:25 OG 2:1 Fnatic
Inferno 12:16
Mirage 19:15
Dust2 16:13
18:00 mousesports 1:0 Natus Vincere
Nuke 16:11
Dust2
Train
22:00 FaZe Clan vs Astralis
TBD
TBD
TBD
8 kwietnia
14:25 mousesports vs Fnatic
TBD
TBD
TBD
18:00 FaZe Clan vs Natus Vincere
TBD
TBD
TBD
22:00 Astralis vs OG
TBD
TBD
TBD
9 kwietnia
18:25 FaZe Clan vs OG
TBD
TBD
TBD
18:25 Natus Vincere vs Fnatic
TBD
TBD
TBD
18:25 Astralis vs mousesports
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa


Europa
1. 75 000 $
2 30 000 $
3. 18 000 $
4. 13 000 $
5. 12 000 $
6. 11 000 $
7-9. forZe, Ninjas in Pyjamas, Team Vitality 9 000 $
10-12. Complexity Gaming, G2 Esports, GODSENT 7 000 $
13-15. North, Team Spirit, Virtus.pro 5 000 $
16-18. BIG, ENCE, TYLOO 3 000 $

Ameryka Północna
1. 75 000 $
2 30 000 $
3. 18 000 $
4. 13 000 $
5. 100 Thieves 5 000 $
6. Swole Patrol 3 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów ESL Pro League Season 11 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w Polsat Games.

Tagi: , , , ,