ESL Pro League Season 12 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 12
Data 1 września – 4 października 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 450 000 $
System faza grupowa round-robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

ENCE

dev1ce tabseN blameF allu
dupreeh tiziaN RUSH sergej
gla1ve XANTARES k0nfig Aerial
Magisk syrsoN poizon suNny
Bubzkji k1to NaToSaphiX Jamppi
zonic (trener) tow b (trener) keita (trener)

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

GODSENT

rain KRIMZ kennyS kRYSTAL
NiKo JW JaCkz zehN
coldzera Brollan AmaNEk STYKO
broky flusha huNter- Maden
Kjaerbye Golden nexa Farlig
YNk (trener) Samuelsson (trener) maLeK (trener) Devilwalk (trener)

Heroic

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

stavn chrisJ flamie REZ
b0RUP ropz s1mple Plopski
cadiaN karrigan electronic twist
TeSeS frozen Boombl4 hampus
niko Bymas Perfecto THREAT
B1ad3 (trener)

OG

Team Spirit

Team Vitality

x-kom AGO

NBK- somedieyoung apEX Furlan
Aleksib chopper RpK GruBy
valde iDISBALANCE ZywOo mhL
ISSAA mir shox F1KU
mantuu magixx misutaaa oskarish
ruggah (trener) Certus (trener) XTQZZZ (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Natus Vincere 7 6 1 1. Astralis 7 6 1
2. BIG 7 5 2 2. Complexity 7 5 1
3. ENCE 7 4 3 3. Team Spirit 7 4 3
4. Heroic 7 4 3 4. mousesports 7 4 3
5. OG 7 3 4 5. Team Vitality 7 3 4
6. G2 Esports 7 2 5 6. Fnatic 7 3 4
7. x-kom AGO 7 2 5 7. FaZe Clan 7 2 5
8. GODSENT 7 2 5 8. Ninjas in Pyjamas 7 1 6

Harmonogram
1 września

Grupa A

14:00 Natus Vincere 2:0 GODSENT Nuke 16:13
Dust2 16:2
17:30 G2 Esports 2:1 OG Inferno 12:16
Train 16:13
Mirage 16:14
21:00 BIG 2:0 x-kom AGO Vertigo 16:14
Dust2 16:7
2 września

Grupa A

14:00 Heroic 1:2 ENCE Train 16:9
Nuke 5:16
Inferno 13:16

Grupa B

17:30 Team Vitality 2:1 Ninjas in Pyjamas Mirage 7:16
Dust2  16:5
Inferno 16:12
21:00 FaZe Clan 0:2 mousesports Nuke 13:16
Inferno 12:16
3 września

Grupa B

14:00 Fnatic 2:1 Team Spirit Dust2 10:16
Inferno 16:11
Train 16:7
17:30 Complexity Gaming 2:0 Astralis Train 19:17
Dust2 19:17

Grupa A

21:00 G2 Esports 2:0 GODSENT Nuke 16:13
Vertigo 16:12
4 września

Grupa A

14:00 Natus Vincere 0:2 ENCE Train 9:16
Dust2 12:16
17:30 BIG 2:0 OG Inferno 16:11
Dust2 16:14
21:00 Heroic 1:2 x-kom AGO Vertigo 12:16
Nuke 19:17
Mirage 17:19
5 września

Grupa B

14:00 Fnatic 1:2 mousesports Dust2 8:16
Inferno 16:13
Train 14:16
17:30 Complexity Gaming 2:0 Ninjas in Pyjamas Train 16:7
Nuke 16:13
21:00 FaZe Clan 0:2 Astralis Nuke 7:16
Train 5:16
6 września

Grupa B

14:00 Team Vitality 1:2 Team Spirit Mirage 16:11
Inferno 16:19
Dust2 14:16

Grupa A

17:30 BIG 0:2 Natus Vincere Dust2 11:16
Nuke 17:19
21:00 OG 2:0 x-kom AGO Train 16:6
Inferno 16:6
8 września

Grupa A

14:00 ENCE 1:2 GODSENT Mirage 16:12
Nuke 4:16
Inferno 13:16
17:30 G2 Esports 1:2 Heroic Train 7:16
Vertigo 16:14
Inferno 7:16

Grupa B

21:00 FaZe Clan 0:2 Fnatic Inferno 11:16
Nuke 4:16
9 września

Grupa B

14:00 Complexity Gaming 2:1 Team Spirit Overpass 16:7
Nuke 14:16
Mirage 16:10
17:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 mousesports Nuke 13:16
Mirage 16:4
Train 19:17
21:00 Team Vitality 1:2 Astralis Nuke 10:16
Vertigo 16:9
Dust2 11:16
10 września

Grupa A

14:00 Natus Vincere 2:0 x-kom AGO Mirage 16:9
Nuke 16:13
17:30 BIG 1:2 Heroic Mirage 16:14
Overpass 7:16
Nuke 14:16
21:00 G2 Esports 0:2 ENCE Train 16:19
Dust2 10:16
11 września

Grupa A

14:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 Team Spirit Nuke 8:16
Mirage 16:9
Overpass 11:16

Grupa B

17:30 Complexity Gaming 2:1 Fnatic Mirage 16:4
Nuke 18:22
Vertigo 16:13
21:00 Astralis 2:1 mousesports Dust2 12:16
Nuke 16:14
Inferno 16:9
12 września

Grupa B

14:00 OG 2:1 GODSENT Nuke 3:16
Inferno 16:4
Train 16:6
17:30 Team Vitality 2:0 FaZe Clan Dust2 16:11
Overpass 16:10

Grupa A

21:00 BIG 2:1 G2 Esports Vertigo 14:16
Dust2 16:11
Nuke 16:4
13 września

Grupa A

14:00 Heroic 2:1 GODSENT Nuke 16:14
Train 7:16
Overpass 16:14
17:30 Natus Vincere 2:1 OG Train 16:10
Overpass 8:16
Nuke 16:14
21:00 ENCE 2:1 x-kom AGO Mirage 2:16
Train 16:6
Dust2 16:4
15 września

Grupa B

14:00 FaZe Clan 1:2 Team Spirit Nuke 16:12
Dust2 8:16
Mirage 10:16
17:30 Team Vitality 2:0 Fnatic Inferno 16:13
Dust2 16:8
21:00 Astralis 2:0 Ninjas in Pyjamas Dust2 16:6
Train 16:7
16 września

Grupa B

14:00 Complexity Gaming 0:2 mousesports Nuke 20:22
Mirage 9:16

Grupa A

17:30 OG 2:1 ENCE Dust2 11:16
Inferno 16:10
Mirage 16:4
21:00 BIG 2:1 GODSENT Vertigo 15:19
Mirage 22:19
Nuke 16:7
17 września

Grupa A

14:00 G2 Esports 1:2 x-kom AGO Inferno 14:16
Nuke 16:4
Vertigo 17:19
17:30 Natus Vincere 2:1 Heroic Overpass 16:6
Nuke 16:19
Train 16:14

Grupa B

21:00 Team Vitality 0:2 Complexity Gaming Nuke 10:16
Vertigo 11:16
18 września

Grupa B

14:00 Team Spirit 2:0 mousesports Inferno 16:13
Mirage 16:14
17:30 FaZe Clan 2:0 Ninjas in Pyjamas Mirage 16:10
Nuke 19:15
21:00 Fnatic 1:2 Astralis Nuke 6:16
Inferno 16:9
Train 8:16
19 września

Grupa A

14:00 G2 Esports 0:2 Natus Vincere Train 6:16
Inferno 8:16
14:00 Heroic 2:0 OG Inferno 16:12
Nuke 16:9
14:00 BIG 2:1 ENCE Dust2 16:14
Nuke 10:16
Inferno 16:12
14:00 GODSENT 2:1 x-kom AGO Vertigo 14:16
Nuke 16:5
Inferno 16:9

Grupa B

17:30 Team Vitality 0:2 mousesports Nuke 14:16
Vertigo 8:16
17:30 Complexity Gaming 1:2 FaZe Clan Mirage 16:10
Nuke 8:16
Dust2 12:16
17:30 Fnatic 2:0 Ninjas in Pyjamas Nuke 16:14
Inferno 16:11
17:30 Astralis 2:0 Team Spirit Overpass 16:7
Nuke 16:10

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
Na`Vi 0
mouz 0
TBD 0
TBD 0
coL 0
ENCE 0
v 0
TBD 0
BIG 0
Spirit 0
TBD 0 TBD 0
TBD 0 TBD 0
Astralis 0
Heroic 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
TBD 0 TBD 0
TBD 0 TBD 0
TBD 0 TBD 0
TBD 0 TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0

Harmonogram
29 września

Ćwierćfinał drabinki wygranych

14:00 BIG vs Team Spirit BO3
17:30 Natus Vincere vs mousesports BO3
21:00 Complexity Gaming vs ENCE BO3
30 września

Ćwierćfinał drabinki wygranych

17:30 Astralis vs Heroic BO3

1. runda drabinki przegranych

21:00 TBD vs TBD BO3
1 października

1. runda drabinki przegranych

14:00 TBD vs TBD BO3

Półfinał drabinki wygranych

17:30 TBD vs TBD BO3
21:00 TBD vs TBD BO3
2 października

2. runda drabinki przegranych

14:00 TBD vs TBD BO3
17:30 TBD vs TBD BO3

Finał drabinki wygranych

21:00 TBD vs TBD BO3
3 października

3. runda drabinki przegranych

14:00 TBD vs TBD BO3

Finał drabinki przegranych

21:00 TBD vs TBD BO3
4 października

Finał

17:00 TBD vs TBD BO5

Klasyfikacja końcowa

1. 75 000 $
2. 30 000 $
3. 18 000 $
4. 14 000 $
5-6. 11 500 $
7-8. 9 000 $
9-10. OG, Team Vitality 8 000 $
11-12. Fnatic, G2 Esports 7 000 $
13-14. FaZe Clan, x-kom AGO 5 000 $
15-16. GODSENT, Ninjas in Pyjamas 4 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiej dywizji ESL Pro League Season 12 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w Polsat Games.

Tagi: , , , ,