STS

ESL Pro League Season 13

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 13
Data 8 marca – 11 kwietnia 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 750 000 $
System faza grupowa: cztery grupy round robin
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Cloud9

Complexity Gaming

dev1ce tabseN floppy blameF
dupreeh tiziaN ALEX RUSH
Xyp9x XANTARES mezii k0nfig
gla1ve syrsoN es3tag poizon
Magisk k1to Xeppaa jks
zonic (trener) DuDe (trener) Elmapuddy (trener) keita (trener)

ENCE

Endpoint CeX

Evil Geniuses

FaZe Clan

allu MiGHTYMAX Brehze rain
doto robiin CeRq coldzera
Snappi⁠ Surreal tarik broky
Spinx CRUC1AL stanislaw Twistzz
dycha flameZ oBo karrigan
sAw (trener) RossR (trener) zews (trener) RobbaN (trener)

Fnatic

FPX

FURIA Esports

G2 Esports

KRIMZ zehN yuurih JaCkz
JW STYKO arT AmaNEk
Brollan Maden VINI nexa
Golden Farlig KSCERATO huNter-
Jackinho⁠ suNny junior NiKo
Samuelsson (trener) Devilwalk (trener) guerri (trener) maLeK (trener)

Gambit Esports

Heroic

Team Liquid

MIBR

nafany stavn EliGE chelo
sh1ro cadiaN NAF yel
interz TeSeS Stewie2K shz
Ax1Le refrezh Grim boltz
Hobbit sjuush FalleN danoco
groove (trener) Robl (trener) moses (trener) Apoka (trener)

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

OG

ropz flamie REZ Aleksib
frozen s1mple Plopski valde
Bymas electronic nawwk ISSAA
acoR Boombl4 hampus mantuu
dexter Perfecto ztr niko
mithR (trener) B1ad3 (trener) THREAT (trener) ruggah (trener)

Team One

Renegades

Virtus.pro

Team Vitality

Maluk3 malta buster apEX
prt Sico qikert RpK
pesadelo INS Jame ZywOo
malbsMd Hatz SANJI shox
skullz aliStair YEKINDAR misutaaa
righi (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Heroic 5 5 0 1. Ninjas in Pyjamas 5 4 1
2. Complexity Gaming 5 3 2 2. ENCE 5 3 2
3. FPX 5 3 2 3. G2 Esports 5 3 2
4. OG 5 2 3 4. Team Vitality 5 2 3
5. Renegades 5 1 4 5. FaZe Clan 5 2 3
6. BIG 5 1 4 6. mousesports 5 1 4
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Gambit Esports 5 5 0 1. Astralis 5 4 1
2. FURIA Esports 5 3 2 2. Team Liquid 5 4 1
3. Natus Vincere 5 3 2 3. Virtus.pro 5 3 3
4. MIBR 5 2 3 4. Endpoint CeX 5 2 3
5. Cloud9 5 2 3 5. Fnatic 5 1 4
6. Team One 5 0 5 6. Evil Geniuses 5 1 4

Harmonogram
8 marca

Grupa A

12:00 Complexity Gaming 2:0 FPX Nuke 16:6
Dust2 16:10
15:30 Heroic 2:0 Renegades Inferno 19:16
Train 16:5
19:00 BIG 1:2 OG Overpass 16:14
Nuke 14:16
Inferno 6:16
9 marca

Grupa A

12:00 FPX 2:0 Renegades Nuke 16:11
Dust2 16:9
15:30 Complexity Gaming 2:0 OG Inferno 19:16
Mirage 16:10
19:00 BIG 1:2 Heroic Nuke 12:16
Mirage 16:7
Vertigo 10:16
10 marca

Grupa A

12:00 Renegades 0:2 OG Inferno 12:16
Nuke 6:16
15:30 Heroic 2:0 FPX Inferno 16:10
Overpass 16:13
19:00 BIG 2:0 Complexity Gaming Mirage 16:12
Dust2 16:7
11 marca

Grupa A

12:00 OG 1:2 Heroic Mirage 6:16
Train 16:10
Overpass 6:16
15:30 BIG 1:2 FPX Inferno 17:19
Mirage 16:10
Nuke 14:16
19:00 Renegades 0:2 Complexity Gaming Inferno 11:16
Mirage 11:16
12 marca

Grupa A

15:30 Heroic 2:1 Complexity Gaming Mirage 16:12
Train 10:16
Nuke 16:14
15:30 BIG 0:2 Renegades Inferno 15:19
Dust2 13:16
15:30 OG 1:2 FPX Nuke 16:14
Overpass 11:16
Inferno 14:16
13 marca

Grupa B

12:00 mousesports 1:2 ENCE Train 12:16
Vertigo 16:5
Inferno 14:16
15:30 G2 Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:11
Mirage 22:19
19:00 Team Vitality 2:1 FaZe Clan Mirage 5:16
Dust2 16:10
Overpass 16:12
14 marca

Grupa B

12:00 ENCE 1:2 Ninjas in Pyjamas Nuke 2:16
Mirage 16:5
Inferno 7:16
15:30 mousesports 0:2 FaZe Clan Mirage 13:16
Inferno 10:16
19:00 Team Vitality 0:2 G2 Esports Mirage 10:16
Vertigo 6:16
15 marca

Grupa B

12:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 FaZe Clan Overpass 16:14
Train 16:11
15:30 ENCE 2:1 G2 Esports Train 16:5
Mirage 6:16
Nuke 16:10
19:00 Team Vitality 2:0 mousesports Mirage 16:11
Dust2 16:14
17 marca

Grupa B

12:00 G2 Esports 2:0 FaZe Clan Nuke 16:9
Inferno 16:13
15:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 mousesports Inferno 9:16
Dust2 16:9
Mirage 16:14
19:00 Team Vitality 0:2 ENCE Nuke 10:16
Dust2 9:16
18 marca

Grupa B

15:30 G2 Esports 0:2 mousesports Vertigo 6:16
Mirage 12:16
15:30 FaZe Clan 2:0 ENCE Train 16:4
Inferno 16:3
15:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Team Vitality Inferno 16:14
Nuke 16:5
19 marca

Grupa C

12:00 Gambit Esports 2:1 MIBR Inferno 16:9
Overpass 13:16
Train 16:8
15:30 Natus Vincere 2:1 Cloud9 Overpass 19:16
Dust2 9:16
Nuke 16:8
19:00 FURIA Esports 2:0 Team One Train 16:12
Mirage 16:13
20 marca

Grupa C

12:00 Gambit Esports 2:1 Cloud9 Overpass 12:16
Vertigo 16:8
Dust2 16:7
15:30 Natus Vincere 0:2 FURIA Esports Mirage 10:16
Nuke 14:16
19:00 MIBR 2:1 Team One Mirage 16:6
Train 14:16
Overpass 16:13
21 marca

Grupa C

12:00 Natus Vincere 1:2 Gambit Esports Dust2 22:19
Mirage 11:16
Overpass 11:16
15:30 Team One 1:2 Cloud9 Train 13:16
Overpass 16:11
Nuke 5:16
19:00 MIBR 0:2 FURIA Esports Overpass 8:16
Inferno 8:16
22 marca

Grupa C

12:00 Team One 0:2 Gambit Esports Inferno 5:16
Mirage 5:16
15:30 Natus Vincere 2:0 MIBR Mirage 25:23
Dust2 16:8
19:00 Cloud9 2:0 FURIA Esports Overpass 16:6
Nuke 16:1
24 marca

Grupa C

15:30 FURIA Esports 1:2 Gambit Esports Vertigo 8:16
Inferno 16:13
Mirage 9:16
15:30 Natus Vincere 2:0 Team One Train 16:8
Nuke 16:14
15:30 Cloud9 0:2 MIBR Vertigo 17:19
Overpass 14:16
25 marca

Grupa D

12:00 Virtus.pro 2:0 Endpoint CeX Inferno 16:9
Overpass 16:13
15:30 Team Liquid 2:0 Fnatic Overpass 16:11
Vertigo 16:7
19:00 Astralis 1:2 Evil Geniuses Nuke 12:16
Vertigo 16:10
Inferno 7:16
26 marca

Grupa D

12:00 Endpoint CeX 2:0 Fnatic Inferno 16:9
Overpass 16:11
15:30 Virtus.pro 2:1 Evil Geniuses Overpass 19:17
Vertigo 9:16
Inferno 19:17
19:00 Astralis 2:0 Team Liquid Overpass 19:17
Dust2 19:15
27 marca

Grupa D

12:00 Fnatic 2:1 Evil Geniuses Train 16:11
Inferno 7:16
Mirage 16:11
15:30 Astralis 2:1 Virtus.pro Inferno 16:13
Train 23:25
Vertigo 16:9
19:00 Endpoint CeX 0:2 Team Liquid Inferno 12:16
Vertigo 9:16
28 marca

Grupa D

12:00 Fnatic 0:2 Virtus.pro Train 9:16
Dust2 8:16
15:30 Astralis 2:0 Endpoint CeX Inferno 16:10
Dust2 16:8
19:00 Evil Geniuses 0:2 Team Liquid Inferno 11:16
Overpass 10:16
29 marca

Grupa D

15:30 Astralis 2:0 Fnatic Train 16:10
Dust2 16:10
15:30 Team Liquid 2:0 Virtus.pro Dust2 16:13
Vertigo 16:13
15:30 Evil Geniuses 0:2 Endpoint CeX Inferno 13:16
Vertigo 12:16

Faza pucharowa

Ro12 Ro8 Ro6 Półfinał Finał
FURIA 2 Heroic 2
FPX 1 Astralis 0 FURIA 0
FURIA 2 FURIA 2
G2 0
G2 2 Heroic 3
Liquid 1 Gambit 2
coL 2 Gambit 2
NAVI 0 NIP 2 NIP 0
coL 2 coL 1
VP 1
VP 2
ENCE 1

Harmonogram
2 kwietnia

Round of 12

15:30 FURIA Esports 2:1 FPX Nuke 14:16
Vertigo 16:7
Inferno 16:11
19:00 G2 Esports 2:1 Team Liquid Dust2 11:16
Vertigo 16:12
Inferno 16:14
3 kwietnia

Round of 12

15:30 Virtus.pro 2:1 ENCE Inferno 16:6
Train 7:16
Dust2 19:17
19:00 Complexity Gaming 2:0 Natus Vincere Dust2 16:8
Mirage 16:11
4 kwietnia

Round of 8

15:30 FURIA Esports 2:0 G2 Esports Vertigo 16:5
Mirage 16:10
19:00 Virtus.pro 1:2 Complexity Gaming Mirage 16:9
Inferno 13:16
Vertigo 11:16
8 kwietnia

Play-in

15:30 Heroic 2:0 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:13
Nuke 16:9
19:00 Gambit Esports 2:0 Astralis Overpass 16:7
Inferno 16:12
9 kwietnia

Round of 6

15:30 Complexity Gaming 1:2 Ninjas in Pyjamas Mirage 19:17
Overpass 14:16
Inferno 9:16
19:00 FURIA Esports 2:0 Astralis Vertigo 16:10
Train 16:2
10 kwietnia

Półfinał

15:30 Gambit Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:5
Dust2 16:14
19:00 Heroic 2:0 FURIA Esports Mirage 16:11
Dust2 16:10
11 kwietnia

Finał

15:30 Gambit Esports 2:3 Heroic Inferno 17:19
Vertigo 16:3
Train 26:28
Overpass 16:10
Mirage 6:16

Klasyfikacja końcowa

1. Heroic 175 000 $
2. Gambit Esports 60 000 $
3-4. FURIA Esports, Ninjas in Pyjamas 30 000 $
5-6. Complexity Gaming, Astralis 15 000 $
7-8. G2 Esports, Virtus.pro 12 500 $
9-12. ENCE, FPX, Team Liquid, Natus Vincere 10 000 $
13-16. Endpoint CeX, MIBR, OG, Team Vitality 7 000 $
17-20. Cloud9, FaZe Clan, Fnatic, Renegades 5 000 $
21-24. BIG, Evil Geniuses, mousesports, Team One 3 000 $

Transmisja

Transmisja z ESL Pro League Season 13 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,