STS
ESL Pro League Season 14

ESL Pro League Season 14

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 14
Data 16 sierpnia – 12 września 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 750 000 $
System faza grupowa: cztery grupy round robin
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

Bad News Bears

BIG

Complexity Gaming

dupreeh Jonji tabseN blameF
gla1ve Swisher tiziaN poizon
Magisk Spongey syrsoN jks
Bubzkji Shakezullah k1to es3tag
Lucky junior gade NaToSaphiX
zonic (trener) madcow (trener) DuDe (trener) peacemaker (trener)

ENCE

Entropiq

Evil Geniuses

FaZe Clan

doto El1an⁠ Brehze rain
Snappi⁠ Lack1⁠ CeRq olofmeister
Spinx NickelBack⁠ oBo broky
dycha Krad⁠ MICHU Twistzz
hades Forester⁠ daps karrigan
sAw (trener) hooch⁠ (trener) RobbaN (trener)

Fnatic

forZe

FURIA Esports

G2 Esports

KRIMZ Jerry yuurih JaCkz
Brollan almazer arT AmaNEk
Jackinho⁠ FL1T VINI nexa
ALEX zorte KSCERATO huNter-
mezii KENSI guerri NiKo
keita (trener) liTTle (trener) maLeK (trener)

Gambit Esports

Heroic

Team Liquid

mousesports

nafany stavn EliGE ropz
sh1ro cadiaN NAF frozen
interz TeSeS Stewie2K Bymas
Ax1Le refrezh Grim acoR
Hobbit sjuush FalleN dexter
F_1N (trener) adreN (trener) mithR (trener)

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

OG

Team One

s1mple REZ Aleksib Maluk3
electronic Plopski valde prt
Boombl4 hampus mantuu pesadelo
Perfecto dev1ce niko malbsMd
B1T LNZ flameZ xns
B1ad3 (trener) THREAT (trener) ruggah (trener) righi (trener)

SINNERS Esports

Team Spirit

Virtus.pro

Team Vitality

SHOCK sdy buster apEX
beastik chopper qikert ZywOo
NEOFRAG mir Jame shox
ZEDKO magixx SANJI misutaaa
oskar degster YEKINDAR Kyojin
tomkeejs (trener) Certus (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Heroic 5 5 0 1. OG 5 5 0
2. Team Vitality 5 4 1 2. forZe 5 4 1
3. ENCE 5 3 2 3. Complexity Gaming 5 3 2
4. Astralis 5 2 3 4. Virtus.pro 5 2 3
5. Team Spirit 5 1 4 5. SINNERS Esports 5 1 4
6. Bad News Bears 5 0 5 6. G2 Esports 5 0 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Natus Vincere 5 4 1 1. Gambit Esports 5 4 1
2. mousesports 5 3 2 2. Team Liquid 5 4 1
3. Fnatic 5 3 2 3. Ninjas in Pyjamas 5 3 2
4. FaZe Clan 5 3 2 4. Entropiq 5 2 3
5. BIG 5 2 3 5. FURIA Esports 5 2 3
6. Evil Geniuses 5 0 5 6. Team One 5 0 5

Harmonogram
16 sierpnia

Grupa A

13:30 Heroic 2:0 Bad News Bears Mirage 16:1
Nuke 16:4
16:45 Team Vitality 2:0 ENCE Mirage 16:14
Overpass 16:8
20:00 Astralis 2:1 Team Spirit Dust2 11:16
Inferno 16:6
Ancient 16:7
17 sierpnia

Grupa A

13:30 Team Vitality 2:0 Bad News Bears Inferno 16:9
Overpass 16:9
16:45 Astralis 0:2 ENCE Ancient 9:16
Nuke 11:16
20:00 Heroic 2:0 Team Spirit Overpass 16:8
Inferno 16:9
18 sierpnia

Grupa A

13:30 Astralis 2:0 Bad News Bears Inferno 16:4
Nuke 16:13
16:45 Team Spirit 0:2 ENCE Nuke 11:16
Dust2 5:16
20:00 Heroic 2:1 Team Vitality Vertigo 16:7
Nuke 12:16
Inferno 16:13
19 sierpnia

Grupa A

13:30 Team Spirit 2:0 Bad News Bears Inferno 16:6
Dust2 16:8
16:45 Heroic 2:1 ENCE Mirage 5:16
Overpass 16:14
Nuke 16:14
20:00 Astralis 0:2 Team Vitality Overpass 9:16
Inferno 9:16
20 sierpnia

Grupa A

20:00 Heroic 2:0 Astralis Inferno 16:8
Vertigo 16:8
20:00 Team Vitality 2:1 Team Spirit Dust2 9:16
Mirage 16:4
Nuke 16:13
20:00 Bad News Bears 0:2 ENCE Overpass 4:16
Nuke 11:16
21 sierpnia

Grupa B

13:30 G2 Esports 1:2 SINNERS Esports Vertigo 11:16
Inferno 16:10
Mirage 9:16
16:45 Virtus.pro 0:2 OG Mirage 11:16
Dust2 6:16
20:00 Complexity Gaming 1:2 forZe Mirage 12:16
Nuke 16:12
Ancient 9:16
22 sierpnia

Grupa B

13:30 G2 Esports 0:2 OG Mirage 10:16
Inferno 5:16
16:45 Virtus.pro 1:2 forZe Mirage 7:16
Dust2 16:13
Overpass 12:16
20:00 Complexity Gaming 2:0 SINNERS Esports Vertigo 16:12
Nuke 16:14
24 sierpnia

Grupa B

13:30 Virtus.pro 2:0 SINNERS Esports Vertigo 16:9
Inferno 16:11
16:45 OG 2:1 forZe Mirage 8:16
Inferno 19:17
Overpass 16:8
20:00 G2 Esports 1:2 Complexity Gaming Vertigo 16:13
Mirage 12:16
Dust2 13:16
25 sierpnia

Grupa B

13:30 OG 2:1 SINNERS Esports Nuke 20:22
Inferno 16:10
Mirage 16:7
16:45 Virtus.pro 1:2 Complexity Gaming Mirage 16:10
Dust2 14:16
Overpass 14:16
20:00 G2 Esports 0:2 forZe Mirage 14:16
Nuke 7:16
26 sierpnia

Grupa B

20:00 G2 Esports 1:2 Virtus.pro Dust2 16:11
Mirage 11:16
Vertigo 7:16
20:00 Complexity Gaming 0:2 OG Mirage 13:16
Nuke 12:16
20:00 forZe 2:1 SINNERS Esports Nuke 7:16
Mirage 19:17
Ancient 19:17
27 sierpnia

Grupa C

13:30 BIG 2:0 Evil Geniuses Nuke 16:9
Dust2 16:8
16:45 Natus Vincere 2:0 Fnatic Overpass 22:19
Nuke 16:12
20:00 FaZe Clan 2:1 mousesports Overpass 16:14
Ancient 7:16
Inferno 16:8
28 sierpnia

Grupa C

13:30 BIG 1:2 Fnatic Overpass 10:16
Dust2 16:7
Nuke 18:22
16:45 Natus Vincere 2:0 mousesports Ancient 16:9
Mirage 16:9
20:00 FaZe Clan 2:1 Evil Geniuses Inferno 13:16
Mirage 16:9
Dust2 16:13
29 sierpnia

Grupa C

13:30 Natus Vincere 0:2 BIG Dust2 11:16
Mirage 7:16
16:45 FaZe Clan 0:2 Fnatic Overpass 14:16
Mirage 7:16
20:00 mousesports 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:8
Nuke 16:11
30 sierpnia

Grupa C

13:30 mousesports 2:0 Fnatic Mirage 16:10
Nuke 19:16
16:45 Natus Vincere 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:12
Nuke 16:7
20:00 BIG 0:2 FaZe Clan Dust2 7:16
Inferno 9:16
31 sierpnia

Grupa C

20:00 Natus Vincere 2:0 FaZe Clan Inferno 16:7
Nuke 19:17
20:00 BIG 1:2 mousesports Nuke 12:16
Dust2 16:7
Mirage 12:16
20:00 Evil Geniuses 0:2 Fnatic Nuke 11:16
Inferno 14:16
1 września

Grupa D

13:30 Gambit Esports 2:0 Team One Mirage 16:14
Ancient 16:6
16:45 FURIA Esports 0:2 Entropiq Overpass 14:16
Ancient 13:16
20:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Team Liquid Inferno 9:16
Dust2 10:16
2 września

Grupa D

13:30 FURIA Esports 2:0 Team One Mirage 16:14
Inferno 22:19
16:45 Ninjas in Pyjamas 2:0 Entropiq Dust2 16:14
Ancient 16:9
20:00 Gambit Esports 2:1 Team Liquid Inferno 12:16
Vertigo 19:16
Mirage 16:12
3 września

Grupa D

13:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Team One Nuke 16:11
Overpass 19:15
16:45 Team Liquid 2:0 Entropiq Vertigo 16:12
Overpass 16:12
20:00 Gambit Esports 2:0 FURIA Esports Inferno 16:8
Vertigo 16:5
4 września

Grupa D

13:30 Team Liquid 2:0 Team One Mirage 16:8
Inferno 16:11
16:45 Gambit Esports 2:0 Entropiq Dust2 16:13
Vertigo 16:10
20:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 FURIA Esports Nuke 13:16
Ancient 16:14
Mirage 9:16
5 września

Grupa D

20:00 Gambit Esports 0:2 Ninjas in Pyjamas Ancient 12:16
Inferno 6:16
20:00 FURIA Esports 1:2 Team Liquid Inferno 4:16
Nuke 16:10
Mirage 17:19
20:00 Entropiq 2:0 Team One Mirage 16:6
Dust2 16:5

Faza pucharowa

Ro12 Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
NAVI 2
ENCE 0
forZe 0 NAVI 2
ENCE 2 Heroic 1
Heroic 2
Liquid 1
Liquid 2 NAVI 3
Fnatic 0 Vitality 2
OG 2
NIP 1
mouz 1 OG 0
NIP 2 Vitality 2
Gambit 0
Vitality 2
coL 1
Vitality 2

Harmonogram
7 września

Round of 12

16:00 mousesports 1:2 Ninjas in Pyjamas Ancient 12:16
Vertigo 16:6
Inferno 8:16
19:15 Complexity Gaming 1:2 Team Vitality Vertigo 6:16
Overpass 16:9
Mirage 12:16
8 września

Round of 12

16:00 forZe 0:2 ENCE Nuke 5:16
Mirage 11:16
19:15 Team Liquid 2:0 Fnatic Nuke 16:4
Dust2 25:21
9 września

Ćwierćfinał

16:00 OG 2:1 Ninjas in Pyjamas Overpass 15:19
Mirage 16:12
Dust2 16:4
19:15 Gambit Esports 0:2 Team Vitality Inferno 11:16
Vertigo 14:16
10 września

Ćwierćfinał

16:00 Natus Vincere 2:0 ENCE Ancient 16:2
Nuke 16:5
19:15 Heroic 2:1 Team Liquid Overpass 12:16
Nuke 16:12
Inferno 19:16
11 września

Półfinał

16:00 OG 0:2 Team Vitality Mirage 12:16
Nuke 7:16
19:15 Natus Vincere 2:1 Heroic Mirage 16:14
Overpass 13:16
Nuke 16:14
12 września

Wielki finał

16:00 Team Vitality 2:3 Natus Vincere Dust2 10:16
Inferno 16:6
Nuke 11:16
Overpass 16:7
Mirage 14:16

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 175 000 $
2. Team Vitality 60 000 $
3-4. Heroic, OG 30 000 $
5-8. ENCE, Gambit Esports, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas 13 750 $
9-12. Complexity Gaming, Fnatic, forZe, mousesports 10 000 $
13-16. Astralis, Entropiq, FaZe Clan, Virtus.pro 7 000 $
17-20. BIG, FURIA Esports, SINNERS Esports, Team Spirit 5 000 $
21-24. Bad News Bears, Evil Geniuses, G2 Esports, Team One 3 000 $

Transmisja

Transmisja z ESL Pro League Season 14 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,