STS
ESL Pro League Season 15

ESL Pro League Season 15

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 15
Data 9 marca – 10 kwietnia 2022
Miejsce Düsseldorf, Niemcy
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 823 000 $
System faza grupowa: cztery grupy round robin
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

ENCE

Xyp9x tabseN JT⁠ Snappi⁠
gla1ve tiziaN FaNg⁠ Spinx
k0nfig syrsoN floppy dycha
blameF faveN junior hades
Farlig Krimbo Grim Maden
trace (trener) enkay J (trener) T.c (trener) sAw (trener)

Entropiq

Evil Geniuses

FaZe Clan

Fnatic

El1an⁠ Brehze rain ALEX
Lack1⁠ CeRq broky mezii
NickelBack⁠ Stewie2K Twistzz Peppzor
Krad⁠ autimatic karrigan Banjo
Forester⁠ RUSH ropz poizon
hooch⁠ (trener) EVY⁠ (trener) RobbaN (trener) keita (trener)

FURIA Esports

G2 Esports

GODSENT

Heroic

yuurih JACKZ TACO stavn
arT huNter- latto cadiaN
KSCERATO NiKo b4rtiN TeSeS
drop m0NESY dumau refrezh
saffee Aleksib HEN1 sjuush
guerri (trener) XTQZZZ (trener) cky (trener) Xizt (trener)

Team Liquid

LookingForOrg

MOUZ

Movistar Riders

EliGE HaZR frozen mopoz
NAF sterling Bymas alex
oSee Liki dexter DeathZz⁠
shox SaVage torzsi SunPayus
nitr0 ap0c NBK dav1g⁠
jokasteve (trener) BenSaVage (trener) sycrone (trener) bladE (trener)

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

Outsiders

Party Astronauts

s1mple REZ buster PwnAlone
electronic Plopski qikert ben1337
Perfecto hampus Jame djay
b1t es3tag YEKINDAR Jonji
headtr1ck phzy FL1T ptr
B1ad3 (trener) djL (trener) dastan (trener) Muenster (trener)

Players

Sprout

Team Vitality

x-kom AGO

nafany Spiidi⁠ apEX Furlan
sh1ro slaxz- ZywOo leman
interz raalz⁠ misutaaa F1KU
Ax1Le Staehr⁠ dupreeh ultimate
HObbit Marix⁠ Magisk mwlky
groove (trener) BERRY⁠ (trener) zonic (trener) minirox (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Ninjas in Pyjamas 5 4 1 1. FURIA Esports 5 4 1
2. Entropiq 5 4 1 2. ENCE 5 4 1
3. Fnatic 5 3 2 3. FaZe Clan 5 3 2
4. MOUZ 5 2 3 4. Team Vitality 5 2 3
5. G2 Esports 5 2 3 5. Outsiders 5 2 3
6. LookingForOrg 5 0 5 6. Sprout 5 0 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Movistar Riders 5 5 0 1. Natus Vincere 5 5 0
2. Players 5 4 1 2. Heroic 5 4 1
3. Team Liquid 5 3 2 3. Astralis 5 3 2
4. BIG 5 2 3 4. x-kom AGO 5 2 3
5. GODSENT 5 1 4 5. Complexity Gaming 5 1 4
6. Party Astronauts 5 0 5 6. Evil Geniuses 5 0 5

Harmonogram
9 marca

Grupa A

12:30 G2 Esports 2:0 LookingForOrg Dust2 16:5
Inferno 16:12
16:00 Entropiq 2:0 MOUZ Dust2 16:13
Mirage 16:10
19:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Fnatic Mirage 16:5
Vertigo 16:6
10 marca

Grupa A

12:30 MOUZ 2:0 G2 Esports Nuke 16:12
Mirage 19:17
16:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Entropiq Nuke 16:5
Overpass 16:11
19:30 LookingForOrg 1:2 Fnatic Dust2 16:13
Inferno 8:16
Overpass 7:16
11 marca

Grupa A

12:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 MOUZ Inferno 16:10
Vertigo 16:19
Mirage 16:11
16:00 LookingForOrg 0:2 Entropiq Dust2 7:16
Ancient 9:16
19:30 G2 Esports 1:2 Fnatic Inferno 16:14
Dust2 2:16
Mirage 7:16
12 marca

Grupa A

12:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 LookingForOrg Nuke 16:7
Overpass 14:16
Ancient 16:5
16:00 Fnatic 2:1 MOUZ Nuke 9:16
Inferno 16:10
Mirage 16:8
19:30 G2 Esports 1:2 Entropiq Vertigo 22:20
Dust2 17:19
Nuke 13:16
13 marca

Grupa A

19:30 G2 Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas Vertigo 16:4
Inferno 16:10
19:30 Fnatic 0:2 Entropiq Overpass 13:16
Vertigo 13:16
19:30 LookingForOrg 0:2 MOUZ Dust2 6:16
Nuke 12:16
16 marca

Grupa B

12:30 Team Vitality 2:0 Sprout Dust2 16:7
Inferno 22:20
16:00 FaZe Clan 1:2 ENCE Nuke 16:13
Dust2 7:16
Overpass 13:16
19:30 Outsiders 1:2 FURIA Esports Mirage 16:14
Overpass 8:16
Vertigo 7:16
17 marca

Grupa B

12:30 Team Vitality 0:2 ENCE Mirage 8:16
Dust2 11:16
16:00 FURIA Esports 2:0 Sprout Ancient 16:11
Mirage 16:12
19:30 Outsiders 2:0 FaZe Clan Inferno 16:8
Dust2 22:18
18 marca

Grupa B

12:30 Team Vitality 1:2 FURIA Esports Vertigo 4:16
Inferno 16:12
Nuke 14:16
16:00 Outsiders 0:2 ENCE Mirage 10:16
Dust2 17:19
19:30 FaZe Clan 2:0 Sprout Ancient 16:9
Inferno 16:9
19 marca

Grupa B

12:30 FURIA Esports 2:1 ENCE Nuke 11:16
Vertigo 16:11
Mirage 16:13
16:00 Outsiders 2:1 Sprout Vertigo 17:19
Inferno 16:8
Dust2 16:4
19:30 Team Vitality 0:2 FaZe Clan Mirage 10:16
Dust2 2:16
20 marca

Grupa B

19:30 Team Vitality 2:0 Outsiders Dust2 16:7
Inferno 16:13
19:30 FaZe Clan 2:1 FURIA Esports Nuke 16:9
Inferno 6:16
Mirage 16:13
19:30 ENCE 2:1 Sprout Vertigo 17:19
Mirage 16:9
Ancient 16:14
23 marca

Grupa C

12:30 Players 2:0 Party Astronauts Inferno 16:4
Ancient 16:6
16:00 GODSENT 1:2 Movistar Riders Nuke 6:16
Ancient 16:11
Mirage 12:16
19:30 Team Liquid 2:0 BIG Dust2 16:11
Mirage 16:12
24 marca

Grupa C

12:30 Players 1:2 Movistar Riders Inferno 14:16
Mirage 16:7
Ancient 9:16
16:00 BIG 2:0 Party Astronauts Overpass 16:9
Dust2 16:10
19:30 Team Liquid 2:0 GODSENT Ancient 16:4
Dust2 16:6
25 marca

Grupa C

12:30 BIG 0:2 Players Vertigo 20:22
Ancient 14:16
16:00 Team Liquid 1:2 Movistar Riders Inferno 16:14
Mirage 12:16
Ancient 16:19
19:30 Party Astronauts 0:2 GODSENT Nuke 9:16
Ancient 8:16
26 marca

Grupa C

12:30 BIG 0:2 Movistar Riders Nuke 23:25
Vertigo 11:16
16:00 Team Liquid 2:0 Party Astronauts Dust2 16:5
Mirage 16:9
19:30 Players 2:1 GODSENT Inferno 16:14
Overpass 13:16
Mirage 16:3
27 marca

Grupa C

19:30 Players 2:0 Team Liquid Dust2 16:1
Overpass 16:11
19:30 BIG 2:0 GODSENT Nuke 16:11
Ancient 16:4
19:30 Movistar Riders 2:1 Party Astronauts Overpass 16:10
Nuke 4:16
Inferno 16:10
30 marca

Grupa D

12:30 Natus Vincere 2:0 x-kom AGO Dust2 16:1
Mirage 37:34
16:00 Complexity Gaming 0:2 Heroic Ancient 9:16
Overpass 14:16
19:30 Astralis 2:0 Evil Geniuses Vertigo 16:9
Overpass 16:8
31 marca

Grupa D

12:30 x-kom AGO 2:1 Complexity Gaming Dust2 11:16
Ancient 16:11
Vertigo 16:12
16:00 Heroic 2:1 Astralis Ancient 12:16
Overpass 19:16
Vertigo 22:19
19:30 Natus Vincere 2:0 Evil Geniuses Overpass 16:2
Dust2 16:10
1 kwietnia

Grupa D

12:30 Astralis 2:0 x-kom AGO Mirage 16:13
Nuke 16:9
16:00 Heroic 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:6
Nuke 16:12
19:30 Natus Vincere 2:0 Complexity Gaming Ancient 16:13
Dust2 16:14
2 kwietnia

Grupa D

12:30 Heroic 2:0 x-kom AGO Vertigo 16:7
Nuke 16:3
16:00 Complexity Gaming 2:1 Evil Geniuses Inferno 10:16
Vertigo 16:11
Nuke 16:10
19:30 Astralis 1:2 Natus Vincere Ancient 4:16
Nuke 16:14
Inferno 13:16
3 kwietnia

Grupa D

19:30 Heroic 0:2 Natus Vincere Overpass 7:16
Mirage 5:16
19:30 Astralis 2:1 Complexity Gaming Dust2 13:16
Nuke 16:10
Ancient 16:14
19:30 Evil Geniuses 0:2 x-kom AGO Dust2 11:16
Inferno 11:16

Faza pucharowa

Ro12 Ćwierćfinał Półfinał Finał
NIP 2
Liquid 1
Heroic 0 NIP 0
Liquid 2 ENCE 2
Riders 1
ENCE 2
Fnatic 0 ENCE 1
ENCE 2 FaZe 3
FURIA 2
Astralis 1
Entropiq 1 FURIA 0
Astralis 2 FaZe 2
NAVI 0
FaZe 2
FaZe 2
Players 1

Harmonogram
5 kwietnia

Ro12

15:30 Fnatic 0:2 ENCE Overpass 5:16
Nuke 12:16
19:00 FaZe Clan 2:1 Players Inferno 16:4
Mirage 5:16
Overpass 16:9
6 kwietnia

Ro12

15:30 Entropiq 1:2 Astralis Nuke 14:16
Vertigo 19:15
Overpass 14:16
19:00 Team Liquid 2:0 Heroic Ancient 16:9
Vertigo 16:10
7 kwietnia

Ćwierćfinał

15:30 Movistar Riders 1:2 ENCE Mirage 16:14
Vertigo 2:16
Nuke 5:16
19:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Team Liquid Ancient 16:14
Overpass 14:16
Inferno 16:12
8 kwietnia

Ćwierćfinał

15:30 FURIA Esports 2:1 Astralis Ancient 13:16
Mirage 16:8
Nuke 16:7
19:00 Natus Vincere 0:2 FaZe Clan Inferno 11:16
Dust2 12:16
9 kwietnia

Półfinał

15:30 ENCE 2:0 Ninjas in Pyjamas Nuke 16:10
Ancient 16:14
19:00 FURIA Esports 0:2 FaZe Clan Inferno 13:16
Mirage 16:19
10 kwietnia

Finał

17:00 ENCE 1:3 FaZe Clan Vertigo 11:16
Overpass 19:17
Mirage 9:16
Dust2 12:16

Klasyfikacja końcowa

1. FaZe Clan 175 000 $
2. ENCE 70 000 $
3-4. Ninjas in Pyjamas, FURIA Esports 35 000 $
5-8. Astralis, Team Liquid, Movistar Riders, Natus Vincere 17 500 $
9-12. Entropiq, Fnatic, Heroic, Players 12 000 $
13-16. BIG, MOUZ, Team Vitality, x-kom AGO 9 000 $
17-20. Complexity Gaming, G2 Esports, GODSENT, Outsiders 7 500 $
21-24. Evil Geniuses, LookingForOrg, Party Astronauts, Sprout 6 000 $

Transmisja

Transmisja z ESL Pro League Season 15 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,