STS
ESL Pro League Season 16

ESL Pro League Season 16

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 16
Data 31 sierpnia – 2 października 2022
Miejsce Malta
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 835 000 $
System faza grupowa: cztery grupy round robin
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Transmisja

Uczestnicy

Astralis

BIG

Cloud9

Complexity Gaming

Xyp9x tabseN nafany JT⁠
gla1ve syrsoN sh1ro FaNg⁠
k0nfig faveN interz floppy
blameF Krimbo Ax1Le Grim
Farlig k1to HObbit hallzerk
trace (trener) gob b (trener) groove (trener) T.c (trener)

ENCE

Endpoint CeX

Eternal Fire

Evil Geniuses

Snappi⁠ Surreal XANTARES Brehze
dycha CRUC1AL woxic CeRq
Maden MiGHTYMAX imoRR autimatic
SunPayus Nertz MAJ3R HexT
valde Kjaerbye paz neaLaN
sAw (trener) Rejin⁠ (trener) hardstyle⁠ (trener) Vorborg⁠ (trener)

FaZe Clan

Fnatic

For The Win Esports

FURIA

rain KRIMZ DDias yuurih
broky mezii arrozdoce arT
Twistzz nicoodoz Ag1l KSCERATO
karrigan roeJ stadodo drop
ropz FASHR kst saffee
RobbaN (trener) keita (trener) D10S (trener) guerri (trener)

G2 Esports

HEET

Heroic

Team Liquid

huNter- bodyy stavn EliGE
NiKo afro cadiaN NAF
m0NESY Djoko TeSeS oSee
jks Ex3rcice refrezh nitr0
HooXi JACKZ sjuush YEKINDAR
XTQZZZ (trener) matHEND (trener) Xizt (trener) daps (trener)

MIBR

MOUZ

Movistar Riders

Natus Vincere

exit frozen mopoz s1mple
Tuurtle dexter alex electronic
JOTA torzsi DeathZz⁠ Perfecto
brnz4n JDC dav1g⁠ b1t
HEN1 xertioN MartinezSa sdy
BIT (trener) sycrone (trener) bladE (trener) B1ad3 (trener)

Ninjas in Pyjamas

Outsiders

Team Spirit

Team Vitality

REZ qikert chopper apEX
Plopski Jame magixx ZywOo
hampus FL1T s1ren dupreeh
es3tag n0rb3r7 Patsi Magisk
Brollan fame w0nderful Spinx
djL (trener) dastan (trener) hally (trener) zonic (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Team Vitality 5 5 0   1. G2 Esports 5 5 0
  2. Fnatic 5 3 2   2. FaZe Clan 5 4 1
  3. Natus Vincere 5 2 3   3. Outsiders 5 3 2
  4. Team Spirit 5 2 3   4. BIG 5 2 3
  5. Ninjas in Pyjamas 5 2 3   5. MIBR 5 1 4
  6. Endpoint CeX 5 1 4   6. For The Win Esports 5 0 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. MOUZ 5 4 1   1. Cloud9 5 4 1
  2. Heroic 5 4 1   2. FURIA 5 4 1
  3. Complexity Gaming 5 3 2   3. Team Liquid 5 3 2
  4. Astralis 5 2 3   4. Eternal Fire 5 2 3
  5. ENCE 5 1 4   5. Evil Geniuses 5 2 3
  6. HEET 5 1 4   6. Movistar Riders 5 0 5

Harmonogram
31 sierpnia

Grupa A

12:30 Natus Vincere 2:0 Team Spirit Nuke 16:11
Dust2 16:9
16:00 Team Vitality 2:0 Endpoint CeX Vertigo 16:12
Inferno 16:5
19:30 Ninjas in Pyjamas 0:2 Fnatic Ancient 4:16
Overpass 4:16
1 września

Grupa A

12:30 Team Spirit 2:1 Endpoint CeX Overpass 16:3
Ancient 17:19
Vertigo 22:18
16:00 Natus Vincere 2:1 Fnatic Ancient 14:16
Mirage 16:8
Inferno 16:7
19:30 Ninjas in Pyjamas 0:2 Team Vitality Nuke 14:16
Vertigo 8:16
2 września

Grupa A

12:30 Natus Vincere 0:2 Endpoint CeX Ancient 7:16
Dust2 10:16
16:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Team Spirit Mirage 9:16
Nuke 7:16
19:30 Team Vitality 2:1 Fnatic Nuke 6:16
Inferno 16:12
Mirage 16:11
3 września

Grupa A

12:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Endpoint CeX Vertigo 16:7
Inferno 19:15
16:00 Fnatic 2:0 Team Spirit Nuke 16:11
Mirage 16:9
19:30 Natus Vincere 1:2 Team Vitality Inferno 16:10
Mirage 14:16
Overpass 12:16
4 września

Grupa A

19:30 Natus Vincere 1:2 Ninjas in Pyjamas Inferno 8:16
Mirage 16:9
Overpass 11:16
19:30 Team Vitality 2:0 Team Spirit Nuke 16:6
Vertigo 16:10
19:30 Fnatic 2:0 Endpoint CeX Ancient 16:8
Overpass 16:10
7 września

Grupa B

12:30 FaZe Clan 2:0 For The Win Esports Inferno 16:4
Overpass 16:4
16:00 Outsiders 2:0 BIG Dust2 16:9
Inferno 16:11
19:30 G2 Esports 2:0 MIBR Dust2 16:5
Ancient 16:10
8 września

Grupa B

12:30 Outsiders 2:0 For The Win Esports Vertigo 16:8
Dust2 16:10
16:00 G2 Esports 2:0 BIG Mirage 19:16
Vertigo 19:17
19:30 FaZe Clan 2:1 MIBR Dust2 9:16
Nuke 16:8
Overpass 16:4
9 września

Grupa B

12:30 G2 Esports 2:0 For The Win Esports Inferno 16:5
Ancient 16:6
16:00 BIG 2:1 MIBR Vertigo 16:14
Nuke 14:16
Dust2 16:1
19:30 FaZe Clan 2:1 Outsiders Dust2 16:5
Ancient 5:16
Inferno 16:11
10 września

Grupa B

12:30 BIG 2:1 For The Win Esports Inferno 16:7
Dust2 12:16
Nuke 16:6
16:00 Outsiders 2:0 MIBR Vertigo 16:2
Inferno 16:7
19:30 FaZe Clan 0:2 G2 Esports Dust2 7:16
Nuke 12:16
11 września

Grupa B

19:30 MIBR 2:0 For The Win Esports Vertigo 16:12
Nuke 19:17
19:30 G2 Esports 2:0 Outsiders Inferno 16:2
Ancient 19:16
19:30 FaZe Clan 2:0 BIG Dust2 16:11
Nuke 16:11
14 września

Grupa C

12:30 MOUZ 2:0 Heroic Mirage 16:14
Dust2 16:9
16:00 Complexity Gaming 2:1 Astralis Inferno 9:16
Nuke 25:23
Dust2 16:11
19:30 ENCE 2:0 HEET Dust2 16:6
Vertigo 16:11
15 września

Grupa C

12:30 Astralis 2:0 MOUZ Inferno 16:7
Nuke 16:14
16:00 Complexity Gaming 2:0 HEET Nuke 16:8
Overpass 16:12
19:30 ENCE 0:2 Heroic Ancient 13:16
Vertigo 10:16
16 września

Grupa C

12:30 Astralis 1:2 HEET Dust2 12:16
Inferno 16:10
Nuke 14:16
16:00 Heroic 2:0 Complexity Gaming Inferno 16:9
Ancient 16:10
19:30 ENCE 0:2 MOUZ Mirage 13:16
Overpass 3:16
17 września

Grupa C

12:30 Heroic 2:1 HEET Vertigo 11:16
Overpass 16:9
Nuke 16:12
16:00 Complexity Gaming 1:2 MOUZ Overpass 11:16
Ancient 16:12
Inferno 7:16
19:30 ENCE 0:2 Astralis Mirage 13:16
Dust2 11:16
18 września

Grupa C

19:30 Heroic 2:1 Astralis Overpass 17:19
Inferno 16:12
Nuke 16:13
19:30 ENCE 0:2 Complexity Gaming Overpass 11:16
Nuke 14:16
19:30 MOUZ 2:1 HEET Ancient 16:19
Inferno 16:12
Vertigo 16:9
21 września

Grupa D

12:30 Cloud9 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:12
Dust2 16:5
16:00 Eternal Fire 1:2 FURIA Nuke 11:16
Vertigo 19:17
Inferno 5:16
19:30 Team Liquid 2:1 Movistar Riders Mirage 16:13
Inferno 14:16
Vertigo 16:13
22 września

Grupa D

12:30 Cloud9 2:0 Eternal Fire Dust2 16:12
Overpass 16:11
16:00 Movistar Riders 0:2 FURIA Ancient 3:16
Nuke 13:16
19:30 Team Liquid 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:7
Dust2 16:8
23 września

Grupa D

12:30 Cloud9 2:0 Movistar Riders Inferno 16:7
Vertigo 16:4
16:00 Eternal Fire 0:2 Evil Geniuses Overpass 9:16
Dust2 4:16
19:30 Team Liquid 1:2 FURIA Mirage 10:16
Inferno 16:7
Vertigo 4:16
24 września

Grupa D

12:30 Movistar Riders 0:2 Evil Geniuses Overpass 9:16
Nuke 8:16
16:00 Team Liquid 0:2 Eternal Fire Vertigo 13:16
Inferno 11:16
19:30 Cloud9 2:0 FURIA Mirage 16:8
Overpass 16:14
25 września

Grupa D

19:30 Cloud9 0:2 Team Liquid Inferno 10:16
Overpass 17:19
19:30 Movistar Riders 0:2 Eternal Fire Vertigo 9:16
Overpass 5:16
19:30 FURIA 2:0 Evil Geniuses Overpass 16:11
Nuke 16:12

Faza pucharowa

Ro12 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Cloud9 2
FaZe 1
FaZe 2 Cloud9 0
Complexity 1 Liquid 0
MOUZ 0
Liquid 2
Fnatic 1 TBD 0
Liquid 2 TBD 0
G2 2
NAVI 1
Heroic 1 G2 0
NAVI 2 Vitality 0
Vitality 2
Outsiders 0
FURIA 1
Outsiders 2

Harmonogram
27 września

Round of 12

15:30 Fnatic 1:2 Team Liquid Inferno 13:16
Overpass 16:9
Ancient 10:16
19:00 FaZe Clan 2:1 Complexity Gaming Overpass 9:16
Inferno 16:14
Nuke 16:8
28 września

Round of 12

15:30 FURIA 1:2 Outsiders Ancient 16:11
Vertigo 10:16
Inferno 6:16
19:00 Heroic 1:2 Natus Vincere Mirage 14:16
Inferno 16:14
Overpass 7:16
29 września

Ćwierćfinał

15:30 MOUZ 0:2 Team Liquid Inferno 10:16
Ancient 11:16
19:00 Cloud9 2:1 FaZe Clan Inferno 13:16
Ancient 16:8
Mirage 16:11
30 września

Ćwierćfinał

15:30 Team Vitality 2:0 Outsiders Mirage 16:13
Dust2 19:17
19:00 G2 Esports 2:1 Natus Vincere Dust2 13:16
Inferno 16:9
Mirage 16:9
1 października

Półfinał

15:30 Team Liquid vs Cloud9 BO3
19:00 Team Vitality vs G2 Esports BO3
2 października

Wielki finał

17:00 TBD vs TBD BO5

Klasyfikacja końcowa

1. 175 000 $
2. 70 000 $
3-4. 35 000 $
5-8. FaZe Clan, MOUZ, Natus Vincere, Outsiders 17 500 $
9-12. Complexity Gaming, Fnatic, FURIA, Heroic 12 000 $
13-16. Astralis, BIG, Eternal Fire, Team Spirit 9 000 $
17-20. ENCE, Evil Geniuses, MIBR, Ninjas in Pyjamas 7 500 $
21-24. Endpoint CeX, For The Win Esports, HEET, Movistar Riders 6 000 $

Tagi: , , ,