ESL Pro League Season 9 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 9
Data 12 kwietnia – 23 maja 2019
Miejsce Leicester, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na lanowych finałach
System dwie fazy grupowe

Uczestnicy

Grupa A

mousesports

North

OpTic Gaming

ex-Space Soldiers

chrisJ aizy k0nfig paz
ropz valde Snappi Calyx
karrigan Kjaerbye refrezh yam
woxic cadiaN MSL imoRR
frozen gade niko ngiN
Rejin (trener) mithR (trener) ruggah (trener) hardstyle (trener)
Grupa B

devils.one

FaZe Clan

Heroic

Ninjas in Pyjamas

rallen rain es3tag f0rest
mouz NiKo friberg GeT_RiGhT
TaZ GuardiaN mertz REZ
MINISE olofmeister blameF dennis
dycha AdreN stavn Lekr0
Loord (trener) YNk (trener) pita (trener)
Grupa C

Fnatic

G2 Esports

Natus Vincere

Windigo Gaming

KRIMZ shox Edward SHiPZ
JW kennyS flamie bubble
Xizt JaCkz s1mple v1c7oR
twist Lucky Zeus blocker
Brollan AmaNEk electronic poizon
Jumpy (trener) maLeK (trener) Kane (trener) Shockwave (trener)
Grupa D

ex-3DMAX

Astralis

BIG

HellRaisers

JiNKZ dev1ce gob b ANGE1
davidp dupreeh tabseN ISSAA
Maka Xyp9x nex oskar
hAdji gla1ve tiziaN loWel
LOGAN Magisk XANTARES nukkye
Max0b (trener) zonic (trener) kakafu (trener) lmbt (trener)

Pierwsza faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. mousesports 3 3 0 1. FaZe Clan 3 3 0
2. OpTic Gaming 3 2 1 2. Heroic 3 1 2
3. North 3 1 2 3. devils.one 3 1 2
4. ex-Space Soldiers 3 0 3 4. Ninjas in Pyjamas 3 1 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. G2 Esports 2 2 0 1. ex-3DMAX 0 0 0
2. Natus Vincere 2 1 1 2. Astralis 0 0 0
3. Fnatic 1 0 1 3. BIG 0 0 0
4. Windigo Gaming 1 0 1 4. HellRaisers 0 0 0

Pierwsza faza grupowa – mecze


Grupa A
12 kwietnia
18:20 North 1:2 OpTic Gaming
Overpass 16:19
Train 16:9
Nuke 11:16
22:00 mousesports 2:0 ex-Space Soldiers
Inferno 16:2
Train 16:10
13 kwietnia
18:20 mousesports 2:1 OpTic Gaming
Overpass 16:7
Dust2 4:16
Train 16:11
22:00 North 2:0 ex-Space Soldiers
Dust2 16:13
Train 16:11
14 kwietnia
18:20 mousesports 2:0 North
Train 16:4
Mirage 16:5
22:00 OpTic Gaming 2:0 ex-Space Soldiers
Mirage 16:6
Overpass 16:10

Grupa B
16 kwietnia
18:20 FaZe Clan 2:0 devils.one
Train 16:4
Dust2 16:6
22:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Heroic
Nuke 16:11
Train 17:19
Mirage 16:10
17 kwietnia
18:20 FaZe Clan 2:1 Heroic
Overpass 16:8
Dust2 11:16
Mirage 16:8
22:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 devils.one
Mirage 13:16
Overpass 16:10
Nuke 17:19
18 kwietnia
18:20 FaZe Clan 2:0 Ninjas in Pyjamas
Mirage 16:14
Dust2 16:4
22:00 Heroic 2:1 devils.one
Train 14:16
Overpass 16:13
Nuke 22:18

Grupa C
19 kwietnia
18:20 Natus Vincere 2:1 Windigo Gaming
Overpass 20:22
Train 16:12
Dust2 16:14
22:00 Fnatic 0:2 G2 Esports
Nuke 11:16
Inferno 17:19
20 kwietnia
18:20 Natus Vincere 1:2 G2 Esports
Nuke 14:16
Train 16:11
Overpass 9:16
22:00 Fnatic vs Windigo Gaming
TBD
TBD
TBD
21 kwietnia
19:20 Natus Vincere vs Fnatic
TBD
TBD
TBD
22:00 G2 Esports vs Windigo Gaming
TBD
TBD
TBD

Grupa D
23 kwietnia
18:20 BIG vs HellRaisers
TBD
TBD
TBD
22:00 Astralis vs ex-3DMAX
TBD
TBD
TBD
24 kwietnia
18:20 Astralis vs HellRaisers
TBD
TBD
TBD
22:00 BIG vs ex-3DMAX
TBD
TBD
TBD
25 kwietnia
18:20 HellRaisers vs ex-3DMAX
TBD
TBD
TBD
22:00 Astralis vs BIG
TBD
TBD
TBD

Druga faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. TBD 0 0 0 1. TBD 0 0 0
2. TBD 0 0 0 2. TBD 0 0 0
3. TBD 0 0 0 3. TBD 0 0 0
4. TBD 0 0 0 4. TBD 0 0 0

Druga faza grupowa – mecze


Grupa A
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Grupa B
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1-4. FaZe Clan, mousesports EPL S9
5-6. EPL S9
7-8. EPL S9
9-10.
11-12.
13-16. Ninjas in Pyjamas, ex-Space Soldiers

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiej dywizji ESL Pro League Season 9 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,