ESL Pro League Season 9 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 9
Data 12 kwietnia – 23 maja 2019
Miejsce Leicester, Wielka Brytania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na lanowych finałach
System dwie fazy grupowe

Uczestnicy

Grupa A

mousesports

North

OpTic Gaming

ex-Space Soldiers

chrisJ aizy k0nfig paz
ropz valde Snappi Calyx
karrigan Kjaerbye refrezh yam
woxic gade MSL imoRR
frozen JUGi niko ngiN
Rejin (trener) mithR (trener) ruggah (trener) hardstyle (trener)
Grupa B

Aristocracy

FaZe Clan

Heroic

Ninjas in Pyjamas

rallen rain es3tag f0rest
mouz NiKo friberg GeT_RiGhT
TaZ GuardiaN mertz REZ
MINISE olofmeister blameF dennis
dycha AdreN stavn Lekr0
Loord (trener) YNk (trener) pita (trener)
Grupa C

Fnatic

G2 Esports

Natus Vincere

Windigo Gaming

KRIMZ shox Edward SHiPZ
JW kennyS flamie bubble
Xizt JaCkz s1mple v1c7oR
twist Lucky Zeus blocker
Brollan AmaNEk electronic poizon
Jumpy (trener) maLeK (trener) Kane (trener) Shockwave (trener)
Grupa D

ex-3DMAX

Astralis

BIG

HellRaisers

JiNKZ dev1ce gob b ANGE1
davidp dupreeh tabseN ISSAA
Maka Xyp9x nex oskar
hAdji gla1ve tiziaN loWel
LOGAN Magisk XANTARES nukkye
Max0b (trener) zonic (trener) kakafu (trener) lmbt (trener)

Pierwsza faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. mousesports 3 3 0 1. FaZe Clan 3 3 0
2. OpTic Gaming 3 2 1 2. Heroic 3 1 2
3. North 3 1 2 3. Aristocracy 3 1 2
4. ex-Space Soldiers 3 0 3 4. Ninjas in Pyjamas 3 1 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. G2 Esports 3 3 0 1. Astralis 3 3 0
2. Natus Vincere 3 2 1 2. HellRaisers 3 2 1
3. Fnatic 3 1 2 3. BIG 3 1 2
4. Windigo Gaming 3 0 3 4. ex-3DMAX 3 0 3

Pierwsza faza grupowa – mecze


Grupa A
12 kwietnia
18:20 North 1:2 OpTic Gaming
Overpass 16:19
Train 16:9
Nuke 11:16
22:00 mousesports 2:0 ex-Space Soldiers
Inferno 16:2
Train 16:10
13 kwietnia
18:20 mousesports 2:1 OpTic Gaming
Overpass 16:7
Dust2 4:16
Train 16:11
22:00 North 2:0 ex-Space Soldiers
Dust2 16:13
Train 16:11
14 kwietnia
18:20 mousesports 2:0 North
Train 16:4
Mirage 16:5
22:00 OpTic Gaming 2:0 ex-Space Soldiers
Mirage 16:6
Overpass 16:10

Grupa B
16 kwietnia
18:20 FaZe Clan 2:0 Aristocracy
Train 16:4
Dust2 16:6
22:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Heroic
Nuke 16:11
Train 17:19
Mirage 16:10
17 kwietnia
18:20 FaZe Clan 2:1 Heroic
Overpass 16:8
Dust2 11:16
Mirage 16:8
22:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 Aristocracy
Mirage 13:16
Overpass 16:10
Nuke 17:19
18 kwietnia
18:20 FaZe Clan 2:0 Ninjas in Pyjamas
Mirage 16:14
Dust2 16:4
22:00 Heroic 2:1 Aristocracy
Train 14:16
Overpass 16:13
Nuke 22:18

Grupa C
19 kwietnia
18:20 Natus Vincere 2:1 Windigo Gaming
Overpass 20:22
Train 16:12
Dust2 16:14
22:00 Fnatic 0:2 G2 Esports
Nuke 11:16
Inferno 17:19
20 kwietnia
18:20 Natus Vincere 1:2 G2 Esports
Nuke 14:16
Train 16:11
Overpass 9:16
22:00 Fnatic 2:1 Windigo Gaming
Train 16:10
Mirage 13:16
Nuke 16:12
21 kwietnia
19:20 Natus Vincere 2:1 Fnatic
Nuke 16:11
Overpass 8:16
Inferno 16:13
22:00 G2 Esports 2:1 Windigo Gaming
Train 20:22
Dust2 16:13
Inferno 16:4

Grupa D
23 kwietnia
18:20 BIG 1:2 HellRaisers
Mirage 16:9
Train 8:16
Overpass 8:16
22:00 Astralis 2:0 ex-3DMAX
Mirage 16:6
Nuke 16:7
24 kwietnia
18:20 Astralis 2:0 HellRaisers
Dust2 16:4
Inferno 16:7
22:00 BIG 2:0 ex-3DMAX
Mirage 16:13
Dust2 16:10
25 kwietnia
18:20 HellRaisers 2:0 ex-3DMAX
Nuke 16:10
Train 16:6
22:00 Astralis 2:1 BIG
Dust2 16:10
Inferno 17:19
Overpass 16:14

Druga faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fnatic 3 2 1 1. North 3 3 0
2. HellRaisers 3 2 1 2. Heroic 3 2 1
3. Aristocracy 3 1 2 3. Natus Vincere 3 1 2
4. OpTic Gaming 3 1 2 4. BIG 3 0 3

Druga faza grupowa – mecze


Grupa A
14 maja
18:20 OpTic Gaming 2:1 Fnatic
Inferno 16:13
Nuke 16:19
Dust2 16:7
22:00 HellRaisers 2:0 Aristocracy
Vertigo 16:10
Overpass 16:13
15 maja
18:20 HellRaisers 1:2 Fnatic
Mirage 12:16
Overpass 19:15
Train 12:16
22:00 OpTic Gaming 0:2 Aristocracy
Mirage 20:22
Nuke 11:16
16 maja
18:20 OpTic Gaming 0:2 HellRaisers
Inferno 11:16
Mirage 7:16
22:00 Aristocracy 0:2 Fnatic
Nuke 13:16
Mirage 11:16

Grupa B
21 maja
18:20 Natus Vincere 1:2 North
Overpass 14:16
Mirage 16:13
Dust2 13:16
22:00 Heroic 2:0 BIG
Inferno 16:14
Overpass 16:13
22 maja
18:20 Natus Vincere 2:0 BIG
Dust2 16:6
Mirage 16:5
22:00 Heroic 0:2 North
Nuke 8:16
Mirage 10:16
23 maja
18:20 Heroic 2:1 Natus Vincere
Vertigo 16:9
Mirage 11:16
Overpass 16:14
22:00 North 2:0 BIG
Overpass 16:6
Train 16:13

Klasyfikacja końcowa

1-4. Astralis, FaZe Clan, G2 Esports, mousesports finały EPL S9
5-6. Fnatic, North finały EPL S9
7-8. HellRaisers, Heroic finały EPL S9
9-10. Aristocracy, Natus Vincere
11-12. BIG, OpTic Gaming
13-16. ex-3DMAX, Ninjas in Pyjamas, ex-Space Soldiers, Windigo Gaming baraże

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiej dywizji ESL Pro League Season 9 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,