ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet 2019

Informacje

Nazwa ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet 2019
Data 17 października 2019 – 1 grudnia 2019
Miejsce online + Katowice, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 30 000 PLN
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

40in90

Team Baiters

Izako Boars Ladies

krisilarisy

sy$ka Grumpy Wiki iggyx
bullet girl Kicia pavlla izaABG
powerka IczY Olczix missiorek
goś Haniaa Angelka Ksusha
Młoda oksy firingirl Victoria
mill (trener) Newaim (trener) useless (trener)

MIXez

Team Saiprah

Unity Female

Warriors Team

Caroline Ruda Angieee Nati
Fusia Gaba POLIN iXoRia
Ariina Danuu JuLKaa Eva
Kaja Hikomi Madzix Liina
Kasia Olkaa Olivka LettyS
mendi (trener) Forthan (trener) ponczek (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. 40in90 9 – 1 – 2 174 – 136 +38 28
2. Unity Female 8 – 1 – 3 171 – 143 +28 25
3. Warriors Team 7 – 1 – 4 170 – 133 +37 22
4. Team Saiprah 5 – 2 – 5 160 – 155 +5 17
5. Izako Boars Ladies 5 – 2 – 5 148 – 157 -9 17
6. krisilarisy 4 – 1 – 5 141 – 132 +9 13
7. Team Baiters 1 – 2 – 9 132 – 188 -56 5
8. MIXez 1 – 2 – 7 101 – 153 -52 5
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Brak awansu

Wyniki

x 16:8 16:12 16:13 16:11 15:15 7:16
7:16 x 12:16 15:15 3:16 12:16 11:16
16:6 x 11:16 16:7 9:16 7:16 3:16
13:16 16:8 x 16:10 16:8 14:16
2:16 14:16 15:15 x 16:11 2:16
16:8 16:14 15:15 15:15 16:11 x 10:16
12:16 16:13 8:16 16:12 16:8 x 16:8
11:16 15:15 14:16 16:11 16:6 10:16 x

Faza ligowa


1. tydzień
17 października
18:00 Izako Boars Ladies 16:6 Team Baiters Dust2
19:00 Team Baiters 12:16 Izako Boars Ladies Inferno
20:00 Warriors Team 16:11 krisilarisy Nuke
21:00 krisilarisy 14:16 Warriors Team Mirage
22:00 Team Saiprah 10:16 Unity Female Train
22:00 MIXez 2:16 40in90 Nuke
23:00 Unity Female 16:8 Team Saiprah Mirage
23:00 40in90 16:13 MIXez Inferno

2. tydzień
21 października
18:00 40in90 16:12 krisilarisy Nuke
19:00 krisilarisy 13:16 40in90 Overpass
20:00 Unity Female 16:13 Team Baiters Overpass
21:00 Team Baiters 12:16 Unity Female Inferno
22:00 Team Saiprah 15:15 Izako Boars Ladies Train
22:00 Warriors Team 16:6 MIXez Train
23:00 Izako Boars Ladies 9:16 Team Saiprah Mirage
23:00 MIXez 2:16 Warriors Team Inferno

3. tydzień
24 października
18:00 Unity Female 16:12 krisilarisy Nuke
19:00 krisilarisy 16:8 Unity Female Overpass
20:00 Team Baiters 3:16 Team Saiprah Nuke
21:00 Team Saiprah 16:14 Team Baiters Overpass
22:00 Warriors Team 11:16 40in90 Train
22:00 Izako Boars Ladies 16:7 MIXez Train
23:00 40in90 7:16 Warriors Team Inferno
23:00 MIXez 15:15 Izako Boars Ladies Dust2

4. tydzień
30 października
18:00 Izako Boars Ladies 11:16 krisilarisy Train
19:00 krisilarisy 16:8 Izako Boars Ladies Vertigo
20:00 Unity Female 16:8 Warriors Team Train
21:00 Warriors Team 10:16 Unity Female Mirage
22:00 40in90 16:8 Team Baiters Overpass
22:00 MIXez 16:11 Team Saiprah Nuke
23:00 Team Baiters 7:16 40in90 Mirage
23:00 Team Saiprah 16:11 MIXez Dust2

5. tydzień
2 listopada
20:00 Warriors Team 15:15 Team Baiters Overpass
21:00 Team Baiters 11:16 Warriors Team Inferno
22:00 40in90 16:11 Team Saiprah Nuke
23:00 Team Saiprah 16:8 40in90 Mirage

6. tydzień
10 listopada
18:00 Warriors Team 14:16 Izako Boars Ladies Train
19:00 Izako Boars Ladies 3:16 Warriors Team Inferno
20:00 Team Saiprah 15:15 krisilarisy Train
21:00 krisilarisy 16:10 Team Saiprah Mirage
13 listopada
19:00 Izako Boars Ladies 7:16 Unity Female Train
20:00 Unity Female 8:16 Izako Boars Ladies Mirage
14 listopada
19:00 Unity Female 12:16 40in90 Train
20:00 40in90 15:15 Unity Female Inferno
21:00 MIXez 14:16 Team Baiters Mirage
22:00 Team Baiters 15:15 MIXez Inferno

7. tydzień
18 listopada
18:00 krisilarisy vs MIXez TBD
19:00 MIXez vs krisilarisy TBD
20:00 40in90 vs Izako Boars Ladies TBD
20:00 Team Baiters vs krisilarisy TBD
21:00 Izako Boars Ladies vs 40in90 TBD
21:00 krisilarisy vs Team Baiters TBD
22:00 Team Saiprah vs Warriors Team TBD
22:00 MIXez vs Unity Female TBD
23:00 Warriors Team vs Team Saiprah TBD
23:00 Unity Female vs MIXez TBD

Klasyfikacja końcowa

1. TBA
2. TBA
3-4. TBA
5-6. TBA
7-8. TBA

Transmisja

Transmisja z ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,