ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet 2019

Informacje

Nazwa ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet 2019
Data 17 października 2019 – 1 grudnia 2019
Miejsce online + Katowice, Polska
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 30 000 zł
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

40in90

Arcane Wave

Team Baiters

Izako Boars Ladies

sy$ka Angieee Grumpy Wiki
bullet girl POLIN Kicia pavlla
powerka JuLKaa IczY Olczix
goś Madzix Haniaa Angelka
Młoda Olivka oksy firingirl
besburger (trener) ponczek (trener) Newaim (trener) useless (trener)

krisilarisy

MIXez

Team Saiprah

Warriors Team

iggyx Caroline Ruda Nati
missiorek Fusia Gaba iXoRia
Ksusha Ariina Danuu Eva
Victoria Kaja Hikomi Liina
Sylwia Kasia Olkaa LettyS
Futrzak (trener) Forthan (trener)

Wywiady

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. 40in90 11 – 1 – 2 206 – 159 +47 34
2. Arcane Wave 10 – 1 – 3 203 – 156 +47 31
3. Warriors Team 8 – 1 – 5 193 – 151 +42 25
4. krisilarisy 8 – 1 – 5 205 – 149 +56 25
5. Team Saiprah 6 – 2 – 6 178 – 178 0 20
6. Izako Boars Ladies 5 – 2 – 7 171 – 189 -18 17
7. Team Baiters 1 – 2 – 11 144 – 220 -76 5
8. MIXez 1 – 2 – 11 119 – 217 -98 5
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Brak awansu

Wyniki

x 15:15 16:8 16:12 16:12 16:13 16:11 7:16
12:16 x 16:13 8:16 16:12 16:2 16:8 16:8
7:16 12:16 x 12:16 2:16 15:15 3:16 11:16
11:16 7:16 16:6 x 11:16 16:7 9:16 3:16
13:16 16:8 16:10 16:8 x 16:4 16:10 14:16
2:16 11:16 14:16 15:15 1:16 x 16:11 2:16
16:8 10:16 16:14 15:15 15:15 16:11 x 2:16
11:16 10:16 15:15 14:16 16:11 16:6 7:16 x

Faza ligowa


1. tydzień
17 października
18:00 Izako Boars Ladies 16:6 Team Baiters Dust2
19:00 Team Baiters 12:16 Izako Boars Ladies Inferno
20:00 Warriors Team 16:11 krisilarisy Nuke
21:00 krisilarisy 14:16 Warriors Team Mirage
22:00 Team Saiprah 10:16 Arcane Wave Train
22:00 MIXez 2:16 40in90 Nuke
23:00 Arcane Wave 16:8 Team Saiprah Mirage
23:00 40in90 16:13 MIXez Inferno

2. tydzień
21 października
18:00 40in90 16:12 krisilarisy Nuke
19:00 krisilarisy 13:16 40in90 Overpass
20:00 Arcane Wave 16:13 Team Baiters Overpass
21:00 Team Baiters 12:16 Arcane Wave Inferno
22:00 Team Saiprah 15:15 Izako Boars Ladies Train
22:00 Warriors Team 16:6 MIXez Train
23:00 Izako Boars Ladies 9:16 Team Saiprah Mirage
23:00 MIXez 2:16 Warriors Team Inferno

3. tydzień
24 października
18:00 Arcane Wave 16:12 krisilarisy Nuke
19:00 krisilarisy 16:8 Arcane Wave Overpass
20:00 Team Baiters 3:16 Team Saiprah Nuke
21:00 Team Saiprah 16:14 Team Baiters Overpass
22:00 Warriors Team 11:16 40in90 Train
22:00 Izako Boars Ladies 16:7 MIXez Train
23:00 40in90 7:16 Warriors Team Inferno
23:00 MIXez 15:15 Izako Boars Ladies Dust2

4. tydzień
30 października
18:00 Izako Boars Ladies 11:16 krisilarisy Train
19:00 krisilarisy 16:8 Izako Boars Ladies Vertigo
20:00 Arcane Wave 16:8 Warriors Team Train
21:00 Warriors Team 10:16 Arcane Wave Mirage
22:00 40in90 16:8 Team Baiters Overpass
22:00 MIXez 16:11 Team Saiprah Nuke
23:00 Team Baiters 7:16 40in90 Mirage
23:00 Team Saiprah 16:11 MIXez Dust2

5. tydzień
2 listopada
20:00 Warriors Team 15:15 Team Baiters Overpass
21:00 Team Baiters 11:16 Warriors Team Inferno
22:00 40in90 16:11 Team Saiprah Nuke
23:00 Team Saiprah 16:8 40in90 Mirage

6. tydzień
10 listopada
18:00 Warriors Team 14:16 Izako Boars Ladies Train
19:00 Izako Boars Ladies 3:16 Warriors Team Inferno
20:00 Team Saiprah 15:15 krisilarisy Train
21:00 krisilarisy 16:10 Team Saiprah Mirage
13 listopada
19:00 Izako Boars Ladies 7:16 Arcane Wave Train
20:00 Arcane Wave 8:16 Izako Boars Ladies Mirage
14 listopada
19:00 Arcane Wave 12:16 40in90 Train
20:00 40in90 15:15 Arcane Wave Inferno
21:00 MIXez 14:16 Team Baiters Mirage
22:00 Team Baiters 15:15 MIXez Inferno

7. tydzień
18 listopada
18:00 krisilarisy 16:4 MIXez Train
19:00 MIXez 1:16 krisilarisy Mirage
20:00 40in90 16:12 Izako Boars Ladies Nuke
20:00 Team Baiters 2:16 krisilarisy Train
21:00 Izako Boars Ladies 11:16 40in90 Train
21:00 krisilarisy 16:10 Team Baiters Overpass
22:00 Team Saiprah 2:16 Warriors Team Train
22:00 MIXez 11:16 Arcane Wave Nuke
23:00 Warriors Team 7:16 Team Saiprah Dust2
23:00 Arcane Wave 16:2 MIXez Inferno

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
40in90 1
krisilarisy 2 krisilarisy 2
Team Saiprah 0 krisilarisy 0
Arcane Wave 2
Arcane Wave 2
Warriors Team 2 Warriors Team 0
Izako Boars Ladies 0

Harmonogram
23 listopada

Ćwierćfinał

17:00 krisilarisy 2:0 Team Saiprah
Overpass 16:8
Nuke 16:12
20:00 Warriors Team 2:0 Izako Boars Ladies
Dust2 16:8
Train 16:14
30 listopada

Półfinał

11:00 40in90 1:2 krisilarisy
Train 11:16
Nuke 16:12
Overpass 9:16
14:00 Arcane Wave 2:0 Warriors Team
Inferno 16:11
Mirage 19:16
1 grudnia

Wielki finał

16:00 krisilarisy 0:2 Arcane Wave
Overpass 11:16
Train 11:16

Klasyfikacja końcowa

1. Arcane Wave 15 000 zł
2. krisilarisy 7 500 zł
3-4. 40in90, Warriors Team 3 750 zł
5-6. Izako Boars Ladies Team Saiprah
7-8. Team Baiters, MIXez

Transmisja

Transmisja z ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,