STS

European Masters 2021 Summer

Informacje

Nazwa European Masters 2021 Summer
Data 16 sierpnia – 19 września
Miejsce online
Gra League of Legends
Liczba uczestników 28
Pula nagród TBA
System Play-in: faza grupowa (podwójny round robin) + 4 mecze kwalifikacyjne
Główny turniej: faza grupowa (podwójny round robin) + play-offy (drabinka pojedynczej eliminacji)

Uczestnicy


Faza play-in

AGO ROGUE

aNc Outplayed

Crvena zvezda Esports

eSuba

Sinmivak PatkicaA Nazgul welcom
Lurox Lotus Kanna Sacrifice
Chres Dehaste Tsiperakos Sajator
Lucker Rayito Vaynedeta DANY
Pyrka Quixeth TasteLess VaSKED
Klaj Panj Colamax Krakeer

Fnatic Rising

GOEXANIMO

Iron Wolves

Karma Clan Esports

Pride Godux zty PapiTeero
Maxi Homeless Julbu Pelo
Dajor Facen Saulius Heroic
Bean Klydex Spectral matiaslaclasse
rhuckz bAZZILISKS Leodaras Gloomy
delord LastSurvivor xDjiNN Kuma

mCon LG Ultragear

mousesports

Movistar Riders

Team Phantasma

Robba Satorius Marky Bako
Noodle Pridestalkr Maxlore DEV1L
SozPurefect Czekolad xKenzuke Peppe
Mindrago Gadget Venzer Kabamarru
Michlit kamilius DuaLL Sanity
Suzu bezum Jarge Nikolex

Sector One

SINNERS Esports

Vitality.Bee

White Dragons

Zhergoth Garp SLT Aziado
Albetrayber Lian Skeanz LeChase
zhìì ordno Diplex Xaky
Orre PiOk SMILEY Alternative
DrChaos Blue45ty Hustlin Slayer
Bjorn Worry SeeEI Fintinhas

Turniej główny

Anorthosis Famagusta

BIG

Illuminar Gaming

Karmine Corp

JaxPlank Melonik LeQu Cabochard
Dom1nant Akabane Chris Cinkrof
JOJ0C RKR Eścik Saken
goldento4st Keduii ZAMULEK xMatty
iLevi seaz xCharm Targamas
Duriel Arvindir VoV Striker

Macko Esports

Misfits Premier

PDW

PENTA 1860

StenBosse Agresivoo Color Scarface
Cboi Shlatan Bruness Rulfchen
Sebekx Sertuss Czajek Phantomles
Bushy Woolite Odi11 FUN k3y
Click Jactroll kubYD Leon
D2K Hiiva Zetural Lud0

Tricked Esport

UCAM Esports Club

Vodafone Giants

Zero Tenacity

Madly Dreedy Th3Antonio mumus100
Taxer Hades 113 Ryuzaki
Poulsen Baca Miniduke Meight
DenVoksne Rafitta Attila mihaibaros
Lucky Hantera kaSing Wojtuś
Vandett0 Crusher Jandro Nahovsky

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. White Dragons 6 4 2 1. Movistar Riders 6 5 1
2. Team Phantasma 6 4 2 2. Fnatic Rising 6 5 1
3. Sector One 6 4 2 3. Iron Wolves 6 1 5
4. GOEXAMINO 6 0 6 4. mCon LG Ultragear 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. aNc Outplayed 6 5 1 1. mousesports 6 4 2
2. SINNERS Esports 6 3 3 2. AGO ROGUE 6 4 2
3. Crvena zvezda Esports 6 3 3 3. Vitality.Bee 6 3 3
4. Karma Clan Esports 6 1 5 4. eSuba 6 1 5

Harmonogram
16 sierpnia
16:30 White Dragons 1:0 GOEXAMINO BO1
16:30 Movistar Riders 1:0 mCon LG Ultragear BO1
16:30 SINNERS Esports 0:1 aNc Outplayed BO1
16:30 Vitality.Bee 1:0 mousesports BO1
17:30 Team Phantasma 1:0 Sector One BO1
17:30 Iron Wolves 0:1 Fnatic Rising BO1
17:30 Karma Clan 0:1 Crvena zvezda Esports BO1
17:30 eSuba 0:1 AGO ROGUE BO1
18:30 White Dragons 1:0 Sector One BO1
18:30 Movistar Riders 1:0 Fnatic Rising BO1
18:30 SINNERS Esports 0:1 Crvena zvezda Esports BO1
18:30 Vitality.Bee 0:1 AGO ROGUE BO1
19:30 GOEXAMINO 0:1 Team Phantasma BO1
19:30 mCon LG Ultragear 1:0 Iron Wolves BO1
19:30 aNc Outplayed 1:0 Karma Clan BO1
19:30 mousesports 1:0 eSuba BO1
20:30 Sector One 1:0 GOEXAMINO BO1
20:30 Fnatic Rising 1:0 mCon LG Ultragear BO1
20:30 Crvena zvezda Esports 1:0 aNc Outplayed BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 mousesports BO1
21:30 Team Phantasma 0:1 White Dragons BO1
21:30 Iron Wolves 0:1 Movistar Riders BO1
21:30 Karma Clan 0:1 SINNERS Esports BO1
21:30 eSuba 1:0 Vitality.Bee BO1
17 sierpnia
16:30 Sector One 1:0 GOEXAMINO BO1
16:30 Fnatic Rising 1:0 mCon LG Ultragear BO1
16:30 Crvena zvezda Esports 0:1 aNc Outplayed BO1
16:30 AGO ROGUE 0:1 mousesports BO1
17:30 Team Phantasma 1:0 White Dragons BO1
17:30 Iron Wolves 0:1 Movistar Riders BO1
17:30 Karma Clan 0:1 SINNERS Esports BO1
17:30 eSuba 0:1 Vitality.Bee BO1
18:30 Sector One 1:0 Team Phantasma BO1
18:30 Fnatic Rising 1:0 Iron Wolves BO1
18:30 Crvena zvezda Esports 0:1 Karma Clan BO1
18:30 AGO ROGUE 1:0 eSuba BO1
19:30 GOEXAMINO 0:1 White Dragons BO1
19:30 mCon LG Ultragear 0:1 Movistar Riders BO1
19:30 aNc Outplayed 1:0 SINNERS Esports BO1
19:30 mousesports 1:0 Vitality.Bee BO1
20:30 Sector One 1:0 White Dragons BO1
20:30 Fnatic Rising 1:0 Movistar Riders BO1
20:30 Crvena zvezda Esports 0:1 SINNERS Esports BO1
20:30 AGO ROGUE 0:1 Vitality.Bee BO1
21:30 Team Phantasma 1:0 GOEXAMINO BO1
21:30 Iron Wolves 1:0 mCon LG Ultragear BO1
21:30 Karma Clan 0:1 aNc Outplayed BO1
21:30 eSuba 0:1 mousesports BO1
19 sierpnia
16:30 White Dragons 1:2 Fnatic Rising BO3
16:30 Movistar Riders 2:0 Team Phantasma BO3
19:30 aNc Outplayed 1:2 AGO ROGUE BO3
19:30 mousesports 2:0 SINNERS Esports BO3

Turniej główny – faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Misfits Premier 6 5 1 1. Movistar Riders 7 6 1
1. UCAM Esports Club 6 4 2 2. PDW 7 5 2
3. AGO ROGUE 6 2 4 3. Tricked Esports 6 2 4
4. Anorthosis Famagusta 6 1 5 4. PENTA 1960 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 6 5 1 1. Karmine Corp 6 5 1
1. Fnatic Rising 6 4 2 2. Vodafone Giants 6 4 2
3. Illuminar Gaming 6 3 3 3. mousesports 6 3 3
4. Zero Tenacity 6 0 6 4. Macko Esports 6 0 6

Harmonogram
30 sierpnia
16:30 Misfits Premier 1:0 AGO ROGUE BO1
17:30 Anorthosis Famagusta Esports 0:1 UCAM Esports Club BO1
18:30 BIG 0:1 Fnatic Rising BO1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 Zero Tenacity BO1
20:30 Macko Esports 0:1 Vodafone Giants BO1
21:30 Karmine Corp 1:0 mousesports BO1
31 sierpnia
16:30 Movistar Riders 1:0 PENTA 1860 BO1
17:30 Tricked Esport 0:1 PDW BO1
18:30 Zero Tenacity 0:1 BIG BO1
19:30 Fnatic Rising 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:30 mousesports 1:0 Macko Esports BO1
21:30 Karmine Corp 1:0 Vodafone Giants BO1
1 września
16:30 Anorthosis Famagusta Esports 0:1 Misfits Premier BO1
17:30 AGO ROGUE 0:1 UCAM Esports Club BO1
18:30 Movistar Riders 1:0 Tricked Esport BO1
19:30 PENTA 1860 0:1 PDW BO1
20:30 Macko Esports 0:1 Karmine Corp BO1
21:30 mousesports 0:1 Vodafone Giants BO1
2 września
16:30 Movistar Riders 1:0 PDW BO1
17:30 PENTA 1860 0:1 Tricked Esport BO1
18:30 Zero Tenacity 0:1 Fnatic Rising BO1
19:30 BIG 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 Anorthosis Famagusta Esports BO1
21:30 UCAM Esports Club 0:1 Misfits Premier BO1
4 września
16:30 Karmine Corp 0:1 Vodafone Giants BO1
17:30 mousesports 1:0 Macko Esports BO1
18:30 Macko Esports 0:1 Vodafone Giants BO1
19:30 mousesports 0:1 Karmine Corp BO1
20:30 Macko Esports 0:1 Karmine Corp BO1
21:30 mousesports 1:0 Vodafone Giants BO1
5 września
16:30 Tricked Esport 0:1 Movistar Riders BO1
17:30 PENTA 1860 0:1 PDW BO1
18:30 PDW 1:0 Tricked Esport BO1
19:30 Movistar Riders 1:0 PENTA 1860 BO1
20:30 PDW 1:0 Movistar Riders BO1
21:30 Tricked Esport 1:0 PENTA 1860 BO1

Dogrywki

22:30 PDW 0:1 Movistar Riders BO1
6 września
16:30 BIG 1:0 Zero Tenacity BO1
17:30 Illuminar Gaming 0:1 Fnatic Rising BO1
18:30 Fnatic Rising 1:0 Zero Tenacity BO1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 BIG BO1
20:30 Zero Tenacity 0:1 Illuminar Gaming BO1
21:30 Fnatic Rising 0:1 BIG BO1
7 września
16:30 UCAM Esports Club 1:0 Misfits Premier BO1
17:30 AGO ROGUE 0:1 Anorthosis Famagusta Esports BO1
18:30 AGO ROGUE 1:0 UCAM Esports Club BO1
19:30 Anorthosis Famagusta Esports 0:1 Misfits Premier BO1
20:30 Anorthosis Famagusta Esports 0:1 UCAM Esports Club BO1
21:30 AGO ROGUE 0:1 Misfits Premier BO1

Faza play-off

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
UCAM Esports Club 0
Karmine Corp 3
Karmine Corp 3
BIG 2
PDW 0
BIG 3
Karmine Corp 3
Fnatic Rising 2
Movistar Riders 1
Fnatic Rising 3
Fnatic Rising 3
Misfits Premier 2
Misfits Premier 3
Vodafone Giants 1

Harmonogram

Ćwierćfinały

9 września
18:00 Fnatic Rising 3:1 Movistar Riders BO5
10 września
18:00 BIG 3:0 PDW BO5
11 września
18:00 UCAM Esports Club 0:3 Karmine Corp BO5
12 września
18:00 Misfits Premier 3:1 Vodafone Giants BO5

Półfinały

14 września
18:00 Karmine Corp 3:2 BIG BO5
15 września
18:00 Fnatic Rising 3:2 Misfits Premier BO5

Wielki finał

19 września
18:00 Karmine Corp 3:2 Fnatic Rising BO5

Klasyfikacja końcowa

1. Karmine Corp
2 Fnatic Rising
3-4. BIG, Misfits Premier
5-8. Movistar Riders, PDW, UCAM Esports Club, Vodafone Giants
9-12. mousesports, Tricked Esport, Illuminar Gaming, AGO ROGUE
13-16. Macko Esports, PENTA 1860, Zero Tenacity, Anorthosis Famagusta
17-20. White Dragons, Team Phantasma, aNc Outplayed, SINNERS Esports
21-24. Sector One, Iron Wolves, Crvena zvezda, Vitality.Bee
25-28. GOEXANIMO, mCon LG UltraGear, Karma Clan Esports, eSuba

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games.

Tagi: , , , , , , ,