Sprout dycha

Europe CS:GO Minor Championship Rio 2020 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do Europe Minor Championship Rio 2020
Data 7 – 8 marca 2020
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na Europe Minor Championship Rio 2020
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Apeks

BIG

Complexity

Copenhagen Flames

Marcelious tabseN oBo farlig
Grusarn tiziaN blameF Nodios
akEz XANTARES RUSH TeSeS
truth syrsoN k0nfig refrezh
Radifaction k1to poizon HooXi
mithR (trener) tow b (trener) keita vorborg (trener)

Dignitas

Fnatic

GODSENT

Team Heretics

f0rest KRIMZ kRYSTAL Maka
GeT_RiGhT JW Maikelele jeyN
Xizt Brollan STYKO kioShiMa
friberg flusha zehN Lucky
hallzerk Golden maden xms
fifflaren (trener) Samuelsson (trener) Devilwalk (trener)

Heroic

KOVA Esports

Movistar Riders

Ninjas in Pyjamas

es3tag Derkeps mopoz REZ
stavn uli ALEX Lekr0
b0RUP Twixie EasTor Plopski
Snappi pietola loWel twist
cadiaN peku steel nawwk
LOMME (trener) bladE (trener) THREAT (trener)

Nordavind

OG

SMASH Esports

Sprout

tenzko NBK- bubble Spiidi
cromen Aleksib disco doplan faveN
NaToSaphiX valde grux denis
HS ISSAA FejtZ oskar
H4RR3 mantuu NEEX dycha
Rytter (trener) ruggah (trener) ToH1o (trener) enkay J (trener)

Drabinka

Pierwsza runda UB Druga runda UB Awans
Fnatic 2
SMASH 0 Fnatic 2
Fnatic
Dignitas 1
Dignitas 2
Movistar Riders 0
GODSENT 2
CPH Flames 0 GODSENT 0
Complexity
Complexity 2
Complexity 2
Sprout 0
Heroic 2
KOVA Esports 0 Heroic 0
Team Heretics
Team Heretics 2
OG 0
Team Heretics 2
BIG 2
Nordavind 0 BIG 0
Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas 2
Ninjas in Pyjamas 2
Apeks 1
Pierwsza runda LB Druga runda LB Awans
BIG 1
Movistar Riders
Movistar Riders 2
SMASH Esports 1
Movistar Riders 2
Heroic 0
CPH Flames
CPH Flames 2
CPH Flames 2
Sprout 1
GODSENT 2
GODSENT
OG 1
KOVA Esports 0
OG 2
Dignitas 2
Dignitas
Nordavind 1
Nordavind 2
Apeks 1

Faza pucharowa

7 marca

Pierwsza runda drabinki wygranych

12:00 Fnatic 2:0 SMASH Esports
Mirage 16:7
Inferno 16:6
12:00 Dignitas 2:0 Movistar Riders
Overpass 16:10
Nuke 16:14
12:00 Heroic 2:0 KOVA Esports
Vertigo 16:10
Nuke 19:16
12:00 OG 0:2 Team Heretics
Dust2 9:16
Mirage 9:16
15:00 GODSENT 2:0 Copenhagen Flames
Nuke 19:17
Vertigo 16:13
15:00 Complexity 2:0 Sprout
Inferno 16:9
Overpass 16:6
15:00 BIG 2:0 Nordavind
Mirage 16:6
Inferno 16:3
15:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Apeks
Overpass 12:16
Inferno 16:5
Vertigo 16:14

Druga runda drabinki wygranych

18:00 Fnatic 2:1 Dignitas
Vertigo 18:22
Inferno 19:15
Overpass 16:3
18:00 Heroic 0:2 Team Heretics
Dust2 13:16
Inferno 13:16
21:00 GODSENT 0:2 Complexity
Inferno 11:16
Dust2 11:16
21:00 BIG 0:2 Ninjas in Pyjamas
Inferno 10:16
Vertigo 11:16
8 marca

Pierwsza runda drabinki przegranych

12:00 SMASH Esports 1:2 Movistar Riders
Train 16:14
Nuke 7:16
Inferno 12:16
12:00 Copenhagen Flames 2:1 Sprout
Mirage 4:16
Nuke 16:12
Train 16:11
15:00 KOVA Esports 0:2 OG
Dust2 4:16
Inferno 14:16
15:00 Nordavind 2:1 Apeks
Vertigo 16:8
Nuke 15:19
Mirage 16:13

Druga runda drabinki przegranych

18:00 BIG 1:2 Movistar Riders
Overpass 20:22
Mirage 16:11
Inferno 4:16
18:00 Heroic 0:2 Copenhagen Flames
Train 13:16
Inferno 14:16
21:00 GODSENT 2:1 OG
Train 16:3
Dust2 20:22
Nuke 16:14
21:00 Dignitas 2:1 Nordavind
Dust2 12:16
Nuke 16:13
Inferno 16:8

Klasyfikacja końcowa

1-4. Complexity Gaming, Fnatic, Team Heretics, Ninjas in Pyjamas Minor EU
5-8. Copenhagen Flames, Movistar Riders, Dignitas, GODSENT Minor EU
9-12. Heroic, BIG, Nordavind, OG
13-16. SMASH Esports, Sprout, KOVA Esports, Apeks

fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Tagi: , , ,