Europe Minor Championship Berlin 2019 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do Europe Minor Championship Berlin 2019
Data 10 – 12 czerwca 2018
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na Europe Minor Championship Berlin 2019
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Team Ancient

BIG

CR4ZY

Fnatic

Plopski gob b LETN1 KRIMZ
draken tabseN huNter JW
disco doplan tiziaN nexa Xizt
freddieb XANTARES EspiranTo twist
RuStY denis ottoNd Brollan
BARBARR (trener) kakafu (trener) emi (trener) Jumpy (trener)

Team GamerLegion

Heroic

Maknitude

mousesports

hampus es3tag sycrone chrisJ
ScreaM friberg PERCY ropz
Ex6TenZ blameF dragonfly karrigan
HS stavn AnJ woxic
nawwk NaToSaphiX smF frozen
chrille (trener) peacemaker (trener) Rejin (trener)

NoChance

Nordavind

North

OpTic Gaming

Maikelele hallzerk aizy k0nfig
kRYSTAL TENZKI valde refrezh
zehN RUBINO Kjaerbye MSL
STYKO cromen gade niko
Thomas H4RR3 JUGi TeSeS
Devilwalk (trener) Rytter (trener) mithR (trener) ruggah (trener)

Sprout

Tricked Esport

Virtus.pro

Windigo Gaming

Spiidi b0RUP MICHU SHiPZ
faveN HUNDEN snatchie bubble
syrsoN acoR Snax v1c7oR
mirbit sjuush Vegi blocker
k1to Bubzkji OKOLICIOUZ poizon
tow b (trener) kuben (trener) Shockwave (trener)

Drabinka

Pierwsza runda UB Druga runda UB Awans
Heroic 2
Tricked Esport 0 Heroic 1
CR4AZY
CR4AZY 2
CR4ZY 2
Nordavind 0
BIG 2
Sprout 1 BIG 0
Fnatic
Fnatic 2
Fnatic 2
Maknitude 0
mousesports 2
Virtus.pro 0 mousesports 2
mousesports
OpTic Gaming 1
OpTic Gaming 2
Team GamerLegion 0
Windigo Gaming 0
Team Ancient 2 Team Ancient 0
North
North 2
North 2
NoChance 0
Pierwsza runda LB Druga runda LB Awans
Team Ancient 2
Team Ancient
Tricked Esport 0
Tricked Esport 2
Nordavind 1
OpTic Gaming 1
Sprout
Sprout 2
Sprout 2
Maknitude 0
BIG 2
BIG
Virtus.pro 0
Virtus.pro 2
Team GamerLegion 0
Heroic 1
NoChance
NoChance 2
Windigo Gaming 1
NoChance 2

Faza pucharowa

10 czerwca

Pierwsza runda drabinki wygranych

12:00 Heroic 2:0 Tricked Esport
Mirage 16:12
Dust2 16:14
12:00 CR4ZY 2:0 Nordavind
Vertigo 16:11
Dust2 16:13
15:00 BIG 2:1 Sprout
Overpass 16:6
Mirage 10:16
Dust2 16:13
15:00 Fnatic 2:0 Maknitude
Nuke 16:9
Mirage 16:4
18:00 mousesports 2:0 Virtus.pro
Nuke 16:6
Train 16:12
18:00 OpTic Gaming 2:0 Team GamerLegion
Train 16:5
Dust2 16:12
21:00 Windigo Gaming 0:2 Team Ancient
Dust2 7:16
Overpass 17:19
21:00 North 2:0 NoChance
Mirage 16:13
Dust2 16:9
11 czerwca

Pierwsza runda drabinki przegranych

12:00 Tricked Esport 2:1 Nordavind
Nuke 16:13
Overpass 13:16
Inferno 16:9
12:00 Sprout 1:0 Maknitude
Nuke 16:4
Mirage 16:2
15:00 Team GamerLegion 0:2 Virtus.pro
Inferno 8:16
Train 29:31
15:00 Windigo Gaming 1:2 NoChance
Nuke 2:16
Mirage 16:13
Dust2 5:16

Druga runda drabinki wygranych

18:00 Heroic 1:2 CR4ZY
Dust2 19:16
Mirage 11:16
Inferno 12:16
18:00 BIG 0:2 Fnatic
Overpass 10:16
Nuke 11:16
21:00 OpTic Gaming 1:2 mousesports
Mirage 16:8
Nuke 8:16
Inferno 4:16
21:00 Team Ancient 0:2 North
Nuke 14:16
Overpass 14:16
12 czerwca

Druga runda drabinki przegranych

12:00 NoChance 2:1 Heroic
Vertigo 11:16
Mirage 16:11
Nuke 16:9
15:00 Virtus.pro 0:2 BIG
Train 11:16
Inferno 11:16
18:00 Sprout 2:1 OpTic Gaming
Mirage 16:10
Nuke 11:16
Dust2 16:3
21:00 Tricked Esport 0:2 Team Ancient
Dust2 10:16
Nuke 13:16

Klasyfikacja końcowa

1-4. CR4ZY, Fnatic, mousesports, North Minor EU
5-8. Team Ancient, BIG, NoChance, Sprout Minor EU
9-12. Heroic, OpTic Gaming, Tricked Esport, Virtus.pro
13-16. Team GamerLegion, Maknitude, Nordavind, Windigo Gaming
Tagi: , , , , , , , ,