European Masters 2019 Spring

Najważniejsze informacje

Nazwa European Masters 2019 Spring
Data 8-28 kwietnia
Miejsce Play-in, faza grupowa, ćwierćfinały – online
Półfinały i finał – Leicester Haymarket Theatre, Leicester, Wielka Brytania
Gra League of Legends
Uczestników 20
Tryb Play-in – faza grupowa + finały, trzy formacje awansują do głównego turnieju
Główny turniej – faza grupowa + play-offy
Patch 9.7

Uczestnicy

Uczestnicy fazy play-in EU Masters
Crvena Zvezda Crvena zvezda Bałkany
devils.one Polska
Diabolus Esports Wyspy Brytyjskie
MAD Lions E.C. Hiszpania
Misfits Misfits Premier Francja
NYYRIKKI White kraje nordyckie
SK Gaming Prime DACH1

1 Region Niemiec, Austrii i Szwajcarii


Uczestnicy turnieju głównego EU Masters
AS Trenčín eSports Czechy i Słowacja BIG DACH
Campus Party Sparks Włochy Defusekids Beneluks
eNsure kraje bałtyckie Fnatic Rising Wyspy Brytyjskie
For The Win Esports Portugalia Misfits Misfits Premier play-in
Random 5 Bałkany Rogue Esports Club Polska
SK Gaming Prime play-in Splyce Vipers Hiszpania
Team LDLC Francja Ventus Esports kraje Nordyckie
WLGaming Grecja MAD Lions E.C. play-in

Play-in

# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
1. SK Gaming Prime 6 5 1
2. devils.one 6 4 2
3. Misfits Misfits Premier 6 4 2
4. Diabolus Esports 6 3 3
5. MAD Lions E.C. 6 3 3
6. Crvena Zvezda Crvena zvezda 6 2 4
7. NYYRIKKI White 6 0 6
Legenda:
 Bezpośredni awans do turnieju głównego
 Miejsce w finałach play-in
 Brak szansy na awans do turnieju głównego

Harmonogram fazy play-in:

Poniedziałek, 8 kwietnia
18:00 Diabolus Esports 1:0 MAD Lions E.C. Bo1
18:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Misfits Misfits Premier Bo1
19:00 devils.one 1:0 NYYRIKKI White Bo1
20:00 Misfits Premier Misfits 1:0 MAD Lions E.C. Bo1
21:00 SK Gaming Prime 1:0 Diabolus Esports Bo1
22:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 1:0 NYYRIKKI White Bo1
23:00 SK Gaming Prime 1:0 MAD Lions E.C. Bo1
Wtorek, 9 kwietnia
18:00 Misfits Premier Misfits 0:1 devils.one Bo1
18:00 SK Gaming Prime 1:0 NYYRIKKI White Bo1
19:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Diabolus Esports Bo1
20:00 devils.one 0:1 MAD Lions E.C. Bo1
21:00 Misfits Premier Misfits 0:1 SK Gaming Prime Bo1
22:00 NYYRIKKI White 0:1 Diabolus Esports Bo1
23:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 devils.one Bo1
Środa, 10 kwietnia
18:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 1:0 SK Gaming Prime Bo1
18:00 Diabolus Esports 0:1 devils.one Bo1
19:00 Misfits Premier Misfits 1:0 NYYRIKKI White Bo1
20:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 MAD Lions E.C. Bo1
21:00 SK Gaming Prime 1:0 devils.one Bo1
22:00 Misfits Premier Misfits 1:0 Diabolus Esports Bo1
23:00 NYYRIKKI White 0:1 MAD Lions E.C. Bo1

Finały
Czwartek, 11 kwietnia
18:00 Diabolus Esports 0:2 Misfits Misfits Premier Bo3
21:00 MAD Lions E.C. 2:0 devils.one Bo3

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 3 3 0 1. MAD Lions E.C. 3 3 0
2. Ventus Esports 5 3 2 2. Team LDLC 3 2 1
3. Future Perfect WLG 5 2 3 3. Defusekids 3 1 2
4. Random 5 5 1 4 4. eNsure 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fnatic Rising 3 3 0  1. SK Gaming Prime 3 3 0
2. Misfits Misfits Premier 3 2 1 2. Splyce Vipers 3 2 1
3. Rogue Esports Club 3 1 2 3. For The Win Esports 3 1 2
4. AS Trenčín eSports 3 0 3 4. Campus Party Sparks 3 0 3

Harmonogram:

Poniedziałek, 15 kwietnia
18:00 Random 5 0:1 Future Perfect WLG Bo1
19:00 Ventus Esports 0:1 BIG Bo1
20:00 Fnatic Rising 1:0 Misfits Misfits Premier Bo1
21:00 SK Gaming Prime 1:0 Splyce Vipers Bo1
22:00 MAD Lions E.C. 1:0 Defusekids Bo1
23:00 Team LDLC 1:0 eNsure Bo1
Wtorek, 16 kwietnia
18:00 Rogue Esports Club 1:0 AS Trenčín eSports Bo1
19:00 Campus Party Sparks 0:1 For The Win Esports Bo1
20:00 Future Perfect WLG 0:1 BIG Bo1
21:00 Random 5 1:0 Ventus Esports Bo1
22:00 Defusekids 1:0 eNsure Bo1
23:00 MAD Lions E.C. 1:0 Team LDLC Bo1
 
Środa, 17 kwietnia
18:00 Fnatic Rising 1:0 Rogue Esports Club Bo1
19:00 AS Trenčín eSports 0:1 Misfits Misfits Premier Bo1
20:00 Ventus Esports 1:0 Future Perfect WLG Bo1
21:00 Defusekids 0:1 Team LDLC Bo1
22:00 Campus Party Sparks 0:1 SK Gaming Prime Bo1
23:00 For The Win Esports 0:1 Splyce Vipers Bo1
 
Czwartek, 18 kwietnia
18:00 Fnatic Rising 1:0 AS Trenčín eSports Bo1
19:00 SK Gaming Prime 1:0 For The Win Esports Bo1
20:00 BIG 1:0 Random 5 Bo1
21:00 eNsure 0:1 MAD Lions E.C. Bo1
22:00 Rogue Esports Club 0:1 Misfits Misfits Premier Bo1
23:00 Splyce Vipers 1:0 Campus Party Sparks Bo1

Play-offy

Ćwierćfinały Półfinały Wielki finał
20.04, godz. 18:00 | Bo3
BIG 1 TBA | Bo3
Misfits Misfits Premier 2 Misfits Misfits Premier 0
20.04, godz. 21:00| Bo3 MAD Lions E.C. 0
MAD Lions E.C. 2 TBA | Bo5
Splyce Vipers 0 TBD 0
21.04, godz. 18:00| Bo3 TBD 0
Fnatic Rising 0 TBA | Bo3
Ventus Esports 0 TBD 0
21.04, godz. 21:00| Bo3 TBD 0
SK Gaming Prime 0
Team LDLC 0

Podział nagród

1. TBD 40 000 €
2. TBD 25 000 €
3.-4. TBD 13 500 €
5.-8. BIG, Splyce Vipers 8 000 €
9.-12. Defusekids, Rogue Esports Club, Future Perfect WLG, For The Win Esports 4 000 €
13.-16. eNsure, AS Trenčín eSports, Random 5, Campus Party Sparks 2 500 €

Transmisja

Transmisja z European Masters 2019 Spring będzie dostępna pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,