European Masters 2019 Summer

Informacje

Nazwa European Masters 2019 Summer
Data 9 – 29 września
Miejsce Online + finały offline
Gra League of Legends
Liczba uczestników 20
Pula nagród 150 000 €
System round robin + faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Faza play-in

ASUS ROG ELITE

BIG

Excel UK

FALKN

Darkrai WhiteKnight Send0o Kryze
Colamax Don Arts Taxer Skeden
Zoir ZaZee EXILE Darkness
Goshuujinn Carzzy Hjarnan Namex
TasteLess abrov Kasing Grisen
Spale Arvindir Timkiro ATL

Origen BCN

Rogue Esports Club

Vitality.Bee

Szygenda iBo Shemek
Zanzarah behave Skeanz
Roison Selfie Saken
Venzer HeaQ Toaster
Homi Raxxo TraYtoN
AoD nRated xani
Turniej główny

Campus Party Sparks

Crvena zvezda

Defusekids

devils.one

eNsure

Acidy Quinncidence Alois Agresivoo arnax
Rawbin IV DoubleAiM Hades Cinkrof Jaunutis
Librid Meight Chapapi Matislaw Domas
Optimas Plox Kitty Lucker Bushy
Efias Skash Kaasbaas Erdote cospect
Cristo DoubleAiM marthijn Zetural Bitsch

eSuba

Fnatic Rising

For The Win Esports

GODSENT

Team LDLC

Wondro Bando Frozen WeiZoR HiRit
Jejky Nji Own3r Raxhy Djoko
Random MagiFelix Xaky RoyalKanin Eika
PiOk xMatty Afm Chrisberg Comp
Vasked Ronaldooo Plasma Lion Steeelback
Nightshare Jandro Crusher Rnglol YellOwStaR

mousesports

Vodafone Giants

WLGaming Esports

Tolkin Th3Antonio Delitto
Shadow Razork DahVys
nite Milica Spartan
Conjo Deadly Bananitoo
Gistick denyk Leodaras
Candyfloss FearlessS Anon

Faza play-in

# Drużyna M W P
1. Excel UK 6 6 0
2. Origen BCN 6 4 2
3. Vitality.Bee 6 4 2
4. BIG 6 3 3
5. Rogue Esports Club 6 2 4
6. ASUS ROG ELITE 6 1 5
7. FALKN 6 1 5
Legenda:
 Awans do turnieju głównego
 Awans do fazy eliminacyjnej
 Eliminacja

Play-in – wyniki

x 0:1 0:1 0:1 0:1 1:0 0:1
1:0 x 0:1 1:0 0:1 1:0 0:1
1:0 1:0 x 1:0 1:0 1:0 1:0
1:0 0:1 0:1 x 0:1 0:1 0:1
1:0 1:0 0:1 1:0 x 0:1 1:0
0:1 0:1 0:1 1:0 1:0 x 0:1
1:0 1:0 0:1 1:0 0:1 1:0 x

Play-in – harmonogram

9 września
18:00 FALKN 0:1 Excel UK BO1
18:00 ASUS ROG ELITE 0:1 Origen BCN BO1
19:00 BIG 1:0 FALKN BO1
20:00 Origen BCN 0:1 Rogue Esports Club BO1
21:00 Vitality.Bee 1:0 FALKN BO1
22:00 BIG 0:1 Excel UK BO1
23:00 Vitality.Bee 1:0 Rogue Esports Club BO1
10 września
18:00 ASUS ROG ELITE 1:0 Rogue Esports Club BO1
18:00 Excel UK 1:0 Origen BCN BO1
19:00 FALKN 1:0 ASUS ROG ELITE BO1
20:00 Vitality.Bee 1:0 BIG BO1
21:00 Excel UK 1:0 Rogue Esports Club BO1
22:00 FALKN 0:1 Origen BCN BO1
23:00 Vitality.Bee 1:0 ASUS ROG ELITE BO1
11 września
18:00 BIG 0:1 Origen BCN BO1
18:00 Excel UK 1:0 ASUS ROG ELITE BO1
19:00 BIG 1:0 Rogue Esports Club BO1
20:00 Vitality.Bee 0:1 Origen BCN BO1
21:00 Rogue Esports Club 1:0 FALKN BO1
22:00 Vitality.Bee 0:1 Excel UK BO1
23:00 BIG 1:0 ASUS ROG ELITE BO1
12 września – faza eliminacyjna
18:00 Vitality.Bee 0:2 BIG BO3
21:00 Origen BCN 0:2 Rogue Esports Club BO3

Turniej główny – faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. mousesports 3 3 0 1. BIG 3 3 0
2. Rogue Esports Club 3 2 1 2. devils.one 3 2 1
3. Campus Party Sparks 3 1 2 3. eSuba 3 1 2
4. For The Win Esports 3 0 3 4. eNsure 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Vodafone Giants 3 3 0 1. Fnatic Rising 3 3 0
2. Excel UK 3 2 1 2. Team LDLC 3 2 1
3. WLGaming Esports 3 1 2 3. Defusekids 3 1 2
4. GODSENT 3 0 3 4. Crvena zvezda 3 0 3

Turniej główny – harmonogram

16 września
18:00 Vodafone Giants 1:0 GODSENT BO1
19:00 Campus Party Sparks 0:1 Rogue Esports Club BO1
20:00 BIG 1:0 eSuba BO1
21:00 Defusekids 0:1 Fnatic Rising BO1
22:00 mousesports 1:0 For The Win Esports BO1
23:00 devils.one 1:0 eNsure BO1
17 września
18:00 Excel UK 1:0 WLGaming Esports BO1
19:00 Team LDLC 1:0 Crvena zvezda BO1
20:00 BIG 1:0 eNsure BO1
21:00 Rogue Esports Club 1:0 For The Win Esports BO1
22:00 eSuba 0:1 devils.one BO1
23:00 Campus Party Sparks 0:1 mousesports BO1
18 września
18:00 Crvena zvezda 0:1 Fnatic Rising BO1
19:00 Vodafone Giants 1:0 WLGaming Esports BO1
20:00 Campus Party Sparks 1:0 For The Win Esports BO1
21:00 BIG 1:0 devils.one BO1
22:00 Team LDLC 1:0 Defusekids BO1
23:00 Excel UK 1:0 GODSENT BO1
19 września
18:00 mousesports 1:0 Rogue Esports Club BO1
19:00 eSuba 1:0 eNsure BO1
20:00 WLGaming Esports 1:0 GODSENT BO1
21:00 Excel UK 0:1 Vodafone Giants BO1
22:00 Crvena zvezda 0:1 Defusekids BO1
23:00 Team LDLC 0:1 Fnatic Rising BO1

Play-offy

Ćwierćfinały Półfinały Finał
mousesports 2
Excel UK 1 mousesports 0
BIG 3
BIG 2
Team LDLC 1 BIG 3
Vodafone Giants 1
Vodafone Giants 2
Rogue Esports Club 0 Vodafone Giants 3
Fnatic Rising 0
Fnatic Rising 2
devils.one 0

Play-offy – harmonogram

21 września

Ćwierćfinał

18:00 mousesports 2:1 Excel UK BO3
21:00 Vodafone Giants 2:0 Rogue Esports Club BO3
22 września

Ćwierćfinał

18:00 BIG 2:1 Team LDLC BO3
21:00 devils.one 0:2 Fnatic Rising BO3
28 września

Półfinał

12:00 mousesports 0:3 BIG BO5
17:00 Vodafone Giants 3:0 Fnatic Rising BO5
29 września

Wielki finał

16:00 BIG 3:1 Vodafone Giants BO5

Podział nagród

1. BIG 40 000 €
2. Vodafone Giants 25 000 €
3-4. Fnatic Rising, mousesports 13 500 €
5-8. devils.one, Excel UK, Team LDLC, Rogue Esports Club 8 000 €
9-12. Campus Party Sparks, Defusekids, eSuba, WLGaming Esports 4 000 €
13-16. Crvena zvezda, eNsure, For The Win Esports, GODSENT 2 500 €

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję znajdziecie na kanale Riot Games.

Tagi: , , , , , ,