STS

European Masters 2020 Spring

Informacje

Nazwa European Masters 2020 Spring
Data 6 kwietnia – 10 maja
Miejsce online
Gra League of Legends
Liczba uczestników 28
Pula nagród 150 000 €
System Play-in: faza grupowa (podwójny round robin + 4 mecze kwalifikacyjne)
Główny turniej: faza grupowa (podwójny round robin) + play-offy (drabinka pojedynczej eliminacji)

Uczestnicy

Faza play-in

ASUS ROG ELITE

Cyber Gaming

Defusekids

EGN Esports

Kektz Wondro Alois Frozen
SpeeDy Lylajn Hades Reat1vo
Kashtelan Proker Chapapi Blizz
Nikola PiOk Goose Worst
Stefan Pitress Nightmares Slayer
Realistik Gevous Hybrid

eSuba

For The Win Esports

GamerLegion

Intrepid Fox

Robocop Truklax Phones Delitto
Jejky Own3r Rabble Appen
Random Xaky Nite Pun1sher
Dany Afm Hjarnan Gagai
Rufus Joo Visdom Forsaken
Nightshare Crusher DeliveryPanda Duriel

K1ck eSports Club

Kenty

MAD Lions Madrid

PIGSPORTS

iBo Smacl3r Werlyb Godux
Shlatan Barsas Koldo Homeless Master
Matislaw Rimtuolis Hatrixx mag1cian
Puki Style Nemky Flakked Twiizt
Raxxo SpieleAufDeutsch Prime bAZZILISKS
delord Eeyoree Araneae

Racoon

Sector One

Vipers Inc

WLGaming Esports

Psclly Phoenix Lunddorf IceBreaker
Ploxy dibu Hidon DoubleAiM
Cohle Night Poulsen CozQ
Rharesh Practice Den Voksne Bananitoo
S1D Saviour BeBopBulli HungryPanda
Dressed2Kill Bjorn Vandett0 Anonpsycko
Turniej główny

AGO ROGUE

BT Excel

Energypot Wizards

Fnatic Rising

Szygenda Send0o klowny Pride
Zanzarah Taxer Spooky Dan
Czekolad Special Lukezy MagiFelix
Woolite Deadly Vzz xMatty
Mystiques kaSing whiteinn Bravado
Sharkz Swiffer Phaxi NicoThePico

GamersOrigin

LDLC OL

mousesports

Movistar Riders

Shemek Bando Tolkin beansu
bluerzor TynX Obsess Elyoya
toucouille Vétheo LlDER Xico
XDSMILEY Hades Jeskla JaVaaa
HustlinbeasT YellOwStaR promisq rhuckz
Quaye Lounet Candyfloss Jarge

FC Schalke 04 Evolution

Team Singularity

Vodafone Giants

YDN Gamers

Sleeping Nille Th3Antonio Gabbo
Gilius Skude Lamabear Tabasko
Sertuss Kroghsen Pretty Phantomles
Innaxe reje Attila Endz
Neon Vayu Erdote Cospect
MoSiTing STXRM FearlessS Ferakton

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. GamerLegion 6 5 1 1. Racoon 6 5 1
2. eSuba 6 4 2 2. Intrepid Fox 6 4 2
3. Vipers Inc 6 2 4 3. EGN Esports 6 3 3
4. ASUS ROG ELITE 6 1 5 4. Cyber Gaming 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Defusekids 6 5 1 1. K1ck eSports Club 6 5 1
2. MAD Lions Madrid 6 4 2 2. Sector One 6 4 2
3. Kenty 6 2 4 3. WLGaming Esports 6 3 3
4. For The Win Esports 6 1 5 4. PIGSPORTS 6 0 6

Harmonogram
6 kwietnia
18:00 GamerLegion 1:0 Vipers Inc BO1
18:00 Cyber Gaming 0:1 Intrepid Fox BO1
18:00 Defusekids 0:1 MAD Lions Madrid BO1
18:00 PIGSPORTS 0:1 K1ck eSports Club BO1
19:00 eSuba 1:0 ASUS ROG ELITE BO1
19:00 Racoon 1:0 EGN Esports BO1
19:00 Kenty 1:0 For The Win Esports BO1
19:00 WLGaming Esports 0:1 Sector One BO1
20:00 ASUS ROG ELITE 0:1 GamerLegion BO1
20:00 EGN Esports 1:0 Cyber Gaming BO1
20:00 Kenty 0:1 Defusekids BO1
20:00 K1ck eSports Club 0:1 WLGaming Esports BO1
21:00 Vipers Inc 0:1 eSuba BO1
21:00 Intrepid Fox 0:1 Racoon BO1
21:00 MAD Lions Madrid 1:0 For The Win Esports BO1
21:00 Sector One 1:0 PIGSPORTS BO1
22:00 GamerLegion 1:0 eSuba BO1
22:00 Cyber Gaming 0:1 Racoon BO1
22:00 Defusekids 1:0 For The Win Esports BO1
22:00 K1ck eSports Club 1:0 Sector One BO1
23:00 Vipers Inc 0:1 ASUS ROG ELITE BO1
23:00 Intrepid Fox 1:0 EGN Esports BO1
23:00 MAD Lions Madrid 0:1 Kenty BO1
23:00 PIGSPORTS 0:1 WLGaming Esports BO1
8 kwietnia
18:00 ASUS ROG ELITE 0:1 eSuba BO1
18:00 EGN Esports 0:1 Racoon BO1
18:00 For The Win Esports 1:0 Kenty BO1
18:00 Sector One 1:0 WLGaming Esports BO1
19:00 Vipers Inc 0:1 GamerLegion BO1
19:00 Intrepid Fox 1:0 Cyber Gaming BO1
19:00 MAD Lions Madrid 0:1 Defusekids BO1
19:00 K1ck eSports Club 1:0 PIGSPORTS BO1
20:00 eSuba 1:0 GamerLegion BO1
20:00 EGN Esports 1:0 Intrepid Fox BO1
20:00 Kenty 0:1 MAD Lions Madrid BO1
20:00 Sector One 0:1 K1ck eSports Club BO1
21:00 ASUS ROG ELITE 0:1 Vipers Inc BO1
21:00 Racoon 1:0 Cyber Gaming BO1
21:00 For The Win Esports 0:1 Defusekids BO1
21:00 WLGaming Esports 1:0 PIGSPORTS BO1
22:00 eSuba 0:1 Vipers Inc BO1
22:00 Cyber Gaming 0:1 EGN Esports BO1
22:00 Defusekids 1:0 Kenty BO1
22:00 PIGSPORTS 0:1 Sector One BO1
23:00 GamerLegion 1:0 ASUS ROG ELITE BO1
23:00 Racoon 0:1 Intrepid Fox BO1
23:00 For The Win Esports 0:1 MAD Lions Madrid BO1
23:00 WLGaming Esports 0:1 K1ck eSports Club BO1
9 kwietnia
18:00 GamerLegion 2:0 Intrepid Fox BO3
18:00 Racoon 1:2 eSuba BO3
21:00 Defusekids 2:1 Sector One BO3
21:00 K1ck eSports Club 2:1 MAD Lions Madrid BO3

Turniej główny

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. GamersOrigin 6 4 2 1. LDLC OL 8 6 2
2. BT Excel 7 4 3 2. AGO ROGUE 7 4 3
3. GamerLegion 7 3 4 3. Vodafone Giants 7 4 3
4. YDN Gamers 6 2 4 4. Defusekids 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Movistar Riders 8 6 2 1. mousesports 6 5 1
2. K1ck eSports Club 7 4 3 2. Fnatic Rising 6 4 2
3. FC Schalke 04 Evolution 7 4 3 3. Energypot Wizards 6 3 3
4. Team Singularity 6 0 6 4. eSuba 6 0 6

Harmonogram
22 kwietnia
18:00 Movistar Riders 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:00 Team Singularity 0:1 K1ck eSports Club BO1
20:00 Energypot Wizards 0:1 mousesports BO1
21:00 eSuba 0:1 Fnatic Rising BO1
22:00 LDLC OL 0:1 Vodafone Giants BO1
23:00 AGO ROGUE 1:0 Defusekids BO1
23 kwietnia
18:00 BT Excel 0:1 GamersOrigin BO1
19:00 YDN Gamers 0:1 GamerLegion BO1
20:00 FC Schalke 04 Evolution 1:0 Team Singularity BO1
21:00 Movistar Riders 0:1 K1ck eSports Club BO1
22:00 Fnatic Rising 0:1 Energypot Wizards BO1
23:00 mousesports 1:0 eSuba BO1
24 kwietnia
18:00 Energypot Wizards 1:0 eSuba BO1
19:00 mousesports 0:1 Fnatic Rising BO1
20:00 Vodafone Giants 1:0 Defusekids BO1
21:00 LDLC OL 1:0 AGO ROGUE BO1
22:00 BT Excel 0:1 GamerLegion BO1
23:00 GamersOrigin 1:0 YDN Gamers BO1
25 kwietnia
18:00 YDN Gamers 1:0 BT Excel BO1
19:00 GamerLegion 0:1 GamersOrigin BO1
20:00 Team Singularity 0:1 Movistar Riders BO1
21:00 K1ck eSports Club 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
22:00 Vodafone Giants 1:0 AGO ROGUE BO1
23:00 Defusekids 0:1 LDLC OL BO1
29 kwietnia
18:00 Defusekids 0:1 Vodafone Giants BO1
19:00 AGO ROGUE 1:0 LDLC OL BO1
20:00 Vodafone Giants 0:1 LDLC OL BO1
21:00 Defusekids 0:1 AGO ROGUE BO1
22:00 AGO ROGUE 1:0 Vodafone Giants BO1
23:00 LDLC OL 1:0 Defusekids BO1
30 kwietnia
18:00 GamerLegion 0:1 BT Excel BO1
19:00 YDN Gamers 1:0 GamersOrigin BO1
20:00 GamerLegion 1:0 YDN Gamers BO1
21:00 GamersOrigin 0:1 BT Excel BO1
22:00 BT Excel 1:0 YDN Gamers BO1
23:00 GamersOrigin 1:0 GamerLegion BO1
1 maja
0:00 GamerLegion 0:1 BT Excel BO1
18:00 Team Singularity 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:00 K1ck eSports Club 0:1 Movistar Riders BO1
20:00 FC Schalke 04 Evolution 1:0 Movistar Riders BO1
21:00 K1ck eSports Club 1:0 Team Singularity BO1
22:00 FC Schalke 04 Evolution 0:1 K1ck eSports Club BO1
23:00 Movistar Riders 1:0 Team Singularity BO1
2 maja
18:00 mousesports 1:0 Energypot Wizards BO1
19:00 Fnatic Rising 1:0 eSuba BO1
20:00 Fnatic Rising 0:1 mousesports BO1
21:00 eSuba 0:1 Energypot Wizards BO1
22:00 eSuba 0:1 mousesports BO1
23:00 Energypot Wizards 0:1 Fnatic Rising BO1
3 maja – dogrywki

Grupa B

18:00 LDLC OL 1:0 Vodafone Giants BO1
19:00 AGO ROGUE 0:1 LDLC OL BO1

Grupa C

20:00 FC Schalke Evolution 04 0:1 Movistar Riders BO1
21:00 K1ck eSports Club 0:1 Movistar Riders BO1

Faza play-off

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
mousesports 0
AGO ROGUE 2
AGO ROGUE 1
LDLC OL 2
LDLC OL 2
BT Excel 0
LDLC OL 3
K1ck eSports Club 0
Movistar Riders 2
Fnatic Rising 1
Movistar Riders 0
K1ck eSports Club 2
GamersOrigin 1
K1ck eSports Club 2

Harmonogram
5 maja

Ćwierćfinał

18:00 mousesports 0:2 AGO ROGUE BO3
21:00 LDLC OL 2:0 BT Excel BO3
6 maja

Ćwierćfinał

18:00 Movistar Riders 2:1 Fnatic Rising BO3
7 maja

Ćwierćfinał

19:00 GamersOrigin 1:2 K1ck eSports Club BO3
9 maja

Półfinał

18:00 AGO ROGUE 1:2 LDLC OL BO3
21:00 Movistar Riders 0:2 K1ck eSports Club BO3
10 maja

Wielki finał

18:00 LDLC OL 3:0 K1ck eSports Club BO5

Klasyfikacja końcowa

1. LDLC OL 40 000 €
2 K1ck eSports Club 25 000 €
3-4. AGO ROGUE, Movistar Riders 13 500 €
5-8. mousesports, BT Excel, Fnatic Rising 8 000 €
9-12. Energypot Wizards, GamerLegion, FC Schalke 04 Evolution, Vodafone Giants 4 000 €
13-16. Defusekids, eSuba, Team Singularity, YDN Gamers 2 500 €
17-20. Intrepid Fox, MAD Lions Madrid, Racoon, Sector One
21-24. EGN Esports, Kenty, Vipers Inc, WLGaming Esports
25-28. ASUS ROG ELITE, Cyber Gaming, For The Win Esports, PIGSPORTS

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games.

Tagi: , , , , , ,