European Masters 2020 Summer

Informacje

Nazwa European Masters 2020 Summer
Data 17 sierpnia – 20 września 2020
Miejsce online
Gra League of Legends
Liczba uczestników 28
Pula nagród 150 000 €
System Play-in: faza grupowa (podwójny round robin) + 4 mecze kwalifikacyjne
Główny turniej: faza grupowa (podwójny round robin) + play-offy (drabinka pojedynczej eliminacji)

Uczestnicy

Faza play-in

7more7 Pompa Team

CR4ZY

EGN Esports

eSuba

Sinmivak Gabbo Frozen Wondro
Bruness DoubleAiM Reat1vo Jejky
Czajek Meight Heroic Random
defles Plox Worst Hiro
Pyrka Raxxo SLAYER Rufus
Zetural Phoma Mahisto Zizou

Five Kings

G2 Arctic

GamerLegion

Intrepid Fox

Onyoz Oscarinin Phones Bako
Fokkus Nasser Rabble LeBron
tibor FeeNiixZ Nite Punisher
Lakinther Supa Hjarnan Gagai
Pattarek Aesenar Visdom Kyouma
PhantomGG Melzhet DeliveryPanda Lee Joo Ho

Iron Wolves

LDLC OL

LowLandLions

Racoon

Dethron Bando Looca Deidara
Agentas TynX Hades Ploxy
Saulius Vétheo Raqo Fresskowy
Yashiro Exakick Orre Rharesh
Xavieles YellOwStaR QUICKTIMER Darkchri
Rox Lounet Stxrm Dressed2Kill

Riddle Esports

SAMCLAN Esports Club

Sector On

SINNERS Esports

Doxy F4rg Phoenix Adiss
Maxi Travanques dibu Wysek
Sencux Noma Night Ordno
Reje Gotzy Practice PiOk
Wendelbo Calmsky Saviour Vasked
Smeagol sK Nissa Worry
Turniej główny

AGO ROGUE

GamersOrigin

HMA Fnatic Rising

K1CK Neosurf

Szygenda Shemek Pride iBo
Zanzarah bluerzor Dan Shlatan
Czekolad Toucouille MagiFelix Matislaw
Woolite SMILEY xMatty Pukistyle
Trymbi HustlinbeasT Bravado Mystiques
Sharkz Quaye NicoThePico Delord

Misfits Premier

mousesports

Movistar Riders

Samsung Morning Stars

Agresivoo Tolkin beansu StenBosse
Kirei Obsess Elyoya Eckas
Ronaldo LlDER Xico Knighter
Jezu Jeskla JaVaaa Guubi
Targamas promisq rhuckz Click
hatchy Candyfloss Jarge Cristo

FC Schalke 04 Evolution

SuppUp eSports

Vodafone Giants

WLGaming Esports

Sleeping klowny Th3Antonio IceBreaker
Lurox Spooky Lamabear Fallen
Sertuss Lukezy PrettyGRE Paris
Innaxe Vzz Attila Bananitoo
Nukes TasteLess Erdote Mersa
Mert Phaxi FearlessS Oath

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. LDLC OL 6 6 0 1. Team GamerLegion 7 6 1
2. G2 Arctic 7 4 3 2. Riddle Esports 7 5 2
3. CR4ZY 7 3 4 3. eSuba 6 2 4
4. LowLandLions 6 0 6 4. EGN Esports 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Racoon 6 5 1 1. Intrepid Fox 7 5 2
2. Sector One 6 4 2 2. 7more7 Pompa Team 7 4 3
3. SAMCLAN Esports Club 6 2 4 3. SINNERS Esports 6 2 4
4. Iron Wolves 6 1 5 4. Five Kings 6 2 4

Harmonogram
17 sierpnia
18:00 LDLC OL 1:0 G2 Arctic BO1
18:00 eSuba 0:1 Riddle Esports BO1
18:00 Iron Wolves 0:1 SAMCLAN Esports Club BO1
18:00 7more7 Pompa Team 0:1 Five Kings BO1
19:00 CR4ZY 1:0 LowLandLions BO1
19:00 GamerLegion 1:0 EGN Esports BO1
19:00 Racoon 1:0 Sector One BO1
19:00 SINNERS Esports 0:1 Intrepid Fox BO1
20:00 LowLandLions 0:1 LDLC OL BO1
20:00 EGN Esports 0:1 eSuba BO1
20:00 Racoon 1:0 Iron Wolves BO1
20:00 Intrepid Fox 0:1 7more7 Pompa Team BO1
21:00 G2 Arctic 0:1 CR4ZY BO1
21:00 Riddle Esports 1:0 GamerLegion BO1
21:00 SAMCLAN Esports Club 0:1 Sector One BO1
21:00 Five Kings 0:1 SINNERS Esports BO1
22:00 LDLC OL 1:0 CR4ZY BO1
22:00 eSuba 0:1 GamerLegion BO1
22:00 Iron Wolves 0:1 Sector One BO1
22:00 SINNERS Esports 0:1 7more7 Pompa Team BO1
22:00 Intrepid Fox 1:0 Five Kings BO1
23:00 Riddle Esports 1:0 EGN Esports BO1
23:00 SAMCLAN Esports Club 0:1 Racoon BO1
23:00 G2 Arctic 1:0 LowLandLions BO1
18 sierpnia
18:00 LowLandLions 0:1 CR4ZY BO1
18:00 EGN Esports 0:1 GamerLegion BO1
18:00 Sector One 0:1 Racoon BO1
18:00 Intrepid Fox 1:0 SINNERS Esports BO1
19:00 G2 Arctic 0:1 LDLC OL BO1
19:00 Riddle Esports 1:0 eSuba BO1
19:00 SAMCLAN Esports Club 1:0 Iron Wolves BO1
19:00 Five Kings 0:1 7more7 Pompa Team BO1
20:00 CR4ZY 0:1 LDLC OL BO1
20:00 EGN Esports 0:1 Riddle Esports BO1
20:00 Sector One 1:0 SAMCLAN Esports Club BO1
20:00 Five Kings 1:0 Intrepid Fox BO1
21:00 LowLandLions 0:1 G2 Arctic BO1
21:00 GamerLegion 1:0 eSuba BO1
21:00 Iron Wolves 1:0 Racoon BO1
21:00 7more7 Pompa Team 1:0 SINNERS Esports BO1
22:00 CR4ZY 0:1 G2 Arctic BO1
22:00 eSuba 1:0 EGN Esports BO1
22:00 Sector One 1:0 Iron Wolves BO1
22:00 7more7 Pompa Team 0:1 Intrepid Fox BO1
23:00 LDLC OL 1:0 LowLandLions BO1
23:00 GamerLegion 1:0 Riddle Esports BO1
23:00 Racoon 1:0 SAMCLAN Esports Club BO1
23:00 SINNERS Esports 1:0 Five Kings BO1
00:00 CR4ZY 0:1 G2 Arctic BO1
00:00 Riddle Esports 0:1 GamerLegion BO1
00:00 7more7 Pompa Team 0:1 Intrepid Fox BO1
20 sierpnia
18:00 LDLC OL 2:0 Riddle Esports BO3
18:00 GamerLegion 2:1 G2 Arctic BO3
21:00 Racoon 0:2 7more7 Pompa Team BO3
21:00 Intrepid Fox 2:1 Sector One BO3

Turniej główny

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. LDLC OL 6 4 2 1. AGO ROGUE 7 5 2
2. K1CK Neosurf 6 4 2 2. GamerLegion 7 5 3
3. FC Schalke 04 Evolution 6 2 4 3. Movistar Riders 7 4 3
3. Samsung Morning Stars 6 2 4 4. SuppUp eSports 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Vodafone Giants 6 5 1 1. mousesports 6 5 1
2. Misfits Premier 6 4 2 2. GamersOrigin 6 4 2
3. 7more7 Pompa Team 6 2 4 3. HMA Fnatic Rising 6 3 3
4. WLGaming Esports 6 1 5 4. Intrepid Fox 6 0 6

Harmonogram
24 sierpnia
18:00 Vodafone Giants 0:1 Misfits Premier BO1
19:00 WLGaming Esports 1:0 7more7 Pompa Team BO1
20:00 HMA Fnatic Rising 1:0 GamersOrigin BO1
21:00 Intrepid Fox 0:1 mousesports BO1
22:00 AGO ROGUE 0:1 Movistar Riders BO1
23:00 SuppUp eSports 0:1 GamerLegion BO1
25 sierpnia
18:00 FC Schalke 04 Evolution 0:1 K1CK Neosurf BO1
19:00 Samsung Morning Stars 1:0 LDLC OL BO1
20:00 Misfits Premier 1:0 WLGaming Esports BO1
21:00 Vodafone Giants 1:0 7more7 Pompa Team BO1
22:00 mousesports 1:0 HMA Fnatic Rising BO1
23:00 GamersOrigin 1:0 Intrepid Fox BO1
26 sierpnia
18:00 HMA Fnatic Rising 1:0 Intrepid Fox BO1
19:00 GamersOrigin 1:0 mousesports BO1
20:00 Movistar Riders 1:0 GamerLegion BO1
21:00 AGO ROGUE 1:0 SuppUp eSports BO1
22:00 FC Schalke 04 Evolution 1:0 LDLC OL BO1
23:00 K1CK Neosurf 1:0 Samsung Morning Stars BO1
27 sierpnia
18:00 Samsung Morning Stars 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:00 LDLC OL 1:0 K1CK Neosurf BO1
20:00 WLGaming Esports 0:1 Vodafone Giants BO1
21:00 7more7 Pompa Team 0:1 Misfits Premier BO1
22:00 Movistar Riders 1:0 SuppUp eSports BO1
23:00 GamerLegion 0:1 AGO ROGUE BO1
9 września
18:00 GamerLegion 1:0 Movistar Riders BO1
19:00 SuppUp eSports 0:1 AGO ROGUE BO1
20:00 Movistar Riders 0:1 AGO ROGUE BO1
21:00 GamerLegion 1:0 SuppUp eSports BO1
22:00 SuppUp eSports 0:1 Movistar Riders BO1
23:00 AGO ROGUE 0:1 GamerLegion BO1
10 września
18:00 LDLC OL 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:00 Samsung Morning Stars 0:1 K1CK Neosurf BO1
20:00 LDLC OL 1:0 Samsung Morning Stars BO1
21:00 K1CK Neosurf 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
22:00 FC Schalke 04 Evolution 0:1 Samsung Morning Stars BO1
23:00 K1CK Neosurf 0:1 LDLC OL BO1
11 września
18:00 WLGaming Esports 0:1 Misfits Premier BO1
19:00 7more7 Pompa Team 0:1 Vodafone Giants BO1
20:00 Misfits Premier 0:1 Vodafone Giants BO1
21:00 7more7 Pompa Team 1:0 WLGaming Esports BO1
22:00 Misfits Premier 0:1 7more7 Pompa Team BO1
23:00 Vodafone Giants 1:0 WLGaming Esports BO1
12 września
18:00 GamersOrigin 1:0 HMA Fnatic Rising BO1
19:00 mousesports 1:0 Intrepid Fox BO1
20:00 mousesports 1:0 GamersOrigin BO1
21:00 Intrepid Fox 0:1 HMA Fnatic Rising BO1
22:00 Intrepid Fox 0:1 GamersOrigin BO1
23:00 HMA Fnatic Rising 0:1 mousesports BO1
13 września – dogrywki

Grupa B

18:00 GamerLegion 1:0 Movistar Riders BO1
19:00 GamerLegion 0:1 AGO ROGUE BO1

Faza play-off

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
Vodafone Giants 1
GamerLegion 2
GamerLegion 2
LDLC OL 1
LDLC OL 2
Gamers Origin 1
GamerLegion 0
AGO ROGUE 3
AGO ROGUE 2
Misfits Premier 0
AGO ROGUE 2
mousesports 0
mousesports 2
K1CK Neosurf 1

Harmonogram
15 września

Ćwierćfinał

18:00 Vodafone Giants 1:2 GamerLegion BO3
21:00 LDLC OL 2:1 Gamers Origin BO3
16 września

Ćwierćfinał

18:00 AGO ROGUE 2:0 Misfits Premier BO3
21:00 mousesports 2:1 K1CK Neosurf BO3
19 września

Półfinał

18:00 GamerLegion 2:1 LDLC OL BO3
21:00 AGO ROGUE 2:0 mousesports BO3
20 września

Wielki finał

18:00 GamerLegion 0:3 AGO ROGUE BO5

Klasyfikacja końcowa

1. AGO ROGUE 40 000 €
2 GamerLegion 25 000 €
3-4. LDLC OL, mousesports 13 500 €
5-8. Vodafone Giants, Gamers Origin, Misfits Premier, K1CK Neosurf 8 000 €
9-11. 7more7 Pompa Team, HMA Fnatic Rising, Movistar Riders 4 000 €
12-13. FC Schalke 04 Evolution, Samsung Morning Stars 3 250 €
14-16. SuppUp eSports, WLGaming Esports, Intrepid Fox 2 500 €
17-20. G2 Arctic, Racoon, Riddle Esports, Sector One
21-24. CR4ZY, eSuba, SAMCLAN Esports Club, SINNERS Esports
25-28. EGN Esports, Five Kings, Iron Wolves, LowLandLions

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games.

Tagi: , , , , , ,