STS

European Masters 2021 Spring

Informacje

Nazwa European Masters 2021 Spring
Data 29 marca – 2 maja 2021
Miejsce online
Gra League of Legends
Liczba uczestników 28
Pula nagród 150 000 €
System Play-in: faza grupowa (podwójny round robin) + 4 mecze kwalifikacyjne
Główny turniej: faza grupowa (podwójny round robin) + play-offy (drabinka pojedynczej eliminacji)

Uczestnicy


Faza play-in

eSuba

Fnatic Rising

For The Win Esports

G2 Arctic

Adiss Pride Sky Oscarinin
Sacrifice Maxi Own3r Koldo
Sajator FEBIVEN Noma Fresskowy
Hiro Bean Creon Supa
Rufus rhuckz Feedarias Efias
Dalijes delord sK Melzhet

Gamespace MCE

Goskilla

Illuminar Gaming

KVM Esports

JaxPlank Consequent MeLoNiK Robba
Kenapil Kanna Tabasko Urban
Deluxe tibor Czajek Mikkel
Sirinox Bushy Odi11 Slyv3r
Kinn Cospect Czypsy Bardo
xDjiNN Kwan bezum Bashstard

Method2Madness

Mkers

PSV Esports

FC Schalke 04 Evolution

arnax Doxy Lumerion Yoppa
Divider Taxer Albetrayber Obsess
Godbro Zwyroo Kruimel Nuclearint
Toaster Guubi Barrage Kynetic
bAZZILISKS Click Anthrax Tolerant
Phaxi Phoma Jigly nRated

SINNERS Esports

Vitality.Bee

White Dragons

Z10 ESHARK

Garp R4VEN Aziado Kaylem
Wysek Memento LeChase Ryuzaki
Ordno Diplex Xaky Meight
PiOk SMILEY Alternative Khantos
Vasked Hustlin Slayer Nikola
Worry Tasz Fintinhas Emi

Turniej główny

AGO ROGUE

Anorthosis Esports

BIG

BT Excel

Sinmivak WouLou SALUT A TOUS Orome
Lurox Dom1nant Karimkt Markoon
Chres J0J0C Reeker Hatrixx
Lucker Tsigas Keduii Deadly
Pyrka kubYD Seaz Advienne
Klaj Duriel Arvindir Swiffer

Cream Real Betis

K1CK

Karmine Corp

Macko Esports

Rubi0o Kackos Adam StenBosse
LeBron Bruness Cinkrof Cboi
Miniduke Matislaw Saken Sebekx
Namex Puki Style xMatty D3RK1NG155
whiteinn Raxxo Targamas darkchri
Motroco Flash Striker D2K

Misfits Premier

mousesports

ŠAIM SE SUPPUP

UCAM Esports Club

Agresivoo Satorius klowny Dreedy
Shlatan Pridestalkr Spooky Hades
Sertuss LIDER twohoyrz Baca
Woolite Gadget Vzz Rafitta
Jactroll Enjawve Mersa Plasma
xani Realistik Nahovsky Crusher

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. FC Schalke 04 Evolution 6 4 2 1. Z10 ESHARK 7 6 1
2. Mkers 6 4 2 2. KVM Esports 7 5 2
3. Method2Madness 6 3 3 3. For The Win Esports 6 1 5
4. eSuba 6 1 5 4. Gamespace MCE 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fnatic Rising 7 6 1 1. Illuminar Gaming 6 5 1
2. Vitality.Bee 7 5 2 2. G2 Arctic 6 4 2
3. Goskilla 6 2 4 3. White Dragons 6 3 3
4. SINNERS Esports 6 0 6 4. PSV Esports 6 0 6

Harmonogram
29 marca
16:30 Mkers 1:0 eSuba BO1
16:30 For The Win Esports 0:1 Gamespace MCE BO1
16:30 Fnatic Rising 1:0 Goskilla BO1
16:30 PSV Esports 0:1 G2 Arctic BO1
17:30 FC Schalke 04 Evolution 0:1 Method2Madness BO1
17:30 Z10 ESHARK 1:0 KVM Esports BO1
17:30 SINNERS Esports 0:1 Vitality.Bee BO1
17:30 Illuminar Gaming 1:0 White Dragons BO1
18:30 Method2Madness 0:1 Mkers BO1
18:30 KVM Esports 1:0 For The Win Esports BO1
18:30 Goskilla 1:0 SINNERS Esports BO1
18:30 White Dragons 1:0 PSV Esports BO1
19:30 eSuba 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:30 Gamespace MCE 0:1 Z10 ESHARK BO1
19:30 Vitality.Bee 0:1 Fnatic Rising BO1
19:30 G2 Arctic 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 FC Schalke 04 Evolution 1:0 Mkers BO1
20:30 KVM Esports 1:0 Gamespace MCE BO1
20:30 Fnatic Rising 1:0 SINNERS Esports BO1
20:30 White Dragons 1:0 G2 Arctic BO1
21:30 eSuba 0:1 Method2Madness BO1
21:30 For The Win Esports 0:1 Z10 ESHARK BO1
21:30 Goskilla 0:1 Vitality.Bee BO1
21:30 PSV Esports 0:1 Illuminar Gaming BO1
30 marca
16:30 Method2Madness 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
16:30 Gamespace MCE 0:1 KVM Esports BO1
16:30 SINNERS Esports 0:1 Fnatic Rising BO1
16:30 G2 Arctic 1:0 White Dragons BO1
17:30 eSuba 0:1 Mkers BO1
17:30 Z10 ESHARK 1:0 For The Win Esports BO1
17:30 Vitality.Bee 1:0 Goskilla BO1
17:30 Illuminar Gaming 1:0 PSV Esports BO1
18:30 Mkers 1:0 Method2Madness BO1
18:30 Z10 ESHARK 1:0 Gamespace MCE BO1
18:30 Fnatic Rising 0:1 Vitality.Bee BO1
18:30 Illuminar Gaming 1:0 G2 Arctic BO1
19:30 FC Schalke 04 Evolution 1:0 eSuba BO1
19:30 For The Win Esports 0:1 KVM Esports BO1
19:30 SINNERS Esports 0:1
Goskilla BO1
19:30 PSV Esports 0:1 White Dragons BO1
20:30 Method2Madness 1:0 eSuba BO1
20:30 Gamespace MCE 0:1 For The Win Esports BO1
20:30 Goskilla 0:1 Fnatic Rising BO1
20:30 G2 Arctic 1:0 PSV Esports BO1
21:30 Mkers 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
21:30 KVM Esports 1:0 Z10 ESHARK BO1
21:30 Vitality.Bee 1:0 SINNERS Esports BO1
21:30 White Dragons 0:1 Illuminar Gaming BO1
22:30 Fnatic Rising 1:0 Vitality.Bee BO1
22:30 KVM Esports 0:1 Z10 ESHARK BO1
1 kwietnia
16:30 Fnatic Rising 0:2 G2 Arctic BO3
16:30 Illuminar Gaming 2:0 Vitality.Bee BO3
19:30 KVM Esports 0:2 FC Schalke 04 Evolution BO3
19:30 Z10 ESHARK 0:2 Mkers BO3

Turniej główny

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 6 6 0 1. Misfits Premier 6 5 1
2. Mkers 6 3 3 2. ŠAIM SE SUPPUP 6 3 3
3. Anorthosis Esports 6 2 4 3. AGO ROGUE 6 2 4
4. K1CK 5 1 5 4. G2 Arctic 6 2 4
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. UCAM Esports Club 6 6 0 1. Karmine Corp 6 6 0
2. mousesports 7 3 4 2. BT Excel 6 3 3
3. Macko Esports 8 3 5 3. Cream Real Betis 5 1 4
4. Illuminar Gaming 7 2 5 4. FC Schalke 04 Evolution 5 1 4

Harmonogram
14 kwietnia
16:30 FC Schalke 04 Evolution 1:0 BT Excel BO1
17:30 Cream Real Betis 0:1 Karmine Corp BO1
18:30 mousesports 1:0 Macko Esports BO1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 UCAM Esports Club BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 ŠAIM SE SUPPUP BO1
21:30 Misfits Premier 1:0 G2 Arctic BO1
15 kwietnia
16:30 Karmine Corp 1:0 BT Excel BO1
17:30 Cream Real Betis 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
18:30 G2 Arctic 0:1 AGO ROGUE BO1
19:30 Misfits Premier 0:1 ŠAIM SE SUPPUP BO1
20:30 K1CK 0:1 Anorthosis Esports BO1
21:30 Mkers 0:1 BIG BO1
16 kwietnia
16:30 Anorthosis Esports 0:1 Mkers BO1
17:30 BIG 1:0 K1CK BO1
18:30 Misfits Premier 1:0 AGO ROGUE BO1
19:30 ŠAIM SE SUPPUP 1:0 G2 Arctic BO1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 mousesports BO1
21:30 Macko Esports 0:1 UCAM Esports Club BO1
17 kwietnia
16:30 BT Excel 1:0 Cream Real Betis BO1
17:30 FC Schalke 04 Evolution 0:1 Karmine Corp BO1
18:30 UCAM Esports Club 1:0 mousesports BO1
19:30 Macko Esports 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:30 Mkers 1:0 K1CK BO1
21:30 Anorthosis Esports 0:1 BIG BO1
20 kwietnia
16:30 G2 Arctic 1:0 ŠAIM SE SUPPUP BO1
17:30 AGO ROGUE 0:1 Misfits Premier BO1
18:30 Misfits Premier 1:0 ŠAIM SE SUPPUP BO1
19:30 ŠAIM SE SUPPUP 1:0 AGO ROGUE BO1
20:30 G2 Arctic 0:1 Misfits Premier BO1
21:30 AGO ROGUE 1:0 G2 Arctic BO1
21 kwietnia
18:30 BIG 1:0 Anorthosis Esports BO1
19:30 K1CK 0:1 Mkers BO1
20:30 Anorthosis Esports 0:1 K1CK BO1
21:30 BIG 1:0 Mkers BO1
22:30 Mkers 0:1 Anorthosis Esports BO1
23:30 K1CK 0:1 BIG BO1
22 kwietnia
16:30 mousesports 0:1 UCAM Esports Club BO1
17:30 UCAM Esports Club 1:0 Illuminar Gaming BO1
18:30 Macko Esports 1:0 mousesports BO1
19:30 mousesports 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 UCAM Esports Club 1:0 Macko Esports BO1
21:30 Illuminar Gaming 0:1 Macko Esports BO1

Dogrywki

22:00 Macko Esports 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:00 mousesports 1:0 Macko Esports BO1
23 kwietnia
16:30 Karmine Corp 1:0 Cream Real Betis BO1
17:30 BT Excel 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
18:30 Karmine Corp 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:30 Cream Real Betis 0:1 BT Excel BO1
20:30 BT Excel 1:0 Karmine Corp BO1
21:30 FC Schalke 04 Evolution 1:0 Cream Real Betis BO1

Faza play-off

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
UCAM Esports Club 2
Mkers 0
UCAM Esports Club 1
Karmine Corp 2
Karmine Corp 2
ŠAIM SE SUPPUP 1
Karmine Corp 3
BT Excel 1
Misfits Premier 1
BT Excel 2
BT Excel 2
mousesports 1
BIG 0
mousesports 2

Harmonogram
27 kwietnia

Ćwierćfinały

16:30 UCAM Esports Club 2:0 Mkers BO3
19:30 Karmine Corp 2:1 ŠAIM SE SUPPUP BO3
28 kwietnia

Ćwierćfinały

16:30 Misfits Premier 1:2 BT Excel BO3
19:30 BIG 0:2 mousesports BO3
1 maja

Półfinały

16:30 BT Excel 2:1 mousesports BO3
19:30 UCAM Esports Club 1:2 Karmine Corp BO3
2 maja

Wielki finał

18:00 BT Excel 1:3 Karmine Corp BO5

Klasyfikacja końcowa

1. Karmine Corp 40 000 €
2 BT Excel 25 000 €
3-4. mousesports, UCAM Esports Club 13 500 €
5-8. BIG, Misfits Premier, Mkers, ŠAIM SE SUPPUP 8 000 €
9-12. AGO ROGUE, Anorthosis Esports, Macko Esports, FC Schalke 04 Evolution 4 000 €
13-16. G2 Arctic, K1CK, Illuminar Gaming, Cream Real Betis 2 500 €
17-20. Fnatic Rising, KVM Esports, Vitality.Bee, Z10 ESHARK
21-24. Gamespace MCE, Goskilla, Method2Madness, White Dragons
25-28. eSuba, For The Win Esports, PSV Esports, SINNERS Esports

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games.

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. FC Schalke 04 Evolution 6 4 2 1. Z10 ESHARK 7 6 1
2. Mkers 6 4 2 2. KVM Esports 7 5 2
3. Method2Madness 6 3 3 3. For The Win Esports 6 1 5
4. eSuba 6 1 5 4. Gamespace MCE 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fnatic Rising 7 6 1 1. Illuminar Gaming 6 5 1
2. Vitality.Bee 7 5 2 2. G2 Arctic 6 4 2
3. Goskilla 6 2 4 3. White Dragons 6 3 3
4. SINNERS Esports 6 0 6 4. PSV Esports 6 0 6

Harmonogram
29 marca
16:30 Mkers 1:0 eSuba BO1
16:30 For The Win Esports 0:1 Gamespace MCE BO1
16:30 Fnatic Rising 1:0 Goskilla BO1
16:30 PSV Esports 0:1 G2 Arctic BO1
17:30 FC Schalke 04 Evolution 0:1 Method2Madness BO1
17:30 Z10 ESHARK 1:0 KVM Esports BO1
17:30 SINNERS Esports 0:1 Vitality.Bee BO1
17:30 Illuminar Gaming 1:0 White Dragons BO1
18:30 Method2Madness 0:1 Mkers BO1
18:30 KVM Esports 1:0 For The Win Esports BO1
18:30 Goskilla 1:0 SINNERS Esports BO1
18:30 White Dragons 1:0 PSV Esports BO1
19:30 eSuba 1:0 FC Schalke 04 Evolution BO1
19:30 Gamespace MCE 0:1 Z10 ESHARK BO1
19:30 Vitality.Bee 0:1 Fnatic Rising BO1
19:30 G2 Arctic 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 FC Schalke 04 Evolution 1:0 Mkers BO1
20:30 KVM Esports 1:0 Gamespace MCE BO1
20:30 Fnatic Rising 1:0 SINNERS Esports BO1
20:30 White Dragons 1:0 G2 Arctic BO1
21:30 eSuba 0:1 Method2Madness BO1
21:30 For The Win Esports 0:1 Z10 ESHARK BO1
21:30 Goskilla 0:1 Vitality.Bee BO1
21:30 PSV Esports 0:1 Illuminar Gaming BO1
30 marca
16:30 Method2Madness 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
16:30 Gamespace MCE 0:1 KVM Esports BO1
16:30 SINNERS Esports 0:1 Fnatic Rising BO1
16:30 G2 Arctic 1:0 White Dragons BO1
17:30 eSuba 0:1 Mkers BO1
17:30 Z10 ESHARK 1:0 For The Win Esports BO1
17:30 Vitality.Bee 1:0 Goskilla BO1
17:30 Illuminar Gaming 1:0 PSV Esports BO1
18:30 Mkers 1:0 Method2Madness BO1
18:30 Z10 ESHARK 1:0 Gamespace MCE BO1
18:30 Fnatic Rising 0:1 Vitality.Bee BO1
18:30 Illuminar Gaming 1:0 G2 Arctic BO1
19:30 FC Schalke 04 Evolution 1:0 eSuba BO1
19:30 For The Win Esports 0:1 KVM Esports BO1
19:30 SINNERS Esports 0:1
Goskilla BO1
19:30 PSV Esports 0:1 White Dragons BO1
20:30 Method2Madness 1:0 eSuba BO1
20:30 Gamespace MCE 0:1 For The Win Esports BO1
20:30 Goskilla 0:1 Fnatic Rising BO1
20:30 G2 Arctic 1:0 PSV Esports BO1
21:30 Mkers 0:1 FC Schalke 04 Evolution BO1
21:30 KVM Esports 1:0 Z10 ESHARK BO1
21:30 Vitality.Bee 1:0 SINNERS Esports BO1
21:30 White Dragons 0:1 Illuminar Gaming BO1
22:30 Fnatic Rising 1:0 Vitality.Bee BO1
22:30 KVM Esports 0:1 Z10 ESHARK BO1
1 kwietnia
16:30 Fnatic Rising 0:2 G2 Arctic BO3
16:30 Illuminar Gaming 2:0 Vitality.Bee BO3
19:30 KVM Esports 0:2 FC Schalke 04 Evolution BO3
19:30 Z10 ESHARK 0:2 Mkers BO3
Tagi: , , , , , ,