STS

European Masters 2022 Spring

Informacje

Nazwa European Masters 2022 Spring
Data 4 kwietnia – 8 maja 2022
Miejsce online
Gra League of Legends
Liczba uczestników 28
Pula nagród 150 000 €
System Play-in: faza grupowa (podwójny round robin) + 4 mecze kwalifikacyjne
Główny turniej: faza grupowa (podwójny round robin) + play-offy (drabinka pojedynczej eliminacji)

Uczestnicy


Faza play-in

Barça eSports

Bifrost

EGN Esports

Entropiq

Dreedy Shikari Zeni Robocop
LeBron Cboi Time Rames
twohoyrz Furuy Heroic Eren
Deadly Odi11 xDrop Khantos
Lucky DuaLL Joo denyk
Mapache D2K Biimsaa Apples

eSuba

For The Win Esports

Iron Wolves

Karmine Corp

Welcom Curl Kakan Cabochard
Jejky Own3r Souli 113
Sajator NOMA Saulius Saken
DANY Mindrago Yashiro Rekkles
VaSKED Calmsky Czypsy Hantera
Krakeer sK Marin Striker

Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol

KRC Genk Esports

Macko Esports

mCon LG UltraGear

UOL Sexy Edition

Robba Kerberos Looca iBo
Guertas Sof Skude Lurox
Numandiel HawHaw Kruimel Ruby
Monk Rharesh Kadaver Reptile
Moopz Click Velocity Dreamer Ace
arendmen Cristo Sleet

Team Vitality

Valiance

Vitality.Bee

We Love Gaming

Zero Tenacity

Rifty Szygenda JaxPlank mumus100
Indecision Skeanz WRDN Ryuzaki
Lmzs Diplex Vladi Sebekx
Paladin Jeskla Lindgarde Vzz
Tiara Jactroll Brolia Wojtuś
xDjiNN Realistik AnOnPsyCkO Nahovsky

Turniej główny
AGO ROGUE

AGO ROGUE

Atleta Esport

Team BDS Academy

BISONS ECLUB

Sinmivak Gabbo Agresivoo Myrwn
Rabble MxDragon Sheo Albetrayber
Nite XoNix Xico Random
Lucker Endz Crownshot Guubi
Leon Cospect Erdote Oscure
Blumigan xTheBlackRussian GotoOne Marhoder

Crvena Zvezda

Crvena zvezda Esports

Eintracht Spandau

Team ESCA Gaming

Fnatic TQ

Wondro Pride HeSSZero Oscarinin
DoubleAiM Obsess xeonerr MAXI
Tsiperakos Special Mrozku Baca
Goldento4st Kynetic HARPOON BEAN
TasteLess Prime marlon Rhuckz
Colamax nRated Vounghuard Crusher

GamerLegion

LDLC OL

Team Phantasma

X7 Esports

Sacre Ragner Bako Jaeger
D4nKa Yike Nikolex Haru
ESCIK Eika Peppe Tempt
jinjo Exakick Vaynedeta Nata
Visdom Doss Sanity Kasing
NoXiAK Zeph TheRock7 Nias

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Barça eSports 6 5 1 1. UOL Sexy Edition 6 6 0
2. Entropiq 6 3 3 2. Bifrost 6 4 2
3. We Love Gaming 6 2 4 3. eSuba 6 1 5
4. Macko Esports 6 2 4 4. Valiance 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Vitality Vitality.Bee 6 5 1 1. Karmine Corp 6 6 0
2. Iron Wolves 6 4 2 2. EGN Esports 7 3 4
3. For The Win Esports 6 2 4 3. Zero Tenacity 8 3 5
4. KRC Genk Esports 6 1 5 4. mCon LG UltraGear 7 2 5

Harmonogram
4 kwietnia
17:00 Barça eSports 1:0 We Love Gaming BO1
17:00 UOL Sexy Edition 1:0 Valiance BO1
17:00 KRC Genk Esports 0:1 Iron Wolves BO1
17:00 mCon LG UltraGear 0:1 EGN Esports BO1
18:00 Entropiq 1:0 Macko Esports BO1
18:00 eSuba 0:1 Bifrost BO1
18:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 For The Win Esports BO1
18:00 Karmine Corp 1:0 Zero Tenacity BO1
19:00 Macko Esports 0:1 Barça eSports BO1
19:00 Bifrost 0:1 UOL Sexy Edition BO1
19:00 Iron Wolves 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 Zero Tenacity 1:0 mCon LG UltraGear BO1
20:00 We Love Gaming 1:0 Entropiq BO1
20:00 Valiance 0:1 eSuba BO1
20:00 For The Win Esports 0:1 KRC Genk Esports BO1
20:00 EGN Esports 0:1 Karmine Corp BO1
21:00 Entropiq 1:0 Barça eSports BO1
21:00 Bifrost 1:0 Valiance BO1
21:00 KRC Genk Esports 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
21:00 Zero Tenacity 1:0 EGN Esports BO1
22:00 We Love Gaming 0:1 Macko Esports BO1
22:00 UOL Sexy Edition 1:0 eSuba BO1
22:00 Iron Wolves 1:0 For The Win Esports BO1
22:00 mCon LG UltraGear 0:1 Karmine Corp BO1
5 kwietnia
17:00 Entropiq 1:0 Macko Esports BO1
17:00 Valiance 0:1 Bifrost BO1
17:00 KRC Genk Esports 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
17:00 EGN Esports 1:0 Zero Tenacity BO1
18:00 We Love Gaming 0:1 Barça eSports BO1
18:00 eSuba 0:1 UOL Sexy Edition BO1
18:00 For The Win Esports 1:0 Iron Wolves BO1
18:00 mCon LG UltraGear 0:1 Karmine Corp BO1
19:00 Macko Esports 0:1 Barça eSports BO1
19:00 Valiance 1:0 eSuba BO1
19:00 KRC Genk Esports 0:1 For The Win Esports BO1
19:00 EGN Esports 0:1 Karmine Corp BO1
20:00 Entropiq 0:1 We Love Gaming BO1
20:00 Bifrost 0:1 UOL Sexy Edition BO1
20:00 Vitality.Bee Team Vitality 0:1 Iron Wolves BO1
20:00 mCon LG UltraGear 1:0 Zero Tenacity BO1
21:00 We Love Gaming 0:1 Macko Esports BO1
21:00 Valiance 0:1 UOL Sexy Edition BO1
21:00 KRC Genk Esports 0:1 Iron Wolves BO1
21:00 EGN Esports 0:1 mCon LG UltraGear BO1
22:00 Entropiq 0:1 Barça eSports BO1
22:00 eSuba 0:1 Bifrost BO1
22:00 For The Win Esports 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
22:00 Zero Tenacity 0:1 Karmine Corp BO1
23:00 mCon LG UltraGear 0:1 Zero Tenacity BO1
6 kwietnia
00:00 EGN Esports 1:0 Zero Tenacity BO1
7 kwietnia
17:00 Vitality.Bee Team Vitality 2:0 EGN Esports BO3
17:00 Barça eSports 0:2 Bifrost BO3
20:00 Karmine Corp 2:0 Iron Wolves BO3
20:00 UOL Sexy Edition 2:0 Entropiq BO3

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Vitality Vitality.Bee 6 5 1 1. Karmine Corp 7 6 1
2. AGO ROGUE AGO ROGUE 6 4 2 2. X7 Esports 7 5 2
3. Eintracht Spandau 6 3 3 3. GamerLegion 6 2 4
4. Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports 6 0 6 4. Team Phantasma 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Bifrost 6 5 1 1. LDLC OL 6 6 0
2. Fnatic TQ 6 4 2 2. UOL Sexy Edition 6 4 2
3. Team BDS Academy 6 2 4 3. BISONS ECLUB 6 1 5
4. Team ESCA Gaming 6 1 5 3. Atleta Esport 6 1 5

Harmonogram
14 kwietnia
17:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
18:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 0:1 Eintracht Spandau BO1
19:00 Team BDS Academy 1:0 Team ESCA Gaming BO1
20:00 Atleta Esport 0:1 LDLC OL BO1
21:00 BISONS ECLUB 1:0 UOL Sexy Edition BO1
22:00 Fnatic TQ 1:0 Bifrost BO1
15 kwietnia
17:00 UOL Sexy Edition 1:0 Atleta Esport BO1
18:00 Team Phantasma 0:1 GamerLegion BO1
19:00 Team ESCA Gaming 1:0 Fnatic TQ BO1
20:00 X7 Esports 1:0 Karmine Corp BO1
21:00 Bifrost 1:0 Team BDS Academy BO1
22:00 LDLC OL 1:0 BISONS ECLUB BO1
16 kwietnia
17:00 UOL Sexy Edition 0:1 LDLC OL BO1
18:00 Karmine Corp 1:0 Team Phantasma BO1
19:00 Atleta Esport 0:1 BISONS ECLUB BO1
20:00 GamerLegion 0:1 X7 Esports BO1
21:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 1:0 Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports BO1
22:00 Eintracht Spandau 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
17 kwietnia
17:00 Eintracht Spandau 0:1 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
18:00 X7 Esports 1:0 Team Phantasma BO1
19:00 Team ESCA Gaming 0:1 Bifrost BO1
20:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports BO1
21:00 Karmine Corp 1:0 GamerLegion BO1
22:00 Fnatic TQ 1:0 Team BDS Academy BO1
21 kwietnia
17:00 BISONS ECLUB 0:1 LDLC OL BO1
18:00 Atleta Esport 0:1 UOL Sexy Edition BO1
19:00 LDLC OL 1:0 Atleta Esport BO1
20:00 UOL Sexy Edition 1:0 BISONS ECLUB BO1
21:00 BISONS ECLUB 0:1 Atleta Esport BO1
22:00 LDLC OL 1:0 UOL Sexy Edition BO1
22 kwietnia
17:00 Team Phantasma 0:1 Karmine Corp BO1
18:00 X7 Esports 1:0 GamerLegion BO1
19:00 GamerLegion 1:0 Team Phantasma BO1
20:00 Karmine Corp 1:0 X7 Esports BO1
21:00 GamerLegion 0:1 Karmine Corp BO1
22:00 Team Phantasma 0:1 X7 Esports BO1
23:00 Karmine Corp 1:0 X7 Esports Dogrywka, BO1
23 kwietnia
17:00 Bifrost 1:0 Fnatic TQ BO1
18:00 Team ESCA Gaming 0:1 Team BDS Academy BO1
19:00 Fnatic TQ 1:0 Team ESCA Gaming BO1
20:00 Team BDS Academy 0:1 Bifrost BO1
21:00 Bifrost 1:0 Team ESCA Gaming BO1
22:00 Team BDS Academy 0:1 Fnatic TQ BO1
24 kwietnia
17:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 1:0 Eintracht Spandau BO1
18:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 Vitality.Bee Team Vitality 0:1 Eintracht Spandau BO1
20:00 Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 0:1 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
21:00 Eintracht Spandau 1:0 Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports BO1
22:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1

Faza play-off

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
LDLC OL 3
X7 Esports 0
LDLC OL 3
AGO ROGUE AGO ROGUE 0
Bifrost 0
AGO ROGUE AGO ROGUE 3
LDLC OL 1
Karmine Corp 3
Karmine Corp 3
UOL Sexy Edition 1
Karmine Corp 3
Team Vitality Vitality.Bee 2
Team Vitality Vitality.Bee 3
Fnatic TQ 0

Harmonogram

Ćwierćfinały

28 kwietnia
17:00 LDLC OL 3:0 X7 Esports BO5
29 kwietnia
17:00 Bifrost 0:3 AGO ROGUE AGO ROGUE BO5
30 kwietnia
17:00 Karmine Corp 3:1 UOL Sexy Edition BO5
1 maja
17:00 Vitality.Bee Team Vitality 3:0 Fnatic TQ BO5

Półfinały

3 maja
17:00 LDLC OL 3:0 AGO ROGUE AGO ROGUE BO5
4 maja
17:00 Karmine Corp 3:2 Team Vitality Vitality.Bee BO5

Wielki finał

7 maja
17:00 LDLC OL 1:3 Karmine Corp BO5

Klasyfikacja końcowa

1. Karmine Corp 40 000 €
2 LDLC OL 25 000 €
3-4. AGO ROGUE, Vitality.Bee 13 500 €
5-8. X7 Esports, Bifrost, UOL Sexy Edition, Fnatic TQ 8 000 €
9-11. GamerLegion, Team BDS Academy, Eintracht Spandau 4 000 €
12-13. BISONS ECLUB, Atleta Esport 3 750 €
14-16. Team Phantasma, Team ESCA Gaming, Crvena zvezda Esports 2 500 €
17-20. Barça eSports, EGN Esports, Entropiq, Iron Wolves
21-24. eSuba, For The Win Esports, Macko Esports, Zero Tenacity
25-28. KRC Genk Esports, mCon LG UltraGear, Valiance, We Love Gaming

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Spring będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games.

Tagi: , , , , , , ,