STS

European Masters 2022 Summer

Informacje

Nazwa European Masters 2022 Summer
Data 24 sierpnia – 25 września 2022
Miejsce online
Gra League of Legends
Liczba uczestników 28
Pula nagród 150 000 €
System Play-in: faza grupowa (podwójny round robin) + 4 mecze kwalifikacyjne
Główny turniej: faza grupowa (podwójny round robin) + play-offy (drabinka pojedynczej eliminacji)

Uczestnicy


Faza play-in
Team Vitality

Vitality.Bee

SK Prime

JDXL

BISONS ECLUB

Szygenda Alois Kryze Myrwin
Skeanz Eckas Dan Alby
Diplex Phantomles Mrozku Random
Jeskla Gadget Venzer Guubi
Jactroll Seal FGG Oscure
Realistik Raqo Torok Marhoder

Crvena Zvezda

GameWard

Illuminar Gaming

Crvena Zvezda Esports

aNc Outplayed

Melonik Tracyn dejan1 StenBosse
Akabane adi11 Skude Lotuss
Czekolad many Hunt Dehaste
Innaxe svns Esctassy Lindgarde
Kamilius minemaciek TasteLess HungryPanda
Malau VoV chopsteek Panj

Anorthosis Famagusa

For The Win Esports

The Agency

eSuba

Adiss Jakoule Zhergoth Welcom
Daglas Own3r I am Kees Jejky
Dom1nant NOMA Kruimel Sajator
Goldento4st Mindrago Dragdar DANY
iLevi Calmsky Rychly VaSKED
Duriel SK Dipsy Dalijes

Team Phantasma

White Dragons

KRC Genk Esports

Entropiq

Bako Papiteero Robba Robocop
Nikolex Mart Guertas Rames
Peppe Fred RoyalKanin Eren
Vaynedeta Worst Tiger Khantos
Sanity Alternative Moopz denyk
TheRock7 Fintinhas arendmen Nalu

Turniej główny
Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol

LDLC OL

UOL Sexy Edition

Dusty

Team Heretics

Ragner Scarface Kerberos iBo
Yike Lurox Lyncas bluerzor
Eika Ruby Backlund Zwyroo
Exakick Shiganari DenVoksen Jackspektra
Doss Winsome Stend Whiteinn
Zeph Sheepy Zen Gevous

Team BDS

Zero Tenacity

Team BDS Academy

FC Schalke 04 Esports

X7 Esports

mumus100 Adam Jaeger Chasy
Ryuzaki Sheo Isma Viking
Sebekx Reeker Decay Tempt
Vzz Crownie TakeSet Attila
Wojtuś Erdote Lilipp Kasing
Nahovsky GotoOne Lion Nias

AGO ROGUE

Giants

AGO ROGUE

Valiance

Macko Esports

Th3Antionio Sinmivak ArcaneTeddy ACD
Maxlore Rabble kingggggg Cboi
Jiizuke Nite Dive HawHaw
Keduii Lucker Paladin Rharesh
Advienne promisq Postkassen Click
Jandro Blumigan Blacksky Cristo

Faza play-in

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Anorthosis Famagusta 6 5 1   1. Team Vitality Vitality.Bee 6 6 0
  2. KRC Genk Esports 6 4 2   2. For The Win Esports 6 4 2
  3. JDXL 6 2 4   3. Illuminar Gaming 6 2 4
  4. Crvena Zvezda Crvena zvezda Esports 6 1 5   4. Entropiq 6 0 6
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. GameWard 6 5 1   1. SK Prime 6 5 1
  2. White Dragons 6 4 2   2. eSuba 6 3 3
  3. BISONS ECLUB 6 3 3   2. aNc Outplayed 6 3 3
  4. The Agency 6 0 6   4. Team Phantasma 6 1 5

Harmonogram
24 sierpnia
17:00 JDXL 0:1 Anorthosis Famagusta BO1
17:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 Entropiq BO1
17:00 White Dragons 1:0 BISONS ECLUB BO1
17:00 eSuba 1:0 Team Phatasma BO1
18:00 KRC Genk Esports 1:0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda Esports BO1
18:00 For The Win Esports 1:0 Illuminar Gaming BO1
18:00 GameWard 1:0 The Agency BO1
18:00 SK Prime 1:0 aNc Outplayed BO1
19:00 Crvena Zvezda Esports Crvena Zvezda 1:0 JDXL BO1
19:00 Illuminar Gaming 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 BISONS ECLUB 0:1 GameWard BO1
19:00 aNc Outplayed 1:0 eSuba BO1
20:00 Anorthosis Famagusta 1:0 KRC Genk Esports BO1
20:00 Entropiq 0:1 For The Win Esports BO1
20:00 The Agency 0:1 White Dragons BO1
20:00 Team Phantasma 0:1 SK Prime BO1
21:00 KRC Genk Esports 1:0 JDXL BO1
21:00 Illuminar Gaming 1:0 Entopiq BO1
21:00 White Dragons 0:1 GameWard BO1
21:00 aNc Outplayed 1:0 Team Phatasma BO1
22:00 Anorthosis Famagusta 1:0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda Esport BO1
22:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 For The Win Esports BO1
22:00 BISONS ECLUB 1:0 The Agency BO1
22:00 eSuba 0:1 SK Prime BO1
25 sierpnia
17:00 Crvena Zvezda Esport Crvena Zvezda 0:1 KRC Genk Esports BO1
17:00 Entropiq 0:1 Illuminar Gaming BO1
17:00 GameWard 0:1 White Dragons BO1
17:00 Team Phantasma 0:1 aNc Outplayed BO1
18:00 Anorthosis Famagusta 0:1 JDXL BO1
18:00 For The Win Esports 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
18:00 The Agency 0:1 BISONS ECLUB BO1
18:00 SK Prime 1:0 eSuba BO1
19:00 JDXL 1:0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda Esport BO1
19:00 For The Win Esports 1:0 Entropiq BO1
19:00 White Dragons 1:0 The Agency BO1
19:00 SK Prime 0:1 Team Phantasma BO1
20:00 KRC Genk Esports 0:1 Anorthosis Famagusta BO1
20:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:00 GameWard 1:0 BISONS ECLUB BO1
20:00 eSuba 1:0 aNc Outplayed BO1
21:00 Crvena Zvezda Esport Crvena Zvezda 0:1 Anorthosis Famagusta BO1
21:00 Entropiq 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
21:00 BISONS ECLUB 1:0 White Dragons BO1
21:00 Team Phantasma 0:1 eSuba BO1
22:00 JDXL 0:1 KRC Genk Esports BO1
22:00 Illuminar Gaming 0:1 For The Win Esports BO1
22:00 The Agency 0:1 GameWard BO1
22:00 aNc Outplayed 0:1 SK Prime BO1
27 sierpnia
11:00 GameWard 2:0 KRC Genk Esports BO3
11:00 Anorthosis Famagusta 2:1 For The Win Esports BO3
14:00 Vitality.Bee Team Vitality 2:0 eSuba BO3
14:00 SK Prime 2:0 White Dragons BO3

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol UOL Sexy Edition 6 5 1   1. LDLC OL 6 5 1
  2. Team Vitality Vitality.Bee 6 4 2   2. X7 Esports 6 5 1
  3. Giants 6 3 3   3. AGO ROGUE AGO ROGUE 6 1 5
  4. Zero Tenacity 6 0 6   4. Anorthosis Famagusta 6 1 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Team BDS Team BDS Academy 6 6 0   1. GameWard 6 6 0
  2. Team Heretics 6 4 2   2. Dusty 6 4 2
  3. SK Prime 6 1 5   3. FC Schalke 04 Esports 6 1 5
  4. Valiance 6 1 5   4. Macko Esports 6 1 5

Harmonogram
29 sierpnia
17:00 Macko Esports 0:1 Dusty BO1
18:00 Team BDS Academy Team BDS 1:0 Valiance BO1
19:00 Giants 1:0 Zero Tenacity BO1
20:00 FC Schalke 04 0:1 GameWard BO1
21:00 Team Heretics 1:0 SK Prime BO1
22:00 UOL Sexy Edition Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol 1:0 Team Vitality Vitality.Bee BO1
30 sierpnia
17:00 GameWard 1:0 Macko Esports BO1
18:00 Valiance 0:1 Team Heretics BO1
19:00 Dusty 1:0 FC Schalke 04 BO1
20:00 X7 Esports 1:0 Anorthosis Famagusta BO1
21:00 SK Prime 0:1 Team BDS Team BDS Academy BO1
22:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 0:1 LDLC OL BO1
31 sierpnia
17:00 Macko Esports 0:1 FC Schalke 04 BO1
18:00 Zero Tenacity 0:1 Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 Anorthosis Famagusta 0:1 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
20:00 GameWard 1:0 Dusty BO1
21:00 LDLC OL 0:1 X7 Esports BO1
22:00 UOL Sexy Edition Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol 1:0 Giants BO1
1 września
17:00 Valiance 0:1 SK Prime BO1
18:00 Anorthosis Famagusta 0:1 LDLC OL BO1
19:00 Zero Tenacity 0:1 Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol UOL Sexy Edition BO1
20:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 Giants BO1
21:00 X7 Esports 1:0 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
22:00 Team Heretics 0:1 Team BDS Team BDS Academy BO1
5 września
17:00 Macko Esports 0:1 GameWard BO1
18:00 FC Schalke 04 0:1 Dusty BO1
19:00 Dusty 0:1 GameWard BO1
20:00 FC Schalke 04 0:1 Macko Esports BO1
21:00 Dusty 1:0 Macko Esports BO1
22:00 GameWard 1:0 FC Schalke 04 BO1
6 września
17:00 LDLC OL 1:0 Anorthosis Famagusta BO1
18:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 0:1 X7 Esports BO1
19:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 0:1 Anorthosis Famagusta BO1
20:00 X7 Esports 0:1 LDLC OL BO1
21:00 Anorthosis Famagusta 0:1 X7 Esports BO1
22:00 LDLC OL 1:0 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
7 września
17:00 SK Prime 0:1 Team Heretics BO1
18:00 Valliance 0:1 Team BDS Team BDS Academy BO1
19:00 Team Heretics 1:0 Valliance BO1
20:00 Team BDS Academy Team BDS 1:0 SK Prime BO1
21:00 SK Prime 0:1 Valliance BO1
22:00 Team BDS Academy Team BDS 1:0 Team Heretics BO1
8 września
17:00 UOL Sexy Edition Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol 1:0 Zero Tenacity BO1
18:00 Giants 1:0 Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 Zero Tenacity BO1
20:00 Giants 0:1 Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol UOL Sexy Edition BO1
21:00 Zero Tenacity 0:1 Giants BO1
22:00 Vitality.Bee Team Vitality 1:0 Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol UOL Sexy Edition BO1

Faza play-off

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol UOL Sexy Edition 2
Team Heretics 3
Team Heretics 3
LDLC OL 1
LDLC OL 3
Dusty 2
Team Heretics 3
Team BDS Team BDS Academy 2
Team BDS Team BDS Academy 3
Team Vitality Vitality.Bee 0
Team BDS Team BDS Academy 3
GameWard 0
GameWard 3
X7 Esports 0

Ćwierćfinał
15 września
17:00 GameWard 3:0 X7 Esports BO5
16 września
17:00 LDLC OL 3:2 Dusty BO5
17 września
17:00 Team BDS Academy Team BDS 3:0 Team Vitality Vitality.Bee BO5
18 września
17:00 UOL Sexy Edition Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol 2:3 Team Heretics BO5

Półfinał
21 września
17:00 GameWard 0:3 Team BDS Team BDS Academy BO5
22 września
17:00 LDLC OL 1:3 Team Heretics BO5

Finał
25 września
17:00 Team BDS Academy Team BDS vs Team Heretics BO5

Klasyfikacja końcowa

1. Team Heretics 40 000 €
2 Team BDS Academy 25 000 €
3-4. GameWard, LDLC OL 13 500 €
5-8. Dusty, Unicorns of Love Sexy Edition, Vitality.Bee, X7 Esports 8 000 €
9-12. AGO ROGUE, Giants, FC Schalke 04 Esports, SK Prime 4 000 €
13-16. Anorthosis Famagusta, Macko Esports, Valiance, Zero Tenacity 2 500 €
17-20. eSuba, For The Win Esports, KRC Genk Esports, White Dragons
21-24. aNc Outplayed, BISONS ECLUB, Illuminar Gaming, JDXL
25-28. The Agency, Crvena zvezda Esports, Entropiq, Team Phantasma

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters.

Tagi: , , , , , , ,