Finały ESL Pro League Season 10

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 10
Data 3 – 8 grudnia 2019
Miejsce Odense, Dania
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 600 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

100 Thieves

Astralis

ATK

Evil Geniuses

AZR dev1ce JT Brehze
jks dupreeh motm CeRq
jkaem Xyp9x oSee Ethan
Gratisfaction gla1ve floppy tarik
Liazz Magisk Sonic stanislaw
kassad (trener) zonic (trener) T.c (trener) ImAPet (trener)

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

Heroic

rain KRIMZ kennyS es3tag
NiKo JW JaCkz stavn
olofmeister Brollan AmaNEk b0RUP
coldzera flusha huNter- Snappi
broky Golden nexa cadiaN
YNk (trener) Samuelsson (trener) maLeK (trener) LOMME (trener)

Team Liquid

MIBR

mousesports

Natus Vincere

nitr0 FalleN chrisJ flamie
EliGE fer ropz s1mple
Twistzz TACO karrigan electronic
NAF LUCAS1 woxic Boombl4
Stewie2K kNg frozen GuardiaN
adreN (trener) zews (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener)

North

Renegades

Sharks Esports

TYLOO

aizy dexter exit somebody
Kjaerbye Dickstacy leo_drunky BnTeT
gade malta jnt Summer
JUGi Sico meyern Freeman
cajunb INS Luken AttackeR
mithR (trener) coachi (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Natus Vincere 16
TYLOO 6
Natus Vincere 2
MIBR 0
FaZe Clan 12
MIBR 16
Natus Vincere 2
Evil Geniuses 1
Heroic 8
100 Thieves 16
100 Thieves 0
Evil Geniuses 2
Fnatic 3
Evil Geniuses 16
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
100 Thieves 2
FaZe Clan 1
TYLOO 1
FaZe Clan 2 100 Thieves 0
Fnatic 2
MIBR 1
Fnatic 2
Heroic 1
Fnatic 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Astralis 16
Renegades 8
Astralis 2
G2 Esports 1
G2 Esports 16
Sharks Esports 13
Astralis 2
Team Liquid 1
mousesports 16
ATK 9
mousesports 1
Team Liquid 2
North 12
Team Liquid 16
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
mousesports 2
Renegades 1
Renegades 2
Sharks Esports 1 mousesports 2
ATK 0
G2 Esports 1
ATK 2
ATK 2
North 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
3 grudnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Natus Vincere 16:6 TYLOO Dust2
12:00 FaZe Clan 12:16 MIBR Mirage
13:15 Heroic 8:16 100 Thieves Vertigo
13:15 Fnatic 3:16 Evil Geniuses Mirage

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:30 Astralis 16:8 Renegades Inferno
14:30 G2 Esports 16:13 Sharks Esports Inferno
15:45 mousesports 16:9 ATK Nuke

Półfinał drabinki wygranych grupy A

15:45 Natus Vincere 2:0 MIBR
Train 16:9
Dust2 16:4

1. runda drabinki przegranych grupy A

17:00 TYLOO 1:2 FaZe Clan
Inferno 16:7
Dust2 5:16
Mirage 7:16

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

18:45 North 12:16 Team Liquid Vertigo

Półfinał drabinki wygranych grupy A

20:35 Evil Geniuses 2:0 100 Thieves
Mirage 16:8
Nuke 16:10

1. runda drabinki przegranych grupy A

20:35 Fnatic 2:1 Heroic
Inferno 9:16
Vertigo 16:13
Overpass 16:13
4 grudnia

1. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Renegades 2:1 Sharks Esports
Dust2 7:16
Mirage 16:5
Nuke 16:12
12:00 ATK 2:0 North
Overpass 16:9
Vertigo 16:8

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:35 100 Thieves 2:1 FaZe Clan
Inferno 16:11
Dust2 12:16
Mirage 16:7

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:35 Astralis 2:1 G2 Esports
Dust2 13:16
Inferno 19:15
Train 16:14

2. runda drabinki przegranych grupy A

19:10 MIBR 1:2 Fnatic
Inferno 10:16
Dust2 19:16
Vertigo 11:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

19:10 mousesports 1:2 Team Liquid
Nuke 5:16
Vertigo 16:12
Dust2 14:16
5 grudnia

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 ATK 2:1 G2 Esports
Vertigo 4:16
Train 16:13
Inferno 16:6
12:00 Renegades 1:2 mousesports
Nuke 16:14
Train 8:16
Inferno 7:16

Finał drabinki wygranych grupy A

15:20 Natus Vincere 2:1 Evil Geniuses
Mirage 12:16
Dust2 16:5
Nuke 16:11

Finał drabinki przegranych grupy A

15:35 100 Thieves 0:2 Fnatic
Train 13:16
Mirage 5:16

Finał drabinki wygranych grupy B

19:10 Astralis 2:1 Team Liquid
Inferno 14:16
Nuke 16:7
Dust2 16:13

Finał drabinki przegranych grupy B

19:10 ATK 0:2 mousesports
Vertigo 5:16
Dust2 6:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Wielki finał
Natus Vincere 1
Fnatic 2
Fnatic 2
Team Liquid 0 Fnatic 0
mousesports 3
Astralis 1
mousesports 2
mousesports 2
Evil Geniuses 1

Harmonogram
6 grudnia

Ćwierćfinały

16:00 Fnatic 2:0 Team Liquid
Overpass 16:11
Inferno 16:8
19:50 Evil Geniuses 1:2 mousesports
Train 6:16
Inferno 19:17
Nuke 0:16
7 grudnia

Półfinały

16:00 Natus Vincere 1:2 Fnatic
Inferno 16:14
Nuke 11:16
Overpass 6:16
19:50 Astralis 1:2 mousesports
Train 19:22
Overpass 16:9
Dust2 14:16
8 grudnia

Wielki finał

16:00 Fnatic 0:3 mousesports
Inferno 11:16
Train 10:16
Mirage 11:16

Klasyfikacja końcowa

1. mousesports 250 000 $
2. Fnatic 80 000 $
3-4. Natus Vincere, Astralis 40 000 $
5-6. Team Liquid, Evil Geniuses 20 000 $
7-8. 100 Thieves, ATK 17 000 $
9-12. FaZe Clan, MIBR, G2 Esports, Renegades 15 000 $
13-16. TYLOO, Heroic, North, Sharks Esports 14 000 $

Transmisja

Transmisja ze światowych finałów ESL Pro League Season 10 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,