Finały ESL Pro League Season 9

Informacje

Nazwa ESL Pro League Season 9
Data 18 – 23 czerwca 2018
Miejsce Montpellier, Francja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 600 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Astralis

Cloud9

DETONA Gaming

Fnatic

dev1ce autimatic tiburci0 KRIMZ
dupreeh RUSH prt JW
Xyp9x Golden vsm Xizt
gla1ve vice hardzao twist
Magisk cajunb Tuurtle Brollan
zonic (trener) valens (trener) rikz (trener) Jumpy (trener)

Grayhound Gaming

G2 Esports

Heroic

NRG Esports

erkaSt shox es3tag daps
dexter kennyS friberg Brehze
Dickstacy JaCkz blameF CeRq
malta Lucky stavn Ethan
Sico AmaNEk NaToSaphiX tarik
NeiL_M (trener) maLeK (trener) peacemaker (trener) ImAPet (trener)
Grupa B

FaZe Clan

HellRaisers

Team Liquid

Luminosity Gaming

rain ANGE1 nitr0 NEKIZ
NiKo ISSAA EliGE steel
GuardiaN oskar Twistzz HEN1
olofmeister loWel NAF LUCAS1
NEO nukkye Stewie2K boltz
YNk (trener) lmbt (trener) adreN (trener) zakk (trener)

MIBR

mousesports

North

TYLOO

FalleN chrisJ aizy somebody
fer ropz valde BnTeT
coldzera karrigan Kjaerbye AttackeR
TACO woxic gade Summer
felps frozen JUGi Freeman
zews (trener) Rejin (trener) mithR (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
G2 Esports 16
Grayhound Gaming 13 G2 Esports 1
NRG Esports 2
Fnatic 12 NRG Esports (Q) 2
NRG Esports 16
Astralis (Q) 1
Astralis 16
Cloud9 9 Astralis 2
Heroic 0
Heroic 16
DETONA Gaming 8
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Heroic 2
Grayhound Gaming 0
Fnatic 1 Heroic 0
Fnatic 2
G2 Esports (Q) 2
G2 Esports 2
Cloud9 2
Cloud9 0
DETONA Gaming 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 16
TYLOO 12 FaZe Clan 2
North 1
North 16 FaZe Clan (Q) 0
Team Liquid 13
mousesports (Q) 2
mousesports 16
MIBR 8 mousesports 2
HellRaisers 0
HellRaisers 16
Luminosity Gaming 7
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
HellRaisers 1
TYLOO 0
Team Liquid 2 Team Liquid (Q) 2
Team Liquid 2
MIBR 0
North 1
MIBR 2
MIBR 2
Luminosity Gaming 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

18 czerwca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 G2 Esports 16:13 Grayhound Gaming Nuke
12:00 Fnatic 12:16 NRG Esports Nuke
13:10 Astralis 16:9 Cloud9 Inferno
13:10 Heroic 16:8 DETONA Gaming Dust2

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:20 FaZe Clan 16:12 TYLOO Vertigo
14:20 North 16:13 Team Liquid Dust2
15:30 HellRaisers 16:7 Luminosity Gaming Mirage
15:30 mousesports 16:8 MIBR Inferno

Półfinał drabinki wygranych grupy A

16:40 G2 Esports 1:2 NRG Esports
Train 16:11
Dust2 17:19
Overpass 17:19

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

16:40 Grayhound Gaming 0:2 Fnatic
Dust2 11:16
Train 13:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

20:10 Heroic 0:2 Astralis
Vertigo 7:16
Inferno 7:16

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

20:10 DETONA Gaming 0:2 Cloud9
Dust2 4:16
Mirage 9:16
19 czerwca

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

12:00 TYLOO 0:2 Team Liquid
Mirage 6:16
Overpass 7:16
12:00 Luminosity Gaming 0:2 MIBR
Mirage 9:16
Dust2 13:16

Druga runda drabinki przegranych grupy A

15:30 Heroic 2:1 Fnatic
Nuke 16:7
Mirage 12:16
Overpass 16:6

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:30 North 1:2 FaZe Clan
Inferno 16:4
Mirage 8:16
Dust2 16:19

Druga runda drabinki przegranych grupy A

19:00 G2 Esports 2:0 Cloud9
Inferno 16:12
Overpass 16:13

Półfinał drabinki wygranych grupy B

19:00 HellRaisers 0:2 mousesports
Mirage 5:16
Nuke 8:16
20 czerwca

Druga runda drabinki przegranych grupy B

12:00 HellRaisers 1:2 Team Liquid
Vertigo 11:16
Inferno 16:14
Overpass 13:16
12:00 North 1:2 MIBR
Mirage 5:16
Inferno 16:13
Overpass 13:16

Finał drabinki wygranych grupy A

15:30 NRG Esports 2:1 Astralis
Train 16:13
Nuke 8:16
Dust2 16:12

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

15:30 G2 Esports 2:0 Heroic
Vertigo 16:3
Dust2 16:11

Finał drabinki wygranych grupy B

19:00 FaZe Clan 0:2 mousesports
Train 12:16
Vertigo 8:16

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

19:00 MIBR 0:2 Team Liquid
Mirage 13:16
Dust2 9:16

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
NRG Esports 1
FaZe Clan 0
G2 Esports 2 G2 Esports 1
G2 Esports 2
Team Liquid 3
mousesports 0
Astralis 1
Team Liquid 2
Team Liquid 2

Faza pucharowa – harmonogram

21 czerwca

Ćwierćfinał

15:00 FaZe Clan 0:2 G2 Esports
Train 12:16
Dust2 8:16
18:50 Astralis 1:2 Team Liquid
Overpass 16:12
Inferno 6:16
Vertigo 13:16
22 czerwca

Półfinał

15:00 NRG Esports 1:2 G2 Esports
Dust2 12:16
Train 16:7
Overpass 10:16
18:50 mousesports 0:2 Team Liquid
Overpass 8:16
Nuke 17:19
23 czerwca

Wielki finał

16:00 G2 Esports 1:3 Team Liquid
Dust2 15:19
Overpass 3:16
Nuke 12:16
Inferno 22:25

Klasyfikacja końcowa

1. Team Liquid 250 000 $
2. G2 Esports 80 000 $
3-4. mousesports, NRG Esports 40 000 $
5-6. Astralis, FaZe Clan 20 000 $
7-8. Heroic, MIBR 17 000 $
9-12. Cloud9, Fnatic, HellRaisers, North 15 000 $
13-16. DETONA Gaming, Grayhound Gaming, Luminostiy Gaming, TYLOO 14 000 $

Transmisja

Transmisja z finałów ESL Pro League Season 9 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,