STS

Finały Quake Pro League Stage 2

Informacje

Nazwa Quake Pro League Stage 2
Data 29 lutego – 1 marca 2020
Miejsce Katowice, Polska
Gra Quake Champions
Liczba uczestników 24
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Av3k baSe bukster cha1n
 cnz Cooller cYpheR DaHanG
dooi dramiS Effortless GNiK
k1llsen nosfa psygib RAISY
rapha Spart1e sib toxjq
vengeurR whaz Xron ZenAku

Faza pucharowa

29 lutego

Baraże o utrzymanie

10:00 whaz 0:3 sib
Corrupted Keep 4:5
Molten Falls 2:3
Blood Run 1:3

1. runda drabinki wygranych

10:00 cYpheR 2:0 Effortless
Corrupted Keep 12:3
Ruins of Sarnath 13:2

Baraże o utrzymanie

11:15 cnz 2:3 Spart1e
Corrupted Keep 16:5
Vale of Pnath 5:11
Ruins of Sarnath 5:6
Awoken 14:5
The Molten Falls 0:1

1. runda drabinki wygranych

11:15 baSe 2:1 dooi
Awoken 1:2
Blood Covenant 4:2
Blood Run 2:1
12:15 cha1n 2:1 dramiS
Molten Falls 8:5
Blood Covenant 2:3
Vale of Pnath 12:5

Baraże o utrzymanie

12:30 bukster 0:3 Xron
Awoken 2:4
Blood Covenant 2:7
Vale of Pnath 6:8

1. runda drabinki wygranych

13:15 nosfa 0:2 Av3k
Awoken 4:6
Ruins of Sarnath 2:3

Baraże o utrzymanie

13:45 GNiK 0:3 ZenAku
Ruins of Sarnath 2:10
The Molten Falls 0:2
Blood Covenant 2:7

2. runda drabinki wygranych

15:00 rapha 2:0 sib
Corrupted Keep 19:2
Ruins of Sarnath 14:4

2. runda drabinki wygranych

15:45 DaHanG 2:0 Spart1e
Ruins of Sarnath 2:10
The Molten Falls 0:2
Blood Covenant 2:7

1. runda drabinki przegranych

16:00 sib 2:1 nosfa
The Molten Falls 3:2
Awoken 2:8
Ruins of Sarnath 7:6

2. runda drabinki wygranych

16:30 k1llsen 2:0 ZenAku
Blood Run 3:2
Blood Covenant 14:1

1. runda drabinki przegranych

16:45 Spart1e 1:2 dooi
Blood Run 0:3
Blood Covenant 8:2
Vale of Pnath 2:3

2. runda drabinki wygranych

17:15 RAISY 2:0 cha1n
Vale of Pnath 9:3
Ruins of Sarnath 12:1

1. runda drabinki przegranych

17:30 ZenAku 0:2 dramiS
Ruins of Sarnath 3:10
Awoken 3:6

2. runda drabinki wygranych

18:00 psygib 0:2 cYpheR
Corrupted Keep 4:10
Blood Run 6:7

1. runda drabinki przegranych

18:15 cha1n 2:1 Effortless
Awoken 11:3
Vale of Pnath 4:9
Ruins of Sarnath 9:2

2. runda drabinki wygranych

18:45 vengeurR 2:0 Xron
Awoken 7:3
The Molten Falls 3:2

2. runda drabinki przegranych

19:00 psygib 2:1 sib
Corrupted Keep 7:10
Vale of Pnath 18:4
Ruins of Sarnath 11:1

2. runda drabinki wygranych

19:30 toxjq 2:1 baSe
Blood Run 0:5
Awoken 7:3
Ruins of Sarnath 4:3

2. runda drabinki przegranych

19:45 Xron 2:0 dooi
Blood Covenant 7:5
Corrupted Keep 11:8

2. runda drabinki wygranych

20:15 Cooller 1:2 Av3k
Awoken 6:9
Corrupted Keep 9:7
Blood Run 1:8

2. runda drabinki przegranych

20:30 baSe 2:0 dramiS
Awoken 12:7
Ruins of Sarnath 6:0
21:15 Cooller 1:2 cha1n
Vale of Pnath 7:3
Awoken 3:5
Blood Covenant 3:4
1 marca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

10:00 rapha 2:0 cYpheR
Awoken 8:4
Blood Run 8:6
10:45 DaHanG 1:2 vengeurR
Awoken 3:4
Molten Falls 5:1
Corrupted Keep 5:8

3. runda drabinki przegranych

11:00 cYpheR 0:2 baSe
Awoken 4:9
Ruins of Sarnath 2:5

Ćwierćfinał drabinki wygranych

11:30 k1llsen 2:0 toxjq
Blood Run 3:2
Awoken 5:4

3. runda drabinki przegranych

11:45 DaHanG 1:2 cha1n
Vale Of Pnath 12:10
The Molten Falls 4:5
Awoken 2:3

Ćwierćfinał drabinki wygranych

12:15 RAISY 2:0 Av3k
The Molten Falls 6:3
Corrupted Keep 11:3

3. runda drabinki przegranych

12:30 toxjq 1:2 psygib
Corrupted Keep 6:7
Awoken 6:2
Blood Covenant 3:4

4. runda drabinki przegranych

12:30 cha1n 1:2 baSe
Blood Run 3:0
Awoken 5:14
The Molten Falls 0:21

Półfinał drabinki wygranych

13:00 rapha 3:0 vengeurR
Blood Covenant 12:6
Vale of Pnath 12:7
Awoken 8:4

3. runda drabinki przegranych

13:15 Av3k 0:2 Xron
The Molten Falls 5:6
Awoken 8:9

4. runda drabinki przegranych

14:00 Xron 0:2 psygib
Awoken 5:7
Vale of Pnath 8:9

Półfinał drabinki wygranych

14:15 k1llsen 1:3 RAISY
Awoken 6:20
Corrupted Keep 2:18
Blood Run 5:4
The Molten Falls 5:7

5. runda drabinki przegranych

15:00 vengeurR 2:0 psygib
Vale of Pnath 8:6
Corrupted Keep 7:6

Finał drabinki wygranych

15:45 rapha 3:0 RAISY
Blood Covenant 15:3
Vale of Pnath 8:6
Corrupted Keep 20:9

5. runda drabinki przegranych

15:45 k1llsen 1:2 baSe
Blood Covenant 13:0
Blood Run 4:5
Ruins of Sarnath 3:5

6. runda drabinki przegranych

16:45 vengeurR 0:2 baSe
Blood Run 2:4
Awoken 7:8

Finał drabinki przegranych

17:30 RAISY 3:0 baSe
Ruins of Sarnath 6:2
Vale of Pnath 6:5
Blood Run 8:0

Wielki finał

18:45 rapha 4:0 RAISY
drabinka wygranych 1:0
Blood Covenant 9:2
Ruins of Sarnath 15:1
Vale of Pnath 11:8

Klasyfikacja końcowa

1. rapha
2. RAISY
3. baSe
4. vengeurR
5-6. k1llsen, psygib
7-8. cha1n, Xron
9-12. Av3k, cYpheR, DaHanG, toxjq
13-16. Cooller, dooi, dramiS, sib
17-20. Effortless, nosfa, Spart1e, ZenAku
21-24. bukster, cnz, GNiK, whaz

Transmisja

Transmisja z finałów Quake Pro League Stage 2 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnych kanałach Quake Champions na Twitchu. Streamy znaleźć można pod tym adresem oraz pod tym adresem.

Tagi: , , , ,