Flashpoint Season 1

Informacje

Nazwa FLASHPOINT Season 1
Data 13 marca – 19 kwietnia 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 1 000 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Chaos Esports Club

Cloud9

c0ntact Gaming

Copenhagen Flames

cam JT EspiranTo Farlig
steel motm ottoNd Nodios
vanity oSee emi TeSeS
SicK floppy SHiPZ HooXi
Voltage Sonic rallen refrezh
mCe (trener) T.c (trener) NeiL_M (trener) vorborg (trener)

Dignitas

Team Envy

FunPlus Phoenix *

Gen.G Esports

friberg Nifty ptr autimatic
Xizt ryann mitch daps
GeT_RiGhT Calyx crashies koosta
f0rest MICHU Jonji s0m
GuardiaN moose dapr BnTeT
Fifflaren (trener) LEGIJA (trener) Elmapuddy (trener)

HAVU Gaming

MAD Lions

MIBR

Orgless

sLowi acoR FalleN FNS
ZOREE sjuush fer WARDELL
hoody Bubzkji TACO Subroza
sAw roeJ kNg yay
doto AcilioN meyern Infinite
diSTURBED (trener) peacemaker (trener) dead (trener) Tailored (trener)
* skład FunPlus Phoenix podczas pierwszej fazy Flashpointa prezentował się następująco: es3tag, stavn, b0RUP, Snappi, cadiaN oraz LOMME (t).

Faza pierwsza


Drabinka grupy A
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
MAD Lions 1
HAVU Gaming 2
HAVU Gaming 2
c0ntact Gaming 1
Copenhagen Flames 0 HAVU Gaming 0
c0ntact Gaming 2 MAD Lions 2
1. runda LB Finał LB
c0ntact Gaming 0
MAD Lions 2 MAD Lions 2
Copenhagen Flames 1

Drabinka grupy B
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
Gen.G Esports 2
Team Envy 1
Gen.G Esports 0
Chaos Esports Club 2
Chaos Esports Club 2 Chaos Esports Club 1
MIBR 0 MIBR 2
1. runda LB Finał LB
Gen.G Esports 0
Team Envy 0 MIBR 2
MIBR 2

Drabinka grupy C
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
Orgless 1
Dignitas 2
Dignitas 0
Cloud9 2
FunPlus Phoenix 1 Cloud9 2
Cloud9 2 Orgless 1
1. runda LB Finał LB
Dignitas 1
Orgless 2 Orgless 2
FunPlus Phoenix 0

Harmonogram
13 marca

Półfinał drabinki wygranych grupy A

18:00 MAD Lions 1:2 HAVU Gaming
Nuke 13:16
Mirage 16:12
Train 10:16
21:00 Copenhagen Flames 0:2 c0ntact Gaming
Nuke 16:19
Mirage 5:16
14 marca

Półfinał drabinki wygranych grupy B

18:00 Gen.G Esports 2:1 Team Envy
Train 19:17
Inferno 13:16
Mirage 16:9
21:00 Chaos Esports Club 2:0 MIBR
Train 16:6
Nuke 16:14
15 marca

Półfinał drabinki wygranych grupy C

18:00 Orgless 1:2 Dignitas
Train 16:8
Nuke 10:16
Inferno 12:16
21:00 FunPlus Phoenix 1:2 Cloud9
Nuke 16:10
Train 20:22
Inferno 3:16
20 marca

1. runda drabinki przegranych grupy B

18:00 Team Envy 0:2 MIBR
Overpass 6:16
Mirage 3:16

Finał drabinki wygranych grupy C

21:00 Dignitas 0:2 Cloud9
Train 11:16
Vertigo 10:16
21 marca

1. runda drabinki przegranych grupy A

18:00 MAD Lions 2:1 Copenhagen Flames
Dust2 9:16
Train 16:6
Nuke 16:13

Finał drabinki wygranych grupy B

21:00 Gen.G Esports 0:2 Chaos Esports Club
Inferno 11:16
Mirage 12:16
22 marca

1. runda drabinki przegranych grupy C

18:00 Orgless 2:0 FunPlus Phoenix w/o

Finał drabinki wygranych grupy A

20:00 HAVU Gaming 2:1 c0ntact Gaming
Mirage 14:16
Train 16:5
Dust2 16:12
23 marca

Finał drabinki przegranych grupy A

17:00 c0ntact Gaming 0:2 MAD Lions
Nuke 9:16
Dust2 7:16

Finał drabinki przegranych grupy B

20:00 Gen.G Esports 0:2 MIBR
Inferno 11:16
Mirage 13:16

Finał drabinki przegranych grupy C

23:00 Dignitas 1:2 Orgless
Nuke 16:12
Mirage 4:16
Inferno 3:16
24 marca

Finał grupy A

17:00 HAVU Gaming 0:2 MAD Lions
Mirage 10:16
Train 8:16

Finał grupy C

20:00 Cloud9 2:1 Orgless
Train 16:11
Inferno 12:16
Dust2 16:14

Finał grupy B

23:00 Chaos Esports Club 1:2 MIBR
Overpass 7:16
Inferno 16:12
Dust2 8:16

Faza druga


Drabinka grupy A
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
Copenhagen Flames 0
HAVU Gaming 2
HAVU Gaming 2
Team Envy 0
Cloud9 1 HAVU Gaming 2
Team Envy 2 Cloud9 0
1. runda LB Finał LB
Team Envy 1
Copenhagen Flames 0 Cloud9 2
Cloud9 2

Drabinka grupy B
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
Dignitas 0
Gen.G Esports 2
Gen.G Esports 1
MIBR 2
MIBR 2 MIBR 2
Orgless 0 Gen.G Esports 0
1. runda LB Finał LB
Gen.G Esports 2
Dignitas 2 Dignitas 0
Orgless 1

Drabinka grupy C
Półfinał UB Finał UB Wielki finał
MAD Lions 2
Chaos Esports Club 0
MAD Lions 2
c0ntact Gaming 0
FunPlus Phoenix 1 MAD Lions 2
c0ntact Gaming 2 FunPlus Phoenix 0
1. runda LB Finał LB
c0ntact Gaming 1
Chaos Esports Club 1 FunPlus Phoenix 2
FunPlus Phoenix 2

Harmonogram
27 marca

Półfinał drabinki wygranych grupy A

18:00 Copenhagen Flames 0:2 HAVU Gaming
Train 17:19
Overpass 14:16
21:00 Cloud9 2:1 Team Envy
Dust2 10:16
Overpass 7:16
Train 16:8
28 marca

Półfinał drabinki wygranych grupy B

18:00 Dignitas 0:2 Gen.G Esports
Train 14:16
Nuke 12:16
21:00 MIBR 2:0 Orgless
Inferno 19:17
Overpass 16:10
29 marca

Półfinał drabinki wygranych grupy C

19:00 MAD Lions 2:0 Chaos Esports Club
Dust2 16:14
Nuke 16:10
22:00 FunPlus Phoenix 1:2 c0ntact Gaming
Train 16:9
Inferno 14:16
Dust2 12:16
31 marca

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:00 Copenhagen Flames 0:2 Cloud9
Dust2 8:16
Overpass 19:22

Finał drabinki wygranych grupy A

22:00 HAVU Gaming 2:0 Team Envy
Mirage 16:7
Dust2 16:6
1 kwietnia

1. runda drabinki przegranych grupy B

19:00 Dignitas 2:1 Orgless
Nuke 10:16
Inferno 16:11
Train 19:15

Finał drabinki wygranych grupy B

22:00 Gen.G Esports 1:2 MIBR
Dust2 16:8
Vertigo 13:16
Train 12:16
2 kwietnia

1. runda drabinki przegranych grupy C

19:00 Chaos Esports Club 1:2 FunPlus Phoenix
Inferno 16:11
Nuke 9:16
Train 12:16

Finał drabinki wygranych grupy C

22:00 MAD Lions 2:0 c0ntact Gaming
Nuke 16:12
Mirage 28:24
4 kwietnia

Finał drabinki przegranych grupy A

18:00 Team Envy 1:2 Cloud9
Train 8:16
Inferno 16:13
Dust2 12:16

Finał drabinki przegranych grupy B

21:00 Gen.G Esports 2:0 Dignitas
Dust2 16:13
Inferno 16:11
5 kwietnia

Finał drabinki przegranych grupy C

00:00 c0ntact Gaming 1:2 FunPlus Phoenix
Dust2 7:16
Inferno 16:3
Nuke 11:16

Finał grupy A

18:00 HAVU Gaming 2:0 Cloud9
Vertigo 19:15
Mirage 16:5

Finał grupy C

21:00 MAD Lions 2:0 FunPlus Phoenix
Dust2 16:6
Nuke 16:10
6 kwietnia

Finał grupy B

00:00 MIBR 2:0 Gen.G Esports
Dust2 16:7
Mirage 19:15

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 500 000 $
2. 250 000 $
3. 100 000 $
4. 50 000 $
5-6. 35 000 $
7-8. 15 000 $
9-12. Copenhagen Flames, c0ntact Gaming, Dignitas, Team Envy

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z Flashpoint Season 1 dostępna będzie na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu.

Tagi: , ,