Flashpoint Season 2

Informacje

Nazwa Flashpoint Season 2
Data 10 listopada – 6 grudnia 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 1 000 000 $
System faza grupowa GSL + TBA

Uczestnicy

BIG

Cloud9

c0ntact Gaming

Dignitas

tabseN floppy EspiranTo f0rest
tiziaN ALEX ottoNd friberg
XANTARES mezii Snappi hallzerk
syrsoN woxic Spinx H4RR3
k1to es3tag rigoN HEAP
tow b (trener) kassad (trener) NeiL_M (trener) vENdetta (trener)

Team Envy

Fnatic

forZe

Gen.G Esports

Nifty KRIMZ facecrack autimatic
Calyx JW Jerry koosta
MICHU Brollan almazer BnTeT
LEGIJA flusha xsepower Xizt
Thomas Golden FL1T kreaz
kuben (trener) Samuelsson (trener) lmbt (trener) Elmapuddy (trener)

MAD Lions

MIBR

OG

Virtus.pro

acoR kNg NBK- buster
sjuush trk Aleksib qikert
roeJ LUCAS1 valde Jame
HooXi leo_drk⁠ ISSAA SANJI
refrezh vsm mantuu YEKINDAR
peacemaker (trener) cogu (trener) dastan (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Półfinał UB Finał UB Finał
Fnatic 2
c0ntact Gaming 1
Fnatic 1
MAD Lions 2
Dignitas 0 MAD Lions 0
MAD Lions 2 Fnatic 2
1. runda LB Finał LB
Fnatic 2
c0ntact Gaming 1 Dignitas 0
Dignitas 2

Drabinka grupy B
Półfinał UB Finał UB Finał
Team Envy 1
forZe 2
forZe 0
BIG 2
BIG 2 BIG 2
MIBR 1 MIBR 1
1. runda LB Finał LB
forZe 0
Team Envy 1 MIBR 2
MIBR 2

Drabinka grupy C
Półfinał UB Finał UB Finał
Cloud9 0
Virtus.pro 2
Virtus.pro 2
Gen.G Esports 1
OG 0 Virtus.pro 1
Gen.G Esports 2 OG 2
1. runda LB Finał LB
Gen.G Esports 0
Cloud9 0 OG 2
OG 2

Harmonogram
10 listopada

Półfinał drabinki wygranych grupy B

14:00 Team Envy 1:2 forZe Dust2 16:2
Mirage 10:16
Nuke 11:16
17:00 BIG 2:1 MIBR Mirage 16:2
Vertigo 13:16
Dust2 16:2
11 listopada

Półfinał drabinki wygranych grupy A

14:00 Dignitas 0:2 MAD Lions Overpass 6:16
Nuke 10:16
17:00 Fnatic 2:1 c0ntact Gaming Mirage 16:10
Train 9:16
Overpass 16:8
12 listopada

Półfinał drabinki wygranych grupy C

14:00 Cloud9 0:2 Virtus.pro Inferno 5:16
Overpass 14:16
17:00 OG 0:2 Gen.G Esports Train 5:16
Dust2 10:16
13 listopada

Finał drabinki wygranych grupy B

14:00 forZe 0:2 BIG Dust2 7:16
Inferno 14:16

1. runda drabinki przegranych grupy B

17:00 Team Envy 1:2 MIBR Nuke 12:16
Overpass 16:14
Inferno 9:16
14 listopada

Finał drabinki wygranych grupy A

14:00 Fnatic 1:2 MAD Lions Vertigo 16:14
Inferno 11:16
Overpass 15:19

1. runda drabinki przegranych grupy A

17:00 c0ntact Gaming 1:2 Dignitas Nuke 10:16
Dust2 16:8
Inferno 12:16
15 listopada

Finał drabinki wygranych grupy C

14:00 Virtus.pro 2:1 Gen.G Esports Train 8:16
Inferno 16:13
Vertigo 16:6

1. runda drabinki przegranych grupy C

17:00 Cloud9 0:2 OG Nuke 18:22
Mirage 10:16
19 listopada

Finał drabinki przegranych grupy A

14:00 Fnatic 2:0 Dignitas Dust2 16:6
Inferno 16:14

Finał drabinki przegranych grupy B

17:00 forZe 0:2 MIBR Nuke 9:16
Inferno 7:16
20 listopada

Finał drabinki przegranych grupy C

14:00 Gen.G Esports 0:2 OG Mirage 6:16
Train 9:16

Finał grupy A

17:00 MAD Lions 0:2 Fnatic Train 8:16
Mirage 5:16
21 listopada

Finał grupy B

14:00 BIG 2:1 MIBR Nuke 16:13
Dust2 10:16
Vertigo 16:14

Finał grupy C

17:00 Virtus.pro 1:2 OG Mirage 16:12
Inferno 9:16
Dust2 9:16
22 listopada

Mecz ostatniej szansy

14:00 Dignitas 2:1 forZe Inferno 9:16
Nuke 16:4
Dust2 16:14
17:00 Gen.G Esports 1:2 Team Envy Train 16:8
Nuke 13:16
Dust2 3:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
MAD 1
VP 2
VP 2
BIG 1
BIG 2
Envy 1
VP 2
FNC 1
FNC 2
DIG 1
FNC 2 VP 2
MIBR 0 OG 1
OG 1
MIBR 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
MIBR 2 FNC 0
MAD 0 OG 2
MAD 2 MIBR 1
Envy 0 OG 2
BIG 0
OG 2
DIG 0
OG 2

Harmonogram
30 listopada

Ćwierćfinał drabinki wygranych

15:00 MAD Lions 1:2 Virtus.pro Overpass 16:6
Inferno 10:16
Train 17:19
18:00 BIG 2:1 Team Envy Dust2 13:16
Mirage 16:10
Nuke 16:13
1 grudnia

Ćwierćfinał drabinki wygranych

15:00 Fnatic 2:1 Dignitas Overpass 16:4
Vertigo 11:16
Train 16:11
18:00 OG 1:2 MIBR Nuke 10:16
Inferno 16:6
Dust2 3:16
2 grudnia

1. runda drabinki przegranych

15:00 MAD Lions 2:0 Team Envy Mirage 16:11
Overpass 16:7
18:00 Dignitas 0:2 OG Nuke 14:16
Inferno 5:16
3 grudnia

Półfinał drabinki wygranych

15:00 Virtus.pro 2:1 BIG Mirage 16:9
Vertigo 6:16
Overpass 16:11
18:00 Fnatic 2:0 MIBR Overpass 25:21
Vertigo 16:4
4 grudnia

2. runda drabinki przegranych

15:00 MAD Lions 0:2 MIBR Mirage 3:16
Nuke 13:16
18:00 OG 2:0 BIG Inferno 16:10
Dust2 19:17
5 grudnia

Finał drabinki wygranych

15:00 Virtus.pro 2:1 Fnatic Vertigo 10:16
Overpass 16:14
Train 16:5

3. runda drabinki przegranych

18:00 MIBR 1:2 OG Nuke 10:16
Inferno 16:4
Train 14:16
6 grudnia

Finał drabinki przegranych

15:00 Fnatic 0:2 OG Mirage 14:16
Overpass 5:16

Finał

18:00 Virtus.pro 2:1 OG Mirage 10:16
Train 16:9
Inferno 16:12

Klasyfikacja końcowa

1. Virtus.pro 500 000 $
2. OG 250 000 $
3. Fnatic 100 000 $
4. MIBR 50 000 $
5-6. BIG, MAD Lions 35 000 $
7-8. Dignitas, Team Envy 15 000 $
9-10. forZe, Gen.G Esports
11-12. Cloud9, c0ntact Gaming

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z Flashpoint Season 2 dostępna będzie na oficjalnym kanale Flashpointa na Twitchu. Z kolej transmisję w języku polskim oglądać będzie można na kanale GametoonPolska na Twitchu.

Tagi: , ,