STS

Flashpoint Season 3

Informacje

Nazwa Flashpoint Season 3
Data 10 – 30 maja 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 50 000 $
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Anonymo Esports

Astralis

BIG

Complexity Gaming

Snax dupreeh tabseN blameF
KEi Xyp9x tiziaN RUSH
Kylar gla1ve XANTARES k0nfig
innocent Magisk syrsoN poizon
mynio Bubzkji k1to jks

Double Poney

FaZe Clan

Fnatic

FPX

Lucky rain KRIMZ zehN
bodyy coldzera JW STYKO
afro broky Brollan Maden
Djoko Twistzz Golden Farlig
NBK- karrigan Jackinho⁠ emi

G2 Esports

Heroic

HYENAS

mousesports

JaCkz stavn aizy ropz
AmaNEk cadiaN ⁠Kjaerbye frozen
nexa TeSeS gade Bymas
huNter- refrezh b0RUP acoR
NiKo sjuush Fessor dexter

Ninjas in Pyjamas

OG

Sprout

Team Vitality

REZ Aleksib Spiidi apEX
Plopski valde faveN ZywOo
hampus mantuu denis shox
ztr niko kressy misutaaa
dev1ce flameZ slaxz- Kyojin

Faza pucharowa

1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB Finał UB Finał
0
2
0
2
2
0
0
2
2
0
0
2
0
2
2
0
2
0
1
2
2
1
2 2
1 1
2
1
2
0
2
0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB 4. runda LB 5. runda LB Finał LB
1 0
2 2
2 0 1
0 2 2
2 1
0 2
2
0
2 2
1 1
2 2
1 1
2
1
2
1

Harmonogram
10 maja

1. runda drabinki wygranych

18:00 Team Vitality 0:2 Double Poney Nuke 5:16
Inferno 7:16
21:00 Astralis 2:0 OG Inferno 22:19
Nuke 16:11
11 maja

1. runda drabinki wygranych

18:00 BIG 2:0 Complexity Gaming Nuke 16:14
Dust2 16:8
21:00 Fnatic 0:2 mousesports Inferno 8:16
Overpass 4:16
12 maja

1. runda drabinki wygranych

18:00 Heroic 2:0 Sprout Vertigo 16:7
Nuke 16:7
21:00 G2 Esports 2:1 FaZe Clan Train 16:14
Mirage 22:25
Inferno 16:8
14 maja

1. runda drabinki wygranych

21:00 FPX 2:0 HYENAS Vertigo 16:11
Inferno 16:6
15 maja

1. runda drabinki przegranych

18:00 Team Vitality 2:0 OG Dust2 16:7
Inferno 16:13
21:00 Complexity Gaming 2:0 Fnatic Mirage 16:12
Inferno 16:10
16 maja

1. runda drabinki przegranych

18:00 Sprout 2:1 FaZe Clan Mirage 10:16
Dust2 16:14
Train 16:10
18 maja

1. runda drabinki wygranych

21:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Anonymo Esports Overpass 16:3
Nuke 13:16
Mirage 16:14
19 maja

1. runda drabinki przegranych

15:00 HYENAS 1:2 Anonymo Esports Nuke 14:16
Overpass 16:9
Mirage 14:16

2. runda drabinki wygranych

18:00 Double Poney 0:2 Astralis Vertigo 13:16
Nuke 13:16
21:00 BIG 0:2 mousesports Mirage 5:16
Nuke 11:16
20 maja

2. runda drabinki wygranych

18:00 Heroic 1:2 G2 Esports Inferno 11:16
Nuke 16:14
Mirage 7:16
21:00 FPX 0:2 Ninjas in Pyjamas Mirage 16:12
Inferno 19:17
21 maja

2. runda drabinki przegranych

18:00 Team Vitality 2:1 FPX Dust2 13:16
Inferno 16:12
Vertigo 16:10
21:00 Complexity Gaming 0:2 Heroic Mirage 18:22
Nuke 8:16
22 maja

2. runda drabinki przegranych

18:00 Sprout 1:2 BIG Train 8:16
Dust2 19:17
Vertigo 17:19
21:00 Anonymo Esports 1:2 Double Poney Vertigo 16:9
Inferno 8:16
Nuke 16:19
23 maja

3. runda drabinki wygranych

18:00 Astralis 0:2 mousesports Nuke 17:19
Overpass 12:16
21:00 G2 Esports 2:1 Ninjas in Pyjamas Dust2 12:16
Inferno 19:17
Mirage 16:14
25 maja

3. runda drabinki przegranych

18:00 Team Vitality 0:2 Heroic Nuke 11:16
Overpass 9:16

Mecz o 9-12. miejsce

18:00 FPX 2:0 Complexity Gaming Inferno 16:6
Vertigo 16:4

3. runda drabinki przegranych

21:00 BIG 2:1 Double Poney Vertigo 16:9
Nuke 8:16
Dust2 16:12

Mecz o 9-12. miejsce

21:00 Sprout 2:1 Anonymo Esports Inferno 16:13
Nuke 19:22
Vertigo 19:16
26 maja

4. runda drabinki przegranych

18:00 Astralis 0:2 Heroic Nuke 12:16
Overpass 14:16

Mecz o 10-12. miejsce

18:00 Complexity Gaming 2:0 Anonymo Esports Mirage 16:10
Nuke 16:8

4. runda drabinki przegranych

21:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 BIG Dust2 10:16
Overpass 16:6
Train 16:14

Mecz o 9. miejsce

21:00 FPX 2:1 Sprout Dust2 12:16
Inferno 16:13
Vertigo 16:13
27 maja

Finał drabinki wygranych

18:00 mousesports 2:0 G2 Esports Inferno 16:10
Nuke 16:13

Mecz o 10. miejsce

18:00 Complexity Gaming 2:0 Sprout Mirage 16:5
Dust2 16:6

5. runda drabinki przegranych

21:00 Heroic 1:2 Ninjas in Pyjamas Nuke 16:10
Overpass 19:22
Mirage 8:16
28 maja

Mecz o 7. miejsce

18:00 Team Vitality 2:0 Double Poney Vertigo 16:13
Nuke 16:5

Finał drabinki przegranych

21:00 G2 Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas Mirage 16:12
Inferno 9:16
Dust2 14:16
30 maja

Mecz o 5. miejsce

18:00 Astralis 1:2 BIG Nuke 16:12
Dust2 13:16
Vertigo 11:16

Finał

21:00 mousesports 2:1 Ninjas in Pyjamas Overpass 13:16
Nuke 16:6
Inferno 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. mousesports 17 000 $ 1 600 pkt
2 Ninjas in Pyjamas 10 000 $ 1 500 pkt
3. G2 Esports 7 000 $ 1 400 pkt
4. Heroic 5 000 $ 1 300 pkt
5. BIG 4 000 $ 1 200 pkt
6. Astralis 3 000 $ 1 100 pkt
7. Team Vitality 2 000 $ 1 000 pkt
8. Double Poney 2 000 $ 900 pkt
9. FPX 800 pkt
10. Complexity Gaming 700 pkt
11. Sprout 600 pkt
12. Anonymo Esports 500 pkt
13-16. FaZe Clan, Fnatic, HYENAS, OG 250 pkt

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z Flashpoint Season 3 dostępna będzie na oficjalnym kanale Flashpointa na Twitchu. Z kolei mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można na kanale Good Game League oraz na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego.

Tagi: , ,