IEM Beijing-Haidian 2020 – Europa

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020
Data 6 – 22 listopada 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 150 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

ENCE

dev1ce tabseN blameF allu
dupreeh tiziaN RUSH sergej
Xyp9x XANTARES k0nfig suNny
gla1ve syrsoN poizon Jamppi
Magisk k1to jks doto
zonic (trener) tow b (trener) keita (trener) sAw (trener)

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

Heroic

rain KRIMZ kennyS stavn
coldzera JW AmaNEk b0RUP
broky Brollan nexa cadiaN
Kjaerbye flusha huNter- TeSeS
olofmeister Golden NiKo niko
Samuelsson (trener) maLeK (trener) Hani (trener)

MAD Lions

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

acoR chrisJ flamie REZ
sjuush ropz s1mple Plopski
roeJ karrigan electronic twist
HooXi frozen Boombl4 nawwk
refrezh Bymas Perfecto hampus
peacemaker (trener) mithR (trener) B1ad3 (trener) THREAT (trener)

North

OG

Team Spirit

Team Vitality

aizy NBK- somedieyoung apEX
gade Aleksib chopper RpK
cajunb valde iDISBALANCE ZywOo
MSL ISSAA mir shox
Lekr0 mantuu magixx misutaaa
Jumpy (trener) Certus (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
1. runda UB 2. runda UB Awans
Team Vitality 2
Team Spirit 0
Team Vitality 0 FaZe Clan
FaZe Clan 2
FaZe Clan 2
OG 1
MAD Lions 1
Natus Vincere 2
Natus Vincere 1 Complexity Gaming
Complexity Gaming 2
Complexity Gaming 2
Fnatic 0
1. runda LB 2. runda LB Awans
Natus Vincere 2 Natus Vincere
Team Spirit 0
Team Spirit 2
OG 0
Team Vitality 2 Team Vitality
MAD Lions 0
MAD Lions 2
Fnatic 1

Drabinka grupy B
1. runda UB 2. runda UB Awans
Heroic 2
North 0
Heroic 2 Heroic
Ninjas in Pyjamas 1
G2 Esports 1
Ninjas in Pyjamas 2
Astralis 2
ENCE 0
Astralis 2 Astralis
mousesports 1
BIG 1
mousesports 2
1. runda LB 2. runda LB Awans
mousesports 1 G2 Esports
G2 Esports 2
North 1
G2 Esports 2
Ninjas in Pyjamas 1 BIG
BIG 2
ENCE 0
BIG 2

Harmonogram
6 listopada

1. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 Team Vitality 2:0 Team Spirit Inferno 16:11
Nuke 16:13
18:30 FaZe Clan 2:1 OG Inferno 16:10
Dust2 20:22
Mirage 16:12
7 listopada

1. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 MAD Lions 1:2 Natus Vincere Nuke 16:8
Train 7:16
Overpass 15:19
18:30 Complexity Gaming 2:0 Fnatic Inferno 19:16
Mirage 16:8
8 listopada

2. runda drabinki wygranych grupy A

15:00 Team Vitality 0:2 FaZe Clan Overpass 13:16
Mirage 15:19
18:30 Natus Vincere 1:2 Complexity Gaming Nuke 16:10
Overpass 10:16
Mirage 12:16
10 listopada

1. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 Team Spirit 2:0 OG Overpass 16:13
Inferno 16:11
18:30 MAD Lions 2:1 Fnatic Vertigo 16:10
Inferno 14:16
Mirage 16:9
11 listopada

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 Natus Vincere 2:0 Team Spirit Overpass 16:12
Nuke 16:13
12 listopada

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:00 Team Vitality 2:0 MAD Lions Nuke 16:9
Inferno 16:8

1. runda drabinki wygranych grupy B

15:00 Heroic 2:0 North Overpass 16:12
Nuke 16:13
18:30 G2 Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas Vertigo 4:16
Mirage 16:13
Train 4:16
13 listopada

1. runda drabinki wygranych grupy B

15:00 Astralis 2:0 ENCE Dust2 16:11
Inferno 16:4
18:30 BIG 1:2 mousesports Nuke 16:11
Dust2 14:16
Inferno 4:16
14 listopada

2. runda drabinki wygranych grupy B

15:00 Heroic 2:1 Ninjas in Pyjamas Mirage 13:16
Train 16:6
Vertigo 16:13
18:30 Astralis 2:1 mousesports Dust2 16:5
Nuke 14:16
Inferno 16:3
15 listopada

1. runda drabinki przegranych grupy B

15:00 North 1:2 G2 Esports Vertigo 16:14
Dust2 8:16
Nuke 12:16
18:30 ENCE 0:2 BIG Nuke 17:19
Mirage 14:16
16 listopada

2. runda drabinki przegranych grupy B

15:00 mousesports 1:2 G2 Esports Inferno 12:16
Dust2 16:12
Nuke 9:16
18:30 Ninjas in Pyjamas 1:2 BIG Vertigo 17:19
Nuke 16:7
Mirage 6:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 0
G2 Esports 2
G2 Esports 1
Natus Vincere 2
Astralis 0
Natus Vincere 2
Natus Vincere 2
Team Vitality 3
Complexity Gaming 2
BIG 0
Complexity Gaming 0
Team Vitality 2
Heroic 1
Team Vitality 2

Harmonogram
19 listopada

Ćwierćfinał

15:00 FaZe Clan 0:2 G2 Esports Dust2 17:19
Mirage 8:16
18:30 Astralis 0:2 Natus Vincere Overpass 9:16
Inferno 9:16
20 listopada

Ćwierćfinał

15:00 Complexity Gaming 2:0 BIG Nuke 16:6
Overpass 16:14
18:30 Heroic 1:2 Team Vitality Overpass 7:16
Nuke 19:15
Inferno 12:16
21 listopada

Półfinał

15:00 G2 Esports 1:2 Natus Vincere Dust2 16:10
Train 12:16
Nuke 3:16
18:30 Complexity Gaming 0:2 Team Vitality Vertigo 11:16
Mirage 7:16
22 listopada

Finał

16:00 Natus Vincere 2:1 Team Vitality Nuke 16:5
Dust2 16:12
Overpass 6:16
Inferno 9:16
Mirage 8:16

Klasyfikacja końcowa

1. Team Vitality 60 000 $
2. Natus Vincere 30 000 $
3-4. Complexity Gaming, G2 Esports 12 000 $
5-8. Astralis, BIG, FaZe Clan, Heroic 5 000 $
9-12. MAD Lions, mousesports, Ninjas in Pyjamas, Team Spirit 2 500 $
13-16. ENCE, Fnatic, North, OG 1 500 $

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiego Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w Polsat Games.

Tagi: , , , ,