STS

IEM Cologne 2021 – CS:GO

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Cologne 2021
Data 6 – 18 lipca 2021
Miejsce Kolonia, Niemcy
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System faza play-in: drabinka podwójnej eliminacji
faza grupowa: dwie grupy GSL
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy


Turniej główny

Astralis

FURIA Esports

G2 Esports

Gambit Esports

dupreeh yuurih JaCkz nafany
Xyp9x arT AmaNEk sh1ro
gla1ve VINI nexa interz
Magisk KSCERATO huNter- Ax1Le
Bubzkji honda NiKo Hobbit
zonic (trener) guerri (trener) maLeK (trener) groove (trener)

Heroic

Team Liquid

Natus Vincere

Virtus.pro

stavn EliGE s1mple buster
cadiaN NAF electronic qikert
TeSeS Stewie2K Boombl4 Jame
refrezh Grim Perfecto SANJI
sjuush FalleN B1T YEKINDAR
robl (trener) adreN (trener) B1ad3 (trener) dastan (trener)

Faza play-in

Bad News Bears

BIG

Complexity Gaming

Evil Geniuses

ptr tabseN blameF Brehze
Jonji tiziaN RUSH CeRq
Swisher XANTARES k0nfig stanislaw
Spongey syrsoN poizon oBo
Shakezullah k1to jks MICHU
madcow (trener) DuDe (trener) keita (trener) daps (trener)

FaZe Clan

LDLC OL

MIBR

mousesports

rain SIXER chelo ropz
broky hAdji yel frozen
Twistzz Lambert shz Bymas
karrigan Maka boltz acoR
olofmeister Keoz exit dexter
RobbaN (trener) Ozstrik3r (trener) nak (trener) mithR (trener)

Ninjas in Pyjamas

OG

Team One

Renegades

REZ Aleksib Maluk3 malta
Plopski valde prt Sico
hampus mantuu pesadelo INS
dev1ce niko malbsMd Hatz
LNZ flameZ xns aliStair
THREAT (trener) ruggah (trener) righi (trener) Kingfisher (trener)

Team Spirit

Sprout

ViCi Gaming

Team Vitality

sdy Spiidi zhokiNg apEX
chopper faveN aumaN ZywOo
mir denis advent shox
magixx kressy kaze misutaaa
degster slaxz- JamYoung Kyojin
Certus (trener) enkay J (trener) k4Mi (trener) XTQZZZ (trener)

Faza play-in

1. runda UB 2. runda UB Awans
Ninjas in Pyjamas 16
LDLC OL 6
Ninjas in Pyjamas 2 Ninjas in Pyjamas
mousesports 0
Bad News Bears 7
mousesports 16
Team Spirit 22
MIBR 18
Team Spirit 1 Team Vitality
Team Vitality 2
Renegades 6
Team Vitality 16
OG 16
Team One 6
OG 0 BIG
BIG 2
Sprout 8
BIG 16
Evil Geniuses 12
FaZe Clan 16
FaZe Clan 2 FaZe Clan
Complexity Gaming 0
Complexity Gaming 16
ViCi Gaming 10
1. runda LB 2. runda LB Awans
Complexity Gaming 2 Complexity Gaming
LDLC OL 0
LDLC OL 2
Bad News Bears 0
OG 0 Renegades
Renegades 2
MIBR 0
Renegades 2
Team Spirit 2 Team Spirit
Sprout 1
Team One 1
Sprout 2
mousesports 2 mousesports
Evil Geniuses 0
Evil Geniuses 2
ViCi Gaming 0

Harmonogram
6 lipca

1. runda drabinki wygranych

12:00 Ninjas in Pyjamas 16:6 LDLC OL Ancient
12:00 Bad News Bears 7:16 mousesports Nuke
12:00 Team Spirit 22:18 MIBR Inferno
13:30 Renegades 6:16 Team Vitality Overpass
13:40 OG 16:6 Team One Inferno
13:40 Sprout 8:16 BIG Dust2
15:00 Evil Geniuses 12:16 FaZe Clan Mirage
15:20 Complexity Gaming 16:10 ViCi Gaming Mirage

2. runda drabinki wygranych

16:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 mousesports Mirage 16:8
Ancient 16:11
17:00 Team Spirit 1:2 Team Vitality Dust2 16:14
Mirage 13:16
Nuke 12:16

1. runda drabinki przegranych

17:00 LDLC OL 2:0 Bad News Bears Inferno 16:9
Mirage 16:8
19:45 MIBR 0:2 Renegades Vertigo 15:19
Mirage 14:16

2. runda drabinki wygranych

20:25 BIG 2:0 OG Dust2 16:9
Mirage 19:17
20:25 Complexity Gaming 0:2 FaZe Clan Dust2 13:16
Nuke 6:16
7 lipca

1. runda drabinki przegranych

13:30 Sprout 2:1 Team One Nuke 12:16
Dust2 16:13
Mirage 16:8
13:30 ViCi Gaming 0:2 Evil Geniuses Inferno 5:16
Mirage 7:16

2. runda drabinki przegranych

16:45 LDLC OL 0:2 Complexity Gaming Dust2 13:16
Mirage 6:16
Nuke
16:45 Renegades 2:0 OG Nuke 16:11
Inferno 19:15
Mirage
20:00 Team Spirit 2:1 Sprout Ancient 16:10
Dust2 14:16
Nuke 16:13
20:00 mousesports 2:0 Evil Geniuses Nuke 16:12
Inferno 16:8

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Gambit Esports 2
mousesports 1
Gambit Esports 2
Ninjas in Pyjamas 1
Team Liquid 1
Ninjas in Pyjamas 2
Gambit Esports (Q) 1
G2 Esports (Q) 2
Virtus.pro 0
BIG 2
BIG 1
G2 Esports 2
G2 Esports 2
Complexity Gaming 0
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
BIG 2
Team Liquid 0
mousesports 1
Team Liquid 2 BIG 0
Virtus.pro (Q) 2
Ninjas in Pyjamas 0
Virtus.pro 2
Virtus.pro 2
Complexity Gaming 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Natus Vincere 2
Renegades 1
Natus Vincere 2
Team Vitality 1
FURIA Esports 0
Team Vitality 2
Natus Vincere (Q) 2
Astralis (Q) 1
Astralis 2
FaZe Clan 0
Astralis 2
Heroic 0
Heroic 2
Team Spirit 1
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Heroic 2
FURIA Esports 0
Renegades 0
FURIA Esports 2 Heroic 1
FaZe Clan (Q) 2
Team Vitality 0
FaZe Clan 2
FaZe Clan 2
Team Spirit 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
8 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

13:30 Gambit Esports 2:1 mousesports Inferno 14:16
Vertigo 16:3
Mirage 16:12
13:30 Team Liquid 1:2 Ninjas in Pyjamas Overpass 19:17
Dust2 6:16
Mirage 2:16
16:45 Virtus.pro 0:2 BIG Dust2 13:16
Inferno 12:16
16:45 G2 Esports 2:0 Complexity Gaming Vertigo 16:14
Dust2 16:6

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

20:00 Natus Vincere 2:1 Renegades Inferno 10:16
Dust2 16:6
Nuke 16:4
20:00 FURIA Esports 0:2 Team Vitality Overpass 10:16
Nuke 14:16
9 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

13:30 Astralis 2:0 FaZe Clan Dust2 16:13
Nuke 25:22
13:30 Heroic 2:1 Team Spirit Overpass 16:13
Nuke 12:16
Ancient 22:19

Półfinał drabinki wygranych grupy A

16:45 Ninjas in Pyjamas 1:2 Gambit Esports Ancient 16:10
Inferno 5:16
Dust2 8:16

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:45 Team Liquid 2:1 mousesports Nuke 16:9
Dust2 12:16
Inferno 28:25

Półfinał drabinki wygranych grupy A

20:00 G2 Esports 2:1 BIG Dust2 8:16
Mirage 16:1
Inferno 16:4

1. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 Complexity Gaming 1:2 Virtus.pro Mirage 16:6
Dust2 15:19
Overpass 13:16
10 lipca

1. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 FURIA Esports 2:0 Renegades Inferno 16:9
Nuke 16:11
13:30 FaZe Clan 2:1 Team Spirit Overpass 11:16
Inferno 16:13
Vertigo 16:10

Półfinał drabinki wygranych grupy B

16:45 Team Vitality 1:2 Natus Vincere Overpass 16:14
Nuke 5:16
Mirage 10:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

16:45 Team Liquid 0:2 BIG Vertigo 11:16
Nuke 13:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

20:00 Astralis 2:0 Heroic Inferno 16:11
Overpass 16:12

2. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Virtus.pro Ancient 9:16
Inferno 11:16
11 lipca

2. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 FURIA Esports 0:2 Heroic Ancient 17:19
Nuke 10:16
13:30 FaZe Clan 2:0 Team Vitality Mirage 16:11
Dust2 16:14

Finał drabinki wygranych grupy A

16:45 Gambit Esports 1:2 G2 Esports Mirage 13:16
Vertigo 16:10
Inferno 14:16

Finał drabinki przegranych grupy A

16:45 BIG 0:2 Virtus.pro Dust2 15:19
Inferno 16:19

Finał drabinki wygranych grupy B

20:00 Natus Vincere 2:1 Astralis Ancient 16:7
Dust2 19:22
Inferno 16:5

Finał drabinki przegranych grupy B

20:00 FaZe Clan 2:1 Heroic Mirage 16:10
Nuke 11:16
Ancient 16:10

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
G2 Esports 2
Astralis 1
Virtus.pro 1
Astralis 2 G2 Esports 0
Natus Vincere 3
Natus Vincere 2
FaZe Clan 0
Gambit Esports 1
FaZe Clan 2

Harmonogram
16 lipca

Ćwierćfinały

16:00 Virtus.pro 1:2 Astralis Overpass 16:19
Dust2 22:20
Inferno 8:16
19:15 Gambit Esports 1:2 FaZe Clan Ancient 13:16
Overpass 22:20
Inferno 9:16
17 lipca

Półfinały

16:00 G2 Esports 2:1 Astralis Nuke 16:6
Dust2 12:16
Inferno 16:14
19:15 Natus Vincere 2:0 FaZe Clan Inferno 16:7
Mirage 16:7
18 lipca

Finał

16:00 G2 Esports 0:3 Natus Vincere Dust2 11:16
Mirage 14:16
Nuke 13:16

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 400 000 $
2. G2 Esports 180 000 $
3-4. Astralis, FaZe Clan 80 000 $
5-6. Gambit Esports, Virtus.pro 40 000 $
7-8. BIG, Heroic 24 000 $
9-12. FURIA Esports, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, Team Vitality 16 000 $
13-16. Complexity Gaming, mousesports, Renegades, Team Spirit 10 000 $
17-20. Evil Geniuses, LDLC OL, OG, Sprout 4 500 $
21-24. Bad News Bears. MIBR, Team One, ViCi Gaming 2 500 $

Transmisja

Transmisja z Intel Extreme Masters Cologne 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,