STS
Intel Extreme Masters

IEM Cologne 2022

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Cologne 2022
Data 5 – 17 lipca 2022
Miejsce Cologne, Niemcy
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 000 000 $
System faza play-in: drabinka podwójnej eliminacji
faza grupowa: dwie grupy GSL
faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji

Transmisja

Uczestnicy


Turniej główny

Cloud9

ENCE

FaZe Clan

FURIA Esports

nafany Snappi⁠ rain yuurih
sh1ro Spinx broky arT
interz dycha Twistzz KSCERATO
Ax1Le hades karrigan drop
HObbit Maden ropz saffee
groove (trener) sAw (trener) RobbaN (trener) guerri (trener)

G2 Esports

Team Liquid

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

JACKZ EliGE s1mple REZ
huNter- NAF electronic Plopski
NiKo oSee Perfecto hampus
m0NESY nitro b1t es3tag
Aleksib YEKINDAR sdy Brollan
XTQZZZ (trener) daps (trener) B1ad3 (trener) djL (trener)

Faza play-in

00 NATION DNB

Astralis

BIG

Complexity Gaming

coldzera Xyp9x tabseN JT
try gla1ve tiziaN FaNg
TACO k0nfig syrsoN floppy
latto blameF Krimbo Grim
dumau Farlig k1to Junior
cky (trener) trace (trener) gob b (trener) T.c (trener)

Heroic

Imperial Esports

MIBR

MOUZ

stavn FalleN chelo frozen
cadiaN fer exit Bymas
TeSeS fnx Tuurtle dexter
sjuush boltz JOTA torzsi
jabbi VINI brnz4n JDC
Xizt (trener) peacemaker (trener) BIT (trener) sycrone (trener)

Movistar Riders

ORDER

Outsiders

paiN Gaming

mopoz Sico qikert PKL
alex INS Jame biguzera
DeathZz⁠ Hatz FL1T hardzao
SunPayus aliStair n0rb3r7 NEKIZ
dav1g⁠ Liazz fame nython
bladE (trener) Kingfisher (trener) dastan (trener) rikz (trener)

Team Spirit

Sprout

TYLOO

Team Vitality

chopper Spiidi⁠ Summer apEX
magixx slaxz- Attacker ZywOo
Patsi raalz⁠ SLOWLY misutaaa
s1ren Staehr⁠ DANK1NG dupreeh
w0nderful lauNX BnTeT Magisk
hally⁠ (trener) BERRY⁠ (trener) LETN1⁠ (trener) zonic (trener)

Faza play-in

1. runda UB 2. runda UB Awans
Heroic 16
Sprout 3
Heroic 2 Heroic
MOUZ 1
MOUZ 19
paiN Gaming 16
Team Spirit 16
Complexity Gaming 11
Team Spirit 2 Team Spirit
00 NATION DNB 1
00 NATION DNB 16
Astralis 6
BIG 16
ORDER 7
BIG 0 Outsiders
Outsiders 2
Outsiders 16
Imperial Esports 6
MIBR 13
Movistar Riders 16
Movistar Riders 2 Movistar Riders
Team Vitality 0
TYLOO 9
Team Vitality 16
1. runda LB 2. runda LB Awans
Team Vitality 2 Team Vitality
Sprout 1
Sprout 2
paiN Gaming 1
BIG 1 Astralis
Astralis 2
Complexity Gaming 0
Astralis 2
00 NATION DNB 2 00 NATION DNB
Imperial Esports 0
ORDER 1
Imperial Esports 2
MOUZ 2 MOUZ
TYLOO 0
MIBR 1
TYLOO 2

Harmonogram
5 lipca

1. runda drabinki wygranych

11:00 Heroic 16:3 Sprout Overpass
11:00 MOUZ 19:16 paiN Gaming Nuke
11:00 Team Spirit 16:11 Complexity Gaming Ancient
12:15 00 NATION DNB 16:6 Astralis Mirage
12:40 BIG 16:7 ORDER Nuke
12:40 Outsiders 16:6 Imperial Esports Inferno
13:30 MIBR 13:16 Movistar Riders Ancient
14:20 TYLOO 9:16 Team Vitality Overpass

2. runda drabinki wygranych

14:45 Heroic 2:1 MOUZ Ancient 16:5
Inferno 11:16
Nuke 16:7
16:00 Team Spirit 2:1 00 NATION DNB Vertigo 16:5
Dust2 14:16
Ancient 16:13

1. runda drabinki przegranych

16:00 Sprout 2:1 paiN Gaming Ancient 16:10
Dust2 12:16
Vertigo 16:10

2. runda drabinki wygranych

18:15 BIG 0:2 Outsiders Inferno 13:16
Dust2 13:16
19:45 Movistar Riders 2:0 Team Vitality Vertigo 16:13
Overpass 16:4

1. runda drabinki przegranych

19:45 Complexity Gaming 0:2 Astralis Overpass 10:16
Nuke 9:16
6 lipca

1. runda drabinki przegranych

12:30 ORDER 1:2 Imperial Esports Inferno 16:8
Mirage 8:16
Nuke 11:16
12:30 MIBR 1:2 TYLOO Inferno 16:5
Overpass 3:16
Dust2 10:16

2. runda drabinki przegranych

16:00 Sprout 1:2 Team Vitality Vertigo 22:20
Dust2 11:16
Overpass 10:16
16:00 BIG 1:2 Astralis Nuke 14:16
Dust2 16:13
Overpass 11:16
19:30 00 NATION DNB 2:0 Imperial Esports Ancient 16:12
Overpass 16:12
19:30 MOUZ 2:0 TYLOO Overpass 16:7
Ancient 16:11

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Natus Vincere 2
MOUZ 1
Natus Vincere 2
Ninjas in Pyjamas 0
Ninjas in Pyjamas 2
Heroic 0
Natus Vincere (Q) 2
Movistar Riders (Q) 1
G2 Esports 0
Movistar Riders 2
Movistar Riders 2
Team Vitality 1
ENCE 1
Team Vitality 2
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Team Vitality 1
MOUZ 2
MOUZ 2
Heroic 0 MOUZ (Q) 2
Ninjas in Pyjamas 1
Ninjas in Pyjamas 2
G2 Esports 1
G2 Esports 2
ENCE 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
FaZe Clan 2
00 NATION DNB 0
FaZe Clan 2
Team Spirit 0
Team Liquid 1
Team Spirit 2
FaZe Clan (Q) 2
Astralis (Q) 0
Cloud9 2
Outsiders 0
Cloud9 0
Astralis 2
FURIA Esports 0
Astralis 2
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Cloud9 0
Team Liquid 2
00 NATION DNB 1
Team Liquid 2 Team Liquid (Q) 2
FURIA Esports 0
Team Spirit 1
FURIA Esports 2
Outsiders 0
FURIA Esports 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
7 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:30 G2 Esports 0:2 Movistar Riders Vertigo 12:16
Inferno 9:16
12:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Heroic Ancient 16:13
Inferno 16:13
16:00 Natus Vincere 2:1 MOUZ Nuke 16:12
Mirage 14:16
Inferno 16:6
16:00 ENCE 1:2 Team Vitality Nuke 10:16
Dust2 16:12
Mirage 7:16

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

19:30 Cloud9 2:0 Outsiders Dust2 16:6
Ancient 16:12
19:30 Team Liquid 1:2 Team Spirit Dust2 16:8
Overpass 9:16
Ancient 20:22
8 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

12:30 FaZe Clan 2:0 00 NATION DNB Ancient 16:13
Inferno 16:10
12:30 FURIA Esports 0:2 Astralis Nuke 8:16
Mirage 13:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

16:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Natus Vincere Overpass 3:16
Nuke 7:16

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:00 Heroic 0:2 MOUZ Vertigo 13:16
Nuke 10:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

19:30 Movistar Riders 2:1 Team Vitality Mirage 16:4
Vertigo 3:16
Nuke 16:12

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:30 G2 Esports 2:0 ENCE Dust2 16:13
Ancient 16:8
9 lipca

1. runda drabinki przegranych grupy B

12:30 Team Liquid 2:1 00 NATION DNB Overpass 22:25
Mirage 19:17
Ancient 16:8
12:30 Outsiders 0:2 FURIA Esports Inferno 13:16
Vertigo 8:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

16:00 Team Spirit 0:2 FaZe Clan Ancient 10:16
Nuke 13:16
16:00 Cloud9 0:2 Astralis Inferno 11:16
Mirage 8:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

19:30 MOUZ 2:1 Team Vitality Inferno 12:16
Overpass 16:10
Nuke 16:12
19:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 G2 Esports Ancient 11:16
Nuke 16:13
Inferno 16:12
10 lipca

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:30 Team Liquid 2:0 Cloud9 Dust2 16:11
Vertigo 16:9
12:30 FURIA Esports 2:1 Team Spirit Nuke 12:16
Mirage 16:14
Overpass 16:10

Finał drabinki wygranych grupy A

16:00 Natus Vincere 2:1 Movistar Riders Inferno 9:16
Mirage 16:11
Overpass 16:10

Finał drabinki przegranych grupy A

16:00 MOUZ 2:1 Ninjas in Pyjamas Vertigo 9:16
Inferno 16:12
Mirage 16:3

Finał drabinki wygranych grupy B

19:30 Astralis 0:2 FaZe Clan Overpass 13:16
Inferno 11:16

Finał drabinki przegranych grupy B

19:30 Team Liquid 2:0 FURIA Esports Ancient 16:14
Mirage 19:17

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
Natus Vincere 2
Astralis 0
MOUZ 1
Astralis 2 Natus Vincere 2
FaZe Clan 3
FaZe Clan 2
Movistar Riders 0
Movistar Riders 2
Team Liquid 1

Harmonogram
15 lipca

Ćwierćfinał

15:30 MOUZ 1:2 Astralis Mirage 16:8
Nuke 9:16
Ancient 12:16
19:00 Movistar Riders 2:1 Team Liquid Ancient 16:9
Inferno 14:16
Vertigo 16:12
16 lipca

Półfinał

15:30 Natus Vincere 2:0 Astralis Nuke 16:8
Mirage 19:17
19:00 FaZe Clan 2:0 Movistar Riders Ancient 16:12
Nuke 16:9
17 lipca

Finał

16:00 Natus Vincere 2:3 FaZe Clan Inferno 13:16
Overpass 16:13
Ancient 19:16
Mirage 9:16
Nuke 14:16

Klasyfikacja końcowa

1. FaZe Clan 400 000 $
2. Natus Vincere 180 000 $
3-4. Astralis, Movistar Riders 80 000 $
5-6. Team Liquid, MOUZ 40 000 $
7-8. FURIA Esports, Ninjas in Pyjamas 24 000 $
9-12. Cloud9, G2 Esports, Team Spirit, Team Vitality 16 000 $
13-16. 00 NATION DNB, ENCE, Heroic, Outsiders 10 000 $
17-20. BIG, Imperial Esports, Sprout, TYLOO 4 500 $
21-24. Complexity Gaming, MIBR, ORDER, paiN Gaming 2 500 $

Tagi: , , , ,