STS

IEM Fall 2021 – Ameryka Północna

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Fall 2021
Data 5 – 10 października 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 70 000 $
System faza grupowa round-robin + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

00Nation

ATK

Bad News Bears

Evil Geniuses

kNg bLazE Jonji Brehze
HEN1 MisteM Swisher CeRq
LUCAS1 Fadey Spongey stanislaw
leo_drk mango Shakezullah oBo
vsm motm junior MICHU

Extra Salt

EXTREMUM

FURIA Esports

GODSENT

JT AZR yuurih TACO
Sonic jkaem arT felps
oSee Liazz VINI latto
FaNg Gratisfaction KSCERATO b4rtiN
MarKE BnTeT drop dumau

Team Liquid

Team One

paiN Gaming

Triumph

EliGE Maluk3 PKL Bwills
NAF prt biguzera jeorgesnorts
Stewie2K pesadelo hardzao cxzi
Grim malbsMd NEKIZ xCeeD
FalleN xns saffee viz

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Liquid 5 5 0 1. FURIA Esports 5 5 0
2. paiN Gaming 5 3 2 2. GODSENT 5 4 1
3. EXTREMUM 5 3 2 3. Evil Geniuses 5 2 3
4. Bad News Bears 5 2 3 4. Triumph 5 2 3
5. Extra Salt 5 2 3 5. Team One 5 2 3
6. ATK 5 0 5 6. 00Nation 5 0 5

Harmonogram
5 października

Grupa A

21:00 Team Liquid 16:9 Bad News Bears Inferno
21:00 paiN Gaming 17:19 Extra Salt Mirage

Grupa B

22:15 GODSENT 11:16 FURIA Esports Mirage
22:15 Triumph 16:7 Team One Overpass

Grupa A

23:30 Extra Salt 13:16 Bad News Bears Nuke
23:30 EXTREMUM 16:4 ATK Inferno
6 października

Grupa B

00:45 Evil Geniuses 16:5 00Nation Mirage
00:45 FURIA Esports 16:5 Triumph Inferno

Grupa A

02:00 EXTREMUM 8:16 paiN Gaming Vertigo
02:00 Team Liquid 16:4 ATK Vertigo

Grupa B

03:15 00Nation 4:16 GODSENT Vertigo
03:15 Evil Geniuses 5:16 Team One Inferno

Grupa A

21:00 EXTREMUM 16:19 Team Liquid Mirage
21:00 Bad News Bears 9:16 paiN Gaming Nuke

Grupa B

22:15 FURIA Esports 16:13 00Nation Nuke
22:15 Evil Geniuses 16:0 Triumph w/o

Grupa A

23:30 Team Liquid 16:4 paiN Gaming Vertigo
23:30 ATK 6:16 Extra Salt Vertigo
7 października

Grupa B

00:45 Team One 7:16 GODSENT Overpass
00:45 Triumph 16:11 00Nation Inferno

Grupa A

02:00 EXTREMUM 16:5 Extra Salt Nuke
02:00 Bad News Bears 16:1 ATK Nuke

Grupa B

03:15 Evil Geniuses 11:16 GODSENT Nuke
03:15 FURIA Esports 16:4 Team One Mirage
8 października

Grupa A

00:15 Team Liquid 16:8 Extra Salt Inferno
00:15 EXTREMUM 16:9 Bad News Bears Inferno
00:15 paiN Gaming 16:2 ATK Nuke

Grupa B

01:30 Evil Geniuses 14:16 FURIA Esports Inferno
01:30 00Nation 8:16 Team One Ancient
01:30 GODSENT 16:11 Triumph Inferno

Grupa B – dogrywka

03:10 Team One 4:2 Evil Geniuses Inferno
03:30 Triumph 4:2 Team One Inferno
04:00 Triumph 1:4 Evil Geniuses Inferno
04:30 Team One 4:2 Evil Geniuses Inferno
04:50 Triumph 4:0 Team One Inferno
05:20 Triumph 4:7 Evil Geniuses Inferno
05:50 Team One 7:10 Evil Geniuses Inferno
06:30 Triumph 5:7 Evil Geniuses Inferno
07:15 Triumph 4:0 Team One Inferno

Faza pucharowa

Półfinał Wielki finał
FURIA Esports 2
paiN Gaming 0
FURIA Esports 3
GODSENT 0
Team Liquid 0
GODSENT 2

Harmonogram
9 października

Półfinał

00:15 FURIA Esports 2:0 paiN Gaming Inferno 19:17
Ancient 16:0
10 października

Półfinał

00:15 Team Liquid 0:2 GODSENT Inferno 14:16
Nuke 8:16

Mecz o 5. miejsce

00:15 EXTREMUM 1:2 Evil Geniuses Nuke 6:16
Mirage 16:13
Inferno 7:16

Wielki finał

23:30 FURIA Esports 3:0 GODSENT Mirage 16:6
Inferno 16:14
Nuke 16:8

Mecz o 3. miejsce

23:30 paiN Gaming 1:2 Team Liquid Overpass 9:16
Nuke 16:7
Vertigo 4:16

Klasyfikacja końcowa

1. FURIA Esports 25 000 $ 2 500 pkt
2 GODSENT 16 000 $ 2 344 pkt
3. Team Liquid 11 000 $ 2 188 pkt
4. paiN Gaming 7 000 $ 2 031 pkt
5. Evil Geniuses 4 000 $ 1 875 pkt
6. EXTREMUM 2 500 $
7-8. Bad News Bears, Triumph 1 500 $
9-10. Extra Salt, Team One 750 $
11-12. 00Nation, ATK

Transmisja

Transmisja z północnoamerykańskiego Intel Extreme Masters Fall 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,