STS

IEM Fall 2021 – Europa

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Fall 2021
Data 29 września – 10 października 2021
Miejsce Sztokholm, Szwecja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 105 000 $
System faza grupowa round-robin + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

AURA

BIG

Complexity Gaming

dupreeh FRANSSON tabseN blameF
Xyp9x SHiNE tiziaN poizon
Magisk hype syrsoN jks
Bubzkji zen k1to es3tag
Lucky bobeksde gade coldzera
zonic (trener) LEGIJA (trener) peacemaker (trener)

Copenhagen Flames

DBL Poney

Dignitas VIE

ENCE

Jabbi Lucky f0rest doto
nicoodoz bodyy friberg Snappi⁠
roeJ afro hallzerk Spinx
HooXi Djoko HEAP dycha
Zyphon Ex3rcice Lekr0 hades
vorborg (trener) vENdetta (trener) sAw (trener)

Endpoint CeX

FaZe Clan

Team Fiend

Fnatic

MiGHTYMAX rain bubble KRIMZ
CRUC1AL olofmeister dream3r Brollan
Surreal broky v1c7oR Jackinho⁠
Thomas Twistzz REDSTAR ALEX
mirbit karrigan h4rn mezii
Allan (trener) keita (trener)

FPX

G2 Esports

Heroic

MAD Lions

zehN JaCkz stavn TMB⁠
STYKO AmaNEk cadiaN Woro2k⁠
Maden nexa TeSeS ⁠sausol⁠
Farlig huNter- refrezh jL
emi NiKo sjuush b0RUP⁠
Devilwalk (trener) maLeK (trener) Robl (trener) kuben (trener)

mousesports

Movistar Riders

Ninjas in Pyjamas

OG

ropz mopoz REZ Aleksib
frozen alex Plopski valde
Bymas DeathZz⁠ hampus mantuu
acoR SunPayus dev1ce niko
dexter dav1g⁠ LNZ flameZ
mithR (trener) bladE (trener) THREAT (trener)

SINNERS Esports

SKADE

Sprout

Team Vitality

SHOCK dennyslaw Spiidi apEX
beastik Rainwaker faveN ZywOo
NEOFRAG Duplicate kressy shox
ZEDKO SHiPZ slaxz- misutaaa
oskar KalubeR raalz Kyojin
tomkeejs (trener) enkay J (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Copenhagen Flames 5 5 0 1. Astralis 5 5 0
2. G2 Esports 5 4 1 2. Movistar Riders 5 3 2
3. BIG 5 2 3 3. Heroic 5 3 2
4. mousesports 5 2 3 4. SINNERS Esports 5 3 2
5. FPX 5 2 3 5. Complexity Gaming 5 1 4
6. AURA 5 0 5 6. Endpoint CeX 5 0 5
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. ENCE 5 4 1 1. Ninjas in Pyjamas 5 5 0
2. Team Vitality 5 4 1 2. Team Fiend 5 3 2
3. OG 5 3 2 3. FaZe Clan 5 3 2
4. Dignitas VIE 5 2 3 4. DBL Poney 5 2 2
5. MAD Lions 5 2 3 5. SKADE 5 2 3
6. Sprout 5 0 5 6. Fnatic 5 0 5

Harmonogram
29 września

Grupa A

19:00 BIG 10:16 mousesports Mirage
19:00 FPX 12:16 Copenhagen Flames Vertigo
19:00 G2 Esports 16:1 AURA Mirage

Grupa B

20:15 Complexity Gaming 13:16 SINNERS Esports Nuke
20:15 Astralis 16:7 Endpoint CeX Overpass
20:15 Heroic 16:10 Movistar Riders Dust2

Grupa C

21:30 ENCE 16:14 Dignitas VIE Overpass
21:30 OG 16:7 Sprout Dust2
21:30 Team Vitality 16:2 MAD Lions Inferno

Grupa D

22:45 FaZe Clan 16:5 Fnatic Mirage
22:45 Ninjas in Pyjamas 16:4 Team Fiend Nuke
22:45 SKADE 15:19 DBL Poney Ancient
30 września

Grupa C

19:00 Team Vitality 16:14 Sprout Vertigo
19:00 ENCE 25:28 OG Mirage
19:00 Dignitas VIE 16:9 MAD Lions Inferno

Grupa D

20:15 Ninjas in Pyjamas 16:8 FaZe Clan Ancient
20:15 Fnatic 13:16 DBL Poney Nuke
20:15 Team Fiend 14:16 SKADE Overpass

Grupa A

21:30 BIG 8:16 G2 Esports Nuke
21:30 FPX 16:12 mousesports Nuke
21:30 Copenhagen Flames 16:14 AURA Overpass

Grupa B

22:45 Astralis 16:13 Movistar Riders Inferno
22:45 Complexity Gaming 16:7 Endpoint CeX Mirage
22:45 Heroic 12:16 SINNERS Esports Vertigo
1 października

Grupa A

19:00 BIG 16:7 FPX Overpass
19:00 Copenhagen Flames 19:16 G2 Esports Nuke
19:00 mousesports 16:10 AURA Mirage

Grupa B

20:15 Heroic 14:16 Astralis Nuke
20:15 Complexity Gaming 14:16 Movistar Riders Nuke
20:15 SINNERS Esports 16:9 Endpoint CeX Ancient

Grupa C

21:30 Team Vitality 16:9 OG Mirage
21:30 Sprout 12:16 Dignitas VIE Inferno
21:30 ENCE 16:11 MAD Lions Mirage

Grupa D

22:45 SKADE 14:16 Ninjas in Pyjamas Overpass
22:45 FaZe Clan 16:13 DBL Poney Inferno
22:45 Fnatic 12:16 Team Fiend Inferno
2 października

Grupa B

19:00 Complexity Gaming 14:16 Astralis Nuke
19:00 SINNERS Esports 14:16 Movistar Riders Vertigo
19:00 Heroic 16:12 Endpoint CeX Ancient

Grupa C

20:15 Team Vitality 8:16 ENCE Mirage
20:15 MAD Lions 16:12 Sprout Ancient
20:15 Dignitas VIE 10:16 OG Inferno

Grupa D

21:30 Fnatic 7:16 Ninjas in Pyjamas Nuke
21:30 FaZe Clan 16:13 SKADE Inferno
21:30 DBL Poney 5:16 Team Fiend Inferno

Grupa A

22:45 G2 Esports 16:10 FPX Inferno
22:45 mousesports 8:16 Copenhagen Flames Nuke
22:45 BIG 16:14 AURA Mirage
3 października

Grupa D

18:00 Team Fiend 16:6 FaZe Clan Mirage
18:00 DBL Poney 12:16 Ninjas in Pyjamas Inferno
18:00 Fnatic 17:19 SKADE Mirage

Grupa A

19:15 G2 Esports 16:10 mousesports Mirage
19:15 BIG 9:16 Copenhagen Flames Vertigo
19:15 FPX 16:9 AURA Inferno

Grupa B

20:30 Heroic 16:5 Complexity Gaming Vertigo
20:30 SINNERS Esports 8:16 Astralis Nuke
20:30 Endpoint CeX 12:16 Movistar Riders Vertigo

Grupa A – dogrywka

21:00 mousesports 10:6 FPX Vertigo

Grupa C

21:45 Team Vitality 16:8 Dignitas VIE Inferno
21:45 OG 9:16 MAD Lions Nuke
21:45 ENCE 16:10 Sprout Ancient

Grupa A – dogrywka

21:55 mousesports 2:4 BIG Vertigo
22:25 FPX 1:4 BIG Vertigo

Grupa B – dogrywka

22:45 SINNERS Esports 0:4 Movistar Riders Nuke
23:05 Heroic 1:4 Movistar Riders Nuke
23:30 Heroic 4:2 SINNERS Esports Nuke

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
Astralis 2
Team Fiend 0
Astralis 0
ENCE 2
G2 Esports 1
ENCE 2
ENCE 1
Ninjas in Pyjamas 3
Copenhagen Flames 0
Team Vitality 2
Team Vitality 1
Ninjas in Pyjamas 2
Movistar Riders 1
Ninjas in Pyjamas 2

Harmonogram
5 października

Mecz o 9-12. miejsce

17:00 Heroic 0:2 BIG Nuke 17:19
Vertigo 9:16
17:00 OG 1:2 FaZe Clan Ancient 10:16
Inferno 16:14
Mirage 4:16
6 października

Mecz o 9. miejsce

17:00 BIG 0:2 FaZe Clan Mirage 9:16
Overpass 4:16

Mecz o 11. miejsce

17:00 Heroic 0:2 OG Nuke 11:16
Inferno 8:16
7 października

Ćwierćfinał

17:00 Movistar Riders 1:2 Ninjas in Pyjamas Ancient 14:16
Inferno 19:16
Nuke 5:16
20:15 Copenhagen Flames 0:2 Team Vitality Dust2 12:16
Vertigo 14:16
8 października

Ćwierćfinał

17:00 Astralis 2:0 Team Fiend Nuke 16:10
Inferno 16:9
20:15 G2 Esports 1:2 ENCE Mirage 8:16
Nuke 16:7
Dust2 18:22
9 października

Półfinał

17:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Team Vitality Nuke 5:16
Overpass 16:9
Inferno 16:2

Mecz o 5-8. miejsce

17:00 Movistar Riders 2:0 Copenhagen Flames Vertigo 19:17
Ancient 16:8

Półfinał

20:15 Astralis 0:2 ENCE Nuke 4:16
Ancient 7:16

Mecz o 5-8. miejsce

20:15 Team Fiend 0:2 G2 Esports Nuke 12:16
Mirage 2:16
10 października

Mecz o 7. miejsce

13:00 Copenhagen Flames 2:0 Team Fiend Nuke 19:16
Inferno 28:25

Mecz o 5. miejsce

16:15 Movistar Riders 2:1 G2 Esports Mirage 10:16
Vertigo 16:8
Ancient 16:14

Wielki finał

17:00 Ninjas in Pyjamas 3:1 ENCE Overpass 16:8
Mirage 7:16
Ancient 16:14
Nuke 16:6

Mecz o 3. miejsce

19:30 Team Vitality 2:0 Astralis Nuke 16:6
Vertigo 16:5

Klasyfikacja końcowa

1. Ninjas in Pyjamas 27 500 $ 2 500 pkt
2 ENCE 17 500 $ 2 344 pkt
3. Team Vitality 12 000 $ 2 188 pkt
4. Astralis 9 000 $ 2 031 pkt
5. Movistar Riders 7 500 $ 1 875 pkt
6. G2 Esports 6 500 $ 1 719 pkt
7. Copenhagen Flames 5 500 $ 1 563 pkt
8. Team Fiend 4 500 $ 1 406 pkt
9. FaZe Clan 3 000 $ 1 250 pkt
10. BIG 2 500 $ 1 094 pkt
11. OG 2 000 $ 938 pkt
12. Heroic 1 500 $
13-16. DBL Poney, Dignitas VIE, mousesports, SINNERS Esports 1 000 $
17-20. Complexity Gaming, FPX, MAD Lions, SKADE 500 $
21-24. AURA, Endpoint CeX, Fnatic, Sprout

Transmisja

Transmisja z europejskiego Intel Extreme Masters Fall 2021 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,